Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
چند روزی هست هی باید Retry کنم تا بتونم وصل شم
شاتل دارم
کسی این مشکل رو داره؟

بنده شاتل هستم .استارت برای پیدا کردن سرور با پینگ 200 برای من شروع میشه و بقیش رو خودتون حدس بزنید.کلا دیگه داخل بازی نمیشه و تو صفحه لودینگ میمونه .

• Like
Reactions: db07

Diarist

کاربر سایت
Mar 24, 2020
31
سلام دوستان .
من می خواهم مودم TD LTE ایرانسل بگیرم که نت تایپ 3 ارائه میده .
سوالم اینکه نت تایپ 3 فقط روی کنسول تاثیر میزاره یا pc هم هست ؟!
اگه هست ، میشه با وصل شدن به vpn تغییرش داد؟!
ممنون میشم راهنماییم کنید .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام

من بازی رو با نت ۳ (گوشی موبایل-ایرانسل) روی PS4 راحت بازی کردم، البته پینگم رو ۱۵۰ اینورا میچرخه اما مشکلی نداشتم.

چون اینجا دیدم همه میگن با نت ۳ مشکل داره بازی خاستم بگم همه اینطوری نیستن و من بدون مشکل بازی کردم.

دوستانی که مودم دان میتونن با تنظیم کردن مودمشون نتشون رو از ۳ به ۲ تغییر بدن.

• Like
Reactions: avannn

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
اقا این اپدیت چندگیگه!!تمام بازیامو پاک کردم دیگه خستم کرده با این اپدیت های حجیم اگه یکی نخواد وارزون بازی کنه باید چیکار کنه اخه!
اقا چک‌کردم برای منم ۱۱ گیگ‌بود بازی کاملو دارم

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ع
ps4 11 gig

xbox 17 gig
عجب بساطی داریم بخدا....!!!! عجب گیری کردیم ها...!!!! چه مسخره بازیه آخه من نمی‌فهمم این چه بساطیه آخه گرفتار شدیم چرا هرروز و هزاحظه آپدیت میده.!!!؟؟؟ تا الان آپدیت زیر ۱۱ گیگ نداده این چه مسخره بازیه بخدا....!!!!!!! همین ۲۰ روز پیش ۱۷ گیگ آپدیت داد بازم شروع کرد به آپدیت کردن..؟؟!!

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
ع

عجب بساطی داریم بخدا....!!!! عجب گیری کردیم ها...!!!! چه مسخره بازیه آخه من نمی‌فهمم این چه بساطیه آخه گرفتار شدیم چرا هرروز و هزاحظه آپدیت میده.!!!؟؟؟ تا الان آپدیت زیر ۱۱ گیگ نداده این چه مسخره بازیه بخدا....!!!!!!! همین ۲۰ روز پیش ۱۷ گیگ آپدیت داد بازم شروع کرد به آپدیت کردن..؟؟!!
دقیقا اومدم برم یک دست بازی کنم دیدم آپدیت داده کلا کنسول رو از برق کشیدم.

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
ع

باووو بدیش اینه اپدیتش ۱۱ گیگه بعد که می خوای دانلود کنی میزنه کنسول جا نداره باید به اندازه حجم کل بازی جا براش خالی کنی تا بزاره دان کنی

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر