Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
طرف اسلحه مثل منه ولی تیرهاش سریعتر شلیک میشه بعد خیل راحت aim میکنه کسی میدونه مشکل از چیه setting دسته عوض کردم نشد

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
طرف اسلحه مثل منه ولی تیرهاش سریعتر شلیک میشه بعد خیل راحت aim میکنه کسی میدونه مشکل از چیه setting دسته عوض کردم نشد
میتونه ربط به پینگ داشته باشه داخل وارزون که دیگه بدتر هم میشه بخاطر پکت لاس,اگر طرف با پی سی بازی میکنه که اینطور شنیدم میگن خیلی بهتر میتونن ایم کنن و کیل بگیرن
اون قسمتی که سرعت ایم کردن رو در حالت افقی و عمودی تنطیم کردی رو چند گذاشتی؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: zerio

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
میتونه ربط به پینگ داشته باشه داخل وارزون که دیگه بدتر هم میشه بخاطر پکت لاس,اگر طرف با پی سی بازی میکنه که اینطور شنیدم میگن خیلی بهتر میتونن ایم کنن و کیل بگیرن
اون قسمتی که سرعت ایم کردن رو در حالت افقی و عمودی تنطیم کردی رو چند گذاشتی؟
گذاشتم رو ۸ هر دو اخه پینگ پایین باشه خیلی سریع aim میکنند

• Like
Reactions: db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
گذاشتم رو ۸ هر دو اخه پینگ پایین باشه خیلی سریع aim میکنند
صد در صد ,پینگ تاثیر گذارترین عامل در کیل گرفتن هست
وارزون با ی ایرانی که بقول خودش داخل دهات هلند زندگی میکرد بازی کردم
ازش پرسیدم پینگت چنده گفت 30 :|
بهش گفتم در بهترین حالت پینگ ما 100 تا از شما بیشتره

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
چند روزی هست پکت لاس شدید دارم
قبلا صفر بود
شاتل دارم
کسی راه حلی داره؟

منم شاتلم ......خیلی وقته اینجوری شده ....کلا نت شاتل بد شده ......نمیدونم برای بقیه شرکتها هم اینجور شده یا نه ..باید زنگ بزنیم اعتراض کنیم

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
زنگ نزن من 3 تا نت دارم همراه اول مودم 4g بعد شاتل مودم ADSL و ایرانسل .شدیدا لگ دارم و پکت لاست هر کوفتی که فکر کنی روی هر 3 تا اینطوریه..!!!شبکه ملی اینا بهم خورده یا یه اتفاقی افتاده که دیگه مثل قبل نمیشه بازی کرد..!!!من با ایرانسل TD LTE بدو.ن مشکل با پینگ 90 بازی میکردم همین 1 ماه پیش الان نمیتونم بازی کنم اعصابم خورد میشه . الان رفتم سمته ESO بازی میکنم باز اونجا خودم هستم و خودم فعلا شوتر تعطیل نمیشه بازی کرد.

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
اقا کسی میتونه کمکم کنه بگه کجا میشه مثلا اکانتهای خودم رو بفروشم یا مثلا اکانتهایی ،(دست دو،) از دیگران بخرم ............

shirazbooter

کاربر سایت
Jun 29, 2020
5
سلام دوستان منم این مشکل لگ و پاکت لاست رو داشتم ولی اینترنتم رو از روی adsl جمع کردم و وایرلس گذاشتم کامل مشکلم حل شد پینگمم به صد نمیرسه معمولا بین ۴۰ تا ۷۰ هست

• Like
Reactions: db07

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
سلام دوستان منم این مشکل لگ و پاکت لاست رو داشتم ولی اینترنتم رو از روی adsl جمع کردم و وایرلس گذاشتم کامل مشکلم حل شد پینگمم به صد نمیرسه معمولا بین ۴۰ تا ۷۰ هست

راستش من وایرلس شاتل دارم ولی باز هم مشکل لگ و پاکت لاست دارم

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر