Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
4 فصل هایکیو رو پشت سر هم دیدم ^_^
خدایا مرسی که زنده ام ?
"هایکیو" رتبه اول "هاجیمه نو ایپو" رو به عنوان بهترین انیمه ورزشی که دیدم به شدت تهدید کرد

من شخصا اینطوری ام (چه انیمه چه مانگا):
اگه حس و حال انیمه دیدن نداشته باشم حالا فولدر پلن ام پر از آثار کامل دان شده باشه هم نمی تونم سمت هیچ کدوم برم
ترجیح میدم برم آثار تموم کرده رو مرور کنم ولی یه اثر جدید رو استارت نزنم
ولی امان از روزی که حس انیمه دیدنم بیاد
میخواد یه انیمه 10 قسمت باشه 20 قسمت باشه یا 50 قسمت
تا تمومش نکنم آروم نمی گیرم
هایکیو هم برام همینجوری بود

ps: بچه های کانال وان پیس فامیلی "OnePieceFamily" یه ادیت خفن برا پرده اول وانو زدن خیلی حرفه ای و تر و تمیز ـه توصیه میکنم حتما برید ببینید.

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
خب من با تصور اینکه Kakushigoto شبیه Usagi Drop هست رفتم سراغش ولی

images.jpeg

این که اثر جدید Kumeta Kouji نویسنده Joshiraku و Sayonara Zetsubou Sensei هست!!!
چرا هیشکی به من چیزی نگفت؟ میدونین چقدر شب ها تا صبح (توی خواب) دعا میکردم که ادامه زتسوبو سنسی یا جوشیراکو رو انیمه کنن؟! یه دو قسمت دیدم و همون حس و فضا رو داره، فقط کاش اینم Shaft میساخت (راستی شفت کجاست خیلی وقته خبری ازش نیست؟)

پ.ن: البته گذشته از اینکه اثر فاخری هست ولی فکر نکنم اینم اونقدری فروش کنه که ادامه اش ساخته بشه:|

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
GOH موفق شد در یک قسمت از انیمه تیپ رزمی تا سطح فیلم هندی پیش بره :-" تبریک به سازنده ش :D
مانهوا رو نخوندی نه‌؟ چون اینا در ادامه اتفاقات پیش رو هیچی نیستن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خب من با تصور اینکه Kakushigoto شبیه Usagi Drop هست رفتم سراغش ولی

View attachment 157423

این که اثر جدید Kumeta Kouji نویسنده Joshiraku و Sayonara Zetsubou Sensei هست!!!
چرا هیشکی به من چیزی نگفت؟ میدونین چقدر شب ها تا صبح (توی خواب) دعا میکردم که ادامه زتسوبو سنسی یا جوشیراکو رو انیمه کنن؟! یه دو قسمت دیدم و همون حس و فضا رو داره، فقط کاش اینم Shaft میساخت (راستی شفت کجاست خیلی وقته خبری ازش نیست؟)

پ.ن: البته گذشته از اینکه اثر فاخری هست ولی فکر نکنم اینم اونقدری فروش کنه که ادامه اش ساخته بشه:|

من مطمئنم این جا در موردش یه سری روضه خوندم
کلا Hidden Gem فصل پیش بود
شدید چسبید... هم کمدی هم کاراکترا هم اوپنینگ و اندینگ محشرش و پایان عجیب خوبش
کلی هم اشک مون رو در آورد :((

در کل به بقیه هم پیشنهاد میشه اگه کمدی تو فاز بقیه کارهای کومتا کوجی و کارهایی مثل Arakawa Under the Bridge و... دوست دارید حتما سراغ Kakushigoto برید. این تیپ کمدی خیلی کم پیدا میشه لای انیمه های فعلی

این همه لیست دادید... ففط یک نفر حقیقت رو بازگو کرد:p

157746

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,358
نام
محمد
واقعا بنظرم قسمت 29 ریزیرو، همراه با 15 و 18 بهترین قسمت انیمه بوده! وایت فاکس بازم داره میترکونه.
اندینگ هم آهنگ عالیه و هم ویژوال ها:x:x:x:x:x

خودم پیشبینی میکنم کل 24 قسمت مال این آرک باشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
قبل از تو خیلی ها تلاش کردن...بعد از تو هم خیلی ها تلاش میکنند:D
مشکل اینه باور نمیکنید آکیبا نامیراست:D

ولی توی دنیایی که از یه کاراکتر زیراکس گرفتن، هیچگونه بار احساسیی وجود نخواهد داشت!(حالا کاش قیافه درستی داشت حداقل:)) )

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به به... بار دیگر white fox نعل رو کوبوند تو سم اسب \m/\m/

157879

یه چیزی کم من در مورد ایسکای ها بدم میاد و عملا تو همشون هم مشترکه (منتها یه سری مثل کونوسوبا و اسلایم و... خوب میپیچوننش و جذاب نگه میدارن کار رو) اینه که شخصیت اصلی جدا هیچ Character Development ـی ندارن! کلا هیچ چالشی برای شخصیت ها چه از لحاظ درونی چه از لحاظ بیرونی وجود نداره.
سر همینه Re Zero این قدر فرق داره به نظرم
این که یه سری هنوز از ناتسوکی سوبارو بدشون میاد (مخصوصا سر خیطی هایی که وسط شورای انتخابات و جلوی شوالیه ها درآورد) به نظرم نقطه قوت داستانه تو دراز مدت. چون میتونه از اون نقطه متمایل به صفر یه همچین Character Development ـی بنویسه که وقتی حالا یه قسمت کامل مختص به گذشته همچین شخصیتی باشه بشه این قدر احساساتی شد و حس نزدیکی کرد با کاراکتر و داستان. (البته نویسنده ممکنه از پس این موضوع بربیاد و در کل یه شخصیت نچسب از آب دربیاره ولی حداقل پتانسیل این حرکت رو داره داستان در این صورت... ناگاتسوکی خیلی خوب به نظرم تو نیمه دوم فصل پیش و این فصل از پس این موضوع براومده)

خوبی این آرک اینه که جلوتر از این سکانس های دولوپ شخصیتی واسه کاراکترهای دیگه هم داره :D قراره حسابی بچسبه >:)
اینم تازه فقط یه تریال از سه تا تریال بود >:)>:)>:)>:)

===
ویرایش: یه چیز دیگه که من خیلی در مورد این قسمت دوست دارم توجیح خیلی از کارهای سوبارو تو فصل اول بود. خیلی خوب اشکالات رفتاری شو وا کرد

راستی این قسمت 29 دقیقه و خورده ای بود... (بدون اوپنینگ تازه)
از لحاظ پروداکشن و تولیدی واقعا اینا تو White Fox به ماها و سری خیلی محبت دارن :D

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
من مطمئنم این جا در موردش یه سری روضه خوندم
کلا Hidden Gem فصل پیش بود
شدید چسبید... هم کمدی هم کاراکترا هم اوپنینگ و اندینگ محشرش و پایان عجیب خوبش
کلی هم اشک مون رو در آورد :((

در کل به بقیه هم پیشنهاد میشه اگه کمدی تو فاز بقیه کارهای کومتا کوجی و کارهایی مثل Arakawa Under the Bridge و... دوست دارید حتما سراغ Kakushigoto برید. این تیپ کمدی خیلی کم پیدا میشه لای انیمه های فعلی

View attachment 157746
آره فکر کنم خودت اسمش رو توی تاپیک گفته بودی ولی بازم هیچ پیش زمینه ای ازش نداشتم:D

پ.ن: هنوز به پای op و ed هایی گه شفت میساخت نمیرسن. اصلاً فازشون چی بود برای یه کار کمدی اجتماعی همچین چیزی میساختن؟:D

پ.ن: برای دیدن ترجمه آهنگ انیمه اش رو ببینین:-"
:>

آخرین ویرایش:

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
آقا یکی این قضیه ساحره ها توی ری زیرو رو توضیح بده
این ساحره مو سفیده همونی بود که سوبارو نباید اسمش رو میگفت؟ خب پس بقیه ساحره ها کی بودن؟ این موسفیده بقیه شون رو کشته؟ این کشیش ها چه رابطه ای با ساحره دارن زیر دستش اند؟ هدفشون چیه؟ (با اسپویل مشکلی ندارم اگه نیاز بود از ناول برام اسپویل کنید تا قضیه این ساحره ها برام مشخص بشه)
و اینکه اپیزود 4 لامصب آخر خفنا بود. همون قضیه که یه آدم عادی با کلی ضعف و شکست و کمبود اعتماد به نفس حالا مجبور میشه در سخت ترین شرایط سخت ترین تصمیمات رو بگیره و مدام هم اشتباه میکنه. خیلی زیبا ریشه مشکلات و ضعف های سوبارو رو نشون داد.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این لینکه Access Denied میزنه مازیار
بگذریم

این TOP 10 کارهای کیوآنی که من باهاشون حال کردم :x:x:x

1. Clannad After Story: نمیدونم چطوری از لحاظ روحی سالم از این بیرون اومدم... هنوزم تم هایی که اون کار بررسی می کنه به نظرم تو مدیا خیلی کم روشون کار میشه
  2. Suzumiya Haruhi's Disappearance: اینو قبلا تعریف کردم... نصفه شب بعد این که سه ساعت پاش بودم و تیتراژ داشت می رفت گفتم "اوکی...سگ خورد! از اوّل :D" تو فرمت یه انیمه سینمایی مبتنی بر یه فرنچایز، شاید فقط فیلم پنجم Kara no Kyoukai هم سطحش باشه.
  3. Nichijou: کمدی shitpostگونه تو انیمه با Nichijou به اوجش رسید تو همون 2011 و دیگه هیچ وقت به اون حجم از جنون نتونست برسه
  4. Hyouka: بحث ایده و ستینگ باشه، هیوکا کار خیلی معمولی ایه، ولی اون ترکیب بین شخصیت ها و ویژوال فوق العاده خفن اش حسابی میارتش بالا کار رو
  5. Amagi's Brilliant Park: اکثر کارهای لیست رو قبل این که یکی شروع کنم میدونستم خوب اند. این یکی جدا سورپرایزم کرد. کارکنای پارک آماگی یکی از به یاد موندنی ترین Cast کاراکترهاییه که تو این چند سال اخیر دیدم.
  6. Violet Evergarden: از لحاظ روحی دیگه بعد از قسمت 10 این نتونستم سالم بیرون بیام :D
  7. Suzumiya Haruhi's Melancholy: بعضی وقت ها دوست داری یه مشت بکوبونی تو صورت سوزومیا و ناگاتوی بیچاره رو بگیری بغلت و نازش کنی و کلی تعریف نثار کیون کنی. :D اون موقع است که به کلاب SOS دل بستی :D
  8. Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: هر چند به نظرم فصل دوم اش با سر خورد زمین، ولی هنوزم فصل اولش و اون رومنس بامزه و سکانس اکشن های بی ربط و پر زرق و برق اش خیلی چسبیدن
  9. Koe no Katachi: برای یه فیلم اقتباسی از مانگای شاهکارش واقعا کار محشریه و اصولا باید تو لیست باید بالاتر باشه، ولی هنوزم نمیتونم بابت بلایی که سر شخصیت های فرعی و اون پایان محشر مانگا تو سینمایی اش اومد با این اقتباس اون جور که باید حال کنم. جدای همه خوبی هاش (که خیلی زیادن) کلی هم حالم رو گرفت
  10. Kobayashi san's Dragon Maid: آخر کوبایاشی قشنگ این جوری بودم که "عه... همین :| خیلی کم بود که؟ فصل دو کو؟" حس می کنم خیلی به یه فصل دو نیاز داره، چون کل فصل یک تازه یه دنیا Cast کاراکتر خوب رو پایه ریزی کردن.
یه سری هم مثل K-ON و Hibike Euphonium و فصل اول Clannad نرسیدن به TOP 10
و هنوز یه سری کار مثل Kyoukai no Kanata و فصل دوئه HE و فیلم اش و Tamako Story و Kanon هستن که ندیدمشون و امیدوارم سریعتر ببینم شون
Screenshot_20200731-022029.png

باز میشه ، شاید ...تر شکن میخواد
........

کسی سایت ایرانی برای دانلود به جز انیمه لیست سراغ داره ؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,358
نام
محمد
آقا یکی این قضیه ساحره ها توی ری زیرو رو توضیح بده
این ساحره مو سفیده همونی بود که سوبارو نباید اسمش رو میگفت؟ خب پس بقیه ساحره ها کی بودن؟ این موسفیده بقیه شون رو کشته؟ این کشیش ها چه رابطه ای با ساحره دارن زیر دستش اند؟ هدفشون چیه؟ (با اسپویل مشکلی ندارم اگه نیاز بود از ناول برام اسپویل کنید تا قضیه این ساحره ها برام مشخص بشه)
و اینکه اپیزود 4 لامصب آخر خفنا بود. همون قضیه که یه آدم عادی با کلی ضعف و شکست و کمبود اعتماد به نفس حالا مجبور میشه در سخت ترین شرایط سخت ترین تصمیمات رو بگیره و مدام هم اشتباه میکنه. خیلی زیبا ریشه مشکلات و ضعف های سوبارو رو نشون داد.
اکدینا=جادوگر طمع/انسان
ساتلا=جادوگر حسادت/نیمه الف
دوتا کرکتر متفاوت هستن.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,358
نام
محمد
در مورد قسمت 29 تاپی مصاحبه کرده:
ازش پرسیده بودن که بعد اومدن سوبارو به این دنیا چه بلایی سر خانواده اش اومده، اینم گفته:
پدر و مادر سوبارو هر روز دارن اشک میریزن و ناراحتن!:(
تحقیقات پلیس نتیجه ایی نداشته.
کنیچی سعی داره نائاکو رو دلداری بده، ولی بی فایده است.
ناپدید شدن پسرشون فقط باعث ناراحتی و غمشون شده.

خلاصه اینکه بدبختی سوبارو بعد اومدنش به این دنیا هم ادامه داره:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر