Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

Shao Jun یک اساسین زن چینی هست که فقط در AC:EMBERS ظاهر میشه. در این انیمیشن ما اتزیو رو مشاهده میکنیم که در حال صحبت با این اساسین چینی هست، پس ربطی به Revelations نداره.
از کاراکترهای جدید این سری، Piri Reis هست که کاپیتان کشتی و نقشه کش هست. او از دوستان نزدیک اتزیو نیز میباشد.کسی که به اساسین ها و به اتزیو ساختن بمب دستی رو یاد میده در واقع همین Piri Reis هست

الان بحث بین طرفدارا توی انجمن های Ac این هست که William M اسمش از دوستان و نزدیکان دزموند رد شده، در واقع اسم کاملش William Miles هست.شبهه این هست که این همون پدر دزمونده؟ یه شخصه دیگه هم بود به نام Bill Miles که گمان میره این همون William Bill Miles باشه، ولی احتمالش کمه.
اسم مرحله(یا حافظه) که دموش رو توی GC دیدیم The Wounded Eagle بود.

درباره Leandros باید بگم که نمیدونم رو چه حسابی میگید که از نوادگان رابرت دی سابل هست، اصلا مطمئن هستید که رابرت ازدواج کرده یا نه، حالا کاری نداریم، ولی لیاندروس اسمش ریشه ی یونانی داره، و به معنی "شیر مرد" میباشد.

• Like
Reactions: Blaugrana
اون تریلری که الطائر و اتزیو رو نشون میده خیلی جالبه! ویه نکته داره که نمیدونم کسی تاحال اشاره کرده بهش یا نه! تو 1:21 ثانیه پشت الطائر رو ببینید! چاقوش نیست!اتزیو شنلش نیست(بهتر)
به این عکس توجه کنید اون قسمتیو که قرمز کردم ها! :
55119048463894675947.png

اون یارو با دشمنا فرق داره! ژنرال هم نیست( مطمئنم چون کلاهخود نداره و...:دی)
ولی گرافیک الطائر پایین اومده!

اون تریلری که الطائر و اتزیو رو نشون میده خیلی جالبه! ویه نکته داره که نمیدونم کسی تاحال اشاره کرده بهش یا نه! تو 1:21 ثانیه پشت الطائر رو ببینید! چاقوش نیست!اتزیو شنلش نیست(بهتر)
چاقوـه الطائر که هچیکس نمیدونه کجاست لابد وقت نکردن بسازنش...! خیلی بدردم نمیخورد البته:d
شنل اتزیو هم تریلر CG رو ببینی خودت میفهمی چرا شنل نداره
اونی که خطر قرمز کشیدی هم عابر پیادست از اون وسط رد میشه :dایشالله تا ریلیز کلاه ملاه براش میزان رو چه چیزایی کلید میکنی باو اصل قضییه رو بچسب الطائر اومده:d
ولی گرافیک الطائر پایین اومده!
بس که Anvil رو دست کاریش کردن اصلا یه چیز دیگه شده
با اینکه همون انجینه AC1 ـه ولی 1 صدم اون اتمسفر سنگین AC1 رو هم نمیتونه بسازه
البته تو تریلر 10 دقیقه گیم پلی لباسش از اون تریلر بهتر و پرجزییات تر شده

خوب بالاخره کار این قاب هم تموم شد..به نظر خودم از قاب Gears قشنگ تر شده..

اه خدای من :d
terova edition
______
عکسی از الطائر زمانی که استاد اعظم نائل شده

مادر جان
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:
مهراد می بینی,اینقدر اون اول قضیه ی تریلر Cg یه رو پیچیده کردی که بچه ها خود درگیری پیدا کردن!مثل جریان نقد های جدایی نادر از سیمینه که یه سری چیزا ازش دراوردن که خود اصغر فرهادی هم کف کرده بود!

خوب همین الان تریلر 10 دقیقه ای رو دیدم( دانلود نکردم:( نمیتونم دانلودش کنم DM ندارم :(( )
فقط بگم خیلی خفن بود! اطشمو دوبله کرد!!( :دی )
آو اینم بگم دوبلور الطائر عوض شده( نمیدونم چرا ولی فک میکنم همون اتزیوئه دوبلورش :| )
از اون فاصله پرید رو سر یارو پاش نشکست :دی
قلعه یکم تغییر داشتا! مصلا در ورودیش کنارش اونجوری نبود و..
و یارو تو تریلر میگه اتزیو دنبال پیدا کردن کتابخونه مخفی الطائر ـه؟ اگه تو دموی بعد تو ماصیاف نشون بدن اون کتابخونه رو من دوباره شماره 1ـش رو بازی میکنم ببینم کجاست:دی حقیقت داره:دی؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or