Cage : نمايش ''Sci-fi'' مايكروسافت براي Natal دروغي بيش نبود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

T@ntaL 73

کاربر سایت
سلام.

Quantic Dream قبلا در مورد علاقمندي هاش به motion control ها گفته بود و حتي به دنبال آپديتي براي پشتيباني HR از Move هستند.David Cage (يكي از موسسان QD و co-CEO ) در مورد تكنولوژي motion control مايكروسافت (Natal) مشكوك بودن خود را اعلام كرد.

xboxcom-project-natal_1243923174865.png

''من Natal را ديدم و بسيار كنجكاوم كه ببينم چه كاري مي خواهند با آن انجام دهند''. و بعد گفت:
''من در مورد اين نمايش sci-fi آنها, زياد فكر هاي خوبي نميكنم.''

او به ويدئويي كه در E3 سال گذشته پخش شد اشاره كرد. يك منتاژ از استفاده ي عام و كلي Natal براي بازي كردن هر عنواني (مثل بازي هاي racing, فوتبال, و fighting ). يك فعل و انفعال متقابل با Xbox 360 و تنها استفاده از حركات دست و صدا.اما تظاهر و بلوفي بيش نبوده كه به نظر كيج شاكي تر از همه است.

169975-skateboard.jpg

كيج گفت چشم هايم 4 تا شد وقتي ديدم: ''وقتي كه يه بچه با يك اسكيت بورد اومد و يك اشعه ي ليزر ان اسكيت بورد را اسكن كرد و بعد ما ان اسكيت بورد رو در بازي ديديم'' .او توضيح داد كه توانايي گرفتن عكس و قرار دادن آن در بازي ممكن است, ولي نه به اندازه اي كه اين ويدئو از Natal دوست داره كه ما آن را باور كنيم. ''ما در صنعت هستيم ; و ميدانيم چه چيزي شدنيست و چه چيزي نشدني.''

او اضافه كرد: ''من فكر ميكنم كه يه كم دروغ هم در آن چاشني كار شده.چون اجازه ميده ملت در مورد ديدن آن چيزي فكر بكنند كه حتي به آن نزديك هم نشده اند.''

در سيزدهم June در E3 ما آخرين نقشه ها و برنامه ريزي هاي مايكروسافت را در مورد Project Natal ميبينيم.

آخرین ویرایش:
دوستان خواهشا متن خبر و پست هایی که اینجا داده شده رو درست بخونن،
بحث سر اینه که آیا Natal میتونه پشت وسیله رو اسکن کنه یا نه.آیا اشتباهی توی اسکن کردن داره یا نه.بحث این نیست که این وسیله از پایه دروغه و اصلا درست کار نمیکنه.
به زبونی دیگه میشه اینجور از حرف کیج برداشت کرد که اون تریلر کمی تخیلی کار شده و بیشتر جنبه
تبلیغاتی داره.

ولي در كل اصلا فكر نميكنم اين شخص حقيقي و حقوقي از نزديك Natal رو ديده باشه.
خبرنگارا و منتقدا اين وسيله رو ديدن و امتحانم كردن و همچين اظهار نظرات خوشحالي نكردن. (البته موسيو كيج برا من خيلي محترم هست ...)

خبرنگارا و منتقدا اين وسيله رو ديدن و امتحانم كردن و همچين اظهار نظرات خوشحالي نكردن.
در زمینه اسکن کردن یکی از همین اظهار نظرات و خوشحالی کردناشون رو برای ما میذارید کمی ما هم خوشحال بشیم برادر.... :دی

پ ن : دیوید کیج اونقدرا شخصیت بزرگی هست که بخواد خودش رو با یک دروغ در مورد دیدن یک وسیله آزمایشگاهی خراب بکنه...فـــکرش رو بکنید بعدا نظر کیج رو بخونید

اینجارو بچه ها :دی:
LOL.jpg

آخرین ویرایش:
خوب سر همون E3 هم تا مدت ها و زمانی که سونی رسما با گرافیک KZ2 دهن هارو بسط دهنش سرویس بود!:دی یادته که!:دی اینبار هم خوب همینطوره دیگه!:دی یعنی خودتم داری حرف من رو میزنی، همونطور که ان تریلرهای سونی دروغ بودن، این تریلر هم دروغ بود! بنده خدا کیج هم همین رو گفته!:دی منتها چون با سونی کار میکنه...
در اینکه این ویدیویی که نشون دادن سرکاری هست شکی نیست، این ویدیو یک جورایی یک تیز تبلیغاتی هست ولی اینکه میگی مایکروسافت اول نتال میده بیرون بعد میره دنبال پچ و مچ و... رو من به هیچ وجه نمیتونم قبول کنم.
Cage درست گفته اما پیازداغش رو هم خیلی خیلی زیاد کرده.

Cage درست گفته اما پیازداغش رو هم خیلی خیلی زیاد کرده.
پیازش و هستم میثم اما کجا داغش کرده؟
خوب گفته که...:دی

پ ن : دیوید کیج اونقدرا شخصیت بزرگی هست که بخواد خودش رو با یک دروغ در مورد دیدن یک وسیله آزمایشگاهی خراب بکنه...فـــکرش رو بکنید بعدا نظر کیج رو بخونید
شخصیت بزرگش رو با یکی از چیپ ترین اظهار نظر های سال نشون داد!!اصلا نتال غیر قابل استفاده؟!میشه بپرسم چه ربطی بهش داره...:smile:
من به اینجور حرکات میگم خود رو به در و دیوار کوبوندن!
همیشه به قطار در حال حرکت سنگ میزنن!همونجوری که نینتندو وقتی دید Move نسبت به کنترلرش برتری داره صحبت های خوش حال زیادی کرد این اتفاق واسه سونی هم افتاده!!
کلا من که ربط نتال رو به دیوید کیج (ع) نمیفهمم!مثل این میمنونه که کلیفی بی بیاد بگه Move تخیلیه!lol!

مثل این میمنونه که کلیفی بی بیاد بگه Move تخیلیه!lol!
در اون صورت ایشون خیلی بی جا کرده بود همچین حرفی زده بود:دی چون کلیفی بی جیره خور مایکروسافته و مثل دیوید کیج (ع) پاک و منزه نیست:دی صحبت ها فقط باید یه طرفه باشه:دی
کلیفی کجا کیج کجا
دیدی؟:دی

شخصیت بزرگش رو با یکی از چیپ ترین اظهار نظر های سال نشون داد!!اصلا نتال غیر قابل استفاده؟!میشه بپرسم چه ربطی بهش داره...
من به اینجور حرکات میگم خود رو به در و دیوار کوبوندن!
همیشه به قطار در حال حرکت سنگ میزنن!همونجوری که نینتندو وقتی دید Move نسبت به کنترلرش برتری داره صحبت های خوش حال زیادی کرد این اتفاق واسه سونی هم افتاده!!
کلا من که ربط نتال رو به دیوید کیج (ع) نمیفهمم!مثل این میمنونه که کلیفی بی بیاد بگه Move تخیلیه!lol!
شما رکن صحبتت مشکل داشت...چونکه کیج رو به عنوان یک منتقد عرصه بازی قبول نداشتی...کلیفی کجا کیج کجا!:laughing:

یعنی توی شرکت خودشون موتور گرافیکی و دم و دستگاه ندارن....یا از خود من و شما بیشتر حالیش نیست؟

دیدی؟
جوسازی میکنی :دی؟ با یه شکلک میزنمتا :دی

امین قفل نشه اینم :دی

دقیقاً راست میگه ... من نمیگم ناتال چیزِ بدیه، اتفاقاً خیلی هم خوبه و انقلابیه واسه خودش ولی در نمایش هاش اغراق هم میشه ...

در زمینه اسکن کردن یکی از همین اظهار نظرات و خوشحالی کردناشون رو برای ما میذارید کمی ما هم خوشحال بشیم برادر.... :دی
ميتونم منظورتون رو جويا :biggrin1: بشم [فكر كنم منظور منو بد (برعكس) گرفتي ...]

من که ربط نتال رو به دیوید کیج (ع) نمیفهمم!مثل این میمنونه که کلیفی بی بیاد بگه Move تخیلیه!lol!

ربطش اینه که ایشون بازی ای رو ساختن که بیشترین motion capture توش بوده و natal هم تو تیزر تبلیغاتی همون کاری رو انجام میداد که ایشون از نزدیک دیدن چقدر هزینه باید صرف این کار بشه و چه تکنولوژی بالایی رو میطلبه و داره میگه کاری در این حد که در تیزر دیدیم غیر ممکنه( به عنوان یک فرد اگاه که حداقل یکبار از نزدیک دیده motion capture یعنی چی و کار کرده و هیچ کدوم از ما ندیدیم). کلیفی کبیر هم میتونه نظر بده و مشکلی نیست رو نظر شخصی که البته ایشون ترجیح میدن در موارد دیگه ای که میدونیم و قبلا دیدیم (سلبریتی ساز) نظر بدن .
کلا نظرات جالبی تو این تاپیک نوشته شده یعنی برای عزیزان نظر دیوید کیج و رفتگر محله هیچ فرقی با هم ندارن و این من همیشگی ـه که راست میگه.
یکی از دوستان اشاره درستی به تبلیغ جاروبرقی کرده بود من اینو اینطوری تکمیل میکنم که اگه دیدیم مایکرو یا سونی ( برای فنبویسم فرقی نداره) فردا یه تیزر در مورد جارو برقی داد و نشون دادکه مثلا یک فیل رو با قدرت مکش به داخل میکشه حتما این اتفاق میافته چون دلمون میخواد بیافته.
من شخصا ترجیح میدم به حرفهای یک کارشناس که واقعا سرش تو کاره اهمیت بدم تا تصورات ایده آلیستی عزیزان. فوقش اگه خلاف این ثابت شد خوشحال میشم که همچین وسیله ای ساخته شده ولی اگرم نشد خودم رو گول نزده بودم.

یکی از دوستان اشاره درستی به تبلیغ جاروبرقی کرده بود من اینو اینطوری تکمیل میکنم که اگه دیدیم مایکرو یا سونی ( برای فنبویسم فرقی نداره) فردا یه تیزر در مورد جارو برقی داد و نشون دادکه مثلا یک فیل رو با قدرت مکش به داخل میکشه حتما این اتفاق میافته چون دلمون میخواد بیافته.
من شخصا ترجیح میدم به حرفهای یک کارشناس که واقعا سرش تو کاره اهمیت بدم تا تصورات ایده آلیستی عزیزان. فوقش اگه خلاف این ثابت شد خوشحال میشم که همچین وسیله ای ساخته شده ولی اگرم نشد خودم رو گول نزده بودم.
منم تا وقتي كه يه چند تا منتقد برن امتحانش كنن دقيقا با شما هم عقيده بودم...
البته شايدم بعضي وقتا بخوايم خودمون رو گول بزنيم كه بعضي چيزا وجود نداره...

شايد وقتي چند (زياد) سال پيش به يكي (حتي اون كسايي كه تو كار تلفن بودن) ميگفتيم يه روزي (امروزه) ''تلفن هاي بيسيمي''مياد كه با 2زار (ايرانسل) پول ميشه باهاش از هرجايي با اونور دنيا تماس بگيري باورش نميشد.ولي الان با پول يك عدد ماست (2500) ميشه اين كار رو كرد.

ربطش اینه که ایشون بازی ای رو ساختن که بیشترین motion capture توش بوده و natal هم تو تیزر تبلیغاتی همون کاری رو انجام میداد که ایشون از نزدیک دیدن چقدر هزینه باید صرف این کار بشه و چه تکنولوژی بالایی رو میطلبه و داره میگه کاری در این حد که در تیزر دیدیم غیر ممکنه( به عنوان یک فرد اگاه که حداقل یکبار از نزدیک دیده motion capture یعنی چی و کار کرده و هیچ کدوم از ما ندیدیم). کلیفی کبیر هم میتونه نظر بده و مشکلی نیست رو نظر شخصی که البته ایشون ترجیح میدن در موارد دیگه ای که میدونیم و قبلا دیدیم (سلبریتی ساز) نظر بدن .
کلا نظرات جالبی تو این تاپیک نوشته شده یعنی برای عزیزان نظر دیوید کیج و رفتگر محله هیچ فرقی با هم ندارن و این من همیشگی ـه که راست میگه.
شما میگی منتقد ولی کجای هیکل ایشون منتقده؟این چجور منتقدیه که همیشه به نفع سونی حرف میزنه؟درضمن نکنه ایشون علاوه بر تخصص بازیسازی،متخصص الکترونیک و... هم هستن و ما نمیدونستیم؟
به کسی میگن منتقد که حداقل بیاد وبیطرفانه حرف بزنه نه مثل ایشون (مثل گرینبرگ:biggrin1: )همیشه یک جانبه.

حالا خوبه کیج 1 بازی انحصاری برای سونی ساخته الان دیگه شده جیره خوار سونی فردا بیاد برای 360 بازی انحصاری بسازه میشه واقعا راست میگه شما نمیفهمی و... کیج مخیه من اون موقع این حرف رو زدم من بی خود کردم .:laughing: واقعا من مونم شما چجوری خودتون رو با پیچوندن صورت مطلب به ... میزنین . منم میگم اون تبلیغ چه تبلیغ که همه شرکت ها راجب محصولشون میکنن همیشه بزرگ نمیای داره و کیج هم دروغ نگفته.

آخرین ویرایش:
نم تا وقتي كه يه چند تا منتقد برن امتحانش كنن دقيقا با شما هم عقيده بودم...
البته شايدم بعضي وقتا بخوايم خودمون رو گول بزنيم كه بعضي چيزا وجود نداره...

شايد وقتي چند (زياد) سال پيش به يكي (حتي اون كسايي كه تو كار تلفن بودن) ميگفتيم يه روزي (امروزه) ''تلفن هاي بيسيمي''مياد كه با 2زار (ايرانسل) پول ميشه باهاش از هرجايي با اونور دنيا تماس بگيري باورش نميشد.ولي الان با پول يك عدد ماست (2500) ميشه اين كار رو كرد.

نظر منتقد در برابر نظر کارشناس ارزشی نداره. منتقد یعنی یکی که برای سایت و مجله و یا یک رسانه دیگه مینویسه ولی کارشناس یعنی کسی که خودش تو کاره.
کلا منحرف کردن بحث و جاده خاکی راحت ترین کار ممکن در یک بحث ـه. کسی نگفته هیچ وقت همچین چیزی امکان پذیر نمیشه که شما در مورد ایرانسل مثال میزنی. اینی هم که در اینده کاری در حد موشن کپچر حرفه ای حال حاضر رو میشه داخل خونه انجام داد قابل پیش بینی ست ولی اینجا کسی که خودش این کار رو انجام داده و زیر بم کار رو میدونه میگه با این تکنولوژی فعلا با natal بصورت تیزری که دیدیم غیر ممکنه.

ادیت :

شما میگی منتقد ولی کجای هیکل ایشون منتقده؟این چجور منتقدیه که همیشه به نفع سونی حرف میزنه؟درضمن نکنه ایشون علاوه بر تخصص بازیسازی،متخصص الکترونیک و... هم هستن و ما نمیدونستیم؟
به کسی میگن منتقد که حداقل بیاد وبیطرفانه حرف بزنه نه مثل ایشون (مثل گرینبرگ )همیشه یک جانبه.

شما لطف کن تو اون پست کلمه منتقد رو پیدا کن و نشون بده کجا گفتم منتقد. ضمنا هیکل ایشون ربطی به نظرشون نداره . بیطرف هم بکسی نمیگن که به دلخواه ما حرف بزنه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or