Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
75 گیگ روی ps4 من جا هست...الان این اپدیت رو دانلود نمیکنه و میگه جا نداری...چقدره مگه حجمش؟!

هر دفعه اپدیت میده یه بازی دیگه رو باید پاک کنم تا اپدیت بشه؟! مسخره کردن

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان ،اخر بازی نوشته بود برای ادامه داستان بازی بخش special ops رو بازی کنید ولی من چیزی ندیدم،چطوری باید ادامه داستانو رفت تو این بخش؟ممنون

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
با شاتل امروز نمیتونم کانکت شم!
کسی این مشکل رو داره؟
با مخابرات مشکلی ندارم . برای من همچین میشه یه بار مودم روشن خاموش می کنم درست میشه

اینایی که با پی سی بازی می کنن بالا پینگ و پکت لاست براشون میزنه هنگام بازی تو ps4 نمیشه اینو فعال کرد؟ اگه اره چطوری ؟

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
با مخابرات مشکلی ندارم . برای من همچین میشه یه بار مودم روشن خاموش می کنم درست میشه

اینایی که با پی سی بازی می کنن بالا پینگ و پکت لاست براشون میزنه هنگام بازی تو ps4 نمیشه اینو فعال کرد؟ اگه اره چطوری ؟
دکمه اپشن رو بزن و از منویی که میاد تب اکانت رو انتخاب کن
پایین سمت راست پکت لاست و پینگ رو نشونت میده

• Like
Reactions: zerio

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
با شاتل رسما ترکیده بازی . از ظهر تا الان فقط یه مچ رو موفق شدم وارد شم . اصالا کانکت نمیشه به سرور. با این وضعیت راهی جز خداحافظی باهاش نیست.

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
از دیشب که بخش مولتی پلیر نقشه هاش عوض شد و چندتا مپ جدید (از قبل بودن اضاف شدن به بخش ها) یا وارزون 50 به 50 رو از مولتی حذف کردن و ... من به یه مشکل خوردم . اونم اینه که مینویسه 20 پلیر لود شدن و انگار شروع بازیه ولی یکدفعه میرم تو بازی نصف بازی گذشته و تازه منو اد کرده تو اون مد . البته 50درصد مواقع اینجوری میشه . مثلا من رفتم می بینم هر دو طرف 100 نفری کشتن و از اول بازی نیست .
کسی همچین مشکلی نداره ؟

-------------------------
تو اسنایپر hdr
تو ps4 این دوربینش چطور زوم می کنه ؟ تا 5 تا دوربین لول اپ شده نمی دونم چطور زوم می کنه . اگه موس باشه که راحته ولی با دسته نمی دونم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر