Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
هیچ لینک تورنتی برا دانلود نقشه های جدید نیست ؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز یک بار برای شما گفتم.

از طریق لایو برای xbox360 هیچ راهی برای دور زدن قوانین و دانلود نقشه ها نیست...!
از راهه کامپیوتر هم که اصلا لینکی وجود نداره.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اخر هفته بعدی یعنی از تاریخ 27 فوریه
Cod4 دابل XP امتیاز میده پس از دست ندین.همچنین قیمت Variety Map Pack از 24 فوریه نصف میشه اینم از دست ندین :D (PC-PS3-X360)

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ببخشید که این تایپیک خاک گرفته رو بالا آمردم ولی یه سوال خیلی ضروری داشتم. اگه شما نسخه pc رو لن بازی کرده باشید با توجه به امتیازتون بهتون درجه میده و اسلحه باز میکنه. ولی من که با 360 قسمت لن رو زدم چنین قسمتی برای باز کردن اسلحه و اعمال تغییرات روی اسلحه ها نبود. میخواستم ببینم واقعا اینطوریه یا من بلد نیستم؟؟؟؟؟؟؟:confused:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ممنون:love:. ولی منظورم من تو آنلاین نبود. من وقتی به صورت آفالنی میرم تو بازی و قسمت لن این قسمت creat class نیست. این گزینه رو چکار کنم که بایدش یا فقط در حالت آنلاین میاد؟:confused:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
ممنون:love:. ولی منظورم من تو آنلاین نبود. من وقتی به صورت آفالنی میرم تو بازی و قسمت لن این قسمت creat class نیست. این گزینه رو چکار کنم که بایدش یا فقط در حالت آنلاین میاد؟:confused:

در حالت آفلاین یک سری class آماده وجود داره و امکان ساخت class نیست ولی در حالت آفلاین قابلیت Edit کردن وجود دارد.

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
سلام بچه ها میگم COD4 واسه بازی کردن نیاز به اپدیت داره ؟

چون وقتی میزارمش تو دستگاه میگه mixed disk چرا ؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بچه ها, با داتک میشه CoD4 بازی کرد؟ کسی تجربه داتک داشته با CoD4 ؟ با خارجی جماعت میشه با پینگ ماها بازی کرد؟ شماها فقط با ایرانیا بازی میکنین؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
بچه ها, با داتک میشه CoD4 بازی کرد؟ کسی تجربه داتک داشته با CoD4 ؟ با خارجی جماعت میشه با پینگ ماها بازی کرد؟ شماها فقط با ایرانیا بازی میکنین؟

جواب همه سوالات بلی هست ولی در مورد فقط ایرانی ها ، تابستان و عید و ... که بچه ها جمع می شدند خودمون بازی می کردیم با پینگ سبز ولی وقتی تنها باشی باید search کنی و با خارجی ها بازی کنی که پینگت اگه عالی باشه ، سبز و اگر ضعیف و معمولی باشه زرد و قرمز خواهد بود.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مرسی از پاسخ. خوب سوال همینه, با پینگی که داتک میده, میشه بازی کرد با خارجیا؟ اگه نه, چه شرکتی پینگ خوب میده.
سوال آخر اینکه ریجن کنسول من UC هستش, منو به آمریکاییا فقط وصل میکنه؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
مرسی از پاسخ. خوب سوال همینه, با پینگی که داتک میده, میشه بازی کرد با خارجیا؟ اگه نه, چه شرکتی پینگ خوب میده.
سوال آخر اینکه ریجن کنسول من UC هستش, منو به آمریکاییا فقط وصل میکنه؟

شما باید برید و speedtest.net یک تست بگیرید تا جواب خودتون را بفهمید ...در مورد search هم اصلا ربطی به ریجن نداره و به همه جا وصل خواهید شد.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
شما باید برید و speedtest.net یک تست بگیرید تا جواب خودتون را بفهمید ...در مورد search هم اصلا ربطی به ریجن نداره و به همه جا وصل خواهید شد.
با تشکر از پاسختون؛
خوب من هنوز ADSL نگرفتم, میخوام ببینم بین داتک و پارس آنلاین پینگ کدوم بهتره که از اون سرویس بگیرم.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
با تشکر از پاسختون؛
خوب من هنوز ADSL نگرفتم, میخوام ببینم بین داتک و پارس آنلاین پینگ کدوم بهتره که از اون سرویس بگیرم.
داتک نسبتا پینگش بین بهترین هاس و تو Call of Duty حتی من باهاش پینگ سبز گرفتم موقعی که دوستان پینگشون زرد بوده.در کل با توجه به قیمت و نامحدود بودن بهترین سرویس بین داتک و پارس انلاین داتکه

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
داتک نسبتا پینگش بین بهترین هاس و تو Call of Duty حتی من باهاش پینگ سبز گرفتم موقعی که دوستان پینگشون زرد بوده.در کل با توجه به قیمت و نامحدود بودن بهترین سرویس بین داتک و پارس انلاین داتکه
مرسی محمد,
من چون زیاد خونه نیستم, واسه همین پینگ برام مهمتره تا دانلود, فکر نمیکنی پینگ پارس آنلاین بهتر باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر