Batman : Arkham Asylum

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
مرسی ممنون حتما میرم چک می کنم فقط یک سوال کوچیک دیگه هم داشتم. می خواستم بدونم می تونید تو پیدا کردن اون 2 تای دیگه هم کمکم کنید؟ تو صفحه قبل گفتم. یکی این که توی Cave باید دنبال یک دونه از اون سنگ ها که روش یک جاندار هست بگردیم. دومی هم توی ساختمانی که شما با یک آسانسور خراب مواجه میشوید که پایینش ریخته و ارتفاع بسیار زیادی داره. یکی از علامت سوال ها اونجا هستش و من هرچی میگردم پیداش نمی کنم. ممنون
در مورد اسانسور.
برو پایین پایین و روی سقف اتاقک اسانسور وایستا بالا سرت رو نگاه کن یک کانل کولر میبینی برو توش و به یه جای مخفی میرسی اسکن کن و بعد حله.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب اول از همه از راهنمایی های رامین عزیزم تشکر می کنم. من هم بالاخره همه رو گرفتم:biggrin1:
اما یک نکته در مورد 40 تا Combo پیاپی: دوستانی که نسخته PS3 بازی رو دارن بهشون توصیه می کنم مرحله آخر Fighting رو به وسیله Joker برن و در Round 3 راحت می تونند بگیرند چون خود من بعد از حدود 10 دقیقه 51 Combo زدم و از اون Round حدود 15000 تا امتیاز گرفتم. اما دوستانی که Xbox دارن بهشون توصیه می کنم که سومین مرحله در بخش Fighting رو انتخاب کنند و برند. همونی که زمانی هستش.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان عزیز من با توجه به درخواست چند تا از دوستان قرار شدش که یک Guide برای قسمت Challengeهای بازی بزارم و اول از همه از قسمت مخفی کاری شروع می کنیم:

Mission 1: Silent Knight
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1- از پشت به یک دشمن نزدیک شوید و سپس دکمه Y رو بزنید تا به صورت مخفیانه او را بکشید. 2- شما باید در یک قسمت از ساختمان یک بمب کار بزار و به وسیله اون یک دشمن رو از بین ببرید. بهترین مکان هم در طبقه اول گوشه سمت چپ هست(تمام موقعیت های گفته شده بر اساس محل شروع و حرکت اولیه شما در بازی می باشد.) 3- شما باید به وسیله یک Batarang یک دشمن رو از پای در آورید و سپس به بالای سر او بروید و او را روی زمین از بین ببرید.

Mission 2: Record Breaker
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1- به وسیله Batclaw باید یک دشمن رو به پایین بکشید. من خودم این کار رو زمانی انجام دادم که یکی از اون ها داشت از نردبان بالا میرفت و من هم کشیدمش پایین. 2-در این مرحله قسمت هایی وجود داره که شما می تونید اون رو بگیرید مثل لبه بلندی ها این لبه ها رو بگیر و به محض این که یک دشمن از رو به روی شما رد شد دکمه Y رو بزنید تا او را به پایین بکشد.3- در بازی مکان هایی وجود داره که شما می توانید کاور بگیرید. بعد از اینکه کاور گرفتید منتظر یک دشمن باشید و زمانی که به شما نزدیک شد دکمه Y رو بزنید تو او را بکشید.

Mission 3: Survival Tactics
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1-در این مرحله یک ساختما مرکزی وجود دارد که سقف آن شیشه ای هست. به روی آن بروید و منتظر باشید که از روی قسمت شیشه ای سقف یک نفر بگذرد. سپس با زدن دکمه Y به روی او بپرید.2- در بازی یک سری زائده بیزون اماده از ساختمان ها وجود دارد که به شکل سر حیوانات هست. به روی اون ها بروید و سپس با زدن دکمه B از آن آویزان شوید و سپس منتظر رد شدن یک دشمن باشید به محض دیدن او در زیر خود دکمه Y رو بزنید تا او را بالا بکشد و کار تمام است. 3- باز هم بر روی یکی از همین قسمت ها باستید و به بحض دیدن دشمن با زدین دکمه پرش بر روی سر یک دشمن که در پایین، زیر پایه شما قرار دارد بیافتید و سپس او را از بین ببرید.

Mission 4: Invisible Predator
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1- در بازی یک سری محوظه شیشه ای در کف زمین قرار دارد به داخل آنها بروید و منتظر باشید یک دشمن به شما نزدیک شود. زمانی که از دریچه رد شد شما از آن بیرون بیایید و سپس دکمه Y رو بزنید تا دشمن را از پای درآورید. 2- شما باید 3 دشمن رو همزمان به وسیله یک ژل انفجاری نابود کنید. بهترین مکان برای این کار همان قسمتی است که یک دریچه شیشه ای قرار دارد. در آن نزدیکی یک دیوار قرار دارد. یک دشمن را در آن نزدیکی بکشید و سپس ژل را کار بزارید تا دشمن ها رو نابود کنید. 3- شما باید یک ژل انفجاری رو روی زمین قرار دهید و به وسیله ان یک دشمن رو از بین ببرید کار ساده ای هست و توضیح خاصی ندارد.

Mission 5: Silent Knight Extreme
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1- در سه دیوار مختلف سه عدد ژل انفجاری بزارید و باعث کشته شدن 3 دشمن شوید. کار سختی هست. من خودم به این صورت گرفتم که روی دیوار طبقه اول گوشه سمت چپ، سقف اتاقی که در بالای طبقه اول گوشه پایی سمت چپ قرار داره(همون جایی که بالاش یک هواکش هست) و آخرین جا هم رو کف طبقه اول در سمت راست نقشه. باید شانس هم بیارید:biggrin1: 2- دقیقا از همون جایی که بازی رو شروع می کنید در طبقه بالاسرتون یک ساختمون هست، به اونجا برید و بعدش به وسیله Line Launcher از داخل یک پنجره عبور کنید و یک دشمن رو از بین ببرید. 3- یک Glide Kick انجام دهید که فکر کنم راحت ترین کار ممکنه در این مرحله هست. البته حواستون باشه که در زیر مجسمه ها بمب کار گذاشتند و بلافاصله بعد از قرار گرفتن روی آن اگه نپرید به هوا میرید:biggrin1:

Mission 6: Record Breaker Extreme
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1- باید با Line launcher خیلی فنی 2 تا از دشمنان رو بزنید بیهوش کنید:D نحوه کار به این صورت هست که اول یک نفر رو در وسط محوطه بازی بکشید. سپس وقتی افراد جمع شدن از این سر سالن به اون سرش برید و 2 نفر هم کله پا کنید. 2- شما باید به وسیله Batarang قابل کنترل خودتون 3 نفر رو بیهوش کنید. بهترین کار اینه که همون روش بالا رو اجرا کنید و خیلی راحت به 3 نفر صربه بزنید. 3- شما باید با Sonic Batarang خودتون یک نفر رو بکشید. برای این کار همون ابتدای بازی این وسیله رو جلوی پای یکی بندازید و بعد هم مثل کاری که برای انفجار ژل می کنید اینجا هم همون کار رو بکنید.

Mission 7: Survival Tactics Extreme
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1- اول از همه باید یک دشمن رو به وسیله مشت و لگد و به صورت بارز بکشید که توصیه می کنم روی آخرین نفر اجرا کنید. 2- شما باید به وسیله Line Launcher از یک لبه یکی از دشمنان رو به پایین پرت کنید. این لبه ها در محل قرار گیری نردبان ها قرار داره و می تونید از پشت یکی رو پرت کنید پایین. 3- از Batarang خودتون که 3 تایی هست استفاده کنید و 3 نفر رو به وسیله اون بیهوش کنید. بعد از کشتن اولین نفر به راحتی می تونید این رو بگیرد و مشکلی خاصی نباید پیش بیاد.

Mission 8: Invisible Predator Extreme با تشکر از راهنمایی آقا اشکان(Lich King)
در این مرحله شما باید 3 کار اصلی رو انجام بدهید تا هر 3 خفاش بازی رو دریافت کنید. 1-اولیش می گه دو نفرو که روی دیوار های شکننده ایستادن با شکستن دیوار بکشین که خوب این خیلی سادس چون جاش تو بازی ثابته. شما باید بازی که شروع شد بری جلو و سریع بپری پایین از پله سمت چپ. در پایین ترین طبقه که رفتی تا انتها می ری سمت راست که جلوت یه آدم هم راه می ره که یا می تونی بکشیش یا از پشتش فرار کنی. در انتهای این طبقه یه کانال کولر می بینی که اگر اونو بری توش یه راست می رسی به یه اتاق که بالاش دو نفر ایستادن و فقط کافیه که با batclaw دیوار بکشی تا بشکنه. 2- دومی می گه یهو جلوی یه نفر سبز شین و اونو سورپرایز کنین که به این صورت هست که یواش پشت یه نفر راه بری و یهو وایسی جلوی طرف که دشمنه یهو می ترسه و یه قدم می پره عقب. 3- سومی می گه با batclaw سه نفر رو از لبه دیوار بکشین و بندازین پایین. برای گرفتن این کافیه یه نفر رو ببری جلوی یکی از نرده های طبقه دوم (به طوری که از پایین به راحتی دید داشته باشه) و بکشیش. بعد منظتر می شی که همه بریزن دور جسد. وقتی 3 نفر اومدن بالای جسد کافیه با batclaw هدف بگیری و 3تاشونو بکشی پایین.

نکته: این پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
3- باز هم بر روی یکی از همین قسمت ها باستید و به بحض دیدن دشمن با زدین دکمه پرش بر روی سر یک دشمن که در پایین، زیر پایه شما قرار دارد بیافتید و سپس او را از بین ببرید.
یعنی همون Glide kick دیگه یا چیز دیگه منظور هست؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یعنی همون Glide kick دیگه یا چیز دیگه منظور هست؟
نه رامین اون نیستش. بهترین کار این هست که روی سقف همون ساختمون وسط صبر کنی تا یکی رد بشه و بعد بپر روی سرش با دکمه پرش. کاری نداره از روی اون ها هم می تونی بپری A رو پشت سر هم(Tab) بزن و بعد به صورت Silence میاد میوفته رو سرش و بعد هم کارش رو روی زمین تموم کن.

مرسی برهان جان ، منتظر قسمت های بعدی هستیم.
خواهش می کنم امیر جان. ایشالا تا امشب همه رو قرار میدم. البته این رو بگم که Fighting راهنمایی خاصی نداره و من فقط قلق کار رو یادتون میدم که خودم دستم اومده. لازم به ذکر هست که اگر در مورد اچیومنت Perfect Combo مشکلی داشتین بگین تا به صورت کامل توضیح بدم براتون امروز خودم یک روش ابداع کردم و گرفتمش:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
اگر در مورد اچیومنت Perfect Combo مشکلی داشتین بگین تا به صورت کامل توضیح بدم براتون امروز خودم یک روش ابداع کردم و گرفتمش:biggrin1:

من غیر از چلنج ها ، تنها اچیومنتی که نگرفتم همینه ... :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من غیر از چلنج ها ، تنها اچیومنتی که نگرفتم همینه ... :D
خوب ببین امیر جان ترتیب زدن Combo ها اصلا مهم نیستش. من خودم این جوری گرفتم:
اول از همه شما باید 5 تا ضربه با دکمه X بزنی تا Comboهات زرد بشه. بعدش خیلی سریع دکمه B+Y رو بزن. حالا به محض اینکه پاشدی دکمه B رو تو صورت یکی از دشمنان ها بزن و وقتی دیدی دور سرش داره ستاره میره دوبار A رو بزن و از روی سرش بپر. تا پریدی اون ور دکمه X رو بزن تا یک Perfect بزنه و حالا که دوباره Combo ویژه داری از A+X استفاده کن.حالا باید هرکی جلوت هست رو با RT به سمت خودت بکشونی(با اون Batclaw) حالا خیلی سریع یکی رو ضربه فنی کن تا بیفته زمین و بپر روش و RT+Y رو بزن(احتمال داره که یکی از پشت بهت نزدیک بشه پس آماده باش که دکمه Y رو بزنی تا از خودت دفاع کنی و همه چی به فنا نره) حالا به راحتی بچرخ رو به یکی و LT رو بزن تی یک Batarang تو صورتش بزنه. من تمام این کارها رو توی 15-20 ثانیه انجام دادم. بهترین مرحله هم از نظر من Challenge شماره 4 هست و Round 1.( همون Challenge که توش Titan داره رو میگم)

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
2- شما باید در یک قسمت از ساختمان یک بمب کار بزار و به وسیله اون یک دشمن رو از بین ببرید. بهترین مکان هم در طبقه اول گوشه سمت چپ هست(تمام موقعیت های گفته شده بر اساس محل شروع و حرکت اولیه شما در بازی می باشد.)
آقا اين بمبي كه گفتي همون اسپري هستش ديگه؟؟ :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دقیقا کدوم اچیومنت رو میگی؟ اگه منظورت Perfect Combo هستش که چون اونجا خیلی شلوغ هست امکان گرفتن شما کمتر میشه و بهتر توی Challengeها بگیری.

پ.ن: دوستان خداییش 2 تا Challenge آخر بخش Fighting خیلی سخت هستش. من فقط همینا رو باید 3 خفاشه کنم تا بازی 100% بشه ولی هیچ جوری نمیشه:biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان این کومبت چلنجها راه خاصی نداره؟من اصلا نمیتونم برم! امتیازم کفاف نمیده.فقط هم همین اچیومنتها مونده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر