Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

sayron14

کاربر سایت
Jun 10, 2011
28
نام
ایوب
الان دقیقا نصف هاردم رو این بازی گرفته
ظاهرا واسه بهبود سرورای بازیه که امیدوارم واسه ما ایرانیهای جهان دهم و بدبخت خوب شه
من دیشب واسه اولین بار وار زون زدم
این نت کوفتی جهرمی هم تموم شد خدارو شکر

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
سلام دوستان
میخواهم مودم مبین نت بخرم ، نت تایپ 2 ارائه میده ؟!
پینگ پایین ....
سرعت .....
کاملا تحت پوشش اینترنت هستم.

ممنون میشم که راهنمایی کنین.
سلام
دوست عزیز مبین نت، نت تایپ 2 ارائه میده کاملاً، دوستانی هم که 3 هستن می تونن زنگ بزنن درخواست بدن به پشتیبانیش
DNS کاهش پینگ هم بهتون میدن ولی واقعیت، فرق آنچنانی نداره ولی درحالت عادی پینگش دوروبر 70 هست
سرعت هم بیشتر به همین پوشش دهی منطقه ای که هستین مربوطه، اون تعداد نور های آنتن هم که دوستان گفتن مربوط به سرعت آپلود میشه من شده با آنتن صفر هم سرعت دانلود 3 مگابایت داشتم
اگر تحت پوشش هستین مبین نت از ایرانسل خیلی بهتره هم از نظر قیمت هم پشتیبانی. البته همه اینها چیزی بوده که من تجربه کردم برای اطمینان باز خودتون هم تحقیق کنید
ببخش دوباره مزاحمتت شدم ، فقط شما از سیمکارت 4g مبین نت استفاده میکنی یا TD LTE ؟!

اخه مودم و فقط با سیمکارت ارائه میدن و باید انتخاب سیمکارت کنی و قابل تغییر نیست .

و اینکه سیمکارت 4G سرعتش بیشتر یا TD LTE؟!
منطقه ی ما کاملا تحت پوشش TD LTE هست .

اینطور که شنیدم سیمکارت 4G مبین نت از دکل های اپراتور های دیگه استفاده میکنه که باعث هزینه بیستر میشه؟!

ممنون میشم راهنمایی کنی
داداش اینجا تاپیک COD ـه تشریف بیار PV :D

آخرین ویرایش:

Diarist

کاربر سایت
Mar 24, 2020
31
سلام
دوست عزیز مبین نت، نت تایپ 2 ارائه میده کاملاً، دوستانی هم که 3 هستن می تونن زنگ بزنن درخواست بدن به پشتیبانیش
DNS کاهش پینگ هم بهتون میدن ولی واقعیت، فرق آنچنانی نداره ولی درحالت عادی پینگش دوروبر 70 هست
سرعت هم بیشتر به همین پوشش دهی منطقه ای که هستین مربوطه، اون تعداد نور های آنتن هم که دوستان گفتن مربوط به سرعت آپلود میشه من شده با آنتن صفر هم سرعت دانلود 3 مگابایت داشتم
اگر تحت پوشش هستین مبین نت از ایرانسل خیلی بهتره هم از نظر قیمت هم پشتیبانی. البته همه اینها چیزی بوده که من تجربه کردم برای اطمینان باز خودتون هم تحقیق کنید
مرسی

• Like
Reactions: shayan7

Diarist

کاربر سایت
Mar 24, 2020
31
سلام
ببخش دوباره مزاحمتت شدم ، فقط شما از سیمکارت 4g مبین نت استفاده میکنی یا TD LTE ؟!

اخه مودم و فقط با سیمکارت ارائه میدن و باید انتخاب سیمکارت کنی و قابل تغییر نیست .

و اینکه سیمکارت 4G سرعتش بیشتر یا TD LTE؟!
منطقه ی ما کاملا تحت پوشش TD LTE هست .

اینطور که شنیدم سیمکارت 4G مبین نت از دکل های اپراتور های دیگه استفاده میکنه که باعث هزینه بیستر میشه؟!

ممنون میشم راهنمایی کنی

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
بچه ها یه سوال
میخوام بازی رو پاک کنم و دوباره دان کنم. حالا سوالم اینه میشه فقط بخش مولتی رو دان کنم و بخش کمپین و سوروایوال رو بیخیال بشم؟ چون فقط مولتی میزنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
بچه ها یه سوال
میخوام بازی رو پاک کنم و دوباره دان کنم. حالا سوالم اینه میشه فقط بخش مولتی رو دان کنم و بخش کمپین و سوروایوال رو بیخیال بشم؟ چون فقط مولتی میزنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
روی ایکس باکس میشه همچین کاری کرد پلی 4 نمیدونم. الان 90 گیگ بازی اصلی هست 15 گیگ هم هر کدوم از اون پک ها هست مجموع 4-5 تا پک جدا برای دانلود هست میتونی بگیری یا پاک کنی

• Like
Reactions: saeed_sg and u.s.a

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
خوب چطوری ۱۱ gb برای شما اومده واسه من ۹۰ ؟؟؟ 1.18 زده اپدیت رو

اگر قبلا رو Warzone رو دانلود کردید قطعا باگه، یه ریست بدید به سیستم منطقا باید درست بشه.

هارد ps4 من 115 گیگ خالی داره. باز میگه ۱۴ گیگ دیگه خالی کن :|

بخاطر 11 گیگ میگه جا نیست؟:|
این دیگه خیلی عجیبه..

• Like
Reactions: Soheil and all4u

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
خوب چطوری ۱۱ gb برای شما اومده واسه من ۹۰ ؟؟؟ 1.18 زده اپدیت رو

برای من هم 11 گیگ زده PS4
چندبار پاز کنید یا از لیست دانلود پاک کنید مجدد بزنید دانلود بشه ممکنه حجم کاذب زده باشه.

اینجا کسی شاتل داره ؟ هرکاری میکنم بازی آپدیت بشه خطا میده ولی با پراکسی راحت جواب میده !!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
اگر قبلا رو Warzone رو دانلود کردید قطعا باگه، یه ریست بدید به سیستم منطقا باید درست بشه.

بخاطر 11 گیگ میگه جا نیست؟:|
این دیگه خیلی عجیبه..
بلی داشتم تا دیروز بازیش میگردم الان یهو زده ۹۰ گیگ اپدیت!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر