Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

تریلر گیم پلی دیدم
خیلی خوب بود ، گیم پلی خیلی پیشرفت کرده بود ، این اپشن های مختلف و متنوع برای بمب سازی خیلی ایده نو و جذابیه و مخفی کاریه بازیو خیلی واقعی تر و جالبتر میکنه
مبارزاتم زیاد نبود تو این تریلر ، دو سه تا کمبت جدید و قشنگ دیدیم و مطمئنم بیشتر از اینا اضافه شده
گرافیکم که با اینکه کیفیت بالا دان کردم ولی کیفتش پایی بود ، ولی کیفیت بافتهای صورت خیلی بهتر و واقعی تر طراحی شده بود که جای خوشحالی داره
برگشت الایرم برام خیلی لذت بخشه ، با اون شنل زیبا و حرکات مخصصوه خودش و صداش خیلی خوشایند بود برام

خب من سوالمو در مورد المعلم پس میگیرم چون سهراب جان گفتن که این سکانس قبل از AC1 هست و من متوجه نشده بودم
برام سوال شده بود که ملتفت شدم
ممنون.

معلوم بود تو اون تریلر مربوط به قبل از AC1 بود.هم الطیر جوون تر بود و هم هنوز به المعلم اطمینان داشت.چون همونطور که یادتونه آخر AC1 الطیر المعلم رو کشت...

من این روزا اینقده سردرد دارم که نیم ساعت هم نمیتونم پای نت بشینم!

فقط بگم که Jesper Kyd از اول که شروع کرده، کاراش یه سیر ملایم نزولی رو طی کردن!
و به نظرم بهترین کارش توی نسخه ی دوم بود
موسیقی اون قسمت اتزیو که توی محیط برفی بود خیلی قشنگ بود، باید ببینیم کلا چیکار کرده واسه این نسخه!

در مورد Ezio گفتین که بدنش و حرکتش خشکه! اتفاقا خوبه، بیشتر حس مسن بودنش رو القا میکنه، ولی صورتش واقا زشت شده و در حد این کاراکتر نیست، (هر چند همون جوونی هم تحفه ای نبود! :d )

فکر میکنم این نسخه بیشتر مانورش روی معماها و پازل ها خواهد بود و کمتر به جنگ و کمبو میپردازه ...

تو این تایپک neogaf هم بحث تغییر چهره و صدای الطائر و دزموند داغ شده
دیدین توهم نکرده بودم:dخدارو شکر زبان اکثرتون صهم خوبه لازم به ترجمه نیست فکر کنم
راستی فن های محترم AC بی بخار شدین جدیدا !!! همین بحث تغییر چهره خودش جای 2-3 صفحه بحث داشتا اینجا دارین نتیجه گیری میکنین که قسمت الطائر مال قبل از AC1 ـه ! خجالت نمیکشید؟:d
من اگر خونه بودم تا فی خالدون تریلر رو میکشیدم بیرون باو دست به کار شید اٌفت داره برای AC که طرفداراش برای یه تریلر 100 دقیقه ای یه صفحه هم بحث نکنن! افت داره اقا افت داره:d

تو این تایپک neogaf هم بحث تغییر چهره و صدای الطائر و دزموند داغ شده
دیدین توهم نکرده بودم:dخدارو شکر زبان اکثرتون صهم خوبه لازم به ترجمه نیست فکر کنم
راستی فن های محترم AC بی بخار شدین جدیدا !!! همین بحث تغییر چهره خودش جای 2-3 صفحه بحث داشتا اینجا دارین نتیجه گیری میکنین که قسمت الطائر مال قبل از AC1 ـه ! خجالت نمیکشید؟:d
من اگر خونه بودم تا فی خالدون تریلر رو میکشیدم بیرون باو دست به کار شید اٌفت داره برای AC که طرفداراش برای یه تریلر 100 دقیقه ای یه صفحه هم بحث نکنن! افت داره اقا افت داره:d

والا چی بگیم . . . ؟ ( وای سر الطائر کج شده دماغش کننده تره شده ؛ پیرنش پاره شده یا اون جارو دید که Ezio پرید . . . خیلی حال داد ، از این جور چیزا ) حرفی برای گفتن نیست !

نظر منم همینه که می خوان نشون بدن که اینا هیچکاره ی همن.البته خیلی چهره ی الطیر معلوم نیست ولی معلومه متفاوت شده.ولی تو اون تریلر ریمیکس یه صحنه دزموند رو نشون می ده فرق کرده.ولی در کل اونقدرها هم فرق نکردن که بگی یه بار دیگه ساختنشون...

• Like
Reactions: MehradCreed
نظر منم همینه که می خوان نشون بدن که اینا هیچکاره ی همن.البته خیلی چهره ی الطیر معلوم نیست ولی معلومه متفاوت شده.ولی تو اون تریلر ریمیکس یه صحنه دزموند رو نشون می ده فرق کرده.ولی در کل اونقدرها هم فرق نکردن که بگی یه بار دیگه ساختنشون...

در کل به نطرم الطیر با جذبه تر شده :دی اتزیو بی ریخت شده :| دزموندم اصلا یه قیافه دیگه شده :|:دی

در کل به نطرم الطیر با جذبه تر شده :دی اتزیو بی ریخت شده :| دزموندم اصلا یه قیافه دیگه شده :|:دی
همین طوری خوبه البته بهتره نظرت در مورد اتزیو عوض کنی چون به نظر اون بچه سوسل سری قبل نیست پخته تر شده یجوری خاص شده
خوب مثل اینکه داره به اصل و نسبش پی می بره که الطیر کی بوده.

اگر واسه این چهره این دو رو عوض کنند انصافا احمق ترین سازنده های کل یوبیسافت هستن ظاهرا با خودشونم مشکل دارن اول خودشون میگن انیموس فقط یکار میکنه اونم فراخوانی زندگینامه اجداد فرد خوابیده روش!!! از روی DNA حالا اومدن گفتند اتزیو هیچ نسبتی با الطائر نداره بعد حالا چهره الطائر و مخصوصا دزموند (چون چهرش زیادی تغییر کرده) تغییر بدن که بگن اتزیو نه با دزموند نه با اتزیو نسبتی نداره:|یعنی احمقانه تر از این کار داریم اصلا؟ نه دیگه تو بگو
تو فروم های دیگه مخصوصا neogaf یه سرچ زدم هیچکس از قیافه دزموند راضی نبود خیلیا میگفتند این دزموند نیست دلیلشونم تریلر دزموند جورنی بود راستم میگن دزموند تو اون تریلر قیافه خودشو داره
حالا یا داستان خیلی پیچیدست یا تغییرات مسخره و الکی داره رخ میده
الطائرو داری مزاح میکنی دیگه؟:biggrin1:الطائر صداشم ظاهرا عوض شده :|شهباز صدایی داشت خداوکیل حیفه
اها اینم بگم داشتم تو یوتیوب همینطوری ول میگشتم یه تریلر یا بهتر بگم فیلم 4 دقیقه ای به اسم AC Generations دیدم خیلی باحال بود
هم اسسین ـه هم تو زمان حاله! ببینید بد نیست البته اگر ندیدید چون نمیدونم جدیده یا نه
http://www.youtube.com/watch?v=gR5sJw-0diU&feature=fvwrel

• Like
Reactions: A.T.HELLBOY
ویژگی Eagle Sense برای اولین بار در این تریلر آخری نمایش داده میشه،که اتزیو میتونست ردپاهای دشمن رو مشاهده کنه.
ماموریتی که الطائر انجام داد،باعث شد که به لقب Master Assassin نائل بشه.
بمب ها هم که درست کردنش ترکیبی بود و به وضوح دیدید که چگونه است.
Masyaf Keys هم حاصل کشتن هر هدف هست که باعث باز شدن حافظه ی الطائر میشه (یا همون Seals)
-نکته ی مهم در قسمت الطائر حرف های اون خائن بود(با همین نام،در تریلر الطائر صداش کرد،اسم اصلیش فعلا معلوم نیست).در قسمت پایانی حرفش هشداری رو به الطائر داد.او گفت که تمپلارها حقیقت را میدانند. در ادامه میگوید که انسان ها ضعیف شده اند.(!)

دیالوگ قسمت الطائر(احتیاجی به ترجمه نیست،انگلیسیش بهتره و به راحتی خودتون فکر کنم که متوجه بشید.حالا بازم ترجمه خواستید بگید.)
Traitor: Another step, and your mentor dies!
Altair: You will not leave this place alive, traitor!
Traitor: You misunderstand! I am no traitor... for I cannot betray those whom I never truly loved.
Altair: Then you are doubly wretched, for you have been living a lie.

Traitor: You put too much faith in the hearts of men, Altair. The Templars know the truth: humans are weak, base, and petty.
Altair: No. Our creed is evidence to the contrary.
Traitor: Perhaps you are right, and I am not wise enough to understand -- but I suspect the opposite: that I am too wise to believe such rubbish.

*Traitor dies. Altair talks to Al Mualim*

Al Mualim: You offered him a chance to salvage his dignity. Why?
Altair: No man should pass from this world without some kindness.
Al Mualim: But he shunned your graces!
Altair: As was his right.
Al Mualim: Altair... I have watched you grow from a boy to a man in such a short space of time, it fills me with as much sadness as pride. You fit your father's shoes as if they had been tailored to your feet.
Altair: I did not know him well, my father. He was an assassin, above all.
Al Mualim: You too were born into this order. Do you regret it?
Altair: How can I regret the only life I have ever known?
Al Mualim: You will find a way, in time. And then you will have to choose the path you want. This war is not yet finished, Altair.
توی قسمت اتزیو و Leandros چیز خاصی نیست،میدونید به اندازه کافی.فقط همون حرف ها دیگه.Eagle sense و بمب و.........
Nobody gets through اینو خیلی ها و حتی من با Nothing Is True قاطی کردیم.(اونوقت میشد Killing Is Permitted)
دیالوگ این قسمت

Guard: Stop him!
*Throws a bomb at Ezio. Ezio crashes.*

Leandros: Nobody gets through. Don't take your eyes off this road, understand?
Guard: Leandros!
*He points at Ezio, who has survived*
Leandros: Look what crawled out of its hole to die. He's at death's door -- finish him! Bring me his head, or throw yourselves into the canyon!
*Guards fight Ezio, and die.*

*Ezio climbs the water wheel*
Ezio: This used to be so easy...

*Ezio bounces a bomb off a wall as a distraction. Guards go to check the noise*
Guard: Keep your eyes open!

*Ezio enters Leandros's lair*
Leandros: Could it be that you are every bit as deadly as the legends say? Or am I in charge of an army of drunks swinging sticks? Right this way, Ezio! Nowhere left to run now!
Ezio: Not for me... and not for you!
*Ezio shuts the gate*
Leandros: Kill that dog! Cut him down!

*Ezio fights, then starts to climb the wall*
Leandros: Shoot him! Or do I have to kill him myself?

*Ezio reaches the top of the wall and walks up to Leandros*
Leandros: What does it take to kill you, eh?
Ezio: Don't you ever stop howling?
*Ezio kills Leandros*
Ezio: Requiescat in Pace ("Rest in Peace" in Latin), Bastardo ("Bastard" in Italian).

خب،درباره ی صداها بگم که آره،صدای الطائر به فرقهایی کرده ولیhttp://www.imdb.com/name/nm1717255/ تو کارنامه فیلیپ شهباز Revelations ثبت شده.صدای المعلم همونPeter Reneday هست صدای دزموند هم همون Nolan North هست.دزموند جدید هم که پیرتر شده، توی این تریلر نمیشد زخمه روی لبش رو دید.جزئیات چهره اش هم که خیلی داغون بود. رنگ لباساش هم که بر عکس Brotherhood.
مقایسه کنید با عکس قبلی دزموند در The Journey و دزموند Bh

یه ارور هم آخرای تریلر میده و در همین اواخرش وقتی که اسم AC:R داره هک میشه،عکس Black-Room هم نمایش داده میشه.یه جای سرسبز که یه دری وجود داره که ازش نور سفید میدرخشه.
17_ANIMA\\E.AUDITORE_DNA.0.2. ELEMENTAL ERROR FAILED REINITIALIZING

کدهای دیگه ای هم به نمایش درمیان ولی به طور واضح قابل مشاهده نیست.
فعلا همین تا ببینیم دیگه چی گیرمون میاد(فکر کنم یه بیوگرافی کامل دوباره و کاملتر از قبلی درباره ی الطائر بنویسم)

الطائرو داری مزاح میکنی دیگه؟:biggrin1:الطائر صداشم ظاهرا عوض شده :|شهباز صدایی داشت خداوکیل حیفه
اها اینم بگم داشتم تو یوتیوب همینطوری ول میگشتم یه تریلر یا بهتر بگم فیلم 4 دقیقه ای به اسم AC Generations دیدم خیلی باحال بود
هم اسسین ـه هم تو زمان حاله! ببینید بد نیست البته اگر ندیدید چون نمیدونم جدیده یا نه
http://www.youtube.com/watch?v=gR5sJw-0diU&feature=fvwrel

به صدای الطیر کاری ندارم !! رو قیافش گفتم !
اتزیو هم یه خرده مردونه تر شده ولی قیافش به نظرم خیلی ضد حاله :|:دی

من نمیدونم قیافه ی اتزیو تو این 4 سال چرا این قدر تغییر کرده. نه اون چهل و خورده ای سالش که جوون بود اصلاً بهش نمییومد از ماکوولی بزرگ تر باشه نه به حالا که یه دفعه ای ریشاش سفید شد.معلوم نیست با خودش چکار کرده:d
انگار یوبی سافت نمیتونه اینا چهره هاشونو مثل نسخه ی قبلی درست کنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or