Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
من احساس میکنم GOH بعد از هر اپیزودی که پخش میشه، نچسب تر میشه :-"
در شرف دراپ شدنه الان... :-w
دراپ کن بره بابا :) مبارزه موری جین و داوی تو وبتون کجا این نبرد حروف های ژاپنی و نقاشی ببر و اژدها کجا =)) اصلا معلوم نیست چه غلطی میخواستن بکنن فقط خواستن یه چیزی ساخته باشن
برید وبتونو بخونید اگه علاقه دارید به نبرد انسان و خدایان

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
فصل دوم baki که نت فلیکس چند وقتی هست داده بیرون رو چند روز پیش دیدم و باید بگم دیدید الاغ چه جور تو گل گیر میکنه؟ (حداقل شنیدید :D ) اینا تو این انیمه گیر کردن :/
اسپول حساب نمیشه آ منتها شاید کسی حساس باشه بخواد ببینه :D

پدر باکی :|
شخصیتی ساختن در حد خدا که راهی براش پیدا نمیکنند شکست بخوره برای فصل بعدی باز میخوان حریفای گذشته باکی رو برگردونند، انیمه قشنگ میوفته رو تکرار
میخوان دیگه چی رو نشون بدن؟ حداقل اینجا یه نقطه ضعفی از پدرش رو میکردن که برای فصل بعد جمع و جورش کنند بره نه اینکه هی کشش بدن
جالبیش اینه اسم انیمه باکی هستش تصور کن نتونه پدرشو شکست بده انگار این همه وقت گل لگد کردیم یا اگه هم شکست بده یعنی اینقدر خفن شده که این غول تشن رو میتونه زمین بزنه؟ بیخیال
در هر دو صورت انیمه تو منجلاب گیر افتاده و پایانش مضحک میشه :/

Shokugeki no Soma S5 - فقط منم که دیگه حال نمیکنم باهاش؟ :|
موندم چه طور فصل اول هیجان داشتم برای قسمت بعد، الان حتی حسش نمیاد و همینجوری پلی میشه که فقط دیده بشه بره، فکر کنم مشکل پیدا کردم :/
دیگه جذاب نیست بیخودی زور میزنند

The God of High School - اینو که من پوکر فیس نشستم میبینم، مانهواش البته آش دهن سوزی تر از این نبوده ولی باز قابل تحمل تره تازه همشو هم نخوندم :D

و اما گل سر سبد مجلس :D
خواستم بگم دشمنی ها و کینه ها رو از انیمه وان پیس برای یه لحظه فراموش کنید و این سه قسمت 933 و 934 و 935 رو ببینید و حال کنید با زورو ساما
شخصا سر این تیکه خشنود شدم خشنووووووود

images

باشد که رستگار شوید :D

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
Shokugeki no Soma S5 - فقط منم که دیگه حال نمیکنم باهاش؟ :|
موندم چه طور فصل اول هیجان داشتم برای قسمت بعد، الان حتی حسش نمیاد و همینجوری پلی میشه که فقط دیده بشه بره، فکر کنم مشکل پیدا کردم :/
دیگه جذاب نیست بیخودی زور میزنند
افتی که shokugeki کرد، هم مانگا و هم انیمه، انقدر شدید و بد هست که کلا توی تاریخ اثار ادبی و ... کمتر مشابهش رو میشه دید :-":-"
2-3 ارک اول خیلی خیلی خوب بودن، حدود 100 اپیزود از مانگا و 2 فصل انیمه، ولی بعد کم کم افت شروع شد و ازیه جایی به بعد هم سقوط ازاد کرد :-"
حیف واقعا... :-??

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
حس میکنم شدیدا به چنین چیزی نیاز دارم:-":D
انیمه حال خوب کن:D دقیقا با این حس و حالی که گفتی:D

---
@XsmokeX
من خودم خیلی هیرو آکادمی رو دوست دارم و به نظرم پتانسیلش رو داشت که جا پای ناروتو بزاره...
ولی جدا نتونست اون سطح توقعات رو بر آورده کنه تا اینجای کار...
در مورد کاراکترها که کلا مقایسه شون شوخیه:-"
فایت هم چندتا فایت خفن داشت! از نظر هیجان هم خوبن... ولی چون فلسفه بدمن هاش لنگ میزنه، فلسفه مبارزاتشون(که بخشی از مبارزه حساب میشه:-" ) هم لنگ میزنه:D
بدمن هاش بیشتر شبیه بچه های شری هستن که قدرت خفنی گیرشون اومده... بچه بازیه کارهاشون کلا:|

---

جا داره بگیم چپتر اخیر وان پیس بسی حال داد!
دو تا پنل خیلی خفن و جذاب هم داشت، روحمان شاد شد:x
مرد مومن یخورده فرصت بده به انیمه :D
تو الان مقایسه کن هیرو آکادمیا رو با 50 - 100 قسمت اول ناروتو اگه بهتر نباشه قطعا ضعیف تر هم نیست :-"
بدمن های گنده ناروتو یهو با خلق الساعه که نیومدن کلی قبلش مقدمه و بدمن های کوچیک تر و این داستانا بود :-"
به هیرو آکادمیا هم فرصت داده بشه به نظرم قطعا بدمن های بهتر می تونه معرفی کنه. کما اینکه الان مثلا استین هم یکی از کاراکتر های فوق خفنش بود که متاسفانه زیاد وارد داستان نشد...
موافقم ولی به نظرم این دوتا رو زیاد نمیشه مقایسه کرد دلیلشم اینه که مای هیرو مثل ناروتو زیاد وارد مفاهیمی مثل انتقام جنگ صلح و از اینجور چیزها نمیشه درسته تو یکی دوتا ارک مثل مسابقه مشابه همن ولی اگه داستان کلی رو بخوایم مقایسه کنیم با هم تفاوت زیادی دارن
تو انتاگونیست های ناروتو از همه با ابهت تر همون پین بود چون بک استوری و ارک کاملی داشت ولی از طرفی بقیه تو منطق و تفکر می لنگیدن

و در اخر درباره مبارزات جذابیت مبارزات ناروتو به خلق یک سری قدرت خاص مثل شارینگان و رینگان بود وگرنه اگه همه عوامل مثل کیفیت انیمیشن منطق مبارزات و breathtaking بودن رو در نظر بگیریم از ناروتو بهتر هم داریم که به عنوان نمونه میشه به HxH و FMA Brotherhood اشاره کرد.
RECS: Top 30 Anime of All Time According to SungWon Cho, aka ProZD

View attachment 158862

View attachment 158863

با وجود کابوی بی‌باپ ، شیروباکو ، فول متال پنیک و k-on و summer wars

View attachment 158864
لیست از این داغونتر هم مگه میشد :-"
کلی کار گاد لول مثل گینتاما فول متال شینگکی سانگاتسو مونوگاتاری و ... حضور نداشتن.
چند وقته دارم kingdom میخونم و الان رسیدم به چپتر 500 و اینکه عجب چیز فوق العاده ایه هر چپترش پر از تعلیق هیجان استراتژی تاکتیک و سوپرایزه و اجازه نفس کشیدن نمیده از طرف دیگه کارکترسازی بسیار فوق العاده ای داره بطوری که کارکتری در داستان اضافه نیست و همشون جذابیت خودشونو دارن
خلاصه هر کی تا الان نخونده و جزو زیانکاران بوده:-" با کله بره بخونه که بدون شک یکی از بهترین و نفس گیر ترین مانگاهای تاریخه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
RECS: Top 30 Anime of All Time According to SungWon Cho, aka ProZD

View attachment 158862

View attachment 158863

با وجود کابوی بی‌باپ ، شیروباکو ، فول متال پنیک و k-on و summer wars

View attachment 158864

بار اول که لیستش رو میخوندم گفتم با این سلیقه اش پس Eizouken کجاست... نمیتونه نباشه :D
که یهو دیدم تو رتبه 29 ـه :D

Great Taste Confirmed :> :>

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
به بقیه لیست کاری ندارم ولی همینکه موشیشی و مانستر اون بالان، اعتبار لیست خیلی میره بالا:-":-":-"
موشیشی رو ندیدم ولی مانستر...نع :-"
بعد خدایی رتبه steins gate و Hunter x Hunter رو نگاه کن قشنگ توانایی بلعیدن انیمه های بالای لیست رو دارن ^:)^
تو لیست مانگاشم هم Vagabond و kingdom حضور ندارن :((
هر جور نگاه کنیم لیست نچسبیه :-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
تو سینمایی ها به خاطر حضور Strong World دمش گرم:D

ولی سریالی... کلا اینکه انیمه های بالای 100 قسمت، همشون اون 5~6تای ادل لیست نیستن، خودش لیست رو باطل میکنه:-" (وان پیس،ناروتو،بلیچ،هانترxهانتر، گینتاما و ... :-" ) همچنان... انیمه بلند >>> کوتاه:-" بحثم نداریم:p

با این حال دمشون گرم که اخوی ها ( Space Brothers ) تو لیست هست! باور کنیم تو دنیا غیر از من و محمد علی، گویا یکی دو تا طرفدار دیگه هم داره!!! :(( :x

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
تو سینمایی ها به خاطر حضور Strong World دمش گرم:D

ولی سریالی... کلا اینکه انیمه های بالای 100 قسمت، همشون اون 5~6تای ادل لیست نیستن، خودش لیست رو باطل میکنه:-" (وان پیس،ناروتو،بلیچ،هانترxهانتر، گینتاما و ... :-" ) همچنان... انیمه بلند >>> کوتاه:-" بحثم نداریم:p

با این حال دمشون گرم که اخوی ها ( Space Brothers ) تو لیست هست! باور کنیم تو دنیا غیر از من و محمد علی، گویا یکی دو تا طرفدار دیگه هم داره!!! :((:x
واقعا این که جز من کس دیگه‌ای هم اخوی‌ها رو دوست داره برام از همون موقع عجیب بود:D
زمان پخش جزو انیمه‌هایی بود که هیچ کس داوطلب زیرنویسش نشد و منم واقعا در اقدامی انتحاری رفتم سراغش چون با میزان گشادی که از خودم سراغ داشتم می‌دونستم نیمه کاره می‌مونه:-<
انقدر هم که به هرکسی گفتم این رو ببین و بهم ضد حال زد،‌ انرژیم تموم شد و زیرنویسش نصفه موند.

الآن هم که دوباره زیرنویسش داره انجام میشه، باید برم جلوی مترجمش تعظیم کنم. چون فقط خودش، من و تو انیمه رو می‌بینیم.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
موشیشی رو ندیدم ولی مانستر...نع :-"
بعد خدایی رتبه steins gate و Hunter x Hunter رو نگاه کن قشنگ توانایی بلعیدن انیمه های بالای لیست رو دارن ^:)^
تو لیست مانگاشم هم Vagabond و kingdom حضور ندارن :((
هر جور نگاه کنیم لیست نچسبیه :-"

مانستر خیلی خوبه :-" و از معدود انیمه هایی هست که میشه گفت خاص هست، چیزایی توی انیمه و داستان هستن که توی بقیه انیمه ها دیده نمیشه...
+
من سنم که داره میره بالا، ارزش چندتا انیمه همینطور بیشتر و بیشتر میشن برام.
اولیشون Mushishi هست، همون اول هم که انیمه رو دیدم خیلی خیلی ازش لذت بردم، و انیمه ای هست که با اینکه روند ارومی داره ولی مدام دوباره میرم سراغش و از اول تا اخر میبینمش. مخصوصا توی زمستون ها و شب های سرد و طولانی! با هر دفعه دیدن هم ارزش انیمه برام بیشتر میشه...
یکی دیگه هم همون مانستر هست...

در کل هنوزم سخته که بخوام لیست بهترین انیمه هایی که دیدمو بدم (مثلا top 20 یا top 30) ولی تقریبا مطئنم که 5-6 تا انیمه اول کدوما هستن :-"

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
واقعا این که جز من کس دیگه‌ای هم اخوی‌ها رو دوست داره برام از همون موقع عجیب بود:D
زمان پخش جزو انیمه‌هایی بود که هیچ کس داوطلب زیرنویسش نشد و منم واقعا در اقدامی انتحاری رفتم سراغش چون با میزان گشادی که از خودم سراغ داشتم می‌دونستم نیمه کاره می‌مونه:-<
انقدر هم که به هرکسی گفتم این رو ببین و بهم ضد حال زد،‌ انرژیم تموم شد و زیرنویسش نصفه موند.

الآن هم که دوباره زیرنویسش داره انجام میشه، باید برم جلوی مترجمش تعظیم کنم. چون فقط خودش، من و تو انیمه رو می‌بینیم.
منم خیلی دوسش دارم ، همون موقع که شما زحمتشو میکشیدی تا جایی که زیرنویس کردی دیدم ، ولی حالا که دوباره دارن بچه ها زیرنویسش میکنن باید برم از اول ببینم چون یادم رفته چی بود اصلا.
خلاصه که خیلی کار خوبیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر