Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
خط نهایی Fate Stay Nightاهه!
خیلی دارک و خفنه!
گرافیگ هم اصلا مغز ذوب کنه.:D

اره دقیقا همین ها رو ببین.
فیلم آخرش چند وقت دیگه بلوری اش میاد. ولی فعلا همین دوتا رو ببینی. کافیه. خیلی گولاخن!

نه همون دوتا Zero و UBW رو که دیدی آریا کافیه! خیالت تخت باشه.
اون روت اولی که Fate میشه بازم تا حدودی کپی پیست UBWاهه.
ولی این Heaven's Feel مسیر متفاوت و جدیدی رو میره!
این سری فیت خیلی داغونه. تا حالا چندبار شروع کردم بعد تا فصل بعد رو شروع میشه انگار تایم برمیگرده عقب. الان کدوم روت کفایت میکنه برای فیلم؟ بعد اول نایت ه یا زیرو؟
سوال دوم: اگه بخوام دیجیمون رو با دخترم ببینم کدوم سری رو بگیرم که ضایع نشم. الان یه چی میخوام که منی که نمیدونم مثلا درایمون قراره به چی تبدیل بشه بتونم ببینمش

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Heavens feel با اینکه از باقی فیت هایی که اخیرا منتشر شدن بهتره، ولی همچنان اصلا به پای fate zero نمیرسه :-"
بزرگترین دلیلشم به نظر من شخصیت ها هستن، F/Z هم Master ها و هم servant های خیلی خیلی بهتری داشتن، داستان کلی هم بهتر بود...

در کل stay night رو هر کاریش کنن بخاطر شخصیت های بچه مدرسه ای، ( مخصوصا اون ملعون بزرگ شیرو) نمیتونن به گرد پای F/Z رو برسن :-":-":-"
+
این چندوقته برای چندمین بار دارم Mushishi رو میبینم، چقدر خوبه...
قبلا میگفتم خیلی سخته ک هبهترین انیمه ای که دیدم انتخاب کنم، ولی سن که بالاتر میره ارزش 3-4 تا انیمه و مانگا برام بیشتر و بیشتر میشن... الان راحت میتونم بگم Mushishi بهترین انیمه ای هست که دیدم و انیمه ی دیگه ای شبیهش نیست...

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,389
نام
مسلم
داشتم توی یوتیوب ولگردی میکردم یه آهنگی گوش کردم که به نظر جالب اومد و بعد رفتم دیدم مال این انیمه اس:
Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii Desu ka? Sukutte Moratte Ii Desu ka?

خودم قبلاً یه قسمتش رو دیده بودم ولی دیگه ادامه نداده بودم، کسی دیده اش که بدونه ارزش دیدن داره یا نه؟:D
اینم آهنگش بود:

=============================================================================
بیزحمت نظرتون در مورد اینم بگین:

Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,337
نام
محمد
Heavens feel با اینکه از باقی فیت هایی که اخیرا منتشر شدن بهتره، ولی همچنان اصلا به پای fate zero نمیرسه :-"
بزرگترین دلیلشم به نظر من شخصیت ها هستن، F/Z هم Master ها و هم servant های خیلی خیلی بهتری داشتن، داستان کلی هم بهتر بود...

در کل stay night رو هر کاریش کنن بخاطر شخصیت های بچه مدرسه ای، ( مخصوصا اون ملعون بزرگ شیرو) نمیتونن به گرد پای F/Z رو برسن :-":-":-"
+
این چندوقته برای چندمین بار دارم Mushishi رو میبینم، چقدر خوبه...
قبلا میگفتم خیلی سخته ک هبهترین انیمه ای که دیدم انتخاب کنم، ولی سن که بالاتر میره ارزش 3-4 تا انیمه و مانگا برام بیشتر و بیشتر میشن... الان راحت میتونم بگم Mushishi بهترین انیمه ای هست که دیدم و انیمه ی دیگه ای شبیهش نیست...
خوب شد یادم انداختی...گذاشتمش دانلود...از قسمت 19 به اونور ندیده بودم.
اینبار تموم اش کنم راحت شم.:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,337
نام
محمد
داشتم توی یوتیوب ولگردی میکردم یه آهنگی گوش کردم که به نظر جالب اومد و بعد رفتم دیدم مال این انیمه اس:

خودم قبلاً یه قسمتش رو دیده بودم ولی دیگه ادامه نداده بودم، کسی دیده اش که بدونه ارزش دیدن داره یا نه؟:D
اینم آهنگش بود:

من خودم ادامه اش ندادم ولی تا جایی که دیده بودم خوب بود.
چیزهایی خوبیم در مورد شنیده بودم.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن

اینم آهنگش بود:

هردوتاشون کار های خوبی هستن یه چیزی در حد متوسط به بالا و ارزش دیدن داره مخصوصا Nejimaki Seirei Senki به نسبت بهتره کمی!
اگه لیستت خالیه ببین ارزش داره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
176822

فانیمیشن دست سونی نبود احیانا؟ اگه بود که شدید امیدوارم این حقیقت داشته باشه و جفت شون با هم یکی شن
همین الانم که Aniplex دستشونه

مایکروسافت داره مونوپولی استریم گیمینگ راه میندازه
سونی هم داره انگار همین کار رو با انیمه می کنه

ما هم که چشم بند به چشم، نوای دزدان دریایی رو میخونیم مثل همیشه :D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
این سری فیت خیلی داغونه. تا حالا چندبار شروع کردم بعد تا فصل بعد رو شروع میشه انگار تایم برمیگرده عقب. الان کدوم روت کفایت میکنه برای فیلم؟ بعد اول نایت ه یا زیرو؟
سوال دوم: اگه بخوام دیجیمون رو با دخترم ببینم کدوم سری رو بگیرم که ضایع نشم. الان یه چی میخوام که منی که نمیدونم مثلا درایمون قراره به چی تبدیل بشه بتونم ببینمش
یکی جواب این بیچاره رو بده گناه داره

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
یکی جواب این بیچاره رو بده گناه داره

بیچاره چیه ؟
حتما بچه ها ندیدن پستت رو ناکامای عزیز...
چون بچه های اوتاکو- مخصوصا انیمه باز های بازی سنتر مهربون ترین بچه هایی هستند که تا حالا من دیدم...

ببین بحث سری های Fate یکم پیچیدست...

من این ترتیب رو برات میزارم بشین ببین که خوب واقعا لذت بخشن هرکدوم:

Fate\Zero رو ببین که 10 سال قبل از Fate/Stay Night هست...
بعد بشین Fate\Stay Night Unlimited Blade Work رو ببین یک یکی از روت های Stay Night هست بعدش دوست داشتی بشین برای یک روت خفن تر Stay Night فیلم های سه گانه ی Fate/Stay Night Heaven's Feel رو ببین...
بعد جون داشتی- بشین Fate/Apocrypha رو ببین که رابطه ی خاصی با بالایی ها نداره ولی خوب Fate با کیفیتی هست...
پس شد :

Fate/Zero
Fate/Stay Night UBW
Fate/Stay Night HF
Fate/Apocrypha

===========

در رابطه با دیجیمون ها بشین
Digimon Adventure Reboot 2020
که بازسازی بهترین سری دیجیون هست که مناسب شرایطی که گفتی هم بسیار هست...

با تشکر...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,891
نام
نـــــــویـــــــــد
خب بعد از Fate/Zero و Full Metal Alchemist، انیمه Attack on Titan تبدیل به سومین انیمه‌ی اینجانب شد و چقدر هم لذت بردم و انتظار برای ادامش واقعا سخته. از همون ابتدا شروع میکنه به سورپرایز کردن و تا آخرین قسمت سیزن ۳ بارها و بارها این غافلگیری‌ها ادامه دارن و همگی در حدی هستن که دهن آدم باز میمونه. تو طول انیمه یه بالانس به شدت خوبی بین اتفاقات تلخ و خوب برقرار هستش. همه چیز به جا و خیلی خوب سر جاشون قرار گرفتن که امیدوارم همین رَوَند ادامه پیدا کنه چون کارشون خیلی سخته مخصوصا با توجه به اتفاقات ۲ ۳ قسمت آخر سیزن ۳. شخصیت‌های محبوبم هم میکاسا و لیوای با اختلاف :D ولی خب این وسط همه رو میشه دوست داشت حالا یکی کمتر یکی بیشتر ولی به طور کلی شخصیت پردازی‌ها عالی انجام شدن. به طور خاص جا داره از ساشا هم اسم ببرم که یه طور خاصی دوس داشتنیه :D

ابتدای سیزن اول وقتی ارن به نظر کشته میشه به معنای واقعی خشکم زد، با خودم گفتم این مگه قرار نبود نقش اصلی باشه چی شد پس، یعنی آرمین یا میکاسا میخوان نقش اصلی بشه که یکی ۲قسمت بعد یهو جناب ارن در قالب تایتانشون تشریف آوردن :)) از همینجا میدونستم گه قراره خیلی خوب و سرگرم کننده بشه این انیمه. نبرد گروهان جستجو با آنی توی جنگل عالی بود. اتفاقات مهمی هم افتاد اونجا و واقعا یکی از بخشای تعیین کننده‌ی انیمه بود. نقطه اوجش برای من مبارزه میکاسا با انی بود که یک تنه زد پدر بنده خدارو دراورد. کلا یه چیز جالب در مورد میکاسا و لیوای اینه که وقتی ریج میزنن هیچکس جلو دارشون نیس. صحبت از لیوای شد، صحنه‌ی مبارزش با تایتان پشمالو توی قسمت ۱۷ از سیزن ۳ بی‌نظیر بود. واقعا تک‌تک تایتان‌ها باید ازین لیوای بترسن. قبل ازین صحنه فداکاری اروین و بقیه سربازا برای اینکه فرصت رو برای لیوای به وجود بیارن تا کار رو یک سره کنه. همزمان با این اتفاقات، داخل دیوار مبارزه ارن و بقیه با راینر(عجب شخصیت خوب و خفنیه) و برتولت اگه درست نوشته باشم اسمش رو. صحنه‌ای که هانجی یهو سر میرسه در صورتی که فکر میکردیم مُرده و میکاسا به کمکش، راینر رو میترکونن. اون سمت آرمین با فداکاریش برای ارن زمان میخره تا تایتان عظیم یا همون برتولت رو از بین ببره و در آخر اون انتخاب سختی که پیش روی لیوای قرار میگیره برای نجات دادن ارویندیا آرمین! واقعا خیلی سخت بود انتخاب
جایی که اون مرد عینکی به ارن میگه منتظر بمون تا بیام نجاتت بدم. یا قبلش وقتی هموز حالت تایتانشو داشت میگه که اینا هنوزم دارن همون اشتباهاتو میکنن. یا سکانسی که اون خبرچین یا همون عضو ۹ تایتان، با پدر ارن یعنی گریشا حرف میزنه اسمی از آرمین و میکاسا میاره اما خودشم نمیدونه چرا. همینطور ارن که خاطرات پدرش رو به وضوح میبینه. کلا اواخر فصل ۳ داستان خیلی جالب و جذاب میشه.

برا کسی که انیمه نمیبینه خیلی عجیبه این حجم از هیجان ولی خب همه‌ی ما به نظرم یه علاقه درونی به انیمه داریم :D تنها مشکلم با اتک آن تایتان این بود یه جاهایی خیلی کش میداد یا خیلی با خوشون حرف میزدن بعد بعضی وقتا یکی از جوابشونو میداد :D به طور کلی خیلی لذتبخش بود با تشکر از شیخ @Akiba و احسان عزیز @Kainé و علی دانته که تو فروم نیس دیگه :D

موفق باشیم

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
زنگ تفریح
vol.10​

چهار سال از آخرین زنگ تفریح تاپیک گذشته...:D همینطوری حسش امد، گفتم قسمت 10ـش رو درست کنم (":

دوستانی که قصد پاسخ دادن رو دارن، لطفاً پاسخ ها توی SP قرار بدید

Attachments

• Untitled-vol.10-A .zip
    3.4 MB · مشاهده: 27
  • Untitled-vol.10-B .zip
    3.4 MB · مشاهده: 23
  • Untitled-vol.10-C .zip
    3.4 MB · مشاهده: 31
  • Untitled-vol.10-D .zip
    2.7 MB · مشاهده: 48
آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب بعد از Fate/Zero و Full Metal Alchemist، انیمه Attack on Titan تبدیل به سومین انیمه‌ی اینجانب شد و چقدر هم لذت بردم و انتظار برای ادامش واقعا سخته. از همون ابتدا شروع میکنه به سورپرایز کردن و تا آخرین قسمت سیزن ۳ بارها و بارها این غافلگیری‌ها ادامه دارن و همگی در حدی هستن که دهن آدم باز میمونه. تو طول انیمه یه بالانس به شدت خوبی بین اتفاقات تلخ و خوب برقرار هستش. همه چیز به جا و خیلی خوب سر جاشون قرار گرفتن که امیدوارم همین رَوَند ادامه پیدا کنه چون کارشون خیلی سخته مخصوصا با توجه به اتفاقات ۲ ۳ قسمت آخر سیزن ۳. شخصیت‌های محبوبم هم میکاسا و لیوای با اختلاف :D ولی خب این وسط همه رو میشه دوست داشت حالا یکی کمتر یکی بیشتر ولی به طور کلی شخصیت پردازی‌ها عالی انجام شدن. به طور خاص جا داره از ساشا هم اسم ببرم که یه طور خاصی دوس داشتنیه :D
اگه فن لیوای هستی یه OVA دو قسمتی به نام Shingeki no Kyojin kuinaki sentaku هست که مربوط به همین لیوای میشه و دیدنش خالی از لطف نیست :D

+
150 (Weathering With You - Grand Escape)

151 (SAO Alicization - War of Underworld Ending Unlasting)

153 (SnK S3 - Historia Reiss Theme Zero Eclipse)

154 (SnK - Call your name OST)

155 (Violet Evergarden - Across the Violet Sky)

156 (Vinland Saga Ending 2)

157 (Steins Gate 0 Ending The Last Game)

160 (Carloe & Tuesday - Army of Two)

161 (Carloe & Tuesday - Give You The World)

162 (SnK - Call your name Lost Girls Ending Theme)

163 (Carloe & Tuesday - loneliest girl)

165 (SAO Alicization - Find Your Sword In This Land)

167 (Boku no Hero Academia 4th Season - Might*U)

6 تا رو بلد نبودم:-"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر