Call of Juarez: Bound in Blood

سلام من اول ACT2 گیر کردم همونجا که باید با یه نفر دوئل کنیم هر کاری میکنیم که دقیقا همون موقع بزنمش نمیتونم. چیکار کنم بزنمش؟
بعد میشه یه آموزش کوچولو برای دوئل کردن بدید؟ بعد از اینکه اسلحه رو کشیدم بیرون باید دکمه RT رو بزنم تا شلیک کنه یا دکمه دیگه ای؟

سلام من اول ACT2 گیر کردم همونجا که باید با یه نفر دوئل کنیم هر کاری میکنیم که دقیقا همون موقع بزنمش نمیتونم. چیکار کنم بزنمش؟
بعد میشه یه آموزش کوچولو برای دوئل کردن بدید؟ بعد از اینکه اسلحه رو کشیدم بیرون باید دکمه RT رو بزنم تا شلیک کنه یا دکمه دیگه ای؟
برای اینکه یه شلیک خوب داشته باشی به یه سری نکات توجه کن:

- هر طرف که رقیبت حرکت می کنه، شما برعکسش حرکت کن تا همیشه روبروش باشی.
- دست کاراکتر هم خود بخود از اسلحه دور میشه، چند ثانیه یک بار دستت را نزدیک اسلحه بیار.
- به محض شنیدن صدای زنگ دستت را بچسبون روی اسلحه
-اگه خوب جاگیری کرده باشی، نشونه از وسط بدن رقیبت به سمت بالا حرکت می‌کنه. به محض اینکه نشونه اومد روی بدنش RT را بزن.

این رو هم به توضیحات مهدی جان اضافه کنم که میتونید دست کاراکتر رو نزدیک به اسلحه و در قسمت پایین نگه دارید فقط یه کم دقت میخواد اون وقت خیلی راحت و سریع میتونید اسلحه رو در بیارید و شلیک کنید!

کلا بازی خوبی بودش به جز قسمت آخر مرحله آخر قبل از دوئل روی Very Hard که کمی سخت بودش، بقیه بازی هم خیلی سخت نبود و دوئل های بازی خوب و جذاب بود و خیلی خوشم اومد:biggrin1:

کلا بازی خوبی بودش به جز قسمت آخر مرحله آخر قبل از دوئل روی Very Hard که کمی سخت بودش، بقیه بازی هم خیلی سخت نبود و دوئل های بازی خوب و جذاب بود و خیلی خوشم اومد:biggrin1:
آره انصافا" این قسمتش خیلی سخت بود
اصلا" این یه تیکش یهو سخت شد

با کدوم شخصیت‌ها بیشتر بازی می‌کردید؟

من که کلا بازی را با Ray رفتم. خیلی با استیلش حال کردم.
من که بازی رو دو بار تموم کردم. بار اول روی Easy و با Ray و بار دوم هم روی Very Hard با توماس بازی کردم. جفتشون هم عالی بودن

با کدوم شخصیت‌ها بیشتر بازی می‌کردید؟

من که کلا بازی را با Ray رفتم. خیلی با استیلش حال کردم.
منم با ری بیشتر حال میکنم
اصلا" بازی تو این سبک اگه 2تا اصلحه دستت نباشه حال نمیده
البته یه بار هم با توماس تا آخر رفتم اونم خیلی باحال بود:biggrin1:
کلا" هر دوشون هم باحال بودن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or