Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بزرگترین ایراد بازی میدونید چیه؟؟؟
اینه که تا اخر امسال حداقل 5 عنوان Fps میخواد بیاد و این بازی توقع مارو فوق العاده برده بالا و دیگه هر بازی Fps ممکنه به مذاقمون خوش نیاد.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
نوکرم.

من هم پدرام هستم.

آقا این RPG های تو بازی چرا مثل اسباب بازی می مونن ؟ یه جوری شلیک می کنه اصلا جلویت رو نمی بینی.اما خدایی تفنگاش زوم که می کنی کیف می کنی :biggrin1:
من از اون rpg های اتوماتیک خوشم اومد
تیرش یکم میره جلو بعد مثل موشک میره هوا یک دفعه رو سر تانک خراب میشه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اینو موافقم باهات.توی Cod 3 طراحی شلیک Rpg حف نداشت.اما این وقتی شلیک می کنی فقط آتیش و دود جلوت می بینی و بعدشم هیچ حالت ترکیدن یا انفجاری دیده نمیشه.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من اون مرحله هستم که اون یارو که لباس وشلوار گرم کن داره خودش میگشه.
چقدر تا اخرش مونده؟
راستی کی هست پسر همون یارو اسمش یادم رفت نیست؟

arman_123456

کاربر سایت
Oct 27, 2007
32
آقا این Air Support منظورش با چی هست ؟ من تا میام متن رو بخونم غیب میشه.
عزیزم Air Support یعنی پشتیبانی هوایی ، منظورش اینه که زمانی که جهت سمت راست رو اگه اشتباه نکنم بزنی ، البته سمت چپ پایین می تونی ببینی که کدوم جهته ، زمانی که دکمشو بزنی ، بعد وقتی که اطرافو نگاه کنی ، یه دایره نورانی میاد ، که هر جا که دکمه تیر زدنتون توی اون حالت فشار بدی ، به یک هواپیما دستور می دی که اونجا رو بمب بارون کنه ، مخصوصا این تویه یکی از مراحل حتما باید استفاده کنی ، حدودا هشت بار توی اون مرحله می تونی استفاده کنی.
بازم می گم دکمش همون چهار جهت فلشه که یکشو که می زنی دوربین دید شب استفاده می کنی ، امیدوارم متوجه شده باشی .

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
امیر جون من کوچیکتم اسم منم نویده ( بچه چرا اینقدر برا خودت رانی باز مکنی کسی که اسمتو نپرسید ( این تیکه آخر با خودم بودم که روحیم تضعیف نشه))

در ضمن یه نکته ای را بگم : واقعا مخ کسایی که این بازی را ساختن کار میکنه،دماشون گرم
مثلا همین Air Support خودش یه فکر جالبه که با سمت چب فعال میشه ( چه هواپیما،چه هلیکوپتر) بعد با اون سیستم هدف گیری توپ مکانو مشخص میکنی بدشم بووووووووووووووووووم
حالا یکی بیاد منو بگیره
آی که کشتن این اعراب با این Air Support چه حالی میده

یا اون قسمتی که تو هواپیمایی این عربا را میکشی WOW حال دنیا را میکنی :love:

آخرین ویرایش:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
تیم برنامه نویسی این بازی فوق العاده حرفه ایی و وارد هستند و یه چیزی فراتر از تصور..
اگه یه روزی تیم برنامه نویسی اینا با تیم آنریل ترکیب بشن بنظرتون چه بازیی میشه؟؟؟فکر کنم ختم بازیهای دنیا میشه.

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
دوستان کسانی که میگن گرافیک بازی بیش از خداس می تونن چنتا دلیل بیارن که این بازی گرافیک فوق الاعاده داره
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
دوستان کسانی که میگن گرافیک بازی بیش از خداس می تونن چنتا دلیل بیارن که این بازی گرافیک فوق الاعاده داره
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دارم بازی و میرم ولی منم تا الان چیز فوق العاده ای ندیدم

تو بعضی جاها هم یه مشکلاتی داره کلا بازیه خوبیه و جذابه

ولی نظر من اینه که از یه بازی مثل وگاس البته بهتر هست ولی

با توجه به اینکه خیلی بعد از اون اومده توقع من بیشتر از اینا بود

با ابنکه گوست رکون 2 سوم شخص هست و مقایسه این دو با

هم زیاد جالب نیست میشه گفت هم وگاس هم گوست2 در

همین حد بود و این تبلیغات یه کم زیادی بود

در کل بازیه خیلی جذابیه و خود من عاشق سری کال هستم

ولی شاید توقعم تو این مدت که بازیها با کیفیت شدن بالا رفته

موفق باشید

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,799
؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دليلش اينه که کسی مثل من که بيش از 60 70 عنوان از بازيهای 360 رو بازی کرده بعد وقتی مياد اين بازيرو
بازی میکنه متوجه میشه که تو هيچ کدوم از بازيهايی که بازی کرده چنين گرافيکی نديده ، فکرشو بکن گرافيک بالا با 60 فريم در ثانيه چقدر ميتونه واقعی جلوه کنه تصويرو
شما مثلاً مرحله استتارو بريد فقط چند دقيقه محو گرافيک زيبای اين بازی میشيد و ممکنه برای چند دقيقه اصلاً بازی نکنيد و فقط به گرافيک محيط خيره بشيد

من دارم بازی و میرم ولی منم تا الان چیز فوق العاده ای ندیدم

تو بعضی جاها هم یه مشکلاتی داره کلا بازیه خوبیه و جذابه

ولی نظر من اینه که از یه بازی مثل وگاس البته بهتر هست ولی

با توجه به اینکه خیلی بعد از اون اومده توقع من بیشتر از اینا بود

با ابنکه گوست رکون 2 سوم شخص هست و مقایسه این دو با

هم زیاد جالب نیست میشه گفت هم وگاس هم گوست2 در

همین حد بود و این تبلیغات یه کم زیادی بود

در کل بازیه خیلی جذابیه و خود من عاشق سری کال هستم

ولی شاید توقعم تو این مدت که بازیها با کیفیت شدن بالا رفته

موفق باشی
آدم بعضی اقات وقتی همچين پست هايی از دوستان میبينه بايد بگم که شک میکنه گيمر هستييد
و لا ا قل اين که چرا xbox360 خريده ؟ چون وقتی شما متوجهه عظمت گرافيکی بازی رو 360 نشدی خريد 360 ات بيهوده بوده ، چون تو اين بازی هست که آدم میفهمه چرا xbox360 داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر