Bayonetta - Xbox360 Version

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
من الان فکر کنم 1 ملیارد پول دارم ولی هر چی کد میزنم این ایتم ها نمیاد عکس هم میزارم بی شوخی نمیده هر کار مینم

dante2008

کاربر سایت
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
1سوال

nlqprb1s0zso5bbxcuq5.jpg

defeat all the angels before time expirense enemies can be defeated using wicked weave attacks

بچه ها من اینجا گیر کردم هر کاری هم انجام میدم نمیتونم رد کنمش

لطفا راهنمایی کنید. (( لطفا دگمه های ترکیبیشم بگین ))

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی

defeat all the angels before time expirense enemies can be defeated using wicked weave attacks

بچه ها من اینجا گیر کردم هر کاری هم انجام میدم نمیتونم رد کنمش

لطفا راهنمایی کنید. (( لطفا دگمه های ترکیبیشم بگین ))
اینجا فقط باید از wicked weave استفاده کنی تا دشمنان نابود بشن. شمشیر Shurabaرا حتما بردار. حالا بهترین ضربه wicked weave که میتونی استفاده کنی اینه: Y, B, Y . چون سریع زده میشه و اگه شمشیر را توی دستت گرفته باشی, منطقه وسیعی را پوشش میده. این ضربه را انقدر بزن تا همه دشمنان نابود بشن.

cafe_game

کاربر سایت
Oct 9, 2009
169
من 2 تا درخواست دارم
1- اگه ميشه اسم همه OST بازي رو بگيد

2-توي تاپيك پستي هست كه راهنمايي جاي همه ديسك ها توش باشه؟اگه نبود ميشه بگيد جاهاش رو؟

cafe_game

کاربر سایت
Oct 9, 2009
169
یه سوال هم داشتم که تو قسمت سلاح ها با این که بازی رو تموم کردم ولی زده Coming soon . باید در درجه های سخت تر برم؟؟؟
راستي كجا گفته بود كه 60 ثانيه روي هوا بايد باشيم؟اخه من با اينكه بازي رو تموم كردم نديدم اينجور مرحله اي رو:d

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
یه سوال هم داشتم که تو قسمت سلاح ها با این که بازی رو تموم کردم ولی زده Coming soon . باید در درجه های سخت تر برم؟؟؟
راستي كجا گفته بود كه 60 ثانيه روي هوا بايد باشيم؟اخه من با اينكه بازي رو تموم كردم نديدم اينجور مرحله اي رو:d
من هم بازی رو تموم کردم ولی اون سلاحه هنوز ازاد نشده باید بازی رو در درجات سخت تر بری .

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
راستي كجا گفته بود كه 60 ثانيه روي هوا بايد باشيم؟اخه من با اينكه بازي رو تموم كردم نديدم اينجور مرحله اي رو:biggrin1:
اون مربوط به Alfheim ها میشه که یه سری مآمورتهای جانبی هستن که اگر بریشون بهش قلب و قرص جادو میشه!

آخرین ویرایش:

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
باید اسلحه ی kilgore رو ازاد کنی تا Ltش اونجا باز بشه . راهنمای باز کردنش هم چند صفحه قبل هست .

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام
دوستان من الان يك مليون پول دارم و ميخوام يكي از اون سلاح ها رو ازاد كنم اما ميرم جلوي كيوسك دكمه x مياد و مينويسه cheeck و وقتي ميرم تو اون او رمز رو وارد ميكنم تاثيري نداره ميشه راهنمايي كنيد؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
دوستان من الان يك مليون پول دارم و ميخوام يكي از اون سلاح ها رو ازاد كنم اما ميرم جلوي كيوسك دكمه x مياد و مينويسه cheeck و وقتي ميرم تو اون او رمز رو وارد ميكنم تاثيري نداره ميشه راهنمايي كنيد؟
میری کدوم تو ؟!
جلوی کیوسک که ایستادی شروع کن به وارد کردن کد ... Xـو نزن

topplayer

کاربر سایت
Oct 31, 2007
98
نام
مصطفی
چه بازی جالب و خوش ساختی بود واقعا جای تبریک برای سازندگان داره
به نظر من تنها اشکالات بازی فقط2 مورد بود :
1. مراحل رانندگی رو خیلی بهتر از اینها می شد طراحی کرد
2. تکرار boss های بازی تو زق میزد