Batman : Arkham Asylum

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خواهش می کنم آرش جان وظیفه هست:smile:
آقایی برهان جون.:love:
فقط این 40 کمبو رو ما نتونستیم برنیم ! :D کسی زده ؟:biggrin1:
2zqdf8w.gif

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
برادرا یکی کمک کنه من با اون علامت سوالای بزرک که شامله ریدلر چلنج هستن مشکل دارم نمیدونم باید چه کنم در ضمن بازی رو هم تموم کردم

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
برادرا یکی کمک کنه من با اون علامت سوالای بزرک که شامله ریدلر چلنج هستن مشکل دارم نمیدونم باید چه کنم در ضمن بازی رو هم تموم کردم

عکسی چیزی بذار تا بفهمیم کجا گیر کردی!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
ما نیز بازی رو تموم کردیم!!فقط مونده تروفی های چلنج هاش(از نوع بزن بزن :d )
چجوری میشه امتیاز گرفت؟؟؟من اشکم در اومد بیشتر از 1 مدال نتونستم تو مرحله اول بگیرم :-" بقیش دیگه بماند!!!
اگر میشه هر راه کاری که بلدید بگید تا بیشترین امتیاز ممکن رو به دست بیارم!

شرمنده اینجا پست دادم آخه تو بخش ps3 چنین تاپیکی برای تروفی ها نبود :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ما نیز بازی رو تموم کردیم!!فقط مونده تروفی های چلنج هاش(از نوع بزن بزن :d )
چجوری میشه امتیاز گرفت؟؟؟من اشکم در اومد بیشتر از 1 مدال نتونستم تو مرحله اول بگیرم :-" بقیش دیگه بماند!!!
اگر میشه هر راه کاری که بلدید بگید تا بیشترین امتیاز ممکن رو به دست بیارم!

شرمنده اینجا پست دادم آخه تو بخش ps3 چنین تاپیکی برای تروفی ها نبود :d
سلام عزیزم:biggrin1: نبودی چند وقت؟:biggrin1:
ببین برای اونها بری این صفحات رو بگردی تو یکیش به صورت کامل توضیح دادم. من اولین نفری بودم که پلات کردم:biggrin1:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
من که هستم شما کم پیدایی :d
گشتم صفحات رو یک چیزاییم دیدم ولی خوب درست نفهمیدم چی به چیه :d مثلا combo زیاد بزنم!یا perfect combo بزنم که 5000 امتیاز بگیرم!!ولی خوب مثلا این تو بعضی مراحل فقط راند اول میشه گرفت بقیش با تفنگ میریزند رو سرم :d
راستی تو که با جوکر بازی کردی به نظرت با بتمن راحت تر میشه بازی کرد یا جوکر؟ :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من که هستم شما کم پیدایی :d
گشتم صفحات رو یک چیزاییم دیدم ولی خوب درست نفهمیدم چی به چیه :d مثلا combo زیاد بزنم!یا perfect combo بزنم که 5000 امتیاز بگیرم!!ولی خوب مثلا این تو بعضی مراحل فقط راند اول میشه گرفت بقیش با تفنگ میریزند رو سرم :d
راستی تو که با جوکر بازی کردی به نظرت با بتمن راحت تر میشه بازی کرد یا جوکر؟ :d
کم پیدایی از خودتون هست:biggrin1:
100% با بتمن بهتر هست شک نکن. ببین تو مراحل بالا که با تفنگ و میله های برقی میان سراغت باید اون فنی رو بزنی که میپری پشت سرشون و اگه اشتباه نکنم دایره رو میزنی که شنلش رو میزنه تو صورت اونا و بعد ضربه رو بزن(چی گفتم خودمم نمی دونم:biggrin1:) ببین تنها راهی که داری اینه که Combo زیاد بزنی. مرحل آخرش رو ببینی چی میگی. نابود شدم تا گرفتمش:biggrin1:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
یک چیزی !فرقی نداره چه نوع کمبویی باشه؟؟؟یا هر کمبو امتیاز مخصوص به خودش رو داره؟؟؟
الان میرم بازی میکنم ببینم چی کار میتونم بکن اگر تا صبح نتونستم یکی از مراحل رو 3 ستاره کنم یک بلایی سر خودم میارم :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یک چیزی !فرقی نداره چه نوع کمبویی باشه؟؟؟یا هر کمبو امتیاز مخصوص به خودش رو داره؟؟؟
الان میرم بازی میکنم ببینم چی کار میتونم بکن اگر تا صبح نتونستم یکی از مراحل رو 3 ستاره کنم یک بلایی سر خودم میارم
تا می تونی ازون کمبو های Take Down استفاده نکن که ایکست پایین نیاد.سعی کن پشت سر هم یا ضربه بزنی یا Counter Attack .و نکته مهم کتک نخوردن که اگه بخوری بعضی از مراحل بردت رو غیر ممکن می کنه و بعضیهاشون مشکلی هم نداره اگه یکی دو بار اتفاق بیفته
فقط کافیه کمی دقت کنی.ولی تنها بازیی هست که وقتی می خوای توش استاد بشی باید مثل کاراکتر اصلی همه حواست جم باشه و یه جورایی حس می کنی واقعا این تکنیک ها رو یاد گرفتی!البته اگه مستمر و پشت سر هم کمبو بزنی و اصلا کتک نخوری که اون موقع است که نهایت لذت رو از این قسمت می بری
پشت سر هم هم به هیچ وجه نرو که فقط اعصابه خودت رو خورد کردی.من هر موقع وقت داشتم فقط یدونه می رفتم و همون بار اول سه تا رو می گرفتم ولی وقتی ادامه می دادم هیچی گیرم نمیومد

آخرین ویرایش:

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
با اجازه آقا برهان . . .

World039s_Greatest_Detective.jpg
G 20
World's Greatest Detective
Solve Arkham's biggest mystery

سنگ های اول جاشون معلوم هست ( البته با گرفتن Secret Map ها ) . آخرین سنگ در " Penitentiary " هست . عکس هارو ببینید . . . کافیه .

Download

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر