Batman : Arkham Asylum

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
درود.

UPqdJ0M=.jpg

Freeflow Perfection10
gp-g.jpg

Perform a perfect combo including all of Batman's combat moves (any play mode
شما باید Comboهایی رو که در زیر برای شما قرار میدهم رو انجام دهید.
در اینجا باید در یک سری Combo همه این حرکات را برید که کاره نسبتا سختی هست.

یک سوال من الان 3 تا آیتم رو هنوز نگرفتم. یکیش 20 تا دندون توی Mansion هست؟(اینا کجا هستند؟)
من هم 3 تا رو نگرفته بودم. ولی یک جای Secret توی بازی هست که نقشه اش موجود نیست و از اونجا گرفتم. احتمالا محمد هم اونجا را پیدا نکرده. باید برم تو بازی تا اسمش را نگاه کنم.

دومیش توی Cave هست و یکی از اون سنگ ها هست. هر جا رو میگردم نیست. سومیش هم توی قسمتی که آسانسور وجود داره باید دنبال یک علامت سوال بگردیم. ممنون میشم اگه توضیح بدی

دومیش زیر پل توی Cave هست. نقطه اش هم جایی که آخرین پرش برای رسیدن به در North را انجا میدی نپر ، یک لبه کنارت هست ، ازش دست بگیر و به سمت دیگه اون قسمت برو و نقطه رو با بقیه علامت سوال که زیر پله هماهنگ کن.

سومی هم کدوم ساختمون هستی !؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
او 3 تا دندونه توی Mansion رو من پیدا کردم، وقتی وارد اتاق Warden میشید همون لحظه که وارد شدید بالا رو نگاه کنید یه جا هست که میتونید برید بالا و تعداد زیادی کمد هست اونجا، اون 3 تا دندون باقی مونده اونجا هستن، اسم هر لوکیشین و میتونی تو نقشه ببینی

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
او 3 تا دندونه توی Mansion رو من پیدا کردم، وقتی وارد اتاق Warden میشید همون لحظه که وارد شدید بالا رو نگاه کنید یه جا هست که میتونید برید بالا و تعداد زیادی کمد هست اونجا، اون 3 تا دندون باقی مونده اونجا هستن، اسم هر لوکیشین و میتونی تو نقشه ببینی

منظور من همینجا بود :smile: دقیقا منم دیروز اینجا پیداشون کردم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مرسی ممنون حتما میرم چک می کنم فقط یک سوال کوچیک دیگه هم داشتم. می خواستم بدونم می تونید تو پیدا کردن اون 2 تای دیگه هم کمکم کنید؟ تو صفحه قبل گفتم. یکی این که توی Cave باید دنبال یک دونه از اون سنگ ها که روش یک جاندار هست بگردیم. دومی هم توی ساختمانی که شما با یک آسانسور خراب مواجه میشوید که پایینش ریخته و ارتفاع بسیار زیادی داره. یکی از علامت سوال ها اونجا هستش و من هرچی میگردم پیداش نمی کنم. ممنون

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
من همين اوايل بازي گير كردم توي اين عكس بعد از اينكه بايد دكمه A رو بزنم بايد چيكار كنم آبجكت روي همجناسب بازم
142.jpg

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من همين اوايل بازي گير كردم توي اين عكس بعد از اينكه بايد دكمه A رو بزنم بايد چيكار كنم آبجكت روي همجناسب بازم
142.jpg
دوست عزیز شما بلافاصله بعد از اینکه Scan کردین تو همون حالت دید برگردین و از در خارج بشین و علامت ها رو دنبال کنید. کار خاصی نباید بکنید.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
UPqdJ0M=.jpg

Freeflow Perfection10
gp-g.jpg

Perform a perfect combo including all of Batman's combat moves (any play mode
شما باید Comboهایی رو که در زیر برای شما قرار میدهم رو انجام دهید.

برای این اچیومنت کسی نظریه خوبی نداره !؟ واقعا سخته که بدون اینکه Combo را از دست بدی همه این حرکات را پیاده کنی ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برای این اچیومنت کسی نظریه خوبی نداره !؟ واقعا سخته که بدون اینکه Combo را از دست بدی همه این حرکات را پیاده کنی ...
امیر من امروز همش رو زدم به جز آخری:biggrin1: اصلا با LT کاری نمی کنه؟ من فکر کنم طرف منظورش LB بوده که وقتی روش میزنی به صورت اوتوماتیک Bararang پرتاب میکنه. من توی Challengeها تونستم برم.

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
من یه جای خوب پیدا کردم برای اون combo 40 تاییه توی قسمتی که به مهمونی جوکر میریم تو ی اون راهرو میشه گرفت من از اون لیست صفحه اول هم استفاده نکردم فقط ضربه میزدم و میپریدم
تا 39 تا هم زدم ولی اخرش کاسه کوزمون خراب شد:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من یه جای خوب پیدا کردم برای اون combo 40 تاییه توی قسمتی که به مهمونی جوکر میریم تو ی اون راهرو میشه گرفت من از اون لیست صفحه اول هم استفاده نکردم فقط ضربه میزدم و میپریدم
تا 39 تا هم زدم ولی اخرش کاسه کوزمون خراب شد:biggrin1:
آره اونجا هم جای خوبی هستش:biggrin1: البته چون آخر بازی هستش کار یکم مشکل میشه برای شما ولی در عوض نیمه پر لیوان اینه که همه اون ها آدم های ساده هستند یعنی نه چاقو دارن که مجبور بشی از دکمه B استفاده کنی و نه باتوم برقی دارن که مجبور بشی از پشت بهشون ضربه بزنی

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
امیر من امروز همش رو زدم به جز آخری:biggrin1: اصلا با LT کاری نمی کنه؟ من فکر کنم طرف منظورش LB بوده که وقتی روش میزنی به صورت اوتوماتیک Bararang پرتاب میکنه. من توی Challengeها تونستم برم.

با LB تو Barang می زنی !؟ همون LT درست هستش.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
با LB تو Barang می زنی !؟ همون LT درست هستش.
خوب پس نسخه 360 با PS3 تو این قضیه فرق داره:biggrin1: آخه LT شما L2 ما هستش و برای همین من اشتباه کردم و خراب شدش ایشالا امشب بتونم بگیرم. راستی امیر راهنماییت خیلی خوب نبودش:biggrin1: هر کاری می کنم نیستش. نه اون دریچه ای رو که پیدا کردم تو آساسنور میگم اونجا علامت سوالش رو پیدا نکردم:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
خوب پس نسخه 360 با PS3 تو این قضیه فرق داره:biggrin1: آخه LT شما L2 ما هستش و برای همین من اشتباه کردم و خراب شدش ایشالا امشب بتونم بگیرم. راستی امیر راهنماییت خیلی خوب نبودش:biggrin1: هر کاری می کنم نیستش. نه اون دریچه ای رو که پیدا کردم تو آساسنور میگم اونجا علامت سوالش رو پیدا نکردم:biggrin1:

مرده مومن Secret Map رو که داری ، دقیقا منطبق کن با محیط بازی ، کم کم بیا پایین ... :smile:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چجوري تو كمبت چلنجا هر سه تا مدالو بگيريم خيلي سخته؟
توی Combat ها واقعا سخت هستش و من 2 تا مرحله رو بیشتر نتونستم 3 تایی کنم. واقعا نمیشه:biggrin1: ولی تو مخفی کاری ها من از 6 تا مپی که بازی کردم همش رو 3تایی کردم و اون 2 تای دیگه واقعا سخت هست و نمیشه کامل گرفتش. و اما جواب شما:
بهترین کاری که از نظر من می تونی انجام بدی زدن Comboهای پیاپی و استفاده از حرکات ویژه و همچنین ضربه نخوردن در هیچ Round ـی از بازی هستش. من خودم این جوری گرفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر