Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
من تو مرحله فلش بك اونجا نزديك چرخ و فلك كاپيتان رو ميذارم اونجايي كه ميگه بعد هلي كوپتر ها ميان و حمله ميكنن هر كاري ميكنم نميتونم اين يه تيكه رو رد كنم درجه سختي هم Veteran هستش !
اگه راه حلي چيزي بلديد بگيد ! يه جايي براي پناه گرفتن بگيد !

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
قبل از اینکه سربازا از تو هلیکوپتر برسن زمین از پیش کاپیتان راست دماغت رو میگیری
میری به سمت همون ساختمونی که اول ازش اومدی بیرون (همونی که تو استخرش سگ بود)
ولی تو اون نمیری 3 راه رو میری سمت راست پشت درخت کمین میگیری و پدرشون رو در میاری
منتها باید حواست به کانت داونی که اون زیر هم هست باشه به زیر 2000 که رسید باید برگردی
به سمت کاپیتان چون وقتی هلی کوپتر بشینه 30 ثانیه بعد بلند میشه و خلاصه میبازی
و رسیدن به کاپیتان هم خودش مصیبتی هست
تو اینجا 100% مطمئن باش که موفقیت امیزه ولی رسیدن به هلی کوپتر با اون چلاقه سخت
میشه کاشکی وقتی یارو رو کول میکرد میتونست شلیک هم بکنه نمیدونم 2 تا دستش مشغول
چه کارین کجای مجروح رو میگیرن تعجب برانگیزه

یجا دیگم پیدا کرده بودم که نزدیک به کاپیتان باشه منتها خیلی ضریب باختش بالاست ولی از
اونجام هم اگر خوش شانسی بیاری میشه یکارایی کرد دم جایی که ماشین برقی ها هستن در عرض کمین بگیر جوری که چرخ و فلک رو در دید داشته باشی منتها اون 2 تا سگ حروم زاده
یهویی میان و ..... تو هرچی استراتژی که ریخته بودی (البته گاها)

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
بهترین راه اینکه فلاش بنگ ها رو مصرف نکنی

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام من تا حالا بازی به این قشنگی تو عمرم ندیده بودم به خصوص لایوش که من رو کشته بود جاتون خالی حال داد ولی چه فایده اخر سر بن شدم در ضمن مرحله اسنایپ من رو به یاده فیلم shoterمیندازه به به عجب بازی خفنی بود

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
بلاخره Achievement مرحله HighMileClub رو گرفتم جيگر آدمو در مياره واقعا :) الان فقط Achievement اون Laptop مونده فقط 15 تاي آخرش .

بهترين راه استفاده از C4 هستش (منظورم مينها نبود) سعي اطراف جايي كه هلي كوپتر قراره فرود بياد كار بزاري بعد كه خواستي به سمت هلي كوپتر بري با يك دكمه اون اطراف تقريبا پاك سازي ميشه .

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
به عنوان 4مین نفری که در این سایت این اچیومنت رو گرفته بهت تبریک می گم:)
ممنون اشكان . به خودم اميدوار شدم :cheesygri
فكر كنم نزديك به 2.20 دقيقه طول كشيد كه اين مرحله رو رد كنم . قبلا هم يه چندبار خواستم برم ولي واقعا جرات نمي كردم تا اينكه اتفاقي يه دمو از اين مرحله ديدم كه طرف اين مرحله رو روي اين درجه رد كرد اونجا بود كه جرقه اين كار در دل من روشن شد :biggrin1: بلاخره گفتم ديگه بايد بگيرمش و رفتم نشستم سرش تا ردش كردم يكم مشكل بود ولي اصلا فكر نمي كردم چهارمين نفر باشم كه اين مرحله رو رد مي كنه .

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام اشکان جان من قبل از بن شدنم یه روزه رفتم اخرش و 980 تا گرفتم فقط مونده تلویزیون اونم وقت کنم میگیرم حالا من نفر چندمم سومم یا چهارم:biggrin1: {ناراحت نشینا جون منok}البته من هفته پیش جمعه رفتم اخرش

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
اصلا فكر نمي كردم چهارمين نفر باشم كه اين مرحله رو رد مي كنه

سلام اشکان جان من قبل از بن شدنم یه روزه رفتم اخرش و 980 تا گرفتم فقط مونده تلویزیون اونم وقت کنم میگیرم حالا من نفر چندمم سومم یا چهارم {ناراحت نشینا جون منok}البته من هفته پیش جمعه رفتم اخرش

اصلا نگران نباشین. جام و مدال و لوح تقدیر به اندازه‌ی همه هست :biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
شرمنده نیکنام جان نمی دونستم شما هم گرفتی. خوب شما می شی چهارم و میلاد جان می شه پنجم:)

من از روی آماری که از روی گیمر کارت ها گرفتم اینو گفتم. اگه کسی گرفته این اچیومنت رو و من نمی دونستم پوزش می طلبم ازش.

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
با سلام
آقا ما تازه اين بازي رو گرفتيم !
همين كه لودينگ اولش تموم مي شه صفحه سياه مي شه . صداي فرمانده مياد. ولي بعد كلا دستگاه هنگ مي كنه !!! كسي مي دونه مشكلش چيه ؟
ممنون مي شم يكي يه جواب درست به ما بده؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مشکل در write شدن دیسک هست.دیسکت مشکل داره و باید تعویض کنی.من هم یه Assassins Creed دارم که همچین مشکلی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر