Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
اپیزود ۱۰۷۱ وان پیس بنظرم عالی بود و کلا لحظات اوج آرک وانو خیلی خوب کار شدن به هرحال از کاری که هفتگی پخش میشه توقع کیفیت عالی از همه قسمتا واقعا غیرمنطقیه، بعضیا میگن کش میارن و لحظات تکراری و ... خب اودا یکماه بخاطر عمل چشمش بریک داده بود، از اونور دو سه چپتر یه بار بریک داره و طبیعتا انیمه مجبوره یکم آب ببنده، البته از دید ما چندین ماه فیلر بدن و‌ پیسینگو بهتر کنن خوبه ولی از طرفی فیلر زیاد تهش میشه مثل ناروتو و بلیچ
وان پیس برخلاف ناروتو و بلیچ مثل شراب نابه هرچی از عمرش میگذره جذابتر میشه
و اینکه فایت لوفی و کایدو بنظر یکی از بهترین فایتای تاریخ انیمه میشه

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
برج خدا به صورت ناجوری توی چیزهایی که می‌خونم از اون طرف بوم افتاده. البته نویسنده در حد امکان پلات اصلی رو قابل فهم نگه داره. اما ساب پلات‌ها و ساب ساب پلات‌ها و به خصوص ساب ساب ساب پلات‌هاش بدجوری پیچیده میشه.:>

این اسم Rebuild یه مقدار گمراه کننده است. این واقعاً ریمیک سریال و اون دو تا فیلمک‌هاش نیست. یه ربط دیگه‌ای بین‌شون هست. مانگاش رو هم بخون:>

شینجی اون قدرها هم یه بچه معمولی نیست:-"

من نمی‌دونم برای چی انقدر سر وان پیس بحث می‌کنید. نوسان کیفیت وان پیس در حد ۱-۲ نمره است. میانگین نمره وان پیس از ۱۰۰ حدود ۶۰ ـه و بین ۵۸ تا ۶۲ نوسان می‌کنه :-"
شیخ بنظرم بیا برو همون مانهوای چینی بخون یه وان پیسو بزار واسه ما بمونه

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,341
نام
امیر
IMG_20230810_071034_794.jpg

خبر اومده انیمیشن Coraline از ۱۴ آگوست قراره تو یکسری از سینماها پخش بشه و شامل مقادیری از تصاویر آرشیوی و پخش نشدست.

وان پیس رو این‌جا میگفتن تا قسمت ۱۰۰ ببین و بعد جذاب میشه و میگیردت، والا از همون اول جذاب بود واسه من.
تا یکم اومد افت کنه چوپر به خدمه کشتی اضافه شد و الان هم رسیدم به جایی که دونات همراهشون شده.
ناروتو برعکس وان پیس ویدیو های که ازش دیدم اونقدر جذبم نکرده که برم سراغش، البته اینکه کاراکتری مثل مادارا به اون شکل حذف شده از داستان هم تو تصمیمم بی تاثیر نیست.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
View attachment 303888

خبر اومده انیمیشن Coraline از ۱۴ آگوست قراره تو یکسری از سینماها پخش بشه و شامل مقادیری از تصاویر آرشیوی و پخش نشدست.

وان پیس رو این‌جا میگفتن تا قسمت ۱۰۰ ببین و بعد جذاب میشه و میگیردت، والا از همون اول جذاب بود واسه من.
تا یکم اومد افت کنه چوپر به خدمه کشتی اضافه شد و الان هم رسیدم به جایی که دونات همراهشون شده.
ناروتو برعکس وان پیس ویدیو های که ازش دیدم اونقدر جذبم نکرده که برم سراغش، البته اینکه کاراکتری مثل مادارا به اون شکل حذف شده از داستان هم تو تصمیمم بی تاثیر نیست.
اولین بار وان پیسو تو ماهواره از یه شبکه به اسم mangas دیدم و زبانشم فرانسوی بود فکر کنم 12 سالم بود اونموقع وضعیت نتم جالب نبود دایالاپ بود، به شدت جذب انیمش شده بودم و همیشه سروقت میدیدمش و هیچیم نمیفهمیدم! ماهواره به دلایلی از بین رفت و من کلی دپرس شدم و چند سالی گذشت و رسیدم به ۱۸,۱۹ سالگی و اسم انیمش یادم نمیومد! فکر کنم ۱ ساعتی تو نت چرخیدم تا شانسی وان پیسو پیدا کردم و دی وی دیاشو از یه سایتی سفارش دادم و اون زمان تا قسمت ۵۲۰ اومده بود و وقتی رسید دستم و زبون ژاپنیم بود برام جالب بود و همراه برادرم ۵۲۰ قسمت رو طی دو هفته دیدیم.
تجربه باورنکردنی و هیجان انگیزی بود و بخشی از وجودمون شده و الان تو ۳۴ سالگی همچنان هر هفته هیجان زده ام

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
یادش بخیر شاید 100 بار دیدمش :D (میگن محتوای اضافش ترسناکه که این یعنی بریم برای 101:D )

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
هوش مصنوعی خیلی جالبه :)) :)) :))
بهش این عکسو دادم
1691778451911.png

گفتم واقعیش کن اینو داد

pixai-1646799301761900250-1.png

بگو این منحصرا مخصوص وایفو هاست هرچی بدی زنش می کنه کاری نداره(ظاهرا باید بگی که مردش کن:D)

یک بانویی هم توصیف کردم خود ماکمارو بهم داد

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,742
هوش مصنوعی خیلی جالبه :)) :)) :))
بهش این عکسو دادم
View attachment 304049

گفتم واقعیش کن اینو داد

View attachment 304046

بگو این منحصرا مخصوص وایفو هاست هرچی بدی زنش می کنه کاری نداره(ظاهرا باید بگی که مردش کن:D)

یک بانویی هم توصیف کردم خود ماکمارو بهم داد
اسم ai چی هست ؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
MV5BZTFkOGVkMzUtY2E1NS00YWRlLWEwZmQtYmZmYWE2MWEzZDQ3XkEyXkFqcGdeQXVyMTA3OTEyODI1._V1_FMjpg_UX1000_.jpg
اخیرا انیمه ی Angel Cop رو دیدم برای دهه ٨٠ ٩٠ هست و شش قسمت هم بیشتر نیست.
درکل بخوام بگم انیمه خیلی متوسطیه مخصوصا شخصیت پردازی هاش و داستانش که زیاد چنگی به دل نمیزنن. داستان سیاسی و سایبرپانکی هم داره. گاها با خشونت های لذتبخشی همراهه با اندکی نودتی! اما بیشترین پوینت مثبت انیمه برام استایل انیمه بود که یاداور فضای رترو گونه اون دهه ها بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر