Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
Komi-san wa, Comyushou desu. - E04
خدایش این چه وضعه زیرنویس کومی-سان هستش......چرا هر هفته باید RAW نگاش کنم، چرا یه فن ساب درست حسابی نداره )":
خود حرف هاشون رو خوب متوجه میشم...ولی بدبختی من نوشته های کانجی اون هستش که کومی سان مینویسه، هیچی حالم نمیشه ~X(

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
573
درود دوستان
از معرفی انیمه Kaiji بی نهایت ازتون ممنونم. از تک تک ثانیه ها و دیالوگ های فوق العاده اش لذت بردم. واقعا این انیمه از اون جواهرهای ناب بود. حس اینکه دست میکنی تو پیرهن قدیمیت و میبینی یه کم توش پول جا گذاشتی:D
دوستانی هم که ندیدن بدون اینکه اصلا بدونن موضوعش چیه استارتشو بزنن و ول نکنند. من خودم همینطوری دیدم و بی نهایت کیف کردم.الانم تازه به فصل دوم رسیدم.
کایجی فقط یه انیمه معمولی نیست. لعنتی کلاس درس هست. مثل این هست که یه ادم مسن و آگاه از تجربه های ناب زندگیش برات میگه و میتونی از این توصیه ها نهایت استفاده رو ببری و سعی خودت کنی خودت رو ارتقا بدی. این کلاس ها و کتاب های انگیزشی و خودشناسی و اینا رو بریزید دور بشینید کایجی ببینید:D
نمیدونم مشابه این انیمه چیزی سراغ دارید یا نه ولی اگه میدونید حتما در میون بزارید. بی نهایت ممنونم از شما

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
به به کوجیما هم یکی از ماست!
---
این The Faraway Paladin با اینکه جالبه ولی هیچوقت نمیتونه در حد بزرگای ایسکای بره. خیلی معمولیه!
---
از اونور Ousama Ranking فوق العادست! بهترین کار فصل بعد از موشوکو تنسی. Wit بار دیگر ترکانده!!!

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
درود دوستان
از معرفی انیمه Kaiji بی نهایت ازتون ممنونم. از تک تک ثانیه ها و دیالوگ های فوق العاده اش لذت بردم. واقعا این انیمه از اون جواهرهای ناب بود. حس اینکه دست میکنی تو پیرهن قدیمیت و میبینی یه کم توش پول جا گذاشتی:D
دوستانی هم که ندیدن بدون اینکه اصلا بدونن موضوعش چیه استارتشو بزنن و ول نکنند. من خودم همینطوری دیدم و بی نهایت کیف کردم.الانم تازه به فصل دوم رسیدم.
کایجی فقط یه انیمه معمولی نیست. لعنتی کلاس درس هست. مثل این هست که یه ادم مسن و آگاه از تجربه های ناب زندگیش برات میگه و میتونی از این توصیه ها نهایت استفاده رو ببری و سعی خودت کنی خودت رو ارتقا بدی. این کلاس ها و کتاب های انگیزشی و خودشناسی و اینا رو بریزید دور بشینید کایجی ببینید:D
نمیدونم مشابه این انیمه چیزی سراغ دارید یا نه ولی اگه میدونید حتما در میون بزارید. بی نهایت ممنونم از شما
کلا هر چی قدیمیش خوبه، اون موقع فروش اینقدر مطرح نبود،انیماتورها یه تعهدی رو کار داشتن، کار رو به موقع میدادن بیرون، تمومش میکردن، مثل الان نبود که کار رو تو اوج مثل هانتر ول کنن به امون خدا
کایجی یه کار تک و یونیک به معنای واقعی کلمه ست، کار عین این چندتا هست ولی دیگه واقعا فسیل واقعی هستن، دوتا انیمه عین این هستن ولی مال سال73،کیفیت در حد میتی کومون

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
^
اینکه انیمه هانتر رو ادامه نمیدن چه ربطی به انیماتورها داره؟
----------------------------
درود دوستان

انیمه مثل kaiji اینا خوبن به نظرم:

ONE OUTS
Death Parade
Akagi
C The Money of Soul and Possibility Control

کلا سخته بشه پیدا کرد انیمه ولی از اون طرف مانگا و سریال زیاد هست با این موضوع

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
به به کوجیما هم یکی از ماست!
---
این The Faraway Paladin با اینکه جالبه ولی هیچوقت نمیتونه در حد بزرگای ایسکای بره. خیلی معمولیه!
---
از اونور Ousama Ranking فوق العادست! بهترین کار فصل بعد از موشوکو تنسی. Wit بار دیگر ترکانده!!!
پالادین رو به چشم یه کار ایسکای نگاه نکن. یه کار ماجراجویی آرام و سنتیمنتال ـه. باید با یه لبخند ملیح و گاهی یه قطره اشک در گوشه چشم نگاهش کنی.
حداقل تا جایی که من مانگاش رو خوندم، قرار نیست اتفاق خارق العاده‌ای بیافته و راز زیر و رو کننده جهان هم توش نبود. همه چی در مورد نقش اصلی و مواجهه احساسی او و دل پاکش با جهان بیرونه.
فعلا این و موشوکو تنسه تنها چیزهایی هستن که دارم توی این فصل می‌بینم. تابستون هم کلا تعطیل بود.
^
اینکه انیمه هانتر رو ادامه نمیدن چه ربطی به انیماتورها داره؟
----------------------------

انیمه مثل kaiji اینا خوبن به نظرم:

ONE OUTS
Death Parade
Akagi
C The Money of Soul and Possibility Control

کلا سخته بشه پیدا کرد انیمه ولی از اون طرف مانگا و سریال زیاد هست با این موضوع
فکر نمی‌کردم جز خودم و مترجم C The Money of Soul and Possibility Control کسی دیده باشدش:D
اشک شوق توی چشمام حلقه زد:>

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
پالادین رو به چشم یه کار ایسکای نگاه نکن. یه کار ماجراجویی آرام و سنتیمنتال ـه. باید با یه لبخند ملیح و گاهی یه قطره اشک در گوشه چشم نگاهش کنی.
حداقل تا جایی که من مانگاش رو خوندم، قرار نیست اتفاق خارق العاده‌ای بیافته و راز زیر و رو کننده جهان هم توش نبود. همه چی در مورد نقش اصلی و مواجهه احساسی او و دل پاکش با جهان بیرونه.
فعلا این و موشوکو تنسه تنها چیزهایی هستن که دارم توی این فصل می‌بینم. تابستون هم کلا تعطیل بود.
والا قشنگ از این کاراست که ایسکای بودنش بنظرم زیاد اهمیت خاصی نداره.
مشکل اینجاست کرکتر اصلی زیادی دلش پاکه برای همین نمیشه ازش داشت کار خاصی با ایسکای شدنش انجام بدند. از اونور سنتیمنتال بودنش رو خیلی قبول دارم! قشنگ نکته ایه که باعث شده این 4 قسمت اش رو ببینم.
آقا حیف نیست Ousama Ranking نمیبینی، پاشو اونو ببین!:( تابستون فاجعه بشری بود:|

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
والا قشنگ از این کاراست که ایسکای بودنش بنظرم زیاد اهمیت خاصی نداره.
مشکل اینجاست کرکتر اصلی زیادی دلش پاکه برای همین نمیشه ازش داشت کار خاصی با ایسکای شدنش انجام بدند. از اونور سنتیمنتال بودنش رو خیلی قبول دارم! قشنگ نکته ایه که باعث شده این 4 قسمت اش رو ببینم.
آقا حیف نیست Ousama Ranking نمیبینی، پاشو اونو ببین!:( تابستون فاجعه بشری بود:|
آره. ایسکای بودنش اهمیتی توی داستان نداره. حالا شاید بعداً مهم بشه. اما کلا فقط بک استوری شخصیت اصلیه. خوشبختانه شخصیت اصلی هم سوپرمن نیست و عین آدم با مشکلات روبرو میشه.
منم فقط به خاطر حال و هوای احساسی دنبالش می‌کنم.

اوساما رنکینگ رو هم خیلی این طرف و اون طرف دارم ازش میم می‌بینم. شاید برم سراغش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر