Batman : Arkham Asylum

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
سعی کن ضربه نخوری که 1000 تا امتیاز مثبت داره!
و در ضمن بین ضرباتت مکث نداشته باشی و همرو پشت سر هم بزنی!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان بالاخره طی یک عملایت ضربتی موفق شدم تمام تروفی های بازی رو بگیرم:biggrin1: خداییش مراحل آخر Fighting Challenge خیلی سخت بودش و پیر آدم در میومد مخصوصا 2 تا مرحله آخر که مشل عمده من سر اون دو تا بودش. اگر کمکی چیزی خواستین باز هم در خدمتم و بهتون راهنمایی می کنم:biggrin1: هیپ هیپ

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
خوب دوستان بالاخره طی یک عملایت ضربتی موفق شدم تمام تروفی های بازی رو بگیرم:biggrin1: خداییش مراحل آخر Fighting Challenge خیلی سخت بودش و پیر آدم در میومد مخصوصا 2 تا مرحله آخر که مشل عمده من سر اون دو تا بودش. اگر کمکی چیزی خواستین باز هم در خدمتم و بهتون راهنمایی می کنم:biggrin1: هیپ هیپ
آره واقعا اون دوتا خيلي سخت بود منم سر همونا گير كرده بودم آخرسر امروز بعد از پنجا بار رفتن اون دوتا رو هم سه خفاشه كردم توي يكي مونده به آخريش كه هي وقت كم مي آوردم.
فقط مونده كه يه بار رو hard برم تا 1000GS بشه.

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
اقا يكي به ما ميگه اون اخرين سنگي كه عكس يه حشره روشه كجاست
اين اچيومنت رو هم بگيرم ميمونه 3 تا ديگه :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اقا يكي به ما ميگه اون اخرين سنگي كه عكس يه حشره روشه كجاست
اين اچيومنت رو هم بگيرم ميمونه 3 تا ديگه :biggrin1:
سلام دوست عزیز. شما در یک زندانی که در بازی دیوانه ها رو نگاه میداشتند برو. اسم ساختمونش یادم نیست.(همون جایی که گوردن رو گرفته بودند و اون وسیله که به کمکش درهای بسته رو بازی می کردی) برو اون جا و بعدش به مرکز اتاق برو و از پله ها برو بالا وسط اتاق روی زمین رو اسکن کن.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آقا قربون دستتون جاي مپ Challenge هاي مخفي عمارت Arkham Mansion رو به ما ميگه كجاست؟؟
ما 7تا ديگه داريم هرچي ميگردم پيدا نميكنم!!
ترو خدا زودتر فقط تا تمومش كنيم بره!!:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا قربون دستتون جاي مپ Challenge هاي مخفي عمارت Arkham Mansion رو به ما ميگه كجاست؟؟
ما 7تا ديگه داريم هرچي ميگردم پيدا نميكنم!!
ترو خدا زودتر فقط تا تمومش كنيم بره!!:biggrin1:
والا دقیق یادم نیست. ولی یک عمارت رو بگرد یک Secret Map پیدا می کنی اون تو که همه چی رو روی نقشه برات علامت زده. یکی رو که ممکنه نگرفته باشی اینه. یک علامت سوال وجود داره که از مسیر زیر پیداش کن. وقتی به قسمت هال ساختمان میرسی(همون جایی که ته سالن پله میخوره میره بالا و یک در دست چپ و یکی دست راست هست.) قبل از راه پله یک در دیگه هست. برو توش و بپیچ دست راست به انتهای راه رو رسیدی دکمه دید ویژه رو بزن و دستت راست رو نگاه کن. یک علامت سوال میبینی. حالا برو روی کانل هوا بالا سرت دست چپ اون نقطه رو با علامت سوال هماهنگ کن

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
والا دقیق یادم نیست. ولی یک عمارت رو بگرد یک Secret Map پیدا می کنی اون تو که همه چی رو روی نقشه برات علامت زده. یکی رو که ممکنه نگرفته باشی اینه. یک علامت سوال وجود داره که از مسیر زیر پیداش کن. وقتی به قسمت هال ساختمان میرسی(همون جایی که ته سالن پله میخوره میره بالا و یک در دست چپ و یکی دست راست هست.) قبل از راه پله یک در دیگه هست. برو توش و بپیچ دست راست به انتهای راه رو رسیدی دکمه دید ویژه رو بزن و دستت راست رو نگاه کن. یک علامت سوال میبینی. حالا برو روی کانل هوا بالا سرت دست چپ اون نقطه رو با علامت سوال هماهنگ کن
گرفتم اين رو :biggrin1:
ببين ايناس كه نگرفتم!!
4تا علامت سوال
1 جام سوال
1 علامت سوال كه چندتا سوال توش هستش!!
20 تا دندون!!
حالا اين 20 تا را نميدونم تالا چندتا شا زدم!!
اگه هم جاي نقشه Secret رو يادت اومد بگو!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
گرفتم اين رو :biggrin1:
ببين ايناس كه نگرفتم!!
4تا علامت سوال
1 جام سوال
1 علامت سوال كه چندتا سوال توش هستش!!
20 تا دندون!!
حالا اين 20 تا را نميدونم تالا چندتا شا زدم!!
اگه هم جاي نقشه Secret رو يادت اومد بگو!!
خوب برای گرفتن 20 تا دندون هم برو به جایی که اون دکتر Young مرد. فکر کنم دفتر گردن بودش. اون بالا یک کتابخونه هست که 3تا دندون آخر اونجا هستند.
Secret Map رو هم یادم نیست کجاس و بقیه رو هم هیچ جوری نمیشه فهمید که کدوما هستند:biggrin1: ببخشید

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
خوب برای گرفتن 20 تا دندون هم برو به جایی که اون دکتر Young مرد. فکر کنم دفتر گردن بودش. اون بالا یک کتابخونه هست که 3تا دندون آخر اونجا هستند.
Secret Map رو هم یادم نیست کجاس و بقیه رو هم هیچ جوری نمیشه فهمید که کدوما هستند:biggrin1: ببخشید
عجب :biggrin1: دستت درد نكنه
بابا شما مسلمونا يعني هيچكدومتون اين رو تموم نكردين كه اين جاي Secret Map رو بم بگين!! :biggrin1:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام
آقايون يه راهنمايي توي Challenge ها شماره 5 و 8 رو يه توضيح كاملتر ميخواستم!!
بدجوريه و به غير 1 خفاش بيشتر نميتونم بگيرم!!
مثلا 8 رو كه گفته سورپرايز كنيد چه شكلي هستش دقيقش؟؟
يه چيز هم بگم كه متن برهان جون رو تو صفحه قبلي خوندم ولي هر كاري ميكنم نميشه!! :biggrin1:
ممنون!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام
آقايون يه راهنمايي توي Challenge ها شماره 5 و 8 رو يه توضيح كاملتر ميخواستم!!
بدجوريه و به غير 1 خفاش بيشتر نميتونم بگيرم!!
مثلا 8 رو كه گفته سورپرايز كنيد چه شكلي هستش دقيقش؟؟
يه چيز هم بگم كه متن برهان جون رو تو صفحه قبلي خوندم ولي هر كاري ميكنم نميشه!! :biggrin1:
ممنون!
یعنی چی نمیشه؟:biggrin1: البته اون سورپریز ر. هم باید رو آخرین نفر اجرا کنی. همه رو بکش و بعدش خیلی فنی یا رو بترسون:biggrin1: یعنی یک بار با Batarang بزن تو سرش بیافته زمین و بعد یکهو بپر جلوش یارو به غلط کردن میافته:biggrin1:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یعنی چی نمیشه؟:biggrin1: البته اون سورپریز ر. هم باید رو آخرین نفر اجرا کنی. همه رو بکش و بعدش خیلی فنی یا رو بترسون:biggrin1: یعنی یک بار با Batarang بزن تو سرش بیافته زمین و بعد یکهو بپر جلوش یارو به غلط کردن میافته:biggrin1:
آخه برهان جون ميدوني من كلن اين مرحله 8 رو فقط يكيش رو ميگيرم اونم اون 2 نفر هستش كه زير پاشون رو خالي ميكنم!! :biggrin1:
هركاريم ميكنم كه 3نفر بيان دمه اين نرده ها كه بكشونمشون پايين نميشه!!
اون 5 رو هم فقط اون Glide رو ميگيرم و مثلا اون يكيش كه بايد 3تا ديوار با هم منفجر كنيم رو رف ميره روي ديواره خود ژل منفجر ميكنه!!
اون يكيشم نفهميدم چه ششكليه كه گفته بودي از توي پنجره بايد با اون طناب بريم!!
اگه يه كم Professional :biggrin1: توضيح بدي ممنونت ميشم!!
تازه اين Fighting هاشم مونده كه از اون اولياش 1 خفاش بيشتر نميگيرم چه برسه به آخرياش!! :biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
UPo355A=.jpg

World's Greatest Detective20
gp-g.jpg

Solve Arkham's biggest mystery
شما باید تمام سنگ هایی که در بازی وجود دارد و یک جاندار بر روی آن نقش بسته است رو پیدا کنید. برای راحتی کار خود می توانید از لینک زیر استفاده کنید و در صورت کمک و یا هر گونه سوالی، سوال خود رو مطرح نمایید.
Mansion Riddle Locations
مکان دقیق این رو کسی بلده؟ لطفا راهنمائی کنید.
درضمن چطور میتونم در چالش های مبارزه حداکثر امتیاز رو بگیرم؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر