BioShock: Infinite | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
الان تو جالت mind = blown قرار دارم........
چند تا سوال در مورد پایان بازی :
الیزابث گفت که ملیون ها دنیا وجود داره و توی هر کدوم بوکر به یه صورت هستش،پس چرا آخر بازی که بوکر میمیره همه ی الیزابث ها نابود میشن؟!
اگه چند ملیون دنیا وجود داره پس باید وقتی بوکر میمره فقط توی یه دنیا تغییر ایجاد بشه..............
در کل نمیتونم درست این پایان رو درک کنم!
+
اگه یکی از دوستان قضیه ی این لوتس ها رو هم توضیج بده ممنون میشم!
دیالوگ هاشون خیلی جالب بود............
توی بازی من به این نتیجه رسیدم که اینا از همون اول مرده بودن،درسته؟
و اینکه هدفشون چی بود و چرا؟!
+
ارتباط سانگ برد با الیزابث چطوری بود؟
اصلا این سانگ برد چجوری ساخته شده بود؟!
الان مغز من خیلی F*ucked up شده!
برا اینکه هر چی فکر میکنم و به یه نتیجه میرسم 10 تا سوال دیگه برام پیش میاد!
بوکر وقتی هنگام ورود به کلمبیا آئین Baptism رو قبول میکنه در واقع در اون لحظه زاکری کامستاک که همون بوکر هست متولد میشه و این کامستاک هست که باعث بوجود آمدن الیزابت ها میشه و بوکر باکشتن خودش و در نتیجه کشتنه کامستاک این چرخه ( که مربوط به همه ی دنیا ها و الیزابت ها و کامستاک هاست ) رو نابود میکنه و به دنبال اون هم دیگه Elizabeth Combstockـی وجود نداره و فقط Anna DeWitt وجود داره که تو سکانس پایانی بازی بعد از Credits هم نشون میده . این از این :D
در مورد سوال بعدیت هم بله دوقلوهای لوتس قبلا توسط کامستاک(بوکر) کشته شدن و به خاطر همین آزادانه میتونستن بدون نیاز به Tear تو تموم دنیا ها رفت و آمد کنن و در واقع این دو بال های بوکر برای نجات دادنه نیویورک و نابود کردنه چرخه هستن که البته کلا لوتس مذکر وجود خارجی نداره و ساخته ی لوتس مونث هست و واسه آوردن بوکر به بازی هست . اینا قبلا بار ها این کار رو انجام دادن و در آخر بوکر نتونسته نیویورک رو نجات بده ولی این بار موفق به این کار میشن :D
+
سانگ برد یه موجودی مثل Big Daddy هست که توسط Fink ساخته شده چون تو کارخانه ی Fink نقشه هایی از طریقه ی ساخته شدنه سانگ برد وجود داشت (البته باز به دستور کامستاک ) و وظیفه اش حفاظت از پیامبر آینده ی اونها ینی الیزابت و جلوگیری از آگاه شدنه اون از قضایا تا وقت موعود :D
البته در کل درون مایه مذهبی و سیاسی سنگینی داره و تو تک تک قسمتهای بازی منظوری هست و یه چیزی رو میرسونه که باید به این مفاهیم مسلط بود تا بشه همشو درک کرد .

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
روش باز کردن درجه سختی 1999:
همون طور که می دونید این درجه سختی از اول باز نیست و بعد از تموم بازی باز میشه ولی اگه رمز پایین رو تو main menu بزنید:این درجه
سختی از اول قابل بازیه..
Up, Up, Down, Down, Left, Right, Left, Right

من این رمز رو هرجا زدم برام 1999 باز نشد....هم با LS هم با RS زدم...چیکار باید بکنم؟!

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
بازی سیوش موشکلی نداره
شوما باید تایم کنسولت رو درست کنی
اخه شنیده بودم بازی سیو رو از اخرین سیو نمیاره چون به زمان حساس هست . الان من لایو نمیرم . چیکار کنم از چک پوینت اخر بیاره ؟ زمان کنسول رو چیکار کنم ؟ نمیشه که هی درستش کرد :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اخه شنیده بودم بازی سیو رو از اخرین سیو نمیاره چون به زمان حساس هست . الان من لایو نمیرم . چیکار کنم از چک پوینت اخر بیاره ؟ زمان کنسول رو چیکار کنم ؟ نمیشه که هی درستش کرد :d
اگه كنسولو از برق نكشي كه زمانش به هم نميريزه

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
الان دقیقا من مشکل سیو دارم تا یه جایی میرم Autosave میشه ولی مثلا فردا که میخوام بازی کنم اصلا انگار سیو نشده من که به لایو وصل میشم تاریخ کنسول درست میشه ولی اگر تا 1 هفته وصل نشی دوباره تاریخ و ساعت قاطی میکنه حتی اگر از برق نکشم بیرون

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بابا خیلی سادس تایم کنسول رو دستی درست کنید ، کار 15 ثانیه است
بعد به راحتی بازی کنید بره دیگه
یه دفعه اون زحمت 15 ثانیه رو به خودتون بدید کافیه ، مگر اینکه هی کنسول رو از برق بکشید

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
بابا خیلی سادس تایم کنسول رو دستی درست کنید ، کار 15 ثانیه است
بعد به راحتی بازی کنید بره دیگه
یه دفعه اون زحمت 15 ثانیه رو به خودتون بدید کافیه ، مگر اینکه هی کنسول رو از برق بکشید
رو چه ساعتی بذاریم این درست شه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
همه چیه بازی به کنار گرافیک هنریه بازی یه کنار ! واقعا بعضی وقت ها نیم ساعت فکر میکردم چطوری یه همچین طرح هنری به فکر طراحان هنری بازی خطور کرده ؟؟!! ادم فکر میکنه اینا رسما رفتن تو یه دنیای دیگه و قشنگ ازش عکس انداختن و اومدند تو بازی قرار دادند ! واقعا یه چیزه خیلی عجیبه گرافیک هنری بازی . تا به امروز هرچی بازی که دیدم بی سابقه بوده این مورد !

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
رو چه ساعتی بذاریم این درست شه
همین تایم و ساعتی که الآن داریم زندگی میکنیم :D
من که تو همین تایم دارم بازی میکنم اگه یکی از دوستان هم نمیگفت اصلاً متوجه نمیشدم یه همچین مساله ای هست

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
همه چیه بازی به کنار گرافیک هنریه بازی یه کنار ! واقعا بعضی وقت ها نیم ساعت فکر میکردم چطوری یه همچین طرح هنری به فکر طراحان هنری بازی خطور کرده ؟؟!! ادم فکر میکنه اینا رسما رفتن تو یه دنیای دیگه و قشنگ ازش عکس انداختن و اومدند تو بازی قرار دادند ! واقعا یه چیزه خیلی عجیبه گرافیک هنری بازی . تا به امروز هرچی بازی که دیدم بی سابقه بوده این مورد !
دقيقا منم بعضي مواقع فقط نگاه ميكنم
همون مرحله اي كه لب ساحلي واقعا فوق العاده بود اصلا يك جو خاصي داره دمشون گرم كه اينقدر اين بازيرو خوب ساختن

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
همین تایم و ساعتی که الآن داریم زندگی میکنیم :D
من که تو همین تایم دارم بازی میکنم اگه یکی از دوستان هم نمیگفت اصلاً متوجه نمیشدم یه همچین مساله ای هست

الان من یکم گیج شدم :d

مثلا شما روز 31/3/2013 ساعت 15 میشینی بازی میکنی تا ساعت 19 . بعد کنسول رو خاموش میکنی از برق میکشی . 2 روز بعد که کنسول رو روشن کردی باید تاریخ و زمان رو روی چه ساعت و تاریخی بذاری ؟:-b

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
الان من یکم گیج شدم :d

مثلا شما روز 31/3/2013 ساعت 15 میشینی بازی میکنی تا ساعت 19 . بعد کنسول رو خاموش میکنی از برق میکشی . 2 روز بعد که کنسول رو روشن کردی باید تاریخ و زمان رو روی چه ساعت و تاریخی بذاری ؟:-b
2013/4/2 یعنی تاریخ همون روز :D ساعت هم همون ساعتی که میخوای بازی کنی. البته هر تاریخی دوست داشته باشی میتونی بزاری ولی اینجوری همیشه آخرین تاریخ لود میشه و دیگه مشکلی نداری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر