BioShock: Infinite | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

از دوستان خواهش میکنم کمکم کنند مرحله آخر چه جوری باید سانگ بیرد رو بفرستی تا کشتی های بزرگ رو نابود کنه اصلا برای من اون پرنده نمیاد چه جوری باید ظاهرش کنم وازش استفاده کنم ازتون خواهش میکنم کمکم کنید؟؟؟؟

از دوستان خواهش میکنم کمکم کنند مرحله آخر چه جوری باید سانگ بیرد رو بفرستی تا کشتی های بزرگ رو نابود کنه اصلا برای من اون پرنده نمیاد چه جوری باید ظاهرش کنم وازش استفاده کنم ازتون خواهش میکنم کمکم کنید؟؟؟؟

دوست عزیز علامت هدف گیری رو بیار روی کشتی(زپلین).وقتی که علامت هدفگیری رو بیاری روی کشتی, کشتی قرمز رنگ میشه و یه علامت هدفگیری قرمز رنگ بزرگ روی کشتی ظاهر میشه و روی صفحه مینویسه که دکمه x رو بزن و نگهدار.با این کار سانگ برد سریع به زپلین حمله میکنه و نابودش میکنه.وقتی که نابود شد باید به ساعتی که عکس سر سانگبرد روشه نگاه کنی تا یه دور کامل بزنه تا به اصطلاح سانگ برد شارژ بشه و بتونه حمله بعدی رو انجام بده.درضمن اون خط آبی رنگ بالای ساعت هم جون سانگ برد هسته و نباید بزاری کم بشه و راهش هم اینه که باید از استوانه بزرگ روی عرشه کشتی که ازش برق میاد بیرون محافظت کنی و نزاری که دشمنا بهش تیر بزنن.بهترین کار اینه که تند تند با rpg دشمنا رو بکشی.

سلام دوستان کسی لینک دانلود کتاب BioShock Rapture رو داره ؟ اگه هست بدید ترجیحا PDF باشه ... ممنون
یه رمان دیگه ام هست اسمش فک کنم همون bioshock infinite هست اونم اگه یافتید بگید:bighug:

منم بالاخره بعد از مدتها بازی رو تموم کردم!
در مورد پایان بندی و داستان مسلما با وجود داشتن بک‌گراند مسیحیت و مقهوم غسل تعمید بیشتر از معانی داستان سردر میاریم! که حداقل در نهایت با قبول غسل دادن بوکر میتونست ترس از چندگانگی وجودی خودش و ترس از تعداد بیشماری از خود در تمامی دنیاها خلاص بشه و بعد از غسل خود رو یک شخصیت واحد و بی‌تکرار قائل بشه و همینطور ذاتا شخص گذشته‌ی خودش رو از خود آینده‌ی خودش متمایز کنه! که خب یک نگاه مسیحی‌موآبانه است و با نگاه ما با بک‌گراندهای اسلامی کمی تناقص داره و گیجی ناشی از پایان بندی داستان هم برای ما ایرانی ها از همین تفاوت فرهنگی ناشی میشه!
در کل بازی اوس‌قوس‌داری داری و من واقعا لذت بدم! درسته که بیشتر از لدت از گیمینگ به داستان میپرداخت و به نظرم یکی از ضعفهای بازی بود ولی در نهایت رضایت بخش بود! و تازه Bruial at Sea هم از نظر کارگدانی هنری و هم داستان و هم گیمینگ یه سروگردن از خود بازی بهتر بود ! واقعا عالی بود!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or