Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این تاپیک اگر پچ یا یه چیزی تو این مایه ها بیاد برا این بازی دوباره میشه مثل قضیه برو جلو رضا من پشتتم.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
نمیدونم کسی اینو دیده یا نه !
من داشتم دوباره CoD4 رو رو وترن میرفتم که اینو دیدم :D اسنایپ رو برداشتم زوم کردم روش و این عکس رو انداختم !

8ajzyfq.jpg

اینم یک باگ هست که خودم کشف کردم :D یارو مرده ولی ببینید چجوریه :D :

727sr5w.jpg

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بابا اینا این قضیه خلیج عربی رو خیلی جدی گرفتن کدوم خلیج عربی اصلا کدوم کشور عربی 4تاجزیره ناچیز
توش ورداشتن 4خیابون و برج درست کردن اسمش رو هم گذاشتن کشور من اصلا ایناروبه رسمیت نمیشناسم
هرچقدرهم کشورمون دوچار مشکل باشه اصلا خیلی از ایناقوی تر وقدرتمند ترهست(اگه به خاطربی غیرتی و
بیکفایتی عده ای در این کشور نباشه همین امروز شروع کنیم 10سال بعد اینا باید بیان دست بوس ودستمال پهن
کنن)بچه ها نسبت به این خلیج عربی حساس باشید همه جا(حالا این که بازیه)ولی جدی بگیرید این مملکت
هرچقدر هم اوضاش خرابه بازم ارثیه ماهستش باید ازش محافظت کنیم

آخرین ویرایش:

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
سلام خدمت همه ی دوستان گلم
من یه قسمت بازی گیر کردم لطفا کمکم کنید .جایی که برای اولین بار سگها بهت حمله می کنند کمی جلوتر بری بعد از درگیری برای اولین بار باید یه هلیکوپتر رو با یه اسلحه شبیه بازوکا بزنی بعد از اون فرمانده و افراد گروه داخل یک انباری کنار یک تراکتور می ایستند و دیگه نمیدونم باید چکار کنم .توی وظایف می نویسه reach extraction point ولی من هر چی می گردم جای خاصی پیدا نمی کنم از همه ممنون

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
پایین صفحه یه راهنما یاچیزی شبیه به قطبنما هست اونجا رو نگاه کن مثلا اگه 30متر با محل مورد نظرفاصله داشته باشی هرچقدر بهش نزدیک بشی اون زیرهم از میزان فاصله کم میشه مثلا اگه درست بری میشه 25
متر 15متر وبه همین صورت 2دایره زردرنگ پایین صفحه رو میگم این جا هم که گیرکردی باید بری به سمت نقطه
مشخص شده وبقیه هم دنبالت میان بازم اگه مشکلی بود بگو

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
دایره رنگی رو دنبال می کنم هدفم مشخصه ولی نمیتونم بهش برسم چون باید یا از روی حصار بپرم که نمیشه یا مثل کاپرفیلد از توی دیوار :-":-":-" ولی جدای از شوخی مشخصه توی انباری که افراد گروه منتظرند یه دری هست که ظاهرا باید ازون رد بشم ولی باز نمیشه .این مرحله قسمت مزرعه بازیه تقریبا اولش

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دایره رنگی رو دنبال می کنم هدفم مشخصه ولی نمیتونم بهش برسم چون باید یا از روی حصار بپرم که نمیشه یا مثل کاپرفیلد از توی دیوار :-":-":-" ولی جدای از شوخی مشخصه توی انباری که افراد گروه منتظرند یه دری هست که ظاهرا باید ازون رد بشم ولی باز نمیشه .این مرحله قسمت مزرعه بازیه تقریبا اولش
تو ACTچندم هست ادرس مرحله رو دقیق بگو برم سراغش:love:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
کسی call of duty 4 رو مرحله آخریرو که آزاد میشه و توی هواپیما هست تونسته رو درجه vetern تموم کنه؟
آقا امیر تموم کرده ( NIK ) یک ویدیو هم از اون مرحله تهیه کرده و در تاپیک : Call of Duty 4: Modern Warfare ( در تالار :Achievements Guide ) گزاشته.

:arrowd:

1ICLiGJhbC9MCxsBGl5TVkU2L2FjaC8wLzE4AAAAAOfn5-vAbOs=.jpg
G_Icon_External.gif
20
Mile High Club
Sky dive to safety on Veteran difficulty
مرحله High Mile Club از Epilogue را روی درجه سختی Veteran به اتمام برسانید.
این مرحله بعد از اتمام کل بازی باز می شود و به مانند یک مرحله جایزه ای است. بعد از اتمام بازی و بعد از نشان دادن Credits (لیست سازندگان بازی) اگر بگذارید که لیست اسامی کاملا تمام شود این مرحله خود به خود شروع می شود. در غیر این صورت شما می بایست به منوی Mission Select رفته و از قسمت Epilogue تنها مرحله آن یعنی High Mile Club را انتخاب نمایید. تمام کردن این مرحله روی این درجه سختی به مهارت خوبی نیاز دارد. می بایست بسیار دقیق باشید و از همه مهمتر سریع باشید. سعی کنید با تکرار این مرحله راه و اسلحه دلخواه خود را پیدا کنید. راههای زیادی برای این مرحله وجود دارد اما برای راهنمایی بیشتر یک فیلم از بازی خودم رکورد کردم امیدوارم به کمکتون بیاد:
http://rapidshare.com/files/69019431/HighMileClub.wmv 4521KB؛

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
فکر نمیکنم این که ایشون بیان از الکی بگن رو وترن تموم کردن سودی براشون داشته باشه پس دلیل نمیشه
دروغ گفته باشن . ایشون از اون ادم ها که فکر میکنید نیستند
من خودم رو هاردن با 10 ثانیه وقت اضافه رفتم . این فلش بنگ ها خیلی کمک میکنه

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
ز کجا معلوم رو vetern تموم کرده چون اگه فقط بخوای این مسافت رو راه بری وقت کم میاری چه برسه به اینکه هم بجنگی هم راه بری

اولا که آقا امیر استاد COD هستن ...
دوما که توی فیلمی که از بازیشون گرفتن ، آخرش اچیومنت باز میشه ( روی صفحه میاد )

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
از کجا معلوم رو vetern تموم کرده چون اگه فقط بخوای این مسافت رو راه بری وقت کم میاری چه برسه به اینکه هم بجنگی هم راه بری
از اونجایی که مایکروسافت عمدا سیستمی به نام Achievement رو به وجود آورده تا وقتی یکی یه کاری رو انجام می ده تو بازی که انجامش سخت هست اون Achievement مربوطه تو پروفایل شخص ثبت شه تا موقعی که کسی مثل شما خواست داستان سرایی کنه با مدرک جوابشو بدی که به فرض این مرحله رو روی Veteran رد کردی یا نکردی!;)
این بازی اچیومنتی داره که باید مرحله هواپیما رو روی Veteran تموم کرد تا باز بشه. اگر هم به پروفایل NIK در XBOX LIVE مراجعه کنید می بینید که ایشون تمام 1000 امتیاز این بازی رو داره یعنی اینکه این اچیومنت رو هم گرفته! (البته 5-6 نفر دیگه هم هستن اینجا که 1000 امتیاز این بازی رو گرفتن.)
http://profile.mygamercard.net/XFIGHT3R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر