Batman : Arkham Asylum

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
952337_110522_front.jpg

ارزش بازی: 4.5 از 5
درجه سختی: متوسط رو به بالا یا 7 از 10
تعداد کل آچیومنت ها: 47
آچیومنت های آفلاین: 47
آچیومنت های آنلاین: 0
ارزش کل آچیومنت ها: 1000
تعداد دفعات مورد نیاز برای گرفتن کل آچیومنت ها: بسته به مهارت شما بین 1 تا 2 بدون در نظر گرفتن Challengeهای بازی
زمان لازم برای گرفتن کل آچیومنت: 15 تا 20 ساعت

نکته: در صورت تمایل به افشا نشدن داستان بازی از مراجعه به Guide مربوط Secret Achievements خودداری نمایید. با تشکر

UP7fNCk=.jpg

Big Bang50
gp-g.jpg

Complete story mode on Easy difficulty
قسمت داستانی بازی رو در حالت Easy یا راحت به اتمام برسونید.

UPgW7iU=.jpg

Bigger Bang50
gp-g.jpg

Complete story mode on Normal difficulty
قسمت داستانی بازی رو در حالت Normal یا متوسط به اتمام برسونید.

UP8-zLo=.jpg

Biggest Bang50
gp-g.jpg

Complete story mode on Hard difficulty
قسمت داستانی بازی رو در حالت Hard یا سخت به پایان برسونید.
نکته: در صورتی که شما از اول بازی رو روی Hard انجام بدهید می توانید با یک بار اتمام بازی تمام اچیومنت ها مربوط به این بخش رو دریافت نمایید.

UP0exQ8=.jpg

Party Pooper10
gp-g.jpg

Time to break up this party
در بازی هنگامی فرا میرسد که بتمن شما را به یک Party دعوت می کند:biggrin1: (آخر بازی هست) شما باید تمام افرادی که در سر راه شما قرار دارند رو از بین ببرید و کسی رو زنده نزارید.

UPz+PZw=.jpg

Freeflow Combo 2010
gp-g.jpg

Complete a combo of 20 moves (any play mode
برای گرفتن این اچیومنت راهی که به شما توصیه می کنم قسمت Challengeها هستش. در همون مسابقه اول Round 4 به راحتی می تونید این 20 تا ضربه پیاپی رو دریافت نمایید.

UPlc1mU=.jpg

Freeflow Combo 4010
gp-g.jpg

Complete a combo of 40 moves (any play mode
جایی براش پیدا نکردم هنوز

UPi8LvY=.jpg

Night Glider5
gp-g.jpg

Glide continuously for over 100m
من خودم این رو به صورت نسبتا اتفاقی گرفتم:biggrin1: چون هنوز ویدیو از جای دقیقش بیرون ندیدم و تقریبا بهتون میگم کجاست. در محوطه اصلی جزیره ک دارای 2 ساختمان هستش بر روی یکی از ساختمان ها دو برج وجود داره که روی آنها ساعت نصب شده به بالاترین نقطه ممکنه برید و بعد بپرید. لازم به ذکر هست که من خودم دنبال یک Secret رفته بودم اونجا.

UPpI+3c=.jpg

Rope-A-Dope-A-Dope10
gp-g.jpg

String up one henchman and drop him to surprise a second (any play mode
قابلیتی وجود داره که طبق اون وقتی روی مجسمه های روی دیوار هستید میتونید دشمن هارو از بالا گرفته و با طناب اویزونشون کنید. بعد به بالای یه مجسمه دیگه برید و صبر کنید تا یکی از گارد ها بیاد پایین اون شخصی که اویزون هست، حالا با batrang طناب رو پاره کنید تا شخص اویزون پرت بشه روی فرد پایین

UPuoA+Q=.jpg

Mano-A-Mano10
gp-g.jpg

Take on a beast in hand to hand combat
شما باید در بازی یک Titan رو بدون استفاده از Batarang شکست دهید. کار بسیار راحتی البته به 2 شرط: 1- شما بازی رو یک بار به اتمام رسونده باشید و لباس ویژه بتمن در Challengeها رو باز کرده باشید. 2- هر Challenge را که دوست دارید انتخاب کنید که البته باید Titan داشته باشد(فکر کنم توی شماره 5 یا 7 بودش) در Round آخر که Titan وارد می شود شما ابتدا تمام Henchmenهای دیگر رو نابود کنید و سپس به سراغ او بروید. بهترین راه این است که از روی سر او بپرید و از پشت به او ضربه بزنید و یا روی زمین بمب کار بگذارید.

UPlv73k=.jpg

Catch!5
gp-g.jpg

Catch a Batarang (any play mode
در بازی قابلیت وجود دارد که شما می توانید یک Batarang قابل کنترل خریداری کنید. بعد از خریدن به یک منطقه نسبتا باز بروید و آن را رها کنید. سپس آن را دوباره به سمت خودتون هدایت کنید تا در دستانتان آرام گیرد:biggrin1:

UPvXHwM=.jpg

Freeflow Combo 5 5
gp-g.jpg

Complete a combo of 5 moves (any play mode
این اچیومنت رو در اول بازی می تونید بگیرید و باید 5 ضربه پیاپی به یک دشمن بزنید.

UPt939A=.jpg

)Freeflow Combo 105
gp-g.jpg

Complete a combo of 10 moves (any play mode
این اچیومنت هم می تونید در هر قسمتی از بازی دریافت کنید و کار بسیار ساده ای در مقایسه با 40 صربه پیاپی در پیش دارید:biggrin1:

UPqdJ0M=.jpg

Freeflow Perfection10
gp-g.jpg

Perform a perfect combo including all of Batman's combat moves (any play mode
شما باید Comboهایی رو که در زیر برای شما قرار میدهم رو انجام دهید.

Strike -
x.png
Just the regular punch button.

Stun - Hit
b.png
when near an enemy to stun him with the cape.

Floor Stomp -
rt.png
+
y.png
when an enemy is on the floor.

Takedown - Both
y.png
+
b.png
at the same time while the combo meter is flashing (8 hits w/o upgrade 5 hits w/)

Throw - Both
a.png
+
x.png
at the same time while the combo meter is flashing (8 hits w/o upgrade 5 hits w/)

Counter -
y.png
when an enemy is about to strike

Evasion - Double-tap
a.png
with a direction when an enemy is near.

Batclaw - Double-tap
rt.png
while facing a target.

Batarang -Tap
lt.png
while facing a target.
این هم Guide که خودم تهیه کردم و اینجوری گرفتمش.
خوب ببین امیر جان ترتیب زدن Combo ها اصلا مهم نیستش. من خودم این جوری گرفتم:
اول از همه شما باید 5 تا ضربه با دکمه X بزنی تا Comboهات زرد بشه. بعدش خیلی سریع دکمه B+Y رو بزن. حالا به محض اینکه پاشدی دکمه B رو تو صورت یکی از دشمنان ها بزن و وقتی دیدی دور سرش داره ستاره میره دوبار A رو بزن و از روی سرش بپر. تا پریدی اون ور دکمه X رو بزن تا یک Perfect بزنه و حالا که دوباره Combo ویژه داری از A+X استفاده کن.حالا باید هرکی جلوت هست رو با RT به سمت خودت بکشونی(با اون Batclaw) حالا خیلی سریع یکی رو ضربه فنی کن تا بیفته زمین و بپر روش و RT+Y رو بزن(احتمال داره که یکی از پشت بهت نزدیک بشه پس آماده باش که دکمه Y رو بزنی تا از خودت دفاع کنی و همه چی به فنا نره) حالا به راحتی بچرخ رو به یکی و LT رو بزن تی یک Batarang تو صورتش بزنه. من تمام این کارها رو توی 15-20 ثانیه انجام دادم. بهترین مرحله هم از نظر من Challenge شماره 4 هست و Round 1.( همون Challenge که توش Titan داره رو میگم)

UPhay94=.jpg

Freakshow Rodeo10
gp-g.jpg

Ride a beast and unleash its power
شما در بازی می توانید سوار Titanها شوید. برای این کار باید یکی از 3 خط جون او را خالی کنید و سپس سوار او شوید. حالا تنها کاری که باید بکنید هدایت او هست و در این زمان باید به 10 تا از دشمنان اطراف خودتون ضربه وارد کنید.

UP519Po=.jpg

Freeflow Bronze10
gp-g.jpg

Achieve 8 medals on combat challenges
در مسابقه های مربوط به Fighting شما باید 8 مدال رو کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر به اچیومنت FreeFlow Gold مراجعه کنید

UPm6M00=.jpg

Freeflow Silver25
gp-g.jpg

Achieve 16 medals on combat challenges
در مسابقه های مربوط به Fighting شما باید 16 مدال رو کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر به اچیومنت FreeFlow Gold مراجعه کنید

UPoE3ow=.jpg

Freeflow Gold50
gp-g.jpg

Achieve 24 medals on combat challenges
در مسابقه های مربوط به Fighting شما باید 24 مدال رو کسب کنید.

UPgl1zk=.jpg

Predator Bronze10
gp-g.jpg

Achieve 8 medals on predator challenges
در مسابقه های مربوط به مخفی کاری شما باید 8 مدال رو کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر به اچیومنت predator مراجعه کنید

UPnFL6o=.jpg

Predator Silver25
gp-g.jpg

Achieve 16 medals on predator challenges
در مسابقه های مربوط به مخفی کاری شما باید 16 مدال رو کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر به اچیومنت Predator مراجعه کنید

UPxnxFM=.jpg

Predator Gold50
gp-g.jpg

Achieve 24 medals on predator challenges
در مسابقه های مربوط به مخفی کاری شما باید 24 مدال رو کسب کنید.
این هم Guide تمام مراحل که خودم تنظیم کردم.( با تشکر از اشکان که کمک کردن.)
Mission 1: Silent Knight
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1- از پشت به یک دشمن نزدیک شوید و سپس دکمه Y رو بزنید تا به صورت مخفیانه او را بکشید. 2- شما باید در یک قسمت از ساختمان یک بمب کار بزار و به وسیله اون یک دشمن رو از بین ببرید. بهترین مکان هم در طبقه اول گوشه سمت چپ هست(تمام موقعیت های گفته شده بر اساس محل شروع و حرکت اولیه شما در بازی می باشد.) 3- شما باید به وسیله یک Batarang یک دشمن رو از پای در آورید و سپس به بالای سر او بروید و او را روی زمین از بین ببرید.

Mission 2: Record Breaker
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1- به وسیله Batclaw باید یک دشمن رو به پایین بکشید. من خودم این کار رو زمانی انجام دادم که یکی از اون ها داشت از نردبان بالا میرفت و من هم کشیدمش پایین. 2-در این مرحله قسمت هایی وجود داره که شما می تونید اون رو بگیرید مثل لبه بلندی ها این لبه ها رو بگیر و به محض این که یک دشمن از رو به روی شما رد شد دکمه Y رو بزنید تا او را به پایین بکشد.3- در بازی مکان هایی وجود داره که شما می توانید کاور بگیرید. بعد از اینکه کاور گرفتید منتظر یک دشمن باشید و زمانی که به شما نزدیک شد دکمه Y رو بزنید تو او را بکشید.

Mission 3: Survival Tactics
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1-در این مرحله یک ساختما مرکزی وجود دارد که سقف آن شیشه ای هست. به روی آن بروید و منتظر باشید که از روی قسمت شیشه ای سقف یک نفر بگذرد. سپس با زدن دکمه Y به روی او بپرید.2- در بازی یک سری زائده بیزون اماده از ساختمان ها وجود دارد که به شکل سر حیوانات هست. به روی اون ها بروید و سپس با زدن دکمه B از آن آویزان شوید و سپس منتظر رد شدن یک دشمن باشید به محض دیدن او در زیر خود دکمه Y رو بزنید تا او را بالا بکشد و کار تمام است. 3- باز هم بر روی یکی از همین قسمت ها باستید و به بحض دیدن دشمن با زدین دکمه پرش بر روی سر یک دشمن که در پایین، زیر پایه شما قرار دارد بیافتید و سپس او را از بین ببرید.

Mission 4: Invisible Predator
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1- در بازی یک سری محوظه شیشه ای در کف زمین قرار دارد به داخل آنها بروید و منتظر باشید یک دشمن به شما نزدیک شود. زمانی که از دریچه رد شد شما از آن بیرون بیایید و سپس دکمه Y رو بزنید تا دشمن را از پای درآورید. 2- شما باید 3 دشمن رو همزمان به وسیله یک ژل انفجاری نابود کنید. بهترین مکان برای این کار همان قسمتی است که یک دریچه شیشه ای قرار دارد. در آن نزدیکی یک دیوار قرار دارد. یک دشمن را در آن نزدیکی بکشید و سپس ژل را کار بزارید تا دشمن ها رو نابود کنید. 3- شما باید یک ژل انفجاری رو روی زمین قرار دهید و به وسیله ان یک دشمن رو از بین ببرید کار ساده ای هست و توضیح خاصی ندارد.

Mission 5: Silent Knight Extreme
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1- در سه دیوار مختلف سه عدد ژل انفجاری بزارید و باعث کشته شدن 3 دشمن شوید. کار سختی هست. من خودم به این صورت گرفتم که روی دیوار طبقه اول گوشه سمت چپ، سقف اتاقی که در بالای طبقه اول گوشه پایی سمت چپ قرار داره(همون جایی که بالاش یک هواکش هست) و آخرین جا هم رو کف طبقه اول در سمت راست نقشه. باید شانس هم بیارید:biggrin1: 2- دقیقا از همون جایی که بازی رو شروع می کنید در طبقه بالاسرتون یک ساختمون هست، به اونجا برید و بعدش به وسیله Line Launcher از داخل یک پنجره عبور کنید و یک دشمن رو از بین ببرید. 3- یک Glide Kick انجام دهید که فکر کنم راحت ترین کار ممکنه در این مرحله هست. البته حواستون باشه که در زیر مجسمه ها بمب کار گذاشتند و بلافاصله بعد از قرار گرفتن روی آن اگه نپرید به هوا میرید:biggrin1:

Mission 6: Record Breaker Extreme
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1- باید با Line launcher خیلی فنی 2 تا از دشمنان رو بزنید بیهوش کنید:biggrin1: نحوه کار به این صورت هست که اول یک نفر رو در وسط محوطه بازی بکشید. سپس وقتی افراد جمع شدن از این سر سالن به اون سرش برید و 2 نفر هم کله پا کنید. 2- شما باید به وسیله Batarang قابل کنترل خودتون 3 نفر رو بیهوش کنید. بهترین کار اینه که همون روش بالا رو اجرا کنید و خیلی راحت به 3 نفر صربه بزنید. 3- شما باید با Sonic Batarang خودتون یک نفر رو بکشید. برای این کار همون ابتدای بازی این وسیله رو جلوی پای یکی بندازید و بعد هم مثل کاری که برای انفجار ژل می کنید اینجا هم همون کار رو بکنید.

Mission 7: Survival Tactics Extreme
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1- اول از همه باید یک دشمن رو به وسیله مشت و لگد و به صورت بارز بکشید که توصیه می کنم روی آخرین نفر اجرا کنید. 2- شما باید به وسیله Line Launcher از یک لبه یکی از دشمنان رو به پایین پرت کنید. این لبه ها در محل قرار گیری نردبان ها قرار داره و می تونید از پشت یکی رو پرت کنید پایین. 3- از Batarang خودتون که 3 تایی هست استفاده کنید و 3 نفر رو به وسیله اون بیهوش کنید. بعد از کشتن اولین نفر به راحتی می تونید این رو بگیرد و مشکلی خاصی نباید پیش بیاد.

Mission 8: Invisible Predator Extreme با تشکر از راهنمایی آقا اشکان(Lich King)
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1-اولیش می گه دو نفرو که روی دیوار های شکننده ایستادن با شکستن دیوار بکشین که خوب این خیلی سادس چون جاش تو بازی ثابته. شما باید بازی که شروع شد بری جلو و سریع بپری پایین از پله سمت چپ. در پایین ترین طبقه که رفتی تا انتها می ری سمت راست که جلوت یه آدم هم راه می ره که یا می تونی بکشیش یا از پشتش فرار کنی. در انتهای این طبقه یه کانال کولر می بینی که اگر اونو بری توش یه راست می رسی به یه اتاق که بالاش دو نفر ایستادن و فقط کافیه که با batclaw دیوار بکشی تا بشکنه. 2- دومی می گه یهو جلوی یه نفر سبز شین و اونو سورپرایز کنین که به این صورت هست که یواش پشت یه نفر راه بری و یهو وایسی جلوی طرف که دشمنه یهو می ترسه و یه قدم می پره عقب. 3- سومی می گه با batclaw سه نفر رو از لبه دیوار بکشین و بندازین پایین. برای گرفتن این کافیه یه نفر رو ببری جلوی یکی از نرده های طبقه دوم (به طوری که از پایین به راحتی دید داشته باشه) و بکشیش. بعد منظتر می شی که همه بریزن دور جسد. وقتی 3 نفر اومدن بالای جسد کافیه با batclaw هدف بگیری و 3تاشونو بکشی پایین.

UP2HPMA=.jpg

Invisible Predator 10
gp-g.jpg

Complete one predator challenge by using only Silent Takedowns and without being detected
شما باید یکی از مسابقات مخفی کاری رو بدون دیده شدن و شناسایی توسط دشمنان خودتون به پایان برسونید. کار راحتی هستش و من به شما Challenge شماره 2 رو پیشنهاد می کنم. در ضمن همه رو باید از پشت سر به صورت مخفیانه از بین ببرید.

UP+mNXU=.jpg

Flawless Freeflow Fighter10
gp-g.jpg

Complete one combat challenge without taking damage
شما باید یکی از مسابقات Fighting رو بدوندریافت ضربه ای از سوی دشمنان خودتون به پایان برسونید. کار راحتی هستش و من به شما Challenge شماره 1 رو پیشنهاد می کنم.

UPzNBIA=.jpg

Crack The E Nigma20
gp-g.jpg

Solve every riddle on the island
تمام 240 تا معما بازی رو انجام دهید. بهترین روش این است که شما ابتدا نقشه های مخفی ای که در بازی هست رو پیدا کنید و در این صورت جای تمام آیتم ها برای شما مشخص خواهد شد. سپس از روی Guide زیر جای Itemها را پیدا کنید و در صورت مشکل مطرح نمایید.
Riddle's Guide

UP0t-BM=.jpg

Arkham Analyst20
gp-g.jpg

Solve 5% of Riddler challenges
جهت کسب اطلاعان بیشتر به اچیومنت Crack The E Nigma مراجعه کنید.

UP8M9aY=.jpg

Cryptic Investigator20
gp-g.jpg

Solve 10% of Riddler challenges

UP+VDGk=.jpg

Lateral Thinker20
gp-g.jpg

Solve 25% of Riddler challenges

UP7sDTU=.jpg

Mystery Solver20
gp-g.jpg

Solve 40% of Riddler challenges
جهت کسب اطلاعان بیشتر به اچیومنت Crack The E Nigmaمراجعه کنید.

UPtO5sw=.jpg

Conundrum Cracker20
gp-g.jpg

Solve 55% of Riddler challenges
جهت کسب اطلاعان بیشتر به اچیومنت riddler resolver مراجعه کنید.

UPquHl8=.jpg

Mental Athlete20
gp-g.jpg

Solve 70% of Riddler challenges

UPiPF+o=.jpg

Riddle Resolver20
gp-g.jpg

Solve 85% of Riddler challenges

UPo355A=.jpg

World's Greatest Detective20
gp-g.jpg

Solve Arkham's biggest mystery
شما باید تمام سنگ هایی که در بازی وجود دارد و یک جاندار بر روی آن نقش بسته است رو پیدا کنید. برای راحتی کار خود می توانید از لینک زیر استفاده کنید و در صورت کمک و یا هر گونه سوالی، سوال خود رو مطرح نمایید.
نکته: آخرین سنگ در بازی در این منطقه قرار دارد. داخل penitentiary جایی بود که به Warden میگفتیم همین جا بمون، درست جایی که چند تا پله میرفت بالا و یه اتاقی بود(پایین پله ها سلول Clayface هست که هی شکلشو عوض میکنه)

Mansion Riddle Locations

UP20Bdw=.jpg

Perfect Knight75
gp-g.jpg

Complete 100%
در بازی باید تمام ایتم های مخفی، سنگ هایی که روی آن ها جانداران نقش بستند، نقشه ها، تابلوهای عکس و .... را پیدا کنید. خوب شما علاوه بر انجام این کارها باید در تمام 16 Challenge موجود در بازی هم اول بشید

Secret Achievements
s1.jpg
Shocking Rescue10
gp-g.jpg

Take down Zsasz in the Patient Pacification Chamber
اولین اچیومنت مخفی که دریافت می کنید. ابتدا باید دکمه هایی که روی صفحه گفته میشه رو بزنید و بعد به بالای صفحه دست راست نگاه کنید و RB رو بزنید و بازهم برای 2 بار RB رو بزنید و سپس از Glide استفاده کنید.

s2.jpg

Leave No Man Behind10
gp-g.jpg

Rescue the guards and henchman from the Joker toxin in Decontamination
زمانی که شما به یک منطقه ای میرسید که متوجه میشوید Joker تعدادی از افراد با یک گاز سمی سبز رنگ می کشد باید به بالای سر خود نگاه کنید و دکمه RB رو بزنید. سپس راه خود را ادامه دهید و 2 گارد و Hanchman رو نجات دهید.

s3.jpg

Malpractice Needs More Practice10
gp-g.jpg

Survive the onslaught from the deformed Joker henchman
شما در مکانی به Joker می رسید یک موجود غول پیکر رو به سمت شما رها می کن. شما فقط سعی کنید از سر راه اون کنار بروید و چند ضربه بهش بزنید بعد از آن دمو میشود و کار تمام است.

s4.jpg

Born Free10
gp-g.jpg

Escape from Intensive Treatment to the island surface
این اچیومنت زمانی باز می شود که شما در خط داستانی بعد از کشته شدن یکی از مامورها و حل کردن اولین معمای بازی به جزیره گفته شده میروید.(به طور خودکار باز می شود)

s5.jpg

Just What The Doctors Ordered10
gp-g.jpg

Save all the doctors in Medical
کار خاصی نباید بکنید. اول از همه باید 2 تا دکتر رو نجات بدین و بعدش هم اون ها به شما میگن که 3 تا دکتر دیگه رو باید نجات بدین. کار خاصی نیستش که کسی نتونه انجام بده.

s6.jpg

Daydreamer10
gp-g.jpg

Survive the nightmare of the Scarecrow's fear gas
برای اولین بار در بازی شما به کابوس توسط موجودی به اسم Scarecrow فرو می روید. کار راحتی در پیش دارید و فقط باید سعی کنید دیده نشویو تا به انتهای مسیر برسید و چراغی که با نشان خفاش هست رو روی اون بندازین.

s7.jpg

Baneful Payback25
gp-g.jpg

Defeat Bane
اولین Boss واقعی در بازی همین هست:biggrin1: شما باید ابتدا به کمک وسیله پرتابی خودتون به صورت اون ضربه بزنید تا بازی به حال Slow Motion فرو برو و بعدش از سر راه اون کنار بروید تا به دیوار بخورد و بعد به او ضربه وارد کنید تا زمانی که بتمن روی سر Bane بپرد و یکی از لوله ها رو قطع بکند. این کار رو 3 بار انجام دهید.

s8.jpg

Breaking And Entering10
gp-g.jpg

Gain access to Arkham Mansion after it is locked down by the Joker
زمانی میرسد که در بازی به شما گفته می شود به Arkham Mansion وارد شوید. بعد از ورود به این منطقه شما با دو گارد مواجه می شوید که به شما اجازه ورود نمی دهند. شما باید به محلی بروید که در بالای در ورودی 2 Sniper رو کشته بودین. در اونجا درچه ای وجود دارد آن را از جای خود در آورید و وارد Mansion شوید.

s9.jpg

Recurring Nightmare10
gp-g.jpg

Face your biggest fears and keep your sanity
در بازی زمانی میرسد که به شما گفته می شود باید Dr.young رو نجات دهید. برای نجات دادن اون قبل از آن باید دوباره با یک کابوس دیگر دست و پنجه نرم کنید. راهنمایی خاصی ندارد و فقط باید به انتهای مسیر برسید و مثل اچیومنت قبلی چراغی با نشان خفاش رو روی او بتابید.

s10.jpg

Zsasz Cut Down To Size10
gp-g.jpg

Save Dr. Young from being killed by Victor Zsasz
برای گرفتن این اچیومنت شما باید ابتدا به سمت دیوار کنار در ورودی که Zsasz با Dr ایستاده اند بروید و سپس با زدن دکمه A کاور بگیرید. سپس با پرتاب اسلحه پرتابی خود در زمان مناسب به سمت Zsasz دکتر Young را نجات دهید.

s11.jpg

Solitary Confinement25
gp-g.jpg

Capture and lock up Harley Quinn
در بازی شما به مکانی میرسید که باید با چند دسته از Henchman ها مبارزه کنید و هر چند لحظه یک بار هم زیر پای شما در سه نقطه متفاوت که یکی در بالا سمت راست و یکی در بالا سمت چپ و دیگری هم در وسط هست جریان الکتریسیته فرستاده می شود. شما باید تمام دشمنان رو نابود کنید و بعد از آن به تماشای دمو بشینید:biggrin1:

s12.jpg

Double Trouble25
gp-g.jpg

Defeat two Titan Henchmen at once
در بازی بعد از نجات دادن دو نفر که در قفسی از سقف آویزان هستند یک در مخفی پیدا می کنید و بعد از آن با Joker ملاقاتی انجام میدهید و او به دو نفر از افراد خودش ماده ای تزریق می کنه که باعث افزایش قوای جسمانی آنها می شود. شما باید این دو را شکست دهید. نحوه کار هم به این صورت است که ابندا با Batarang خود به صورت آنها ضربه بزنید و بعدش هم با مشت و لگد و در نهایت هم Titan سواری بکنید:biggrin1:

s13.jpg

Resist The Fear50
gp-g.jpg

Conquer the effects of the Scarecrow's fear gas
برای آخرین بار باید با کابوس ها خودتون توسط این موجود روبه رو بشید:biggrin1: نحوه کار هم دقیقا مانند دفعات قبل هستش و تنها تفاوت آن این است که در نهایت شما باید با 3 دسته از اسکلت ها مبارزه کنید که کار خیلی سختی نیستش و به راهتی از پسش بر میاید.

s14.jpg

Crocodile Tears50
gp-g.jpg

Venture into Killer Croc's lair and come out alive
بعد از تعقیب کردنScarecrow شما به تونلی میرسید که بتمن روی زمین یک سنسور و روی دیوار هم یک خفاش جهت یاب قرار میدهد. شما باید در دتخل تونل ها به آرامی پیش روی کنید و به مناطقی بروید که اعداد رو به کاهش میرود. در سر راه هم اگر با دشمن مورد نظر خودتون(همون آقا غوله:biggrin1:) رو به رو شدید به وسیله Batarang به صورتش ضربه بزنید تا توی آب بیوفته. این کار رو چندین بار باید انجام دهید تا محفظه پر شود. سپس راه خروج رو پیدا کنید.

s15.jpg

Poisoned Ivy50
gp-g.jpg

Defeat the giant Titan Ivy plant
این میشه گفت به نوعی سخت ترین Boss بازی هستش. شما باید ابتدا با Batarangهای خودتون به اون ضربه بزنید و از مسیر علف هایی که به سمت شما میفرسته فرار کنید. بعد از اون به سمت شما گلوله هایی رو پرتاب میکنه و شما باید ازش فرار کنید و بعد به اون به وسیله Batrangها ضربه بزنید و این روند رو آنقدر ادامه بدهید تا تمام شود.

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اچیومنتهای SECRET رو Spoiler رو کنی بد نیست یه کوچولو داستان لو میده در کل ممنون ;)
بابا نکته به اون گندگی اون بالای صفحه اول کار نوشتم:biggrin1: کسی نخونه مشکل خودش هست. در ضمن دوستان اگه ممکن هستش دیگه پستی که مربوط به توضیحی در مورد اچیومنت ها نیستش رو ندهند. با تشکر

پ.ن: به خاطر گفته شما رنگش رو عوض کردم که قابل فهم تر باشه برای دوستانی که نمی خونند. موفق باشی

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام برهان جان خسته نباشی
من بازی رو نمیخوام شروع کنم تا این رو کاملش کنی:biggrin1:
هر وقت کاملش کردی تو این تاپیک یه ندا بده

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام برهان جان خسته نباشی
من بازی رو نمیخوام شروع کنم تا این رو کاملش کنی:biggrin1:
هر وقت کاملش کردی تو این تاپیک یه ندا بده
چشم رو چشمام:biggrin1: من خودم امروز بازی رو به 33% رسوندم و حدود ساعت 2-3 اینا هم بر می گردم تا 70 یا 80% اچیومنت های بازی رو براتون بزارم. فقط یک نکته وجود داره که برای پیدا کردن آیتم های مخفی باید صبر کنید تا لینکی چیزی پیدا کنم چون خودم تا حالا 100 تاش رو پیدا کردم و حدود 170 تا اینا میونده. بقیش رو هم میزارم و تمام شد اعلام می کنم

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
میگم برهان تو بازی رو خوردی:biggrin1:( تا اخراش رفتی) دیگه درسته؟
میشه یه باربازی رو بدون انجام مراحل فرعی تا اخر رفت بعد اتمام بازی برگردی و اونا رو انجام بدی؟؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
میگم برهان تو بازی رو خوردی:biggrin1:( تا اخراش رفتی) دیگه درسته؟
میشه یه باربازی رو بدون انجام مراحل فرعی تا اخر رفت بعد اتمام بازی برگردی و اونا رو انجام بدی؟؟
من بازی رو دیشب تموم کردم:biggrin1: 222 تا آیتم هم گرفتم و یک سریش مونده که به کمک یک سری از دوستان نیازمندیم:biggrin1:
در مورد جمع آوری آیتم ها هم آره خیالت راحت باشه و فقط بازی کن و بعدش بیفت دنبال این خرت و پرت ها:biggrin1:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
به به یه خسته نباشی به برهان و همچنین احمدرضا بابت این تاپیک بسیار عالی :D
منم بازی رو تموم کردم همین دیروز اما چون دفعه اول حس اچیومنت گرفتن نداشتم زیاد دنبال این خرت و پرتاش نرفتم اما با وجود این Guide دیگه رسما واجب شد که از فردا بشنیم پاش بازی رو برای بار دوم و گرفتن اچیومنت هاش تموم کنم :D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
UPpI+3c=.jpg

Rope-A-Dope-A-Dope10
gp-g.jpg

String up one henchman and drop him to surprise a second (any play mode
در بازی و قسمت Upgradeها یک قابلیت وجود دارد که می توانید دشمنان رو بلند کرده و به سوی افراد دیگر پرت کنید. این کار رو انجام دهید.
کاملا اشتباه توضیح داده شده، قابلیتی وجود داره که طبق اون وقتی روی مجسمه های روی دیوار هستید میتونید دشمن هارو از بالا گرفته و با طناب اویزونشون کنید. بعد به بالای یه مجسمه دیگه برید و صبر کنید تا یکی از گارد ها بیاد پایین اون شخصی که اویزون هست، حالا با batrang طناب رو پاره کنید تا شخص اویزون پرت بشه روی فرد پایین
من خودم این رو به صورت نسبتا اتفاقی گرفتم:biggrin1: چون هنوز ویدیو از جای دقیقش بیرون ندیدم و تقریبا بهتون میگم کجاست. در محوطه اصلی جزیره ک دارای 2 ساختمان هستش بر روی یکی از ساختمان ها دو برج وجود داره که روی آنها ساعت نصب شده به بالاترین نقطه ممکنه برید و بعد بپرید. لازم به ذکر هست که من خودم دنبال یک Secret رفته بودم اونجا.
Arkham Mansion
UPo355A=.jpg

World's Greatest Detective20
gp-g.jpg

Solve Arkham's biggest mystery
شما باید تمام سنگ هایی که در بازی وجود دارد و یک جاندار بر روی آن نقش بسته است رو پیدا کنید. برای راحتی کار خود می توانید از لینک زیر استفاده کنید و در صورت کمک و یا هر گونه سوالی، سوال خود رو مطرح نمایید.
Mansion Riddle Locations
وقتی تمامی این سنگ ها رو پیدا کردید یکی میمونه به جایی که Warden رو پیدا کردید برید و کف زمین رو اسکن کنید.
UP2HPMA=.jpg

Invisible Predator 10
gp-g.jpg

Complete one predator challenge by using only Silent Takedowns and without being detected
شما باید یکی از مسابقات مخفی کاری رو بدون دیده شدن و شناسایی توسط دشمنان خودتون به پایان برسونید. کار راحتی هستش و من به شما Challenge شماره 2 رو پیشنهاد می کنم.
مخفی و بدون دیده شدن کافی نیست باید حتما تمامی گارد هارو در اصل از پشت Silent Takedown کنید.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
وقتی تمامی این سنگ ها رو پیدا کردید یکی میمونه به جایی که Warden رو پیدا کردید برید و کف زمین رو اسکن کنید.
میشه بگین دقیقا کجاست؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
میشه بگین دقیقا کجاست؟
داخل penitentiary جایی بود که به Warden میگفتیم همین جا بمون، درست جایی که چند تا پله میرفت بالا و یه اتاقی بود(پایین پله ها سلول Clayface هست که هی شکلشو عوض میکنه)

UP20Bdw=.jpg

Perfect Knight75
gp-g.jpg

Complete 100%
در بازی باید تمام ایتم های مخفی، سنگ هایی که روی آن ها جانداران نقش بستند، نقشه ها، تابلوهای عکس و .... را پیدا کنید. به محض پیدا کردن فیلم براتون قرار میدم.
این هم ناقص هست، به جز حل و پیدا کردن Riddler Challenge ها که شما اشاره کردید باید 24 تا مدال Combat Challenge و 24 تا مدال Predator Challenge رو هم گرفته باشید. به علاوه اینکه بازی هم باید اصولا تموم کرده باشید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
جوکر بتمن رو به مهمونی دعوت میکنه نه خود بتمن!:biggrin1:
همون دیگه حالا:biggrin1: سریع داشتم می نوشتم:biggrin1:
این هم ناقص هست، به جز حل و پیدا کردن Riddler Challenge ها که شما اشاره کردید باید 24 تا مدال Combat Challenge و 24 تا مدال Predator Challenge رو هم گرفته باشید. به علاوه اینکه بازی هم باید اصولا تموم کرده باشید
مرسی از توضیحات کامل دیشب که رسیدم به Guide سایت های دیگه متوجه شدم به Challengeها هم مربوط میشه ولی بقیه نکات رو نوشته بودم.

یک سوال من الان 3 تا آیتم رو هنوز نگرفتم. یکیش 20 تا دندون توی Mansion هست؟(اینا کجا هستند؟) دومیش توی Cave هست و یکی از اون سنگ ها هست. هر جا رو میگردم نیست. سومیش هم توی قسمتی که آسانسور وجود داره باید دنبال یک علامت سوال بگردیم. ممنون میشم اگه توضیح بدی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر