Call of Juarez: Bound in Blood

شما تا وقتي كه ري بمب ها را مي گذارد بايد پشتيبانيش كنيد و بعد از بمب گذاري بايد سريعأ فرار كنيد

نه قبل از اون تیکه، وقتی که هر دو باید بدوند و به تپه برسن. درست بعد از اینکه نفر پشت گتلین گان رو کشتید یه بمب میاد و بیهوش میشه، بعدش برادرش میاد و میگه که باید خودشون رو به تپه ها برسونن، توی اون راه همش میمیره.

یکی از باگهای بازی بود، وقتی بازی رو از اول لود کردم درست شد ولی فقط همون دفعه اول و هر وقت که میمرد باید میرفتم به منوی اصلی و بازی رو دوباره لود میکردم، وگرنه همون آش و همون کاسه.

یه سوال، Consentration Mode برای توماس چطوری انجام میشه، من دکمه B رو میزنم ولی هرچی همه دکمه ها رو میزنم و دوتا دکمه LS و RS رو تکون میدم یا میچرخونم، علامت قرمز تکون نمیخوره.

من اون جام که سوار قایقیم می رسیم به اب شار پرت می شیم پایین :biggrin1:
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or