Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اتزیو که خیلی باحال شده اولاش یکم زیاد اذیت میکرد ولی آخرش دیگه پسر خوبی شد :d
به نظرم یوبی سافت اگه بخواد تغییر اساسی ایجاد کنه تو نسخه سوم بازی میکنه نه این نسخه ها اسپین آف درکل تغییر آنچنانی من جز تو پیرتر شدن اتزیو و فکر کنم جوون تر شدن الطائر نمیبینم
بعد از تحریم AC2 و Brotherhood تصمیم دارم Revelations رو بازی کنم! واقعا شماره 1 این بازی عالی بود....امیدوارم نسخه جدید هم همون مسیر رو طی کنه!
اون 2تا را بازی نکردی چجوری میخوایی این قسمت بفهمی کی به کیه؟ :d همینجوری بازی کم رمز و راز نداره من خودم همش بازی کردم ولی آخرش 100تا سوال بی جواب برام مونده بازیش یکجوری هست که همه نسخه ها را باید بازی کرده باشی
من نمیدونم قیافه ی اتزیو تو این 4 سال چرا این قدر تغییر کرده. نه اون چهل و خورده ای سالش که جوون بود اصلاً بهش نمییومد از ماکوولی بزرگ تر باشه نه به حالا که یه دفعه ای ریشاش سفید شد.معلوم نیست با خودش چکار کرده:d
انگار ماکروسافت نمیتونه اینا چهره هاشونو مثل نسخه ی قبلی درست کنه.
خب پیر شده میخوایی جوون رعنا بمونه اتفاقا ابهت خاصی بهش بخشیده و اون قیافه جوونی و خام و کم عقل گذاشته کنار بیشتر عاقل و باتجربه به نظر میاد البته تو BH هم همچین جوون نبود خیلی شکسته شده بود و پیرتر شده بود نسبت به نسخه دوم وقتی به آخرای BH میرسی
مگه دست ماکروسافت یا ماکروسافت داره میسازه این وسط یوبی سافت چیکارست اگه ماکروسافت داره میسازه به نظرت؟ :-/ به ماکرو چه مربوط قیافع اتزیو-دزموند و الطائر چه شکلی شده؟

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
به نظرم یوبی سافت اگه بخواد تغییر اساسی ایجاد کنه تو نسخه سوم بازی میکنه نه این نسخه ها اسپین آف درکل تغییر آنچنانی من جز تو پیرتر شدن اتزیو و فکر کنم جوون تر شدن الطائر نمیبینم

اون 2تا را بازی نکردی چجوری میخوایی این قسمت بفهمی کی به کیه؟ :d همینجوری بازی کم رمز و راز نداره من خودم همش بازی کردم ولی آخرش 100تا سوال بی جواب برام مونده بازیش یکجوری هست که همه نسخه ها را باید بازی کرده باشی

خب پیر شده میخوایی جوون رعنا بمونه اتفاقا ابهت خاصی بهش بخشیده و اون قیافه جوونی و خام و کم عقل گذاشته کنار بیشتر عاقل و باتجربه به نظر میاد البته تو BH هم همچین جوون نبود خیلی شکسته شده بود و پیرتر شده بود نسبت به نسخه دوم وقتی به آخرای BH میرسی
مگه دست ماکروسافت یا ماکروسافت داره میسازه این وسط یوبی سافت چیکارست اگه ماکروسافت داره میسازه به نظرت؟ :-/ به ماکرو چه مربوط قیافع اتزیو-دزموند و الطائر چه شکلی شده؟
اون ماکروسافته اشتباه لپی بود.:">:-s:| از بس این روزا تو فکر بن و ماکروسافت بودیم.
میدونم اتزیو قیافش فرق کرده ولی نه تو این چهار سال اونم اقد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MehradCreed

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
خوب اتزیو بیچاره پیر شده ولی انصاف کپ سم فیشره =))خیلی شبیشه نواده روبررتو سا هم خیلی شبیه خودش بود
ولی اون چیزی که واقعا عالی بود بازگشت منطقه های اسلامی بود
از همه مهمتر قابلیت اتزیو در مورد این که میتونست جای الطیر بازی کنه :d

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
در قسمت پایانی حرفش هشداری رو به الطائر داد.او گفت که تمپلارها حقیقت را میدانند. در ادامه میگوید که انسان ها ضعیف شده اند.(!)
دقیقا من تو پست قبلیم میخواستم هم زخم نداشته دزموند رو بگم هم حرف اون خائن رو
کلا تو تریلر حرف مهمی زده نمیشه جز همین که میگه انسان ها ضعیف و کوچیک شدند! چرا همچین حرفی میزنه خودش که میگه خائن نیستم یعنی تمپلار نیست ! الطائر هم اصلا تعجب نمیکنه از این حرف و خیلی صریح مخالفت میکنه! یا جدی نمیگیره یا یه چیزایی میدونه که ما تا حالا ازش چیزی ندیدیم که البته بعییده از کجا باید بفهمه
AC1-2-BH خوده داستان بازی پیچیده نبود بیشتر معماها داستان رو پیچیده میکردن ولی اینبار ظاهرا اصل داستان هم فوق العادست یعنی نوبتیم باشه نوبته Redemption timeـه:d
راجع به دزموند هم جاهای دیگه که میخوندم بعضیا گفته بودن دزموند اینجا سنش بالاتره ولی من قبول ندارم اولا دزموند اصلا وقت نداره بزرگ تر از این بشه چون تو سال 2012 هستن و ... بقیشو خودتون میدونید که نیمشه از این بزرگتر بشه
دوما ترکیب چهره کاملا عوض شده این قیافه مریخی اصلا هب دزموند شباهت نداره
فعلا همین تا ببینیم دیگه چی گیرمون میاد(فکر کنم یه بیوگرافی کامل دوباره و کاملتر از قبلی درباره ی الطائر بنویسم
اره بذار revelations هم بیاد منم وقت کردم کمکت میکنم یه دایره المعارف از الطائر بنویسیم
یکی لینک تریلر 10 دقیقه ایی با کیفیت خوب رو بزاره ، لینکای صفحه قبل پاک شدن :(:(
از اینجا دانلود کن
فقط بجمب یهو دیدی همینم پاک شد
اتزیو هم یه خرده مردونه تر شده ولی قیافش به نظرم خیلی ضد حاله
yahoo_22.gif
biggrin1.gif
خفن تر از همیشه!
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dante Never Cry

Captain America

کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اون ماکروسافته اشتباه لپی بود.:">
میدونم اتزیو قیافش فرق کرده ولی نه تو این چهار سال اونم اقد.
خب شکسته شده حالا میتونه دلایل خاص خودش داشته باشه ولی قیافه اش خیلی ابهت پیدا کرده خیلی بهتر از قبل شده الان بیشتر دوسش دارم
بازی 15 نوامبر میاد دقیقا؟چون این Gamespot که الان هیلتر شده فقط نوامبر زده بود ولی تو تریلرش 15 نوامبر میزنه آخر کی درست میگه این وسط؟ :d

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177

قرار نیست که حالا بکشیش بنده خدا یه اشتباه کرده شما اسم خودتون رو میزارین مسلمان خدا میگه که عیب برادر دینی خود را بپوشان
واقا برات متاسفم

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
من نگفتم خوشم نمیاد. اتفاقاً من هم از این چهره جدید خوشم میاد.

---------- نوشته در 09:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:00 PM ارسال شده بود ----------

قرار نیست که حالا بکشیش بنده خدا یه اشتباه کرده شما اسم خودتون رو میزارین مسلمان خدا میگه که عیب برادر دینی خود را بپوشان
واقا برات متاسفم
دست شما واقعاً درد نکنه.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خب شکسته شده حالا میتونه دلایل خاص خودش داشته باشه ولی قیافه اش خیلی ابهت پیدا کرده خیلی بهتر از قبل شده الان بیشتر دوسش دارم
بازی 15 نوامبر میاد دقیقا؟چون این Gamespot که الان هیلتر شده فقط نوامبر زده بود ولی تو تریلرش 15 نوامبر میزنه آخر کی درست میگه این وسط؟ :d
آره همون 15 نوامبر !! در کل به تاریخ گیم اسپات زیاد توجه نکن !! بعضی مواقع قاط می زنه !!:D

• Like
Reactions: Farh@d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خوب منم تریلر جدید رو دیدم ( با تشکر از مهراد عزیز :D )

تریلر هم امیدوار کننده بود و هم ناراحت کننده ، گیم پلی بازی خیلی جالب تر شده بود ، انیمیشن های جدید و همینطور زاویه دوربین و ساخت بمب ها خیلی جالب بود ، راستی نمیدونم کسی دقت کرد یا نه ولی توی بازی Health Bar وجود نداشت و اتزیو وقتی زخمی شده بود دست خودش رو گرفته بود و ناله میکرد !!!!

از طرف دیگه این صدای جدید الطائر خیلی روی اعصاب بود اصلا خوشم نیومد ، تازه قیافه اش هم تغییر کرده بود

Captain America

کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
آره همون 15 نوامبر !! در کل به تاریخ گیم اسپات زیاد توجه نکن !! بعضی مواقع قاط می زنه !!:D
آره کلا قاط زیاد میزنه سرRYSE و Fable همه میدونیم 2012 میاد اون زده TBA
واقا برات متاسفم
خب عزیز من چی گفتم به ایشون؟توهین کردم؟مسخره کردم؟ یک شوخی کردم چرا به شما برخورد برای خودت متاسف باش

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
آره کلا قاط زیاد میزنه سرRYSE و Fable همه میدونیم 2012 میاد اون زده TBA

خب عزیز من چی گفتم به ایشون؟توهین کردم؟مسخره کردم؟ یک شوخی کردم چرا به شما برخورد برای خودت متاسف باش
شما از دل ان بنده خدا چه خبر داری دوست من شما میتونستید وبگید اون یوبی سافت هست نه مایکرو بنده خدا کلی خجالت کشید اگه بقیه دوستان چیزی نگفت میخواستن با توی ترول بی ادب صحبت نکرده باشند

Captain America

کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
شما از دل ان بنده خدا چه خبر داری دوست من شما میتونستید وبگید اون یوبی سافت هست نه مایکرو بنده خدا کلی خجالت کشید اگه بقیه دوستان چیزی نگفت میخواستن با توی ترول بی ادب صحبت نکرده باشند
بی ادب هم شدیم دست شما درد نکنه من کی ترول کردم این وسط؟شما که بیشتر داری ترول میکنی حالا نمیدونم من چی گفتم که به شما برخورده این وسط

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

بی ادب هم شدیم دست شما درد نکنه من کی ترول کردم این وسط؟شما که بیشتر داری ترول میکنی حالا نمیدونم من چی گفتم که به شما برخورده این وسط

دوستان خواهشا از موضوع تاپیک خارج نشید و ادامه بحث رو ببرید توی پروفایلتون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر