Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
Black Roz جان بیخیال این پست ها این آقا و یکی دو نفر دیگه طوری از بازی ها ایراد میگرن انگار 1 عمر بازی ساز بودن ;)
در کل زیاد گوش نده و در صورت لزوم Ignore کن

arman_123456

کاربر سایت
Oct 27, 2007
32
من هم کاملا با نظر رز سیاه موافقم ، هر بازی میاد اینهمه روش کار شده ، بعد یکی از راه می رسه میگه اینکه اصلا چیزی نداره. کلا توقعات خیلی رفته بالا.:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این بازی هیچی کم نداره.اگر داشته باشه هم اصلا به چشم نمیاد.کمین کردن رو نداره که اصلا هم مهم نیست.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
این بازی هیچی کم نداره.اگر داشته باشه هم اصلا به چشم نمیاد.کمین کردن رو نداره که اصلا هم مهم نیست.
بازی که بدون باگ و مشکلات وجود نداره.بازی خوبه که این مشکلات رو به حداقل برسونه که تو این بازی شاهد هستیم.درباره پناه گیری هم همین الان زنگ زدم بچه های اکتیویژن(ناشر)گفتم یه نسخه سفارشی که این همکان توش وجود داره برای بچه های bazicenter ریلیز کنه

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
دليلش اينه که کسی مثل من که بيش از 60 70 عنوان از بازيهای 360 رو بازی کرده بعد وقتی مياد اين بازيرو
بازی میکنه متوجه میشه که تو هيچ کدوم از بازيهايی که بازی کرده چنين گرافيکی نديده ، فکرشو بکن گرافيک بالا با 60 فريم در ثانيه چقدر ميتونه واقعی جلوه کنه تصويرو
من نگفتم این بازی گرافیک نداره ولی دوستانی میان میگن خارق العاده داره این بازی گرافیک طبیعی داره این بازی روان ترین بازی اول شخصی هست که من بعد از Cs تونستم بازی کنم
شما مثلاً مرحله استتارو بريد فقط چند دقيقه محو گرافيک زيبای اين بازی میشيد و ممکنه برای چند دقيقه اصلاً بازی نکنيد و فقط به گرافيک محيط خيره بشيد
خوب این یک مرحله هست تو این مرحله هم فقط چنتا نکته جالب داره
رعد و برق . بارون . دریا (اونم وقتی که درون کشتی هستی اونجا که برخورد میکنه با کشتی اصلا جالب نیست)
شما بازی Black Site رو هم بازی کنید 30 فریم هست ولی گرافیکش ازین بازی بیشتر تو چشم میاد
ولی کنترل نسبت به Cod 4 :sick:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من نگفتم این بازی گرافیک نداره ولی دوستانی میان میگن خارق العاده داره این بازی گرافیک طبیعی داره این بازی روان ترین بازی اول شخصی هست که من بعد از Cs تونستم بازی کنم

خوب این یک مرحله هست تو این مرحله هم فقط چنتا نکته جالب داره
رعد و برق . بارون . دریا (اونم وقتی که درون کشتی هستی اونجا که برخورد میکنه با کشتی اصلا جالب نیست)
شما بازی Black Site رو هم بازی کنید 30 فریم هست ولی گرافیکش ازین بازی بیشتر تو چشم میاد
ولی کنترل نسبت به Cod 4 :sick:

دوست عزیز ما مثل شما با کلاس نیستیم که گرافیک بالا برامون خیلی مهم باشه.در هر صورت بازیش خیلی خوب روش کار شده و جزئیات و کلیات بازی کاملا رعایت شده.

حالا من نمی دونم چه انتظاری از گرافیک بازی دارید.این سینمای I Max نیست که عینک 4D بزنی بری تو محیط بازی ها.یه بازی هست و انتظار یه بازی باید داشته باشیم نه یه فیلم سینمایی که بهترین جلوه های ویژه توش استفاده شده.آدم همینطوری که بازی رو نگاه می کنه متحیر میشه.بین بازی های سبک خودش خیلی زیبا روش کار شده.همین استایل بازیه که آدم رو جذب می کنه.فقط گرافیک مهم نیست.1000 تا دلیل دیگه برای بهترین بودن یک بازی هست.گرافیک یه بخشی از بازی هست.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام چه خبر هست اینجا اصلا فکر نمیکردم کسی گیر بیاد که از این بازی خوشش نیاد واقعا که بابا یا شما زیادی سنت بالاست که و دیگه میخوای واقعی کار کنی به نظرم باید به طرف های عراق بری اونجا امکان اصابت گلوله باهات زیاد هست این بازی برای افرادی هست که گیمر هستند بعدشم شما خودت مثالی زدی که بر علیه حرف خودت بود شما گفتی مثلا مرحله یک یک بارون با یک رعد برق هست همین بارونی که میگی در نسخه pc اگر میخواست مثل بازی های دیگر باشه اصلا فریم نمیداد مثل sp doa این خودش به راحتی ثابت میکنه به حدی تیم برنامه نویس عالی وسبک کار کردن که اصلا فشاری نمیاره و واقعا من تونستم با این سیستم
6600 256 \cpu3000\1ram بازی را اجرا کنم البته نه با گرافیک 360 ولی چیزی کم نداشت فقط یکم aa و سایه ها ولی عالی بودن خودش ر ا از دست نداد و من هم روی کامپیوتر و هم روی 360 تموم کردم و البته 360 را پسندیدم نمیدونم شماید قاط زدم با دسته بیشتر حال میکنم و نکته اخر که من اصلا با rainbow حال نکردم البته نمیگم بازی بد بود نه اون بازی خوب بود ولی من از سبکش خوشم نیومد حالا شما به جای اینکه به چیزی عیب بگیری اونم چیزی مثل گرافیک که هیچ تخصصی نداری بهتره بگی از سبک بازی خوشم نمیاد عزیزم گرافیک فقط بالا پایین کردن رزولوشن نیست چیز های تخصصی داره که من یکی هم ادعام نمیشه که میفهمم فقط میدونم این بازی به حدی عالی کار شده که بعد از گیرز و هالو 3 بهتریم بود توی این یک سال که 360 داشتم بقیه بازی ها را خیلی با علاقه نمیرفتم ولی این از اونا بود که با علاقه تمومش کردم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من که با همه ی مراحل بازی حال میکنم خیلی با حاله تو هر مر حلش یه چیز جالب داره

حرفت رو کامل کنم.مرحله تکراری نداره.

من واقعا تا اینجاش که بازی کردم خیلی کیف کردم.

خیلی از بازی ها وقتی بعضی مرحله هاشون سخت هست و نمی تونم بازی کنم میذارمشون کنار ولی این یه چیز دیگه هست.مثلش ندیدم.آدم هیجان بازی میره تو وجودش. :love:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
تموم شد این دقیقا نقطه مقابل بازی هایی که با این مقایسشون میکنن هست همه ی اون بازی ها که کله گنده ترینشون rainbow six بود بلاخره یکی دو جاش بود که هر چقدر هم حرفه ای بودی موخت را به هم میریخت و واقعا گیر میکرردی ولی من توی این بازی تا آخرش که رفتم سر جمع ده بار البته روی معمولی نمردم که اونم همش به خاطر یا نارنجک بود یا rpg که حواسم نبوده بازی باید همین طور روون باشه و یک قسمت 100 بار تکرار نشه تا اعصاب آدم بیاد توی دهنش

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من توی مرحله چرخ و فلک هستم همونی که باید منتظر هلیکوپتر بمونی . چقدرش مونده ؟
بنظر شما شماره بعدی این بازی ادامه همین جنگه و یا ممکنه به جنگهای آینده و یا فضایی برسه؟

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
من توی مرحله چرخ و فلک هستم همونی که باید منتظر هلیکوپتر بمونی . چقدرش مونده
چیز زیادی نمونده
این مرحله همون طور که می دونید فوق العاده سخت من توش یه باگ خیلی جالب (باگ نمیشه گفت ولی به هر حال)پیدا کردم
وقتی که هلیکوپتر میان نیرو پیدا کنه روبروی چرخ و فلک یه پس کوچه هست که یه دیوار برای پنهان شدن داره سریع برید اونجا پشت دیوار سنگر بگیرید تا هلیکوپتر نجات برسه اون پس کوچه ای که میگم دست چپی هست

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
دليلش اينه که کسی مثل من که بيش از 60 70 عنوان از بازيهای 360 رو بازی کرده بعد وقتی مياد اين بازيرو
بازی میکنه متوجه میشه که تو هيچ کدوم از بازيهايی که بازی کرده چنين گرافيکی نديده ، فکرشو بکن گرافيک بالا با 60 فريم در ثانيه چقدر ميتونه واقعی جلوه کنه تصويرو
شما مثلاً مرحله استتارو بريد فقط چند دقيقه محو گرافيک زيبای اين بازی میشيد و ممکنه برای چند دقيقه اصلاً بازی نکنيد و فقط به گرافيک محيط خيره بشيد

آدم بعضی اقات وقتی همچين پست هايی از دوستان میبينه بايد بگم که شک میکنه گيمر هستييد
و لا ا قل اين که چرا xbox360 خريده ؟ چون وقتی شما متوجهه عظمت گرافيکی بازی رو 360 نشدی خريد 360 ات بيهوده بوده ، چون تو اين بازی هست که آدم میفهمه چرا xbox360 داره

سلام

من قصد مخالفت یا موافقت با شما رو ندارم من حس کردم اینجا میشه آدم آزادانه نظرش رو بگه

ولی گویا شما از گیمرای حرفه ای هستی ( خوش به حالت) و اول باید از شما اجازه گرفت

من جوابه خاصی برات ندارم

ولی یه کم فکر کنی میبینی من نظرم رو گفتم و شما هم چیزایی گفتی که یا به شما ربطی

نداره یا اینکه ... بهتره زیاد خودت رو ناراحت نکنی . راجع به خرید 360 هم فکر کنم وقتی شما

فقط اسمش رو شنیده بودی خریدم دلیلش هم به خودم مربوطه;)

در هر صورت بهتره به نظرات هم احترام بگذاریم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دلیل کم بودن زمان بازی همین دقت توی طراحی جزئیات و کل بازی بوده.می خواستن توی یه زمان کم بهترین بازی رو بدن بیرون که موفق هم شدن.
فکر نمی کنم با همچین بازی زیبایی سریعا مشغول ساخت پنجمین نسخه بشن.می گذارن یه ذره که گرماش خوابید بعد یه سری نقشه و ماموریت اضافه توی XBox Live میزارن.اگر اینطوری بشه عالیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر