Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین

irinxj3n62uptaud0ot7.gif

ویرایش:بعد از پخش سه تیزر از نسخه جدید بازی Assassin's Creed این بار به طور رسمی بازی با اسم Assassin’s Creed: Revelations معرفی شد
در این شماره شخصیت اتزیو برای دستیابی به نکاتی از زندگی الطائر و چگونگی تبدیل شدن وی به یک معلم و استاد بزرگ راهی قسطنطنیه می شود. او به قلب امپراتوری عثمانی ره سپار می شود. در حالی که گروهی از تمپلار ها در مناطقی از شهر قسطنطنیه در حال ایجاد آشوب و قدرتگیری می باشند.
در این بازی شما هر سه نقش اتزیو ،الطائر و دزموند را تجربه خواهید کرد

با تشکر از hosein me
======

ac-brotherhood.jpg

اخبار منتشر شده حکایت از نسخه چهارم بازی محبوب Assassin's Creed را میدهد که هنوز اسمی برای در نظر گرفته نشده و به احتمال زیاد ماه May اخبار ان منتشر خواهد شد و اطلاعات جدید به این پست اضافه خواهد شد..

» اخرین اخبار

در گزارش مالی شرکت Ubisoft,جزئیاتی از برنامه های سال آینده ی آن ها مشخص شد.

Yves Guilemot رئیس کمپانی Ubisoft گفت:"ما امسال(سال مالی 2012) یک Assassin's Creed جدید خواهیم داشت.جزئیات بیشتر را در ماه May اعلام خواهیم کرد."
این نخستین بار است که بعد از عرضه ی AC : Brotherhood اشاره ای به عنوانی جدید از این فرنچایز می شود.هنوز مشخص نیست که این عنوان یک Spin Off است یا Prequel یا دنباله ی مستقیم برای AC II .

آقای Guilemot در اظهارات خود توضیح داد که AC BH از نوامبر سال گذشته تا به حال 6.5 میلیون نسخه شیپ شده است.همچنین عناوین Just Dance 1 و 2,Dance on Broadway و Michael Jackson The Experience روی هم 10.5 میلیون نسخه فروش داشته اند.
Guilemot ادامه داد:"صنعت بازی های ویدئویی,یک صنعت مملو از فرصت هاست.هدف اصلی ما در توسعه و پیشرفت این صنعت,خلق ژانرهای جدید و ابتکار به خرج دادن برای جذب مشتری جدید و همچنین استفاده از موقعیت ها و فرصت های ایجاد شده توسط سخت افزار های جدید است.ما این را با Wii و DS نشان دادیم و همچنین با کینکت,که به لطف رابط انقلابی اش به موفقیت خارق العاده ای رسیدیم.ما همچنین با دو عنوان Assassin's Creed و Just Dance خود را به عنوان یکی از خالقین ژانری جدید معرفی کردیم."

Guilemot اضافه کرد:"موفقیتی که ما در بازار بازی ها در کریسمس بدست آوردیم نشان دهنده ی استراتژی مناسبی بود که اتخاذ کردیم.در ادامه,ما تمرکز خودمان را بیشتر بر روی فرنچایزهای کلیدی خود در بخش بازی های HD خواهیم گذاشت ولی در همین حال نگاهی هم به بازار بازی های Casual و همینطور کنسولهای آینده مثل 3DS و NGP خواهیم داشت."

TCSCELL

>>> پست اول تاپیک آپدیت خواهد شد..

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Navid and taherism

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
هنوز 3 نیومده شد 4؟!!!!
بزارین اول تایید شه بعد.
عنوانی که نه اسمشو میدونیم نه پلتقرمشو برای چی باید به این زودی براش تاپیک زده بشه؟

• Like
Reactions: Real Madrid 9

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
به جون خودم برای زدن تاپیک بازی ها مسابقه نیست:D گفته شده در سال مالی 2012 که حالا معلوم نیست اصلا امسال باشه یا نه. از اونور پلتفرمش معلوم نیست، شاید مال DS باشه. از طرف دیگه هم هنوز AC 3 نداریم که حالا اینجا زدی 4 !

الان من چیکار کنم این تاپیکو؟:|

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
دوستان این اسم سوری هست صرفا جهت معرفی بازی و قاطی نشدن آن هر موقع اسم جدید اومد آپدیت خواهد شد..

به جون خودم برای زدن تاپیک بازی ها مسابقه نیست:biggrin1: گفته شده در سال مالی 2012 که حالا معلوم نیست اصلا امسال باشه یا نه. از اونور پلتفرمش معلوم نیست، شاید مال DS باشه. از طرف دیگه هم هنوز AC 3 نداریم که حالا اینجا زدی 4 !

الان من چیکار کنم این تاپیکو؟:|

صبر...

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بعلت علاقه زیاد به اسپمینگ بچه ها، من تاپیک را قفل میکنم
Terova عزیز، شما هر وقت خواستی تاپیک را آپدیت کنی یا چیزی اضافه کنی به من بگو تا برات بازش کنم
ممنون از همه

ویرایش:
تاپیک باز شد و چون این تاپیک قدیمی تر بود،پست های اون تاپیک را اینجا کپی کردم، بقیه بحث را البته با رعایت قوانین همین جا ادامه میدیم ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Terova

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
assassins-creed-revelations.jpg

درود
بلاخره بعد از چند روز انتظار و نمایش تیزر بازی بازی به صورت رسمی تایید شد
در این شماره قرار هست شاهد پایان داستان اتزیو خواهیم بود
داستان از این قرار هست که شما برای یادگرفتن نگات زندگی الطائر و چگونگی تبدیل شدن به یک معلم و استاد بزرگ راهی قسطنطنیه می شوید
طبق گفته کارگردان بازی قسمت عمده داستان در این شمار اتفاق می افتند

به هر حال این بازی از کمتر بازی های هست که 2 شماره قبلی ان کاملا موفق بود اند و قطعا شمار سوم هم همینطور خواهد بود
اولین تصاویر بازی

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
باید جالب باشه چونکه دوباره تا حدی به تاریخ واقعی وارد میشه و از تخیلات تاریخی دور تر میشه(البته امیدوارم که اینطور باشه) و تو یه جایی خوندم که در زمان عثمانی ها باید تو قسطنطنیه ماموریت ها رو انجام داد و با توجه به قدرت و شکوه امپراتوری عثمانی در نوع خودش باید خیلی جالب باشه:)

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
بازم اتزیو
دیگه بخدا قسم فسیل شده توی شماره قبلی انگار نه انگار که چهل و خورده ای سالش بود هیچ چیز جلو دارش نبود:d

اندفعه که دیگه احتمالا پنجاه رو هم رد کرده

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازم اتزیو
دیگه بخدا قسم فسیل شده توی شماره قبلی انگار نه انگار که چهل و خورده ای سالش بود هیچ چیز جلو دارش نبود:d

اندفعه که دیگه احتمالا پنجاه رو هم رد کرده
:D راست میگی بخدا از 2ـش هم سریع تر شده بود!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر