Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اولا که اینا هیچ فکری نمیکنن تو این ضمینه دوما اصل فکرشون اینه که طرف کلی پول خرج این بازی کرده(پوینت و اسکین و اسلحه)دیگه گوشتش زیر دندون ما گیره..!!! هر سازی بزنیم مجبورا برقصن..!!!مجبوره آپدیت کنه چاره ای نداره(مثل من که تا الان 25$ خرج کردم).اینا سیزن 2 میخواستن آپدیت ها رو فقط شروع هر سیزن بدن و فقط و فقط وسط سیزن (الان که وسط هم نیست اوله سیزن هست)فقط برای رفع باگ یا گلیچ یه آپدیت بدن...!!!!!!من خودم 10 بار تو فروم و پشتیبانی واسه اونا نوشتم اصلا هیچی نمیگن فقط مینویسه رسیدگی میشه..!!!!!خوده اونوری هم صداشون دراومده...!!!!!!!
من که خودم تنها پولی که خرج این بازی ها می کنم همون خریدنشونه . البته برای اون وری ها 10 و .... دلار پولی نیست . سه هزار سکه رو زده 10 دلار !!!!!!!!!!!

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
من که خودم تنها پولی که خرج این بازی ها می کنم همون خریدنشونه . البته برای اون وری ها 10 و .... دلار پولی نیست . سه هزار سکه رو زده 10 دلار !!!!!!!!!!!
رو xbox که 1100 سکه 9.99$ میشه. الانم 10% off کرده که یه 100 تا بیشتر میده.

• Like
Reactions: zerio

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
اگه وارزون رو داشته باشم الان بعدا دیسک بازی رو بخرم
۳۰ گیگ اپدیت میخواد یا ۹۰ گیگ میشینه وارزون رو هم دوباره دانلود میکنه؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
فقط کمپین بخوام بازی کنم چند گیگ باید دانلود کنم؟
سوال منم هست :D کلا بازی ١٠٠گیگو خورده ای هست واقعا زوره بخاطر ۶ ٧ ساعت اینهمه دانلود کنی.

نمیشه باید کل آپدیت هم دانلود کنین...همچنین وقتی برای قسمت آنلاین آپدیت data pack دادن قسمت کمپین هم قفل شد

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
این اسکین جدید برای سالروز استقلال آمریکا اومده خیلی چیزه ردیفیه خیلی باحاله ۳ تا رنگ مختلف شلیک می کنه آبی و سفید و قرمز می‌خوام بخرمش خیلی ردیفه.اکر کسی اسکین تیرهای رنگی رو نخریدن این رو بخره خیلی باحاله.

• Like
Reactions: db07

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
دوستان سلام برای من تو connecting to Xbox live گیر می‌کنه داخل نمیره برای کسی هم هست که این مشکل رو داشته باشه.؟؟؟؟؟ امشب اینطوری شدم دیروز اصلا مشکل نداشتم

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
نمیدونم چه مشکلی برای نت ما یا xbox live پیش اومده که من از ساعت 9 تا 11 شب تو connecting گیر کرده بودم دهنم اسفالت شد:|آخر سر ساعت 11 و 30 تونسم وصل بشم یه دست بزنم اونم با پینگ 200....!!!!! اصلا عجیب بود من میگم 100% اینا یه کاری کردن از نت داخلی هست..!!!!:|یادمه سره Mw3 اون اویل همه چی ردیف بود بعد یهو دقیق تو قسمت connecing گیر میکرد..!!!!باید 1 ساعت قبل تر کنسول رو روشن میکردم تا از لود اول رد بشه بتونم یه دست بازی کنم..!!!خدا بخیر کنه..!!:|:|هروز باید با ترس و لرز بازی کنیم ای بر پدر.......:|

fafol94

کاربر سایت
Nov 26, 2017
5
دوستان افت فریم توی بازی موقع که میخوای با چند نفر درگیر بشی یا طرفت تیراندازی میکنن چیه؟ چون هم توی شروع بازی خیلی فریم گیر میکنه میاد روی ۱۵ به پایین . هم موقع بازی وقتی درگیر میشم .

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
دیشب واسه منم پینگ 90 بود وارد که میشدیم رفت رو 150 تا 200 با پکت لاست و افت فریم حالا بگیم لگ بخاطر اینترنت خودمون باشه من که pro دارم چرا باید افت فریم بگیرم

• Like
Reactions: fafol94

iHamid-1

کاربر سایت
Oct 11, 2014
8
نام
حمید رضا
سلام دوستان راه حلی دارین برای مشکل با گیر کردن در لودینگ مچ روی ps4 من پارس انلاینم هر کاری کردم نشد وارد شم راه حلی دارین؟ برای وارزون

آخرین ویرایش:

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
من آپدیت کردم تموم شد
الان میرم تو بازی مثلا قسمت مولتی میگه نصب نشده
در صورتی که الان آخرین آپدیت روشه و تمام پکیج ها دانلود شده
لطفا راهنمایی کنید

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
با درود
من آپدیت کردم تموم شد
الان میرم تو بازی مثلا قسمت مولتی میگه نصب نشده
در صورتی که الان آخرین آپدیت روشه و تمام پکیج ها دانلود شده
لطفا راهنمایی کنید
اره این بازی از این عنتر بازی ها زیاد در میاره پک مولتی پلیر 3 رو باید بگیری 3گیگ هست از تو استور یا خود بازی هم میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر