Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

خوب منم تریلر جدید رو دیدم ( با تشکر از مهراد عزیز :دی )

تریلر هم امیدوار کننده بود و هم ناراحت کننده ، گیم پلی بازی خیلی جالب تر شده بود ، انیمیشن های جدید و همینطور زاویه دوربین و ساخت بمب ها خیلی جالب بود ، راستی نمیدونم کسی دقت کرد یا نه ولی توی بازی Health Bar وجود نداشت و اتزیو وقتی زخمی شده بود دست خودش رو گرفته بود و ناله میکرد !!!!

از طرف دیگه این صدای جدید الطائر خیلی روی اعصاب بود اصلا خوشم نیومد ، تازه قیافه اش هم تغییر کرده بود
health bar حذف نشده از بازی.کلا تو تریلر های گیم پلی که میاد بیرون به هر نحوی از بازی\(این هم بعید می دونم لیک شده باشهخودشون دادن بیرون)heath bar نیست معمولا.مثل تریلر E3 که تو AC:BH و AC2 هم نمایش E3 یشون health bar نداشت...

health bar حذف نشده از بازی.کلا تو تریلر های گیم پلی که میاد بیرون به هر نحوی از بازی\(این هم بعید می دونم لیک شده باشهخودشون دادن بیرون)heath bar نیست معمولا.مثل تریلر E3 که تو AC:BH و AC2 هم نمایش E3 یشون health bar نداشت...

چیزه خیلی عجیبی نیست . . . میشه از تو Option حذف کرد Healt Bar رو ( یا خیلی چیزای دیگه که تو صفحه نشون میده ) . برای جدی تر شدن تریلر اینکار رو می کنن به نظر من .

الان در راستای سوالاتم یکی دوتا سوال دیگه دارم
دزموند که بیشتر تو ذهنش هستیم میخواستم ببینم تو دنیا واقعی هم باهاش سروکار داریم یا نه؟
از لوسی چه خبر ؟ :|
این دیگه سوال نیست :d
یوبی سافت گفته بود که خیلی از سوالات و معما ها آخر این نسخه روشن میشه ولی به نظرم شاید خیلی از سوالات داده شود ولی باز معما ها و سوالات جدیدی مطرح میشه تو هر نسخه پایانش گنگ و نامشخص و با یک سری اتفاقات نامشخص تموم شد دزموند نسخه به نسخه بیشتر سوال برام ایجاد میکنه به نظرم پایان این قسمت هرچه که باشه باز معما و سوالات جدید مطرح میکنه حتی فکر میکنم تو قسمت سوم بازی هم به همه سوالاتمون نرسیم

چیزه خیلی عجیبی نیست . . . میشه از تو Option حذف کرد Healt Bar رو ( یا خیلی چیزای دیگه که تو صفحه نشون میده ) . برای جدی تر شدن تریلر اینکار رو می کنن به نظر من .
اینو خودم می دونم.داشتم به دوستمون توضیح می دادم.
الان در راستای سوالاتم یکی دوتا سوال دیگه دارم
دزموند که بیشتر تو ذهنش هستیم میخواستم ببینم تو دنیا واقعی هم باهاش سروکار داریم یا نه؟
از لوسی چه خبر ؟ :|
این دیگه سوال نیست :d
یوبی سافت گفته بود که خیلی از سوالات و معما ها آخر این نسخه روشن میشه ولی به نظرم شاید خیلی از سوالات داده شود ولی باز معما ها و سوالات جدیدی مطرح میشه تو هر نسخه پایانش گنگ و نامشخص و با یک سری اتفاقات نامشخص تموم شد دزموند نسخه به نسخه بیشتر سوال برام ایجاد میکنه به نظرم پایان این قسمت هرچه که باشه باز معما و سوالات جدید مطرح میکنه حتی فکر میکنم تو قسمت سوم بازی هم به همه سوالاتمون نرسیم
ما از کجا اینو بدونیم آخه؟اطلاعات ما هم از نسخه ی AC:R به همین تریلر ها و حرف سازندگان معلومه.چیزی که معلومه اینه که دزموند بالافاصله در آخر AC:BH می خوابه رو آنیموس و می ره تو Safe mode,اینکه آیا از روش پا می شه تو این نسخه یا نه,لوسی مرده یا نه,شاون و ربکا کدوم گوری هستن,سابجکت 16 جریانش چیه و....باید بازی کنیم و ببینیم.

ا
شاید این کمی کمکتون کنه
The game will also continue Desmond's story in the modern day, following the events of Brotherhood, where he will be trapped in the Animus, in comatose state, [SUP]http://en.wikipedia.org/wiki/Assassin's_Creed:_Revelations#cite_note-9[/SUP] in which he has found a safe mode known as the Black Room. In the Black Room, Desmond must find a key memory that links him with Altaïr and Ezio to reintegrate his splintered subconscious and regain consciousness. While in game Ezio will meet a variety of historical characters, including Manuel Palaiologos, an heir to the now lost Byzantine Empire, Byzantine Templars who will be lurking in the shadows of Constantinople, Prince Suleiman (Suleiman the Magnificent), a man who will one day become one of the Ottoman Empire's greatest Sultans and his uncle, Prince Ahmet.

تریلر جدیدی از بازی بیرون اومده که assassin جدیدی رو معرفی میکنه.
کسی که داره توضیح میده به الطیر, اتزیو , دزموند و سابجکت 16 هم اشاره میکنه و بعد میگه assassin جدیدی هم است که اسمش Shao Jun هست.

نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه :
http://images.eurogamer.net/assets/...P_SC_18_Altair_CombatInMasyafFortress.jpg.jpg
این عکس رو ببینید.
اون کسی که الطیر رو همراه میکنه یه شنل تنش هست عکس روی شنل رو نگاه کنید، یه نگاه به تریلر CG بازی بندازید وقتی Ezio با اون سرباز ها می جنگید همین آرم روی لباسشون بود ...

http://images.eurogamer.net/assets/...P_SC_18_Altair_CombatInMasyafFortress.jpg.jpg
این عکس رو ببینید.
اون کسی که الطیر رو همراه میکنه یه شنل تنش هست عکس روی شنل رو نگاه کنید، یه نگاه به تریلر CG بازی بندازید وقتی Ezio با اون سرباز ها می جنگید همین آرم روی لباسشون بود ...
چرا راه دور بری؟
از رو کله کچلش هم میشه فهمید:))

ميشه بپرسم منظورتون چيه؟؟:-/يعني چي اين؟؟:-/يعني اين يكي از اون سربازهاست؟؟يا مثلا فرماندشونِ؟؟
من فك ميكنم يه يكي از برادرها باشه كه مثل نسخه قبلي به ظاهر فرمانده دشمن باشه!؟

اون بیشتر شبیه یکی از نوادگان همون تمپلار فرانسویه ـس.
به علاوه،اگه اون بالا رو نگاه کنی 3 نفر دیگه هم مثل این هستن.میتونن Mercenary باشن،ولی با توجه به طرز پوشش ـشون،از Brotherhood ـه زمان الطایر ـن انگار.

این عکس رو ببینید.
این که عجیب نیست اینا همون سربازان ترکیه هستند. تو زمان الطایر حتما با اون همکاری می کنند و تو زمان اتزیو که حکومتشون فاسد میشه(تمپلار میشن:d) با اتزیو دشمن هستند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or