Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان سلام !

من تو این مرحله ی Heat در ابجکتیو Get The LZ رو درجه ی سختی Veteran گیر کردم .
(همون جایی که چنتا تانک دشمن رو با Javilon میزنیم و بعدش 8 تا Air Support بهمون میده .)

لطفا دوستان سریع راهنمایی کنن .

دوستان سلام !

من تو این مرحله ی Heat در ابجکتیو Get The LZ رو درجه ی سختی Veteran گیر کردم .
(همون جایی که چنتا تانک دشمن رو با Javilon میزنیم و بعدش 8 تا Air Support بهمون میده .)

لطفا دوستان سریع راهنمایی کنن .
همونجا كه 3 دقيقه وقت ميده ؟ اگه اونجا رسيدي ، با Air Support جلوي مزرعه رو هدف قرار بده و بعد هم يه Smoke بنداز از سمت راست سريع به سمت پايين فرار كن

همونجا كه 3 دقيقه وقت ميده ؟ اگه اونجا رسيدي ، با Air Support جلوي مزرعه رو هدف قرار بده و بعد هم يه Smoke بنداز از سمت راست سريع به سمت پايين فرار كن

اره همونجا !
منظورت از Smoke همون Flash Bang هسش ؟

پایین تپه اینقدر دشمن هست که هر چی میخوام برم میزننم !!

نه ، مگه شما Flash Bang ؟داري تو بعضي مراحل فلش ميده و بعضي مراحل هم Smoke ، تو اين مرحله Smoke ميده

والا من خودم فرار ميكنم :biggrin1: شما بايد از يه جايي بري كه دشمن نمياد، از سمت راست؛ اونجايي كه هلي كوپتر افتاده از اونجا دشمن نمياد تا اونجايي كه يادمه
حالا شايد راه ديگه اي باشه

نه ، مگه شما Flash Bang ؟داري تو بعضي مراحل فلش ميده و بعضي مراحل هم Smoke ، تو اين مرحله Smoke ميده

والا من خودم فرار ميكنم :biggrin1: شما بايد از يه جايي بري كه دشمن نمياد، از سمت راست؛ اونجايي كه هلي كوپتر افتاده از اونجا دشمن نمياد تا اونجايي كه يادمه
حالا شايد راه ديگه اي باشه

حتما من دقت نکردم !

اقا ممنون ....... !

اقا اين مرحله كه سولر هوا پيما هستي رو دارم روي وترن ميرم
تموم نميشه هي اشتباه ميكنم
قديم خيلي رون رودش كردم
نميدونم روي وترن كارهاش عوض شده جريانش چيه
خيلي سخته
يكمكي بزنيد بما
تازه ديشب رسيدم اونجا خدايش 50 بارم بيشتر اشباه داشتم روش

حالا من که میدونم روح کاپتان ولمون نمیکنه!!!!
اصلا اول قسمت 5 میگن نه نمرده فقط رفته بود تو کما!!!!!
زکی ... کاپیتان پرایس تو cod نباشه؟...مگه میشه؟... کاپیتان پرایس یکی از رکن های اساسی سری call of duty به شمار میره... :biggrin1: ... ولی خیلی جالبه ها از زمان جنگ جهانی دوم تا الان زندس... تازه سیگار برگ هم میکشه... :biggrin1:

زکی ... کاپیتان پرایس تو cod نباشه؟...مگه میشه؟... کاپیتان پرایس یکی از رکن های اساسی سری call of duty به شمار میره... :biggrin1: ... ولی خیلی جالبه ها از زمان جنگ جهانی دوم تا الان زندس... تازه سیگار برگ هم میکشه... :biggrin1:
خوب بمیره!
این همه ادم بهتر از اون
بابا مرتیکه خنگ ابروی هوش مصنوعی رو برده به خدا
چند مرحله فقط به خاطر حماقت های این ادم.....مردم :(

سلام من رو حالت veterenتو اون مراحل اول(اسم مرحله رو نمیدونم ) یه جایی هست که دشمن عین مورو ملخ میریزن سرم وپر از تلویزیون خالدالسد هست و پر از میز و کامپیوتر هست و اون اول یه شات گان هست گیر کردم و تند تند میمیرم اونجا باید چیکار کنم که نمیرم؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or