Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
می خوام براتون امروز آندریت ترین انیمه سینمایی تاریخ رو بگم.
Brave Story تو ایران اون زمان که دوبله شد به داستان شجاعت معروف بود اینم عکس روی جلد سیدیش بود. وقتی بچه بودم دیدمش و اون موقع خیلی ازش لذت بردم.
11057l.jpg
این انیمه از روی رمانی با همین نام اقتباس شده و داستانی بسیار احساسی و زیبا داره.

خلاصه داستان انیمیشن Brave Story 2006: وقتی که پدر واتاروی 11 ساله خانه را ترک میکند و مادرش به علت بیماری به بیمارستان منتقل می شود, واتارو تصمیم میگیرد به همراه دوستش میتسورو با ورود به یک دروازه جادویی, سرنوشت خود را تغییر دهند. در سرزمین جادوها و هیولاها او باید تمام شجاعت خود را بکار ببرد و به همین علت با چند دوست برای ملاقات با الهه سرنوشت و تغییر این سرنوشت اشتباه و بد خود عازم سفر میشود و…

داشتم تو یوتیوب گشت می زدم این ویدیو رو دیدم زیرش رو نگاه کردم اینو نوشنه بود.
I gathered data from https://mywaifulist.moe/popular . The .csv files containing search interest values were downloaded from Google Trends for every waifu.
نمی دونستم چنین سایتی وجود داره :)) ولی سایت جالبیه حتما چکش کنید.
لینک سایت

داشتم تو یوتیوب گشت می زدم این ویدیو رو دیدم زیرش رو نگاه کردم اینو نوشنه بود.
I gathered data from https://mywaifulist.moe/popular . The .csv files containing search interest values were downloaded from Google Trends for every waifu.
نمی دونستم چنین سایتی وجود داره :)) ولی سایت جالبیه حتما چکش کنید.
لینک سایت
جدا Makima شده بوده Waifu محبوب؟ :D
کسایی که مانگا Chainsaw Man رو خوندن می دونن ایشون چیه :-"

موزیک ویدئو Courage in me از Lou که مربوط به فیلم Miraculous هست و فردا منتشر میشه بلاخره

Courage in me , Lou , Miraculous The movie

View attachment 302630
یادش بخیر اون موقه که تازه سریالش اومده بود خواهرم پارم کرد اونقدر آهنگ تیتراژشو گذاشت انصافا هم آهنگش قشنگ بود ولی چون خواهرم بود می گفتم آهنگش خیلی چرته :D

همین جوری چشن تولد هشت سالگی Fate Grand Order ـه و هیئت توسعه دهنده بازی تصمیم گرفته یکی از خفن ترین تریلرهای مناسبتی تاریخ رو برای بازی بده بیرون
بعضی موقع ها خیلی خوبه که فن فیت ـی :> (بعضی موقع ها هم نه)
واقعا هر فریم این لعنتی یه قابه برای خودش. پیام قشنگی هم داره تو قالب فرنچایزی که هست

ورژن ژاپنی

آخرین ویرایش:
View attachment 302905
لیک انیمهٔ Chained Soldier دارای یک نسخهٔ بدون سانسور نیز خواهد بود.
اثری از نویسندۀ مانگای Akame ga Kill
استودیو: Seven Arcs
>:) >:) >:) >:)

عه
Mato Seihei no Slave هم داره انیمه میشه

اینم انیمه حقی میشه :D
البته نمیدونستم نویسنده Akame ga Kill پشتشه. یه سری چیزها رو توضیح میده البته :-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or