Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سوال :آقا من دوباره دارم این بازی رو روی وترن میرم. الان مرحله ی chernobyol هستم!
سوالم اینه که چرا توی این مرحله گرافیک انقدر پایینه ؟ من دفعه ی قبل که این مرحلرو میرفتم، انقدر پایین نبود ( شاید دقت نکرده بودم ) ولی فکر نمیکنم چون خیلی گرافیک اومده پایین! ممکنه که مشکل از X360م باشه ؟ ( آخه این چن وقته از درایوش صدای خخخخخ میاد بیرون! ) :((

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
سوال :آقا من دوباره دارم این بازی رو روی وترن میرم. الان مرحله ی chernobyol هستم!
سوالم اینه که چرا توی این مرحله گرافیک انقدر پایینه ؟ من دفعه ی قبل که این مرحلرو میرفتم، انقدر پایین نبود ( شاید دقت نکرده بودم ) ولی فکر نمیکنم چون خیلی گرافیک اومده پایین! ممکنه که مشکل از X360م باشه ؟ ( آخه این چن وقته از درایوش صدای خخخخخ میاد بیرون! ) :((
اتفاقا من فكر ميكنم اين مرحله از همه مرحله ها گرافيكش بيشتره !
تو اين بازي بعضي موقع ها بافت ها دير لود ميشه !
شايد بافت كامل لود نميشه

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اتفاقا من فكر ميكنم اين مرحله از همه مرحله ها گرافيكش بيشتره !
تو اين بازي بعضي موقع ها بافت ها دير لود ميشه !
شايد بافت كامل لود نميشه
نمیدونم/ منم فکر میکنم که دفعه ی قبلی گرافیکش خوب بود.

دقیقا تکسچر ها گرافیکشون بده . سایه ها هم همین طور!!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
علیرضا باره اول محو بازی بود به اطرافت زیاد توجه نکردی واسه همین مشکلات بازی رو نفهمیدی ولی این دفعه...:)
در هر حال من فکر میکنم اون مرحله شاید بهترین گرافیک رو بین مراحلش داشت;)

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
این بازی حرف نداشت ولی گرافیک بازی هم مالی نبود غیر از یکی دو تا صحنه بخاطر بالا بردن فریم بازی کیفیت همه چی رو اورده بودن بایین گرافیکم هیچ فرقی با شماره 2 نداشت این همه میگفتن گرافیکش gears رو میخوره و از این حرف ها واقعا حق cod3 خورده شد اگه همون دو 3 تا صحنه بازی بزاریم کنار به جرات میگم گرافیک cod3 بهتر بود مخصوصا دوردست ها و مناظر دور رو که نگاه میکردی عین یه تابلو نقاشی هست وگرافیک اب مخصوصا تو اون قسمت کشتی خیلی بد کار شده ولی انفجار ها عالی بود واقعا کار سختی نیست میشه راحت مقایسه کیفیت چمن ها برگ درخت ها چهره کاراکتر ها تو cod3 و4

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
این بازی حرف نداشت ولی گرافیک بازی هم مالی نبود غیر از یکی دو تا صحنه بخاطر بالا بردن فریم بازی کیفیت همه چی رو اورده بودن بایین گرافیکم هیچ فرقی با شماره 2 نداشت این همه میگفتن گرافیکش gears رو میخوره و از این حرف ها واقعا حق cod3 خورده شد اگه همون دو 3 تا صحنه بازی بزاریم کنار به جرات میگم گرافیک cod3 بهتر بود

پس ما و کلا سایتها مشکل دید داریم باید عینک بزنیم خیلی ازت ممنونم که ما رو راهنمایی کرده لطفا این سخنان گرانبها رو نزد خودت نگه دار که یه موقع ندزدنت .;)

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
پس ما و کلا سایتها مشکل دید داریم باید عینک بزنیم خیلی ازت ممنونم که ما رو راهنمایی کرده لطفا این سخنان گرانبها رو نزد خودت نگه دار که یه موقع ندزدنت .;)

متاسفم که ادب صحبت کردن با دیگران بلد نیستی من داداشت نیستم که اینطوری حرف میزنی خیلی ناراحتی میتونی نخونی حرفی هم در مورد این بازی نداری میتونی ساکت شی مشکل بعضی ها اینه که چون infinity ward بازی رو ساخته دیگه یه شاهکاره و نمیشه ازش ایراد گرفت

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بازی خیلی توپی بود اما حیف که خیلی زود تموم شد تو دو روز تموم شد !
آخرش خیلی باحال بود اونجایی که عمران رو می کشی رو می گم
ولی این تو هواپیما که بودم من نفهمیدم قضیش چی بود !
ماله S.A.S بود یا اون یکی ؟ زیاد اون قسمت هواپیماییه متوجه نشدم
ولی سر جمع بازی خیلی خوبی بود حال داد اما COd5 رو دیگه نباید برگرده به WWII

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
این بازی حرف نداشت ولی گرافیک بازی هم مالی نبود غیر از یکی دو تا صحنه بخاطر بالا بردن فریم بازی کیفیت همه چی رو اورده بودن بایین گرافیکم هیچ فرقی با شماره 2 نداشت این همه میگفتن گرافیکش gears رو میخوره و از این حرف ها واقعا حق cod3 خورده شد اگه همون دو 3 تا صحنه بازی بزاریم کنار به جرات میگم گرافیک cod3 بهتر بود مخصوصا دوردست ها و مناظر دور رو که نگاه میکردی عین یه تابلو نقاشی هست وگرافیک اب مخصوصا تو اون قسمت کشتی خیلی بد کار شده ولی انفجار ها عالی بود واقعا کار سختی نیست میشه راحت مقایسه کیفیت چمن ها برگ درخت ها چهره کاراکتر ها تو cod3 و4
فقط يه سوال ميشه بگي فريم ريت ثابت و يكنواخت چه ربطي به كيفيت تصاوير و گرافيك داره من كه نميدونم دوستان اگر داره واسه منم توضيح بدين من بفهم
حالا ميرسيم به تفاوت گرافيك cod3وcod4:
تو cod4از نوعي سيستم advanced shaders استفاده شده كه سايه ها تو بازي واقعا عالي و مطابق با واقيعت از ابدر بياد
2-شما فيزيك افكت هاي اب رو ببين بعد بيا بگو ابهاي بازي بده!!!!:)
3-تو cod3محيط بازي تخريب پذير نبود و وقتي نارنجك مينداختي هيچ اتفاقي براي جسد ها يا بلوك هاي اين طرف و انطرف نمي افتاد در صورتي كه توcod4فريزيك بازي واقعا عالي بود.
4-شما تو طبيعت وقتي به مناظر دوردست نگاه مي كني انهارو مثله جايي ميبيني كه تو 2قدمي هسات!!!!!!!!
5-در مورد چمن ها بايد بگم چمن ها خيلي خوب كارنشده ولي ازcod3 كمي بهتره
6-چهره كاراكترها هم كه خدايي اصلا با cod3مقايسه نكن چون خيلي بهتره شما حركات صورت رو در موقع حرف زدن ببين
7-نور پردازي بازي كجاش مثله cod3هستش ها؟؟؟؟؟تو همون مراحل اول بازي كه اخره مرحله تو يه سالن پرتلويزون هستش نور پردازي واقعا عالي هستش مخصوصا اگر HDداشته باشي:eek:
8-اينم عكس هاي COD3ببين و بعد برو COD4رو هم ببين:http://www.tothegame.com/x360-5446-call-of-duty-3-for-microsoft-xbox-360.html

آخرین ویرایش:

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
وقتي پست شما رو خوندم سريع رفتم DVDاين بازي رو انداختم تو دستگاه و مرحله CHERNOBELنو لود كردم وكلي هم دقت كردم نور پردازي بازي و بافت ها خيلي خوب بود و مشكلي نداشت مشكل شما شايد به خاطره DVDباشه!!!!!
قابل توجه بعضي ها كه ميگين گرافيك COD3بهتر ازCOD4هستش!!!!:)

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
میشه بگین اشکال این بازی چیه که همه گیر دادین من که فکر میکنم همچین بازی تا حالا ندیدم لایوش که شاهکاره ادم نمیخواد از جلوی مانیتور بلند بشه خیلی میزونه به این بازی گیر ندین:mad::biggrin1:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی

ولی به نظر من این حرف کاملا درسته.به نظر من بهترین قسمت این بازی قسمتmultiplayerه بالاخره یه بازی پیدا شد که برای بازی دونفره split screen یه map کوچیک داشته باشه

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
سلام دوستان یه جای بازی گیر کردم وبه کمک نیاز دارم:
توی act 1 قسمت hunted وقتی اون هلی کوپتر لعنتی رو میزنی بعد مشخص نیست باید از کدوم طرف برم یعنی ادامه مسیر بازیو گم میکنم .تمام افراد گروه داخل انباری کنار یه تراکتور می ایستند تا تو راه رو پیدا کنی لطفا هر کسی می تونه کمکم کنه مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر