Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مرسی محمد,
من چون زیاد خونه نیستم, واسه همین پینگ برام مهمتره تا دانلود, فکر نمیکنی پینگ پارس آنلاین بهتر باشه؟
من پارس انلاین دارم.از نظر پینگ عالیه توی بازیها اگه خودت تنها سرچ کنی همیشه پینگت سبزه.در کل خیلی خوبه ولی یه چیزای بدی هم داره مثل محدودیت دانلود قیمت گرون و ... .

من پارس انلاین دارم.از نظر پینگ عالیه توی بازیها اگه خودت تنها سرچ کنی همیشه پینگت سبزه.در کل خیلی خوبه ولی یه چیزای بدی هم داره مثل محدودیت دانلود قیمت گرون و ... .
تشکر,
128ش واسه بازی کافیه؟ تو سایتش میگه که منطقه ما پورت خالی داره یا نه؟

بچه ببخشید من دیر دارم این بازیو بازی می کنم ولی :
یه مرحله هست که با Capitan McMillan باید بریم Zakhaev رو بکشیم ، آخر های مرحله وقتی به شهر بازی میرسیم باید چی کار کنیم ؟

بچه ببخشید من دیر دارم این بازیو بازی می کنم ولی :
یه مرحله هست که با Capitan McMillan باید بریم Zakhaev رو بکشیم ، آخر های مرحله وقتی به شهر بازی میرسیم باید چی کار کنیم ؟

باید انقدر زیر آتیش دشمن دووم بیاری تا هلیکوپتر بیاد دنبالتون ... ( فاصله هلیکوپتر رو هم پایین صفحه نوشته )

سلام دوستان عزیز من امروز این بازی رو تموم کردم عجب بازی بود واقعا لذت بردم من اصلا به راحتی بار هر بازی حال نمیکنم ولی این واقعا عالی بود هیچ بدی نداشت .

این Stimulus Map Pack مگه واسه MW2 نیست؟

آره ، البته فکر کنم قراره یک مپ پک کامل هم برای Cod4 بیاد.

سلام دوستان عزیز من امروز این بازی رو تموم کردم عجب بازی بود واقعا لذت بردم من اصلا به راحتی بار هر بازی حال نمیکنم ولی این واقعا عالی بود هیچ بدی نداشت .

این بازی بی نظیره ، سال 2007 ساخته شده و حالا در سال 2010 هنوز از این بازی تعریف میشنویم.

دوستان دومين قسمت تمريني اول بازي رو بايد تو چه تايمي بريم . اخه هر جور ميرم ميگه دوباره تلاش كن . ممنون از همتون
اونجا زمان مهم نیس.هر چه زمان کمتری بری باری Difficulty بیشتری رو بهت پیشنهاد میکنه.
بعد اینکه یه دور اون قسمت رو رفتی برو پیش Cpt.Price تا بره واسه مرحله بعد;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or