Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
راستی زاخائو رو میخواستیم ترور کنیم من صاف زدم تو کله گرش!!!ولی مث اینکه بصورت اجباری باید میخورد تو دستش!
عجب بازی بود!!چشمم آب نمیخوره دیگه بتونم یه همچین بازیی رو تجربه کنم مگه با cod5

من زدم تو مخش بعدشم اون 2 تا اراذل و اوباش کنارش رو ترکوندم...

باهات موافقم.اما من باز نفهمیدم اون ماموریت هواپیما چه ارتباطی به بازی داشت

هیچی صحنه بمب اتم و مرحلی 15 سال Flash Back نمیشه !
مرحلی 15 Years Flashback اوج کلی کار سازندگان بازی است از نظر همه چی : گرافیک-Gameplay

من وقتی بازی اول گذاشتم تو دستگاه گفتم این همه تعریف چرته چون اونقدر مرحله اموزشی بد کار شده بود خورد تو ذوقم
بهترین مرحله هم اسناپر بود البته نه همش تا جایی که میری بالای ساختمان خفت میکنی باحال بود

درسته 1 دقیق اولش آدم را گول میزنه بعدش میاد دستست حال میکنی ولی خداییش اینهمه تعریف کردنی میخواهید یک چیز جالب بگم براتون که یکی از کسانی که در ساخت این بازی نقش بسزایی داشته یک ایرانی به نام علی علوی هست که در بازی مکس پین هم یکی از دستیار کارگردان ها بود و واقعا فکرش را بکنید اگر الان ایران به این وضع اسف بار نمیافتاد الان ایرانی ها نصف این پروزه را در دست داشتن چون ایرانی ها همیشه هرچیزی را که آزادشون بزاری توش پیشرفت میکنن فقط اگر یکم این تهجر را کنار میزاشتن و از خیر سنت ها میگزشتن همه چیز حل بود فکرش را بکنید چی میشد زبون فارسی یکی از زبون های مثل زبون های دیگه که الان اکثر بازی ها روشون هست داشت و اونقت لذت را کف کنید یعنی ما از این ایتالیایی ها کمتریم ;)

تا چندین سال دیگه ایران مشکلاتش حل میشه.

الان 50 درصد شرکت فضایی ناسا هم ایرانی ها تشکیل میدن.

کم کم ایران به اونجایی که جایگاهشه میرسه.

مثلا تولید نسخه 7 یا 8 توی استدیو تهران شرکت Activition :biggrin1:

قوه تخیلم حرف نداره.

درسته 1 دقیق اولش آدم را گول میزنه بعدش میاد دستست حال میکنی ولی خداییش اینهمه تعریف کردنی میخواهید یک چیز جالب بگم براتون که یکی از کسانی که در ساخت این بازی نقش بسزایی داشته یک ایرانی به نام علی علوی هست که در بازی مکس پین هم یکی از دستیار کارگردان ها بود و واقعا فکرش را بکنید اگر الان ایران به این وضع اسف بار نمیافتاد الان ایرانی ها نصف این پروزه را در دست داشتن چون ایرانی ها همیشه هرچیزی را که آزادشون بزاری توش پیشرفت میکنن فقط اگر یکم این تهجر را کنار میزاشتن و از خیر سنت ها میگزشتن همه چیز حل بود فکرش را بکنید چی میشد زبون فارسی یکی از زبون های مثل زبون های دیگه که الان اکثر بازی ها روشون هست داشت و اونقت لذت را کف کنید یعنی ما از این ایتالیایی ها کمتریم ;)

تازه تو مکس پین یک کارگردان صداش نوید خوانساری بود - تازه فیلم آخر زمان مال مل گیبسون هم سناریستش مل گیسون هستش و یک ایرانی ،پس ایرانی ها تو دنیا نشون دادن از نژاد آریایی هستن
چرا گاد فادر جان میگی ایتالیایی اونا هم اقلا یه کم با فرهنگن،تمدن دارن
ما ایرانیا به جایی رسیدیم که عربای ملخ خور زبونشون تو موبایل-بعضی بازیا و ... هست ولی ایرانی هیچ حایی نداره برا اینکه عربا اورت پول خرج میکنن

منم 6 ماه پیش تصمیممو گرفتم ،این ترم تو رشته عمران درسم که تموم شد،مدرک زبا آلمانیمو هم تا اون وقت گرفتم بلافاصله میرم آلمان ، تمام کارامم کردم فقط مونده مشکله سربازی که اونم ردیفه
میخوام برم اونجا بازی سازی بخونم ، به عنوان یک ایرانی اسمم میخوام تو COD5 باشه
من ایرانیم و همیشه آرزویم افتخار آفرینی برای این مرز و بومه​

ایرانی های بازی ساز زیادن.

نوید خوانساری توی ساخت GTA ها هم توی بخش صدا شرکت داشته و همچنین حبیب زرگرپور هم هست که کارگردان هنری MostWanted بود و اولین ایرانی بوده که بهش لقب استاد مایا رو دادن.اولین کارش هم جلوه های ویژه فیلم The Mask بوده.

آقا از بحث خارج نشیم... :biggrin1:

نام علی علوی

محمد علوی بود ! :)
اونیکی هم که سام نوریانی ! Producer اصلی بازی !

منم بازیو با یه مقدار تاخیر تموم کردم ...
در یک کلام بی نظیر ....
بهترین مرحله هاشم All Ghild Up و Game Over و اون مرحله آخر VIP هواپیما بودن

خلاصه که کیف کردم ! :) البته اگه از بن شدن فاکتور بگیریم ! ( :( )

تازه تو مکس پین یک کارگردان صداش نوید خوانساری بود - تازه فیلم آخر زمان مال مل گیبسون هم سناریستش مل گیسون هستش و یک ایرانی ،پس ایرانی ها تو دنیا نشون دادن از نژاد آریایی هستن
چرا گاد فادر جان میگی ایتالیایی اونا هم اقلا یه کم با فرهنگن،تمدن دارن
ما ایرانیا به جایی رسیدیم که عربای ملخ خور زبونشون تو موبایل-بعضی بازیا و ... هست ولی ایرانی هیچ حایی نداره برا اینکه عربا اورت پول خرج میکنن

منم 6 ماه پیش تصمیممو گرفتم ،این ترم تو رشته عمران درسم که تموم شد،مدرک زبا آلمانیمو هم تا اون وقت گرفتم بلافاصله میرم آلمان ، تمام کارامم کردم فقط مونده مشکله سربازی که اونم ردیفه
میخوام برم اونجا بازی سازی بخونم ، به عنوان یک ایرانی اسمم میخوام تو COD5 باشه

من ایرانیم و همیشه آرزویم افتخار آفرینی برای این مرز و بومه
هوووووو تا شما بری المانی یاد بگیری و بعد بری المان بعد گیم پروگرمینگ یاد بگیری بعد تازه شاید بخوان تو اکتیویژن استخدامت کنن cod 45 اومده!!!:cheesygri

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or