Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
واااااااای :((

Heike Monogatari - 04 [1080p] [AnimDL.ir].mkv_snapshot_18.38_[2021.10.20_21.49.28].jpg

چقدر مرگ تدریجی شیگموری دردنااااک بود :((
یعنی از همون جا که بیوا دید شعله زندگیش ازش جدا شد قلبم شکست کامل
چقدر این بشر از قسمت اول جور همه رو کشید :((

اون سکانس قایق ـه که از جزیره فاصله می گیره هم خیلی فاکدآپ بود
من برای هیچ کدوم از اون شخصیت ها ارزنی ارزش قائل نبودم، ولی اصن جوری که اون صحنه به تصویر کشیده شد.... آآآیییی... چقدر داغون کننده بود

ادیت: اوه کلا فراموش کردم
بهترین اوپنینگ فصل رو داره این انیمه :D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فصل سوم کینگدوم رو دیدم
از نگاه کسی که فقط انیمه رو دنبال کرده ، میشه بهش امتیاز ۹ یا حتی ۱۰ داد

ولی از نظر کسی که مانگا رو دنبال کرده و اون ارک ابر حماسی رو خونده و میاد این انیمه رو میبینه ، ۶ یا با نهایت ارفاق ۷ میتونه بده

انیمه کینگدوم هیچوقت اقتباس وفادار وبا کیفیتی نبوده، ولی این ارک چیز خیلی اسپشیالی بود نباید انقدر با سبکسری و این حجم از سانسور میساختنش

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
نشستم فیلم وایولت اورگاردن رو یه نفس دیدم...
....
...
..
.
.
.
.
1453262679-fd7868f00c8b7b4e1accd7dd574b7a19.gif

اوایل هفته داشتیم با محمد @Arima Kishou بحث شو می کردیم که وایسه رو مانیتور لپ تاپش ببینه فیلم رو یا تا اومد رو گوشی اش ببینه
من اون موقع بهش گفتم خیلی فرقی نداره ولی حیفه کارهای KyoAni رو روی گوشیت ببینی

الان خودم بعد یه هفته رو مانیتور لپ تاپم دیدم
و عین سگ پشیمونم که چرا نتونستم همچین چیزی رو روی پرده سینما ببینم. :((

این وسط موقع دیدن فیلم یاد اون اوایل افتادم که تریلر انیمه اش اومده بود و پشم های همه ریخته بود
یادش بخیر خیلی هامون می گفتیم امــــــــکان نداره بتونن یه انیمه تو سطح اون تریلر بسازن. شدنی نیست و فلان و بیسار
یا اگه اون قدر انیمیشن و بک گراند و موسیقی اش خوب باشه، قطعا از داستان منبع اقتباس میزنن و کلی دلیل میتراشیدیم که همچین انیمه پرفکتی نمیشه تو این صنعت تولید کرد

گذشت و انیمه و دو تا فیلم اش اومدن. طبیعتا کار پرفکتی نشد که همه رو راضی کنه، ولی الان که کامل رسیدیم آخر خط خیلی حس عجیبیه که هر انتظاری که بعد اون تریلر از این سری داشتم محقق شده. واقعا آدم نمیدونه چطوری باید تشکر کنه. نزدیک هفت ساله من میبینم این صنعت و مشکلاتش رو. مخصوصا مشکلاتی که دو سال پیش خود KyoAni داشت.
واقعا نمیدونم چی بگم
وایولت اورگاردن شاید سر هم جزو Top 10 من نباشه و این چیزا، ولی خیلی از حد انتظاراتم فراتر رفت... تا جایی فراتر که نمیدونم چجوری توصیف اش کنم

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
باز دوباره مسخره بازی های سانجی شروع شد پاور آپ شدی واستا بجنگ دیگه خر
ولی جالب شد بعد از مدت ها که فقط زورو داشت پیشرفت می‌کرد قراره یه چیزی از سانجی هم ببینیم

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
داشتم یکی از انیمه های این فصل به اسم sekai saikou no ansatsusha رو در موردش می خوندم که دیدم از قضا نویسنده اثر اصلی که لایت ناولش هست kaifuku jutsushi رو هم در کارنامه ش داره :D خلاصه هنوز برام عجیبه که چطور این دو اثر کار یک نفر می تونه باشه. مگه اینکه بریم جلوتر و این یکی هم یهو طی یک پلات تویست غیر منتظره بره تو همون مسیر kaifuku jutsushi :-" :D
اما در مورد خود انیمه یه چیزی هست تو مایه های Mushoku tensei تقریبا. تو این چند قسمتی که دیدم قابل قبول بوده ولی بعید می دونم بتونه در ادامه به اون لول برسه . در کل اگه دنبال انیمه هستین بد نیست .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
سلام دوستان
چند ماه پیش اینجا من از انیمه کوتاه The Tatami Galaxy پرسیدم و یکی از دوستان تایید کرد و من هم بالاخره تو این هفته دیدمش, انیمه کوتاهیه؛ 11 قسمت 20 دقیقه‌ای!
و خب به نظرم اثر بسیار درخشان و درجه یکیه! یک کمدی سورئال با کلی خلاقیت! :x :D
واقعا از تماشاش لذت بردم. و توصیه هم میکنم اگه کسی ندیده.
tatami - Copy.jpg
پس از Samurai Champloo و Tatami Galaxy، جستوجوی من در پس انیمه‌های خوب قدیمی تموم شده (چون حوصله کار در حال پخش ندارم؛ همین اتک آن تیتان برام بسه!) به دو تا انیمه رسیدم.
یکی به اسم Aoi Bungaku که مال سال 2009 هست و دوازده قسمت بر اساس شش اثر کلاسیک ادبی ژاپنی.
کسی دیده؟ نظرش چیه؟
anime_204 - Copy.jpg
دومین اثر هم به یک انیمه که انگار در طی چند سری در چند سال پخش شده به اسم Mushishi. که فصل اولش سال 2005 یا 2006 پخش شده که 26 قسمت داره.
DcsJzJFaYQaWPnUfrdLiHx1-GOZMm1UH1aLEXBTgRs0 - Copy.jpg
فصل دومش سال سال 2014 با عنوان Mushishi: Zoku Shou پخش شده که 22 قسمت داره.
poster-780 - Copy.jpg
و سال 2015 هم با یک فیلم انیمه‌ای به اتمام رسیده به اسم Mushi-Shi Zoku Shou: Suzu no Shizuku که 47 دقیقه است.
jVYqJSwnRrQAcpxJKcApIiXM0WQ - Copy.jpg
کسی این اثر رو دیده؟ چطوره؟
و ترتیب درسته؟ من درست متوجه شدم؟
چون حدسم برای مینی‌سریال بودن و یک حلقه فیلمه، تو لترباکس و انیمه‌لیست جستجو کردم و یه چیزای دیگه‌ای هم نشون داد.
photo_2021-10-25_00-04-01.jpg mushishi.jpg

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
سلام دوستان
چند ماه پیش اینجا من از انیمه کوتاه The Tatami Galaxy پرسیدم و یکی از دوستان تایید کرد و من هم بالاخره تو این هفته دیدمش, انیمه کوتاهیه؛ 11 قسمت 20 دقیقه‌ای!
و خب به نظرم اثر بسیار درخشان و درجه یکیه! یک کمدی سورئال با کلی خلاقیت! :x :D
واقعا از تماشاش لذت بردم. و توصیه هم میکنم اگه کسی ندیده.
View attachment 229132
پس از Samurai Champloo و Tatami Galaxy، جستوجوی من در پس انیمه‌های خوب قدیمی تموم شده (چون حوصله کار در حال پخش ندارم؛ همین اتک آن تیتان برام بسه!) به دو تا انیlه رسیدم.
یکی به اسم Aoi Bungaku که مال سال 2009 هست و دوازده قسمت بر اساس شش اثر کلاسیک ادبی ژاپنی.
کسی دیده؟ نظرش چیه؟
View attachment 229130
دومین اثر هم به یک انیمه که انگار در طی چند سری در چند سال پخش شده به اسم Mushishi. که فصل اولش سال 2005 یا 2006 پخش شده که 26 قسمت داره.
View attachment 229128
فصل دومش سال سال 2014 با عنوان Mushishi: Zoku Shou پخش شده که 22 قسمت داره.
View attachment 229129
و سال 2015 هم با یک فیلم انیمه‌ای به اتمام رسیده به اسم Mushi-Shi Zoku Shou: Suzu no Shizuku که 47 دقیقه است.
View attachment 229131
کسی این اثر رو دیده؟ چطوره؟
و ترتیب درسته؟ من درست متوجه شدم؟
چون حدسم برای مینی‌سریال بودن و یک حلقه فیلمه، تو لترباکس و انیمه‌لیست جستجو کردم و یه چیزای دیگه‌ای هم نشون داد.
View attachment 229126 View attachment 229127

کسی میتونه راهنمایی کنه؟
اون Aoi Bungako فکر کنم داغون بود.
---
موشیشی هم شاهکاره اقا! فقط بگم داستان اپیزودیکه و فضای آرام و لذت بخشی داره! دنبال اکشن و این چیزا توش زیاد نباش.
البته یکم طول میکشه به فضای داستان عادت کنی
ولی اگه دنبال کنی خیلی حال خواهی کرد.:D
این چیزیه که خودم توی نت پیدا کردم.

1. Mushishi​

Type: TV
Episodes: 26

2. Mushishi: Hihamukage (The Shadow that Devours the Sun)​

Type: Special
Episodes: 1

3. Mushishi Zoku Shou (MUSHI-SHI -Next Passage-)​

Episodes: 10

4. Mushishi Zoku Shou: Odoro no Michi (Mushishi Path of Thorns )​

Type: Special

5. Mushishi Zoku Shou 2nd Season​

Episodes: 10

6. Mushishi Zoku Shou: Suzu no Shizuku​

Type: Movie

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
View attachment 229128
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

ترتیب ـشون

Mushishi - تعداد قسمت 26 تا
Mushishi Tokubetsu-hen - Hihamukage - تک قسمتی
Mushishi Zoku Shou - تعداد قسمت 12 تا (قسمت 11 و 12 با هم تو یه قسمت آمد)
Mushishi Zoku Shou S2 - تعداد قسمت 10 تا (اگه با اون 12 تای فصل قبلی جمع بزنی، میشه 22 قسمت برای فصل اول و دوم، سری Mushishi Zoku Shou)
Mushishi Zoku Shou - Suzu no Shizuku - تک قسمتی که به عنوان قسمت 23 و 24 برای پایان سری Mushishi Zoku Shou سال بعدش امد.

موشی شی...خیلی خوبه، یه حس عجیب و خاصی داره، انیمه یونیک ای هستش

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
اگه یه کار تموم شده، با کلاس و خوب میخوای که هم لذت ببری هم ارام بخش باشه و هم بارها و بارها بشینی پاش و کنار همه اینا احساس تلف شدن وقت و زندگی نکنی، بر شما باد سری فوق العاده مونتگاری

هر چی بخوای داره، اکشن کنار عمیق ترین فلسفه بافی، ایچی گری کنار کمال گرای

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
اگه یه کار تموم شده، با کلاس و خوب میخوای که هم لذت ببری هم ارام بخش باشه و هم بارها و بارها بشینی پاش و کنار همه اینا احساس تلف شدن وقت و زندگی نکنی، بر شما باد سری فوق العاده مونتگاری

هر چی بخوای داره، اکشن کنار عمیق ترین فلسفه بافی، ایچی گری کنار کمال گرای
عنوان انگلیسی‌اش رو لطف میکنی؟
با عکسی پوستری چیزی؟

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
با عکسی پوستری چیزی؟
Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

این صفحه رو باز کن تو ارشیو خودمون هست اطلاعاتش

اون بالا تو سرچ فروم اسم هر انیمه ای رو بزنی اگه به درد بخور باشه تو این سالها حتما در موردش بحث شده، کلا دیگه معطل جواب احتمالی نمیشی

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
با عکسی پوستری چیزی؟

مونوگاتاری انیمه ی خوبی هستش، ولی یه مقدار سنگین هستش و دیدنش وقت حوصله ی مخصوص خودش رو میخواد، یا حداقل برای من اینطور بوده....چون یه انیمه ی پر دیالوگ ای هستش.

دوتا ترتیب دیدن داره..یکی بر اساس خط داستان و یکی هم بر اساس زمان پخش انیمه....

این ترتیب بر اساس زمان پخش هستش، به همراه تعداد قسمت هاش
Bakemonogatari - 15
Nisemonogatari - 11
Nekomonogatari Black - 4
Monogatari Series Second Season - 26
Hanamonogatari - 5
Tsukimonogatari - 4
Owarimonogatari - 13
Koyomimonogatari - 12
Kizumonogatari - 3
Owarimonogatari S2 - 7
Zoku Owarimonogatari - 6

بر اساس داستان رو بخوای، باید توی تاپیک برات سرچ کنم....

P.S
روایت داستان انیمه تو حالت دیدن بر اساس زمان پخش یه مقدار که چه عرض کنم، خیلی پس و پیش هستش، ولی بازم جذابیت خودش رو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر