Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
باووو بدیش اینه اپدیتش ۱۱ گیگه بعد که می خوای دانلود کنی میزنه کنسول جا نداره باید به اندازه حجم کل بازی جا براش خالی کنی تا بزاره دان کنی
بخدا دیگه خسته شدم.!!!! نزدیک ۲۵۰ گیگ از هاردم پر شده دارم روانی میشم بخدا
تو اکثر سایتها صدای خود خارجی ها هم در اومده این مسخره بازی کی میخواد تموم بشه تا کجا.؟؟

• Like
Reactions: saeed_sg

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
خب گفته بودم آپدیت بالای 10 بده پاکش میکنم .الانم دیدم 11 گیگ داده همون لحظه پاکش کردم بره به درک.باید آمارشم بدم به سازمان بهداشت جهانی که داره پهنای باند رو میخوره و باعث اختلال نت میشه و ملت میریزن تو خیابون :)

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
این چه مسخره بازیه این بازی داره؟ 100 گیگ پریروز دانلود کردم. دیروز اومدم بازی کنم دیدم 11 گیگ باز آپدیت داده. با اینکه 100 گیگ فضای خالی داشتم باز فضا میخواست مجبور شدم بازی های دیگه ام را پاک کنم. دوستام نبودن درجا ریمو میکردمش. یک بازی 250 گیگ فضا را هدر داده

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
درسته شورش دراورده ولی با یک دست بازی همه چیز یادتون میره انصافا لذت بخش ترین مولتی برای من بوده بهترین راه خرید هارد با پاک کردن فایده نداره چون سیزن بعدی در راه اینام چیزی اصلا از بهینه سازی نمیدونن

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان کسی تونسته تمام اسکین های D-day رو باز کنه اگر تونسته اینجا گیر کردم:
Get 5 Kills In The APC With D Day As Your Coalition Operator, Call Of Duty Modern Warfare
داخل یوتیوب ی کلیپ بیشتر نبود که میگفت داخل گرندوار باید با تیرباری که روی تانکها قرار داره 5 تا کیل بگیری
مشکل اینجاست که هر چی گرندوار سرچ میکنم با coalition نمیاد

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
Get 5 Kills In The APC With D Day As Your Coalition Operator, Call Of Duty Modern Warfare
داخل یوتیوب ی کلیپ بیشتر نبود که میگفت داخل گرندوار باید با تیرباری که روی تانکها قرار داره 5 تا کیل بگیری
چه دل خجسته ای دارید شما :|:D
ملت تو آپدیت و سرور و نت و کانکشن موندن بعد شما:D

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
APC میشه خلاصه Armored Personnel Carrier و در واقع میشه نفربر نه تیربار روی تانک. برای کامل کردنش هم دقیقا برید Ground War و صبر کنید که یک عدد APC دراپ بشه (برخلاف تانک ها از هواپیما دراپ نمیشه و در یک لحظه در محل اصلی بیس شما ظاهر میشه) سعی کنید اولین نفر باشید سوار میشد و بعدش 5 تا Kill خیلی سخت نیست. فقط اینکه همه مپ ها Ground War این نفربر رو نداره. من بشخصه مد Ground War و Warzone رو بدونه تغییر آی پی دادن دسترسی ندارم. (یا اگر هم وصل بشه این دو مود Pocket Loss به شدت بالا هست و غیر قابل بازی).

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اینجا درباره بازی حرفی نمیزنیم ما، فقط مشکلات و نالیدن از حجم آپدیت و الا پاسخ داده نمیشود :)) . تکرار مجدد بن دائم D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر