Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
من نمیدونم چرا بعضی از دویتان میگن سرورهای بازی ضعیفه!
الان 3 روزه دارم وارزون یا همون قسمت بتل رویال بازی میکنم با نت همراه اول و هیچ مشکلی هم ندارم، راحت کانکت میشه و میرم تو بازی، لگ و تاخیر هم ندارم
نت همراه اول خوبه واسه این بازی ، من هم ایرانسل هم های وب و هم همراه اول تست کردم و فقط همراه اول واسه من جواب داده

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
اقا برای شما هم اینجور میشه من بعد از هر موقع که از بازی بیرون میام بعضی از تنظیمات گرافیکم کم میشه و دوباره باید تنظیمشون کنم........نسخه pc

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
خیر همشو باید دوانلود کنید

فعلا روی ۲۰ گیگ متوقف کردم و نت دستگاه رو قطع کردم و دارم boot camp رو با بات میرم. تو نت خوندم بعد از دانلود کامل boot camp حذف میشه و فقط قسمتی از مپ بخش بتل رویال رو با ۲۵ تا بات میشه رفت که اونم باید آنلاین باشی! اگه بشه با ۲۰۰ تا بات کل مپ رو آفلاین رفت فوق العاده میشد!

با این وضعیت من علاقه ای به دانلود ۸۰ گیگ دیگه ندارم ولی این ۲۰ گیگ رو میخوام حفظ کنم و boot camp رو برم. امکان حفظ کردنش نیست؟

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
فعلا روی ۲۰ گیگ متوقف کردم و نت دستگاه رو قطع کردم و دارم boot camp رو با بات میرم. تو نت خوندم بعد از دانلود کامل boot camp حذف میشه و فقط قسمتی از مپ بخش بتل رویال رو با ۲۵ تا بات میشه رفت که اونم باید آنلاین باشی! اگه بشه با ۲۰۰ تا بات کل مپ رو آفلاین رفت فوق العاده میشد!

با این وضعیت من علاقه ای به دانلود ۸۰ گیگ دیگه ندارم ولی این ۲۰ گیگ رو میخوام حفظ کنم و boot camp رو برم. امکان حفظ کردنش نیست؟
این مورد شما رو اطلاع ندارم اما بهتره داونلود کنید ارززشو داره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
اقا برای شما هم اینجور میشه من بعد از هر موقع که از بازی بیرون میام بعضی از تنظیمات گرافیکم کم میشه و دوباره باید تنظیمشون کنم........نسخه pc
اینجا تاپیک کنسولیش هست اما احتمالا هر دفعه که از بازی میخوای بیای بیرون Alt+f4 نمیکنی؟ :D چون وقتی اینکارو کنی دفعه بعدی که بخوای لانچ کنی قبل اجرا ازت میپرسه "بازی دفعه پیش غیر منتظره بسته شده ایا میخوای تنظیمات پیشفرض اعمال بشه" اگه Yes بزنی تنظیمات گرافیکیت خراب میشه باید No بزنی حتما تا تنظیمات بهم نخوره. یک چیزیم هست از زمان مدرن وارفیر قدیمی هست.

• Like
Reactions: saeed_sg

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
بچه ها شما Warzone راحت بازی می کنید؟ من نت ام مبین نت ـه، نت تایپ ام هم 2 ـه ولی تو لودینگ قبل مچ میمونه همش! DNS ـه شکن ام زدم درست نشد 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر