Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
آره دیگه فصل دومم دیدم و به شدت اشک ریختم :(( مانگاش مال 2005 به اینور هستش درسته ؟ با این حال تو MAL دیدم انگار هنوز ادامه داره !
بلی مانگا ادامه داره و خیلی جلوتر از پایان فصل 2 هست. (فکر کنم در حد 2-3 آرک و یا 100 چپتر :|)

همچنان مانگا و داستان خوبیه تو ادامه ولی به نظرم اوج داستان همین اتفاقات فصل دوم بود. الانم که اگه اشتباه نکنم مانگا بصورت قطره ای و ماهی 1 بار منتشر میشه و من که به شخصه همش یادم میره چی بود و چی شد :D

+

به صورت ضربتی فیلم های Evangelion rebuild رو دیدم دوباره. Eva 3+1 چقدر خوبه لعنتی. هم از نظر مسائل فتی و هنری (به ججز یه صحنه 20-10 ثانیه ای البته که cg بدی داشت :-") و هم در کل از نظر داستانی و ...
میدونم که همچنان خیلی حا از پایانش خوششون نیومد و با پایان end of eva مقایسه میشه ولی به نظرم بعد از این همه سال و بدبختی و ... که شخصیت ها کشیدن، پایان واقعا خوب و درخور داستان بود.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
بلی مانگا ادامه داره و خیلی جلوتر از پایان فصل 2 هست. (فکر کنم در حد 2-3 آرک و یا 100 چپتر :|)

همچنان مانگا و داستان خوبیه تو ادامه ولی به نظرم اوج داستان همین اتفاقات فصل دوم بود. الانم که اگه اشتباه نکنم مانگا بصورت قطره ای و ماهی 1 بار منتشر میشه و من که به شخصه همش یادم میره چی بود و چی شد :D

+

به صورت ضربتی فیلم های Evangelion rebuild رو دیدم دوباره. Eva 3+1 چقدر خوبه لعنتی. هم از نظر مسائل فتی و هنری (به ججز یه صحنه 20-10 ثانیه ای البته که cg بدی داشت :-") و هم در کل از نظر داستانی و ...
میدونم که همچنان خیلی حا از پایانش خوششون نیومد و با پایان end of eva مقایسه میشه ولی به نظرم بعد از این همه سال و بدبختی و ... که شخصیت ها کشیدن، پایان واقعا خوب و درخور داستان بود.
Eva کلا بهترین انیمه مکا تاریخه و Trio اه Shinji + Rei + Asuka هم بهترین Trio تاریخ انیمه ان :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,608
نام
محمد
اپیزود 1071 وان پیس Absolute Madness بودش:D اصلا المان هایی رو وارد انیمیشن کردن که ما تا بحال در تاریخ انیمه سراغ نداشتیم. منی که مانگا رو خونده بودم بازم پشمی برام نموند. قطعا یه اپیزود جاودان برای تمام اعصاره
لعنتی منو یاد کارتون های قدیمی انداخت، خیلی از خاطرات کودکی من زنده شدند، واقعا شاهکار بود
خلاقیت اپیزود خیلی بالا بود.
---
Eva کلا بهترین انیمه مکا تاریخه و Trio اه Shinji + Rei + Asuka هم بهترین Trio تاریخ انیمه ان :-"
کد گیاس سلام میرسونه.
+
شینجی آخه؟ :-&

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,371
لعنتی منو یاد کارتون های قدیمی انداخت، خیلی از خاطرات کودکی من زنده شدند، واقعا شاهکار بود
---

کد گیاس سلام میرسونه.
+
همون دیگه، اینکه اینا برداشتن Looney Toons ها رو ریختن تو انیمه ها تا بحال سابقه نداشته:D الان میری اینستا و توییتر همه دارن سینه میزنن از شدت خفن بودن و متفاوت بودن فایت این اپیزود، بعد اینجا دارن میگن این چی بود:D

+
شینجی خیلی هم خوبه:D آسوکا هم که نگم برات:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,348
نام
امیر حسین
همون دیگه، اینکه اینا برداشتن Looney Toons ها رو ریختن تو انیمه ها تا بحال سابقه نداشته:D الان میری اینستا و توییتر همه دارن سینه میزنن از شدت خفن بودن و متفاوت بودن فایت این اپیزود، بعد اینجا دارن میگن این چی بود:D

+
شینجی خیلی هم خوبه:D آسوکا هم که نگم برات:D
مانگا هم که اومد خیلیا اون جمله آخر رو میگفتن البته:-" کلا با کلیت قضیه مشکل دارن یه سری:D

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
انیمه Mobile Suit Gundam SEED رو چند هفته پیش تموم کردم و باید بگم عالیی بود عالیی و ادامشم شروع کردم ولی کند تر می بینم(Mobile Suit Gundam SEED Destiny)
باید بگم انیمه داستان رو عالی و شمرده شمرده روایت می کنه (مثل سریال های hbo) بار درام خوبی داره و طولانی هم هست (48 قسمت) .پیچیدگی جنگ رو این انیمه عالی نشون می ده.
این انیمه درامه نظامی و سیاسیه و نبرد هاشم تاکتیکیه :D چیزی که امروزه زیاد مشابشو نداریم. جالب ترش اینه داستان اورجیناله و اقتباسی نیست .خلاصه اگه نبینید خودتون ضرر می کنید.
اگه خواستید ببینید باید اشتراک سایت انیمه لیستو بخرید چون تنها زیرنویس موجود تو بخش vip سایته و دانلودش رایگان نیست ولی از حق نگذریم کیفیت ترجمه عالیه و همین سایت نسخه ریمسترو برای دانلود گذاشته که اینم نکته مثبتیه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
---

کد گیاس سلام میرسونه.
+
توی این چند سال من نظرم در مورد شینجی کاملا برگشت و خیلی قابل درک شد برام :-"

چون این بدبخت یه بچه معمولی بود ( با daddy issues و کسی بللاسرش نبود و ...) و یه دفعه اومدن بهش گفتن بیا برو تو ربات، هرکی بود رد میداد :-"

یعنی اینکه کاملا شبیه یه شونن عادی نبود شخصیتش.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,105
نام
Mohsen
البته این "آرک آخر" خزعبلی بیش نیست:-"
همون Saga آخریم... که از قبل وانو دارن میگن آخریم:-"

یعنی اگر هر جزیره رو یک آرک در نظر بگیریم هنوز چندین تای دیگه داریم! :-" (در هر صورت مشخصا اینی که الان مانگا هست آخری نیست:-" )
یعنی میخوای بگی با دنباله داستان به اسم buffy موافقی ؟ :-"
توش بچه لوفی میخواد ادمیرال بشه قهرمان زندگیش هم coby هست (boruto ـطور :D)
----------

این قسمت امتیاز 11/10 هم بگیره باز هیچ تغییری تو اصل قضیه ایجاد نمیشه :D
دو قسمت دیگه دوباره همون آشه و همون کاسه (البته اصلا اگر قبول داشته باشید ایراد داره :D)

الان میفهمم نتفلیکس چطور جرئت کرد این اشغال رو بسازه :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,608
نام
محمد

چون این بدبخت یه بچه معمولی بود ( با daddy issues و کسی بللاسرش نبود و ...) و یه دفعه اومدن بهش گفتن بیا برو تو ربات، هرکی بود رد میداد :-"

نگاه بنظرم شینجی یک ورژن بهتر دکواهه.
باز دلایل خوبی داره که گفتی ولی در نهایت تیپ دوتا کرکتر بشدت نچسبه! باز خوبه حداقل شینجی به جو داستان میخونه، اون دکو فلان فلان شده رو واقعا خدا زده از بس این بشر حقیره.:D
----
والا جدا از خود قسمت و نوآوری هایی که داشته، ما هم دیگه داستان رو میبینیم و اودا عالی مینوازد!

نظر شخصی خودتون رو بعنوان فکت توی حلق ما نکنید، با تشکر!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,348
نام
امیر حسین
یعنی میخوای بگی با دنباله داستان به اسم buffy موافقی ؟ :-"
توش بچه لوفی میخواد ادمیرال بشه قهرمان زندگیش هم coby هست (boruto ـطور :D)
----------

این قسمت امتیاز 11/10 هم بگیره باز هیچ تغییری تو اصل قضیه ایجاد نمیشه :D
دو قسمت دیگه دوباره همون آشه و همون کاسه (البته اصلا اگر قبول داشته باشید ایراد داره :D)

الان میفهمم نتفلیکس چطور جرئت کرد این اشغال رو بسازه :-"
حالا نمیدونم چطوری از چیزی که گفتم به ادامه داستان رسیدی :D

ولی به هر حال آرک بعدیه وان پیس که فلان جزیره هست، بخواد هم نمیتونه آخریش باشه:D
کلا وان پیس همین الانم بسم الله بگن و بخوان جمعش کنند، به این زودی و راحتیا جمع نمیشه ، مگر اینکه بلیچ طور تفنگ بزارن رو سر اودا ، بگن تو سه چپتر جمع کن بره! (اونم جامپ با این وضع مانگاهاش که یه مشت no bodyن باید خیبی خر باشه اینجوری تفنگ بزاره:D )

در مورد buffyه و ... هم، بروتوی وان پیس، تو همین داستان هست و اسمش کوبیه :D ، نیاز به بعدیش نداره:D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,105
نام
Mohsen
حالا نمیدونم چطوری از چیزی که گفتم به ادامه داستان رسیدی :D

ولی به هر حال آرک بعدیه وان پیس که فلان جزیره هست، بخواد هم نمیتونه آخریش باشه:D
کلا وان پیس همین الانم بسم الله بگن و بخوان جمعش کنند، به این زودی و راحتیا جمع نمیشه ، مگر اینکه بلیچ طور تفنگ بزارن رو سر اودا ، بگن تو سه چپتر جمع کن بره! (اونم جامپ با این وضع مانگاهاش که یه مشت no bodyن باید خیبی خر باشه اینجوری تفنگ بزاره:D )

در مورد buffyه و ... هم، بروتوی وان پیس، تو همین داستان هست و اسمش کوبیه :D ، نیاز به بعدیش نداره:D
والا اصلا از حرف تو نرسیدم بهش :D گفتی دنباله ذهنم رفت سمت boruto برای شوخی از رو اون یه چیز مسخره درآوردم مشخص بود کپی اونه اونو مسخره میکنم فکر هم نمیکردم کسی جدی بگیره فکر کنه دارم دنباله اش رو میگم ناراحت بشه. بارها راجب وانپیس صحبت کردیم نمیدونم حالا چرا ایندفعه این پستم راجب این دو اپیزود اینطوری شد ... یه بریک بخوره مثل بلیچ با کیفیت بالاتر برگرده بده ؟ (حالا انگار بچه های استدیو منتظر من مونده بودن :D) در هر صورت..

تنها چیزی که کار این آرک رو سخت میکنه توضیح اتفاقات گذشته مثل void و توضیح چیزایی مثل D و ارتباط اینا به هم هست که فکر کنم خودش یه مینی آرکه :-"
و بعد یه سری خورده حساب بین بعضی شخصیت ها :D لازمم نیست که همه رو یه نفر درست کنه میشه چند گروه مختلف باهم یه گوشه داستان رو جلو ببرن (که تقریبا همین اتفاق افتاده)

اینا فکر کنم مهم تر باشه تا اینکه مثلا یه جزیره مونده یا هنوز یه سری چیزا کشف نشده.
حالا راجب اینا (و به عنوان دنباله) میتونن زورو رو بندازن جلو :D به این شکل که بعد پیدا کردن وانپیس مسیر برگشت رو گم میکنه میره یه جایی که کسی پیدا نکرده :D
اونقدری هم قوی هست که کسی حریفش نشه فقط تو مسیریابی و مسائل ذهنی ضعیفه که سانجی میتونه همراهی کنه :-"

-------------
ویرایش :
راستیتش من فکر نمیکنم در 5-6 سال گذشته هیچ آرکی از انیمه وان پیس به اندازه آرک حال حاضر کیفیتش بالا بوده باشه:D کاری که اینا دارن انجام میدن با توجه به اینکه پخش هفتگی بدون قطعی هم هستن دست کمی از معجزه نداره. نمیدونم دقیقا دارید از چی ایراد میگیرید:D
فکر کنم ایرادش رو توی همون پست اول که این همه حاشیه داشت گفتم ؟ :D
دوست دارم باز کنم یکی دو تا مثال بزنم شاید من اشتباه میکنم، ولی با این ماجراها ترجیح میدم بیشتر از این کش ندم :D
به هر حال یه نظری داشتم گفتم ...

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,371
بارها راجب وانپیس صحبت کردیم نمیدونم حالا چرا ایندفعه این پستم راجب این دو اپیزود اینطوری شد ... یه بریک بخوره مثل بلیچ با کیفیت بالاتر برگرده بده ؟ (حالا انگار بچه های استدیو منتظر من مونده بودن :D) در هر صورت..
راستیتش من فکر نمیکنم در 5-6 سال گذشته هیچ آرکی از انیمه وان پیس به اندازه آرک حال حاضر کیفیتش بالا بوده باشه:D کاری که اینا دارن انجام میدن با توجه به اینکه پخش هفتگی بدون قطعی هم هستن دست کمی از معجزه نداره. نمیدونم دقیقا دارید از چی ایراد میگیرید:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,175
نام
محمد علی
مثل Tower of God :-"
برج خدا به صورت ناجوری توی چیزهایی که می‌خونم از اون طرف بوم افتاده. البته نویسنده در حد امکان پلات اصلی رو قابل فهم نگه داره. اما ساب پلات‌ها و ساب ساب پلات‌ها و به خصوص ساب ساب ساب پلات‌هاش بدجوری پیچیده میشه.:>

+

این اسم Rebuild یه مقدار گمراه کننده است. این واقعاً ریمیک سریال و اون دو تا فیلمک‌هاش نیست. یه ربط دیگه‌ای بین‌شون هست. مانگاش رو هم بخون:>

شینجی اون قدرها هم یه بچه معمولی نیست:-"
من نمی‌دونم برای چی انقدر سر وان پیس بحث می‌کنید. نوسان کیفیت وان پیس در حد ۱-۲ نمره است. میانگین نمره وان پیس از ۱۰۰ حدود ۶۰ ـه و بین ۵۸ تا ۶۲ نوسان می‌کنه :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر