Batman : Arkham Asylum

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مکان دقیق این رو کسی بلده؟ لطفا راهنمائی کنید.
درضمن چطور میتونم در چالش های مبارزه حداکثر امتیاز رو بگیرم؟
ممنون
اول صفحه رو نگاه کنی کامل توضیح دادم.
خیلی سخت هست ولی تنها راهنمایی این هست که تا می تونی Comboها پشت سر هم به همراه ضربات فنی زیاد و پر امتیاز بزنی

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اول صفحه رو نگاه کنی کامل توضیح دادم.
خیلی سخت هست ولی تنها راهنمایی این هست که تا می تونی Comboها پشت سر هم به همراه ضربات فنی زیاد و پر امتیاز بزنی
خفه شدم با این توضیحات کامل :D. اون بخش رو خوندم. چیزی نبود. ممد کمک کردم. بازم ممنون.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خفه شدم با این توضیحات کامل :D. اون بخش رو خوندم. چیزی نبود. ممد کمک کردم. بازم ممنون.
خو من چیکار کنم؟:biggrin1: اسم اونجا رو که گفتم، گفتم برو جلوی سلول کسی که تغییر چهره میده و ........:biggrin1: در ضمن ممنون از پیشنهادت برای به روز کردن پست اول

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
من همه ی riddel challenge های(ایتم) بازی رو گرفتم فقط مونده یکی که نمیدونم چجوری باید به دستش بیارم.
مشخصاتش اینه:از نوع riddle(از اینا که باید اسکن کنی) هست در ساختمان intensive treatment هست اون قسمت ساختمون که اسانسورا سقوط کردند و خیلی خر تو خره. اینم از راهنمایی که خود بازی میکنه:
dr.jonathan cane plans on elevating fear to new depths
لطفا هر کس میدونه کمکم کنه:blushing:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من همه ی riddel challenge های(ایتم) بازی رو گرفتم فقط مونده یکی که نمیدونم چجوری باید به دستش بیارم.
مشخصاتش اینه:از نوع riddle(از اینا که باید اسکن کنی) هست در ساختمان intensive treatment هست اون قسمت ساختمون که اسانسورا سقوط کردند و خیلی خر تو خره. اینم از راهنمایی که خود بازی میکنه:
dr.jonathan cane plans on elevating fear to new depths
لطفا هر کس میدونه کمکم کنه:blushing:
:biggrin1::biggrin1:این لبخند رو زدم چون من خودم هم این رو گیر داشتم:biggrin1::biggrin1:
ببین دوست عزیز از بالای آسانسورها بپر پایین. وقتی رسیدی به زمین فکر کنم آسانسور دست چپت توش خالی هست و یک طبقه دیگه می تونی بری پایین. بعد از این که رفتی پایین دنبال یک دریچه بگرد و بعد برو توش. اون جا هست. موفق باشی

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان عزیز پست اول به صورت کامل آپدیت شد و تمام نکاتی مهمی که در صفحات قبل نوشته بودم و یا توسط دوستان دیگه اشاره شده بود درش قرار دادم و کامل کامل شد. موفق باشید

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
UP0exQ8=.jpg

Party Pooper10
gp-g.jpg

Time to break up this party
در بازی هنگامی فرا میرسد که بتمن شما را به یک Party دعوت می کند:biggrin1: (آخر بازی هست) شما باید تمام افرادی که در سر راه شما قرار دارند رو از بین ببرید و کسی رو زنده نزارید.

من بازی رو تا آخر رفتم حالا که اومدم اچیومنت های بازی رو بگیرم دیدم این اچیومنت رو که مرحله ش رو رد کردم راهی نیست برگردم عقب این اچیومنت رو بگیرم؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من بازی رو تا آخر رفتم حالا که اومدم اچیومنت های بازی رو بگیرم دیدم این اچیومنت رو که مرحله ش رو رد کردم راهی نیست برگردم عقب این اچیومنت رو بگیرم؟
خیر هیچ راهی نیست شما دوباره بازی رو از اول باید برید.

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
سلام
آقا این قسمتهای چَالنج :biggrin1: چطوری میشه 3 تا خفاش رو گرفت پیرمون در اومد تا 2 تاش رو بگیریم.
پشت سر هم که کمبو میزنی این بدبخت بیچاره ها میفتن رو زمین بعدش بین کمبوها فاصله میفته , اسپشیال کمبو هم که همین تکرار کمبو رو میطلبه که طرف رو Takedown کرد تا امتیاز بیشتری بده.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام
آقا این قسمتهای چَالنج :biggrin1: چطوری میشه 3 تا خفاش رو گرفت پیرمون در اومد تا 2 تاش رو بگیریم.
پشت سر هم که کمبو میزنی این بدبخت بیچاره ها میفتن رو زمین بعدش بین کمبوها فاصله میفته , اسپشیال کمبو هم که همین تکرار کمبو رو میطلبه که طرف رو Takedown کرد تا امتیاز بیشتری بده.
خوب من هم همین جوری گرفتم دیگه؟:biggrin1: شما که راهش رو بلدی پس مشکلت کجاست. من دقیقا همین جوری تونستم همه Challengeها رو 3 خفاشه کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر