Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,431
نام
سید محمد حسین
همین جوری چشن تولد هشت سالگی Fate Grand Order ـه و هیئت توسعه دهنده بازی تصمیم گرفته یکی از خفن ترین تریلرهای مناسبتی تاریخ رو برای بازی بده بیرون
بعضی موقع ها خیلی خوبه که فن فیت ـی :> (بعضی موقع ها هم نه)
واقعا هر فریم این لعنتی یه قابه برای خودش. پیام قشنگی هم داره تو قالب فرنچایزی که هست

ورژن ژاپنی

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,431
نام
سید محمد حسین
View attachment 302905
لیک انیمهٔ Chained Soldier دارای یک نسخهٔ بدون سانسور نیز خواهد بود.
اثری از نویسندۀ مانگای Akame ga Kill
استودیو: Seven Arcs
>:) >:) >:) >:)

عه
Mato Seihei no Slave هم داره انیمه میشه

اینم انیمه حقی میشه :D
البته نمیدونستم نویسنده Akame ga Kill پشتشه. یه سری چیزها رو توضیح میده البته :-"

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
این ۳ قسمت اول فصل جدید موشوکو انگار فیلر بود :-"
در کل‌ بد نبودن ولی شهصیت های جدید و ... زیاد به دلمون نشستن. از اونور‌خوبختانه داستان رفت جلو و به نظر میاد خیلی بهتر بشه از هفته بعد....

+

ماپا بنده خدا سنگ تموم گذاشت برای این ۲ قسمت اخیر جوجوتسو...

+

ineomniacs after school فصل قبل پخش شد سد ولی تازه شروعش کردیم، خیلی خوب و بامزست، ببینید!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
اتفاقا یکی از نوستالژی های قوی من اپنینگ عربی سری اول دیجیمون هست:-"

یعنی الانم هر موقع میرم اپنینگ ژاپنیش رو گوش میدم، پشت بندش عربی رو هم میزارم :D

و خوب... با این ویدیو تفاوت بسیار دارد برای من حداقل:-"

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
اتفاقا یکی از نوستالژی های قوی من اپنینگ عربی سری اول دیجیمون هست:-"

یعنی الانم هر موقع میرم اپنینگ ژاپنیش رو گوش میدم، پشت بندش عربی رو هم میزارم :D

و خوب... با این ویدیو تفاوت بسیار دارد برای من حداقل:-"
اپنییگ که بحثش فرق می کنه
این بیش تر شبیه یک سکانس از یک انیمه شونن که قهرمان داره راجب کمک به ضعفا حرف می زنه:D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,431
نام
سید محمد حسین
1690986335245.png

Suzume رو دیدم

دلم میسوزه
فیلم کارگردانی قوی ای داره
موسیقی اش محشره
انیمیشن اش مثل بقیه کارهای شینکای و تیمش خارق العاده است
CGI فوق العاده درجه یک
و دو سوم اول فیلم یه حس ماجراجویی فوق العاده داره که شینکای تو روایت اش استاده و تو رو کامل با کاراکتر و سفرش همراه می کنه

بعد انگار یک سوم آخر داستان میخوره تو سرش.
هیچی با منطق جور در نمیاد و نهایتا هم می بینی فیلم تموم شد و همه حس های خوبت در موردش می پره

نمیدونم شینکای بتونه چندتا فیلم دیگه بده بیرون تو آینده ولی امیدوارم دوباره تو یکی شون یه فیلم نامه قوی مثل Your Name و Garden of Words بنویسه. چون من واقعا نمیخوام دلم برای یه کارگردان به استعداد این بشر این قدر بسوزه وقتی این قدر، همه ابعاد دیگه فیلم هاش خوبن

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
277
خب؛ سوزومه رو دیدم و واقعا آشغال بود.:D دیگه خیلی داره تکراری میشه کارای این کارگردانه. یعنی قشنگ از شونصد کیلومتری کسی ببینه تشخیص میده که عه اینم کار همون یارو هست. and not in a good way.

skip loafer رو هم تموم کردم، خوب بود. 6/10. کمدی خوبی داشت کم و بیش. چیزی که هست زیادی یواش و کم‌محتوا بود انیمه.:D یعنی شاید تو ۱۰ دقیقه هم جمع میشد هر قسمتش. طوری که این ۳ ۴ قسمت آخر رو فقط می‌خواستم تموم شه. طراحی کاراکترا هم واقعا تو دیوار بود.:D

اون feng shen ji رو هم تا وسطای فصل دوم خوندم و دیدم نه نمیشه. واقعا زوری داشتم ادامه می‌دادم. دنیای جالبی نداشت. مشابه قبلی طراحی شخصیت‌ها هم به هیچ عنوان جذاب نبود و کلا هم طراحی کار موردپسندم نبود. شاید بشه گفت فقط نسبتا پرداخت مناسبی داشتن بعضی شخصیت‌ها. مهم‌تر از همه اینکه خیـــلی دیالوگ داشت.:| امتیاز بدم 6.5 اینا. حالا مانگا نخونده زیاد دارم که اینقدر راحت بیخیال این شدم. شما اگر مثل استکباردونو و زدفن هرچی بوده و نبود رو شخم زدید یه نگاهی بندازید بهش.:D

فایرپانچ رو هم 2 جلد خوندم و دراپ. دیگه وارد جزئیات نمی‌شم چون جزئیاتی نداره. یعنی واقعا ممکنه ادامه چین‌ساو همین مدلی شه؟ لطفا نه.:D

تو این مدت دوباره koe no katachi رو هم خوندم.>:D< چقدر خوبه چقدر خوبه. کسایی که فقط انیمه رو دیدن واقعا در گمراهی به سر می‌برن.
احتمالش به صفر میل می‌کنه ولی اگه یه سیکوئل واسش می‌دادن دیگه هیچی از مدیوم انیمه و مانگا نمی‌خواستم. گرچه اولش مانگاکا باید از باتلاق فومتسو خودش رو نجات بده.8-|

جوجوتسو یادم رفت بگم.
چیزی هست همه چی خوبه الا روایت داستان که شاید دلیلش فصلی بودن انیمه باشه. یجورایی انگار زیادی شاخه به شاخه هست روایت داستان. من اصلا یادم نیست فصل قبل چی شد. قدرتاشون رو هم واقعا نمی‌فهمم.

این یارو شخصیت جدیده واقعا حیوون کاریزماتیکی بود. فوق‌العاده بود. بعد از بلیچ و شخصیت آیزن من کمتر شخصیتی یادم میاد در این حد و اندازه دیده باشم تو انیمه‌ها.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر