Call of Duty 4: Modern Warfare - Xbox360 version

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
خوب این یک مرحله هست تو این مرحله هم فقط چنتا نکته جالب داره
رعد و برق . بارون
شما خودت فهميدی چی گفتی؟ مرحله استتار اصلاً نه رعدو برق داره نه بارون
بهتره خودت تصويره اين بازيو ببينی بعد بيای نظر شخصيت رو بگی
سلام

من قصد مخالفت یا موافقت با شما رو ندارم من حس کردم اینجا میشه آدم آزادانه نظرش رو بگه

ولی گویا شما از گیمرای حرفه ای هستی ( خوش به حالت) و اول باید از شما اجازه گرفت

من جوابه خاصی برات ندارم

ولی یه کم فکر کنی میبینی من نظرم رو گفتم و شما هم چیزایی گفتی که یا به شما ربطی

نداره یا اینکه ... بهتره زیاد خودت رو ناراحت نکنی . راجع به خرید 360 هم فکر کنم وقتی شما

فقط اسمش رو شنیده بودی خریدم دلیلش هم به خودم مربوطه;)

در هر صورت بهتره به نظرات هم احترام بگذاری
بله نظرات مهمه ولی معمولاً نظری که از بين چند ده نفر يوهو يکی يا 2 تا مخالف در مياد
اين مشخصه که اصلاً نظر اعتبار داری نيست
راجع به خرید 360 هم فکر کنم وقتی شما

فقط اسمش رو شنیده بودی خریدم دلیلش هم به خودم مربوطه
چه جالب !!! پس میتونيم باهم بازيهای ارجينال قديميه xbox360 تمون رو که هنوز اين دستگاه کپی خور نشده بود رو با هم تعويض کنيم ، موافقی؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
کاپتان پرایس هم بعد از 105 سال زندگی که از سال 1943 توی زندانهای مخوف و ترسناک اس اس ها در Cod1 (که با هزار بدبختی نجاتش دادیم )و بعد از عمری مبارزه تا امروز که 2007 هست یعنی بعد از 64 سال سرانجام در راه مبارزه علیه تروریسم جان خودشو فدا کرد :((:((:((
(بعید میدونم اون ضربه هایی که آخر بازی داشتن به قلبش میزدن هم بتونه اونو زنده نگه داره)
من پیشاپیش این مصیبت وارده را و همچنین فقدان آن عزیز مبارز را به گیمرهای همیشه در صحنه بازی سنتر و همچنین خانواده آن مرحوم تسلیت گفته و از خداوند منان طلب آمرزش و مغفرت برای روح آن عزیز از دست رفته مینمایم ( 5 ثانیه سکوت:()
از طرف سرباز رایان-سرباز گاز-گروهبان دیکسون - کاپیتان اینگرام و جمعی از همرزمان آن مرحوم

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دلیل کم بودن زمان بازی همین دقت توی طراحی جزئیات و کل بازی بوده.می خواستن توی یه زمان کم بهترین بازی رو بدن بیرون که موفق هم شدن.
فکر نمی کنم با همچین بازی زیبایی سریعا مشغول ساخت پنجمین نسخه بشن.می گذارن یه ذره که گرماش خوابید بعد یه سری نقشه و ماموریت اضافه توی XBox Live میزارن.اگر اینطوری بشه عالیه.

زمان بازی همچین کم هم نیست مخصوصا اگه رو درجه هارد یا بالاتر بازی کنی
ولی من پدرام من با نظرت موافقم چون گیم پلی و گرافیک بازی و داستانش انقدر آدمو جذب میکنه که وقتی تموم میشه دل آدم میگیره

در ضمن یکساله همچین بازی را بیرون دادن خدایی خیلی ارزه میخواد
اکتیویژنیا دماتون گرم
هیپ هیپ هورا
هیپ هیپ هورا

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
شما خودت فهميدی چی گفتی؟ مرحله استتار اصلاً نه رعدو برق داره نه بارون
بهتره خودت تصويره اين بازيو ببينی بعد بيای نظر شخصيت رو بگی

بله نظرات مهمه ولی معمولاً نظری که از بين چند ده نفر يوهو يکی يا 2 تا مخالف در مياد
اين مشخصه که اصلاً نظر اعتبار داری نيست

چه جالب !!! پس میتونيم باهم بازيهای ارجينال قديميه xbox360 تمون رو که هنوز اين دستگاه کپی خور نشده بود رو با هم تعويض کنيم ، موافقی؟

دوست عزیز وقتی یه عده میگن ما هنوز نمیتونیم دموکراسی داشته باشیم من مخالفت میکنم

ولی مثله اینکه حق با اوناست

این حرفی که شما میزنی کاملا هماهنگ با نظرات دیکتاتور ها ست

این چه توجیهی هست که شما میکنی چون من با نظر شما مخالف

هستم پس دارم چرت میگم؟

تازه من کاملا هم با شما مخالف نیستم منم از بازی لذت میبرم ولی

حرفم اینه اونی که من توقع داشتم نبود

شما وقتی تو هلیکوپتر ( بالگرد) نشستی برگرد صندلی رو نگاه کن یه کم

روش کار نشده انگار رو نیمکت پارک نشستی( بدتراز اون).آب رو ببین یا

چیزای دیگه که 100% خودت میدونی چی میگم

در مورد بازی اورجینال هم متاسفانه من ندارم الان هم واسه پی اس 3 فقط یه

لیر و هونلی رو گرفتم که اونارم دارم رد میکنم

شما هم گیمر تری هم قدیمیتری هم حرفه ای که منه آماتور دارم وقتتو میگیرم

موفق باشی

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوست عزیز وقتی یه عده میگن ما هنوز نمیتونیم دموکراسی داشته باشیم من مخالفت میکنم

ولی مثله اینکه حق با اوناست

این حرفی که شما میزنی کاملا هماهنگ با نظرات دیکتاتور ها ست

این چه توجیهی هست که شما میکنی چون من با نظر شما مخالف

هستم پس دارم چرت میگم؟

تازه من کاملا هم با شما مخالف نیستم منم از بازی لذت میبرم ولی

حرفم اینه اونی که من توقع داشتم نبود

شما وقتی تو هلیکوپتر ( بالگرد) نشستی برگرد صندلی رو نگاه کن یه کم

روش کار نشده انگار رو نیمکت پارک نشستی( بدتراز اون).آب رو ببین یا

چیزای دیگه که 100% خودت میدونی چی میگم

در مورد بازی اورجینال هم متاسفانه من ندارم الان هم واسه پی اس 3 فقط یه

لیر و هونلی رو گرفتم که اونارم دارم رد میکنم

شما هم گیمر تری هم قدیمیتری هم حرفه ای که منه آماتور دارم وقتتو میگیرم

موفق باشی
گيمر حرفه ای؟ شما اگر گيمر حرفه ای تو ایران ديدی مارو حتماً خبر کن
در رابطه با گرافيک آب و هلکوپتر بايد بگم به شما آخه دوست عزيز کمدوم بازيرو شما ميتونی نام
ببری که تماميه مراحلش از گرافيک بالايی برخوردار بوده؟ هر بازی مراحلی داره که يه مقدار از لحاظ گرافيکی
نسبت به مراحل قبل يا بعد ترش افت داره ، نه تنها اين بازی بلکه تمام بازيها همينجروين
شما فکر کردی بازی سازی کار بسيار ساده ای هست و 3 سوت میشه بازی سازی کرد
شما به شخصه دوست داشتی گرافيک آب و بارن خيلی زيادتر بود ولی بازی 2 ماه تأخير میخورد بهش؟
اينا تو 1 سال يه همچين عظمتی به نام cod4 رو درست کردند واقعاً جای تشويق و تمجيد داره
حالا ما بيام دقيق دست بزاريم رو تنها ضعف گرافيکی بازی که اونم چند دقيقه ای بيشتر نبود

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
گيمر حرفه ای؟ شما اگر گيمر حرفه ای تو ایران ديدی مارو حتماً خبر کن
در رابطه با گرافيک آب و هلکوپتر بايد بگم به شما آخه دوست عزيز کمدوم بازيرو شما ميتونی نام
ببری که تماميه مراحلش از گرافيک بالايی برخوردار بوده؟ هر بازی مراحلی داره که يه مقدار از لحاظ گرافيکی
نسبت به مراحل قبل يا بعد ترش افت داره ، نه تنها اين بازی بلکه تمام بازيها همينجروين
شما فکر کردی بازی سازی کار بسيار ساده ای هست و 3 سوت میشه بازی سازی کرد
شما به شخصه دوست داشتی گرافيک آب و بارن خيلی زيادتر بود ولی بازی 2 ماه تأخير میخورد بهش؟
اينا تو 1 سال يه همچين عظمتی به نام cod4 رو درست کردند واقعاً جای تشويق و تمجيد داره
حالا ما بيام دقيق دست بزاريم رو تنها ضعف گرافيکی بازی که اونم چند دقيقه ای بيشتر نبود

دوست عزیز متاسفانه یا خوشبختانه من و شما داریم یه حرف رو با دو لحن میزنیم

فکر کنم شما هم تو این مدت داشتی واسه اومدنش لحظه شماری میکردی و از

عکس گرفته تا دمو رو تعقیب میکردی؟

من که اینطوری بودم. بعد وقتی بازی میاد حتی به قول شما چیزای کوچیک هم تو

ذوق آدم میزنه

البته شاید من به دلایلی مثل سن و سال بالا کمی زیاد متوقع شدم

فعلا هم تو یه مرحله گیر کردم ( البته مشکل از دیسکه سیو کردم موقع لود فریز میکنه)

در هر صورت من دوست دارم اینجا محیطی باشه آروم و دور از تنش برای ابراز نظر نه برای

جنگ و بی احترامی به هم

به امید خدا تو 2008 این نکات کوچیک رو گیم ها جبران بشه که لذت کامل رو ببریم

شب خوش

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا توی مرحله استتار که با کاپیتان مک میلان هستیم.اونجایی که ماشین ها هستن و سرباز ها میان بهمون حمله می کنن باید چیکار کنیم ؟

فکر کنم باید سوار یه چیزی بشیم یا یه جایی بریم.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
آقا توی مرحله استتار که با کاپیتان مک میلان هستیم.اونجایی که ماشین ها هستن و سرباز ها میان بهمون حمله می کنن باید چیکار کنیم ؟

فکر کنم باید سوار یه چیزی بشیم یا یه جایی بریم.
شما بايد اونجا فرار کنی ، به طرف سمته راست فرار کن

arman_123456

کاربر سایت
Oct 27, 2007
32
سلام بچه ها ، بنظر شما قشنگ ترین مرحله کدومه؟ من که همین مرحله استتارو خیلی دوست دارم، مخصوصا حرف ها و راهنمایی هایی که می کنه ، منظورم کاپتانه،یا اگه روی سخت بازی کنید ، اونجایی که باید تک تیر اندازی کنید ، بخاطر فاصله زیاد ، اگه دقت کرده باشید یکی از ماشین ها یه پرچمی داره ، که جهت بادو میشه تشخیص داد ، که اگه تیری بزنید میبینید که با توجه به جهت باد یکمی اون طرف تر می خوره ، یا زمانی که کاپتان تند تند می دوه خیلی حرکاتش قشنگه و آهنگی که می زاره ، یا اون جایی که توی یه ساختمانی که میرید فکر کنم یه زمانی مدرسه بوده ، صدای بچه ها میاد ، روی من که تاثیر داشت ، کاپتان میگه یه زمانی ایجا چه جمعیتی زندگی میکرده ، حالا اینجا رو ببین ، توی عمرم چنین چیزی ندیدم ، یا مثلا کاپتان که زخمی میشه باید کولش کنی قشنگه . نظره شما چیه کدوم مرحله رو دوست دارید ، لطفا دلایلتون رو هم بگید. مرسی ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مرحله استتار و اون مرحله هواپیما که باید بمب بارون می کردیم قشنگ بودن تا این جا.اما کلا خیلی حال کردم باهاش.

به نظر من خیلی هم کم نیست بازی.آدم هر چی میره جلو تمام نمیشه.

من اون مرحله هستم که اون طرف که گرمکن تنش هست پسر زاخائف(اگر اسمش رو اشتباه ننوشته باشم) رو میگم.اونجا هستم که فکر کنم باید دستگیرش کنیم چون زمانی که می خوام بکشمش با اسنایپ اسمش رو با رنگ قرمز میزنه و معلومه که نباید کشته بشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بالاخره من هم تمومش کردم.کاش تمام نمیشد.

ولی واقعا زیبا بود.

با اون پرشی که از هواپیما کرد بعد از قسمت Credits فکر کنم ادامه داشته باشه...

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
این پسره یانکیه بعد از اینکه بمب اتمی میترکه حتما میمیره ؟ یا نه باید جای خاصی بره یا حرکت خاصی
انجام بده
حالا اگرم نمرده که هیچی
راستی من رو درجه خیلی سختش دارم بازی میکنم فوق العادس

arman_123456

کاربر سایت
Oct 27, 2007
32
بچه ها من یه جا گیر کردم ، مرحله ای هست که چند جا با دشمن می جنگی بعد عقب نشینی می کنی یه سری مین رو منفجر می کنی ، من تا اونجایی رفتم که میرسه به آخر یه مزرعه بعد یه هلیکوپتر یا هواپیما میاد دنبالمون ، 3 دقیقه وقت داریم برگردیم ، 8 تا هم Airsupport داریم ، ولی توی راه برگشت خیلی شلوغه ، روی خیلی سخت دارم بازی می کنم ، اصلا نمیشه برگشت سه چهار تا نیرو هوایی می زنم ، وقتی که یکم خلوت میشه میرم جلو ، بعد وقتی می خوام از تپه بیام پایین می میرم ، آخه بازم نیرو میاد ، وقتم کمه ، نمی دونم چی کار کنم ، خیلی سخته ، کسی راهه خلوتی بلده؟
اگه نمی دونید کجاست ،اونجا که توی عقب نشینی پشت یه مسلسل یک هلیکوپتر سقوط کرده باید بشینی ، بعد از این مرحله هم مرحله پسر زخائفه که با گرمکنه. :(

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سلام بچه ها ، بنظر شما قشنگ ترین مرحله کدومه؟ من که همین مرحله استتارو خیلی دوست دارم، مخصوصا حرف ها و راهنمایی هایی که می کنه ، منظورم کاپتانه،یا اگه روی سخت بازی کنید ، اونجایی که باید تک تیر اندازی کنید ، بخاطر فاصله زیاد ، اگه دقت کرده باشید یکی از ماشین ها یه پرچمی داره ، که جهت بادو میشه تشخیص داد ، که اگه تیری بزنید میبینید که با توجه به جهت باد یکمی اون طرف تر می خوره ، یا زمانی که کاپتان تند تند می دوه خیلی حرکاتش قشنگه و آهنگی که می زاره ، یا اون جایی که توی یه ساختمانی که میرید فکر کنم یه زمانی مدرسه بوده ، صدای بچه ها میاد ، روی من که تاثیر داشت ، کاپتان میگه یه زمانی ایجا چه جمعیتی زندگی میکرده ، حالا اینجا رو ببین ، توی عمرم چنین چیزی ندیدم ، یا مثلا کاپتان که زخمی میشه باید کولش کنی قشنگه . نظره شما چیه کدوم مرحله رو دوست دارید ، لطفا دلایلتون رو هم بگید. مرسی ;)
من هم از مرحله ي استتار خوشم اومد ولي نه بهب اندازه ي شما :p آخه آدم رو هاردن قلبش مياد تو دهنش ... من كه ديگه پولم بدن اون مرحله رو رو وترن نمي رم...:laughing:
به نظر من قشنگ ترين مرحله Ending بازي بود :love::love::love:
بالاخره من هم تمومش کردم.کاش تمام نمیشد.

ولی واقعا زیبا بود.

با اون پرشی که از هواپیما کرد بعد از قسمت Credits فکر کنم ادامه داشته باشه...
ربطي نداره ... تو اون مرحله شما در نقش يك مامور ويژه ي ناشناس ظاهر مي شي و ربطي به Story Line بازي نداره ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر