Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
اولیشون Mushishi هست، همون اول هم که انیمه رو دیدم خیلی خیلی ازش لذت بردم، و انیمه ای هست که با اینکه روند ارومی داره ولی مدام دوباره میرم سراغش و از اول تا اخر میبینمش. مخصوصا توی زمستون ها و شب های سرد و طولانی! با هر دفعه دیدن هم ارزش انیمه برام بیشتر میشه...
یکی دیگه هم همون
والا من هاردم چند سال پیش ترکید.
تا قسمت 20 فصل اول رو دیدم، خدایی هرچی جلوتر رفت بیشتر خوشم اومد.
والا وقت نشد از اون موقع ببعد بقیه اش رو ببینم، الان داستان اش تموم شده،( اگه یک چیز تو این همه سال انیمه دیدن متوجه شده باشم، اینکه خدایی اینا تموم شدن حالیشون نمیشه:)) یا بعدا برم سراغ اش؟

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
مانستر خدایی شاهکاره!
من نمیدونم چطور خیلی جاها اینقدر اندرریتد و ناشناخته هست.:(
صد در صد مخالفم.منم مثل خیلیا اصلا مانستر رو انیمه نمیدونم چون هیچ کدوم از پارامترهای انیمه بودن رو نداره جدای اون یه داستان الکی داره هیجان نداره هی کشش میده.من با این که از دث نوت متنفرم ولی اونو به این مانستر ترجیح میدم.داستانش خیلی نچسبه خداییش

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
والا من هاردم چند سال پیش ترکید.
تا قسمت 20 فصل اول رو دیدم، خدایی هرچی جلوتر رفت بیشتر خوشم اومد.
والا وقت نشد از اون موقع ببعد بقیه اش رو ببینم، الان داستان اش تموم شده،( اگه یک چیز تو این همه سال انیمه دیدن متوجه شده باشم، اینکه خدایی اینا تموم شدن حالیشون نمیشه:)) یا بعدا برم سراغ اش؟
عاقا برو سراغش که فصل دومش بهترم میشه :-" داستان و ... هم تموم شده (مانگاش هم خیلی وقت پیش دوروبر 2005-2006 تموم شده)
+
در مورد مانستر هم، اتفاقا از بهترین ها (و حتی بهترین) انیمه seinen یا بزرگسالانه هست، بدون اینکه بخواد فقط با خشونت یا نمیدونم داستان و شخصیت های edgy و خفن خودشو جدی نشون بده:-"
دقیقا یکی از مشکلات من با خیلی از انیمه ها/مانگا ها اینه که بیش از حد خودشونو جدی میگیرن و یجورای توی ذوغ ادم میخوره :|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
مشکل مانستر بیشتر تو Pacing اش بود... بعضی موقع ها قشنگ حس می کردی هیــــــــــچ چی جلو نمیره تو داستان :D
ولی اون اتمسفر خفه و داغون کننده اش واقعا کم نمونه است.
یوهان هم با اختلاف یکی از بهترین آنتاگونیست های تاریخ انیمه است. دو سه تا از حرکت هاش کامل مغز منو پاشوند زمین. خیلی خوبه این بشر:x:x (و البته خواهر کاوایی اش :D)

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
مشکل مانستر بیشتر تو Pacing اش بود... بعضی موقع ها قشنگ حس می کردی هیــــــــــچ چی جلو نمیره تو داستان :D
یوهان هم با اختلاف یکی از بهترین آنتاگونیست های تاریخ انیمه است. دو سه تا از حرکت هاش کامل مغز منو پاشوند زمین. خیلی خوبه این بشر:x:x (و البته خواهر کاوایی اش :D)
اون بعضی وقتها تقریبا 70درصد قسمت ها نبود?اخرش قشنگ معلوم بود دیگه حوصله خودشونم سر رفته بود.ولی از انصاف نگذریم دیالوگای خفن کم نداشت جون میداد برای نقل و قول و گذاشتن زیر پست ها

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
کاملا موافقم مانستر داستان و فضاسازیش عالیه ولی داستان پردازی و روند داستانش بیش از حد کند و رئاله و این موضوع برای یک سری از مخاطبین تا حدودی خسته کنندست

در اخر تو کارهای روانشناختی هیچی فصل اول Psycho-Pass نمیشه:x ( Makishima Shougo > johan Liebert >:))

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب بالاخره انیمه parasyte the maxim رو دیدم
از اونجایی که استودیو سازندش Madhouse بود و همچنین بخاطر تعاریف زیادی که بیننده ها ازش کردن انتظار یک کار فوق العاده رو داشتم ولی اون جوری که باید نتوست انتظاراتم رو براورده کنه
اپیزودهای ابتدایی و شروع داستان واقعا طوفانی بود ولی به تدریج از جذابیت داستان کاسته شد و سوالاتی هم وجود داشت که پاسخی بهش داده نشد جدا از این موضوع بنظرم نویسنده بیش از حد روی کارکتر اصلی زوم کرده بود و به موضوع انگل و تاثیراتی که روی سیستم بزرگتری به اسم جامعه میزاره به میزان کافی نپرداخته بود
در کل انیمه خوبی بود ولی بنظرم به جزییات و شاخ و برگ بیشتری نیاز داشت و اون شکلی که باید از پتانسیل داستان به خوبی استفاده نشد امتیاز هم بهش 8 میدم.

با این انیمه میشه گفت تقریبا همه ی کارهای madhouse که استودید محبوبمه رو دیدم و اگه بخوام یه TOP 10 از این استودیو بدم به این صورت میشه :

10 - Death Parade
9 - No Game No Life
8 - Claymore
7 - Parasyte the Maxim
6 - Monster
5 - Death Note
4 - Hellsing Ultimate
3 - One Punch Man
2 - Hajime no Ippo
1 - Hunter x Hunter

Chihayafuru هم سازندش مد هاوسه که هنوز ندیدمش ولی تو لیست plan watch قرار داره و بعدا حتما می بینمش.

خب مثل اینکه چپتر 132 وان پانچ من ترجمه شده و اومده خلاصه اینکه حملــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه>:):D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
A WHISKER AWAY + Weathering With You ، Hello World BKNH the Movie Heroes Rising دیدم هر سه تاشون خوب بودن ولی اون دوتایی اولی خیلی نرمال بودن به نظرم!اون عمق لازم رو نداشتن که داستان رو از اول تا اخر با خودت همراه کنه هر دوتا شروع خیلی خوبی داشتن ولی هرچقدر به اخرای داستان میرسیدم بدتر بدتر میشد بعضی و اصلا هیجان زده ات نمی کرد!!نمی دونم بعده دیدن YOUR NAME و A Silent Voice هر چی سینمایی دیدم اصلا به این 2تا نزدیک نیستن رسما از اول تا اخر داستان تو رو با خودت میبره و یه لحظه هم خسته نمیشی!
خلاصه دیدنش رو به همه پیشنهاد میکنم ولی اصلا و ابدا به فکر مقایسه با YOUR NAME و A Silent Voice نباشد که اونوقت انیمه نامید کننده میشه براتون:D
Hello World به نظرم کاره بهتریه یکم بعضی جاهاش رو قاطی میکنه ادم ولی ارزش دیدن داره فقط ایکاش اینقدر پیچیده اش نمی کردن اخرش رو:|

از اون طرف این فصل یکی از بهترین فصل های برای انیمه دیدن هست فصل سوم Yahari Ore, فصل سوم kingdom که بخاطر کرونا نمی دونم چرا پخشش شروع نکردن ولی حساب می کنم.فصل دوم Re Zero=P~:x فصل دوم Enen.no.Shouboutai که واقعا عالی و نمی دونم چرا منو شدید یاده soul eater میندازه :D فصل اخر Shokugeki no Soma با این که تو این فصل نامید کنندهاست ولی ارزش دیدن هم داره ولی خیلی افت کرده داستان طوری میره جلو که انگار عجله دارن برای تموم کردن ثبلا تو هر قسمت 1 غذا رو از اول تا اخر بررسی می کردن و... الا یدفعه تو یه ایپزود چند تایی رونمایی میشه و سریع از روش رد میشن!!خیلی دلم می خواست یه غذایی ایرانی یکی از اونا می پختن و داورا از هوش میرفت:)):D و Sword.Art.Online که بدک نیست جلو های ویزه خوبی داره و به نسبت بقیه فصل ها بهتره

تو این بین یه The God of High School که گرافیک کار،موسیقی و انیمیشن هاش واقعا چشم نوازه ولی چنتا مشکل اساسی داره!
1-کره ای هست:D یه مشکلی که کار های مانهوا و... دارن op یا بی همتا بودن شخصیت اصلی هستش هرچی مانهوا و... خوندم طرف 1-2 چپتر اول هیچه بعد یدفعه پاوراپ بوست میشه به بالا 200% بعد کلی طرف عوض میشه شخصیتش edge تر میشه و رسما همه رو مزاحم میبینه یا تو سطح خودش نمی بینه خلاصه همه رو با یه ضربه میزنه بدونه این که به مشکل بخوره زیاد و با کلی قیافه گرفتن و... الا solo leveling که همه دارن براش پیراهن پاره می کنند موندم چطوری لذت می برن؟انگار طرق یه ترینر و یا چیت کد زده و همه رو از دم میکشه بدون مشکل!بعد ملت میان میگن woooooooow عجب چیزیه دیدی چطوریه طرف رو ناکت کرد omg و....
از نظر طراحی کار های کره ای خیلی خوبه ولی به داستان که میرسن تا یه جایی کششن دارن بعدش تا اخر همون رو ادامه میدن و شخصیت اول بی دردسر همه رو میزنه!
2-اسم های شخصیت های انیمه هست الا 5 قسمت که اومده هنوز اسم شخصیت هارو نمی دونم=)):)) فقط وقتی یکی اشاره کنه یا اسمش رو بگه یادم میافته اره پس اینه اسم طرف:D باید این سازنده های کره ای روش خیلی کار کنند اسم های سر راستر رو انتخاب کنن یا فقط اسم کوچیکشون!
3-انیمه با مانهوا خیلی خیلی فرق داره دیروز رفتم یه 5 قسمتی از مانهوا رو خوندم رسما شخم زده بودن کل مانهوا رو با این کارشون از دیالوگ ها گرفته تا حرکت های مخصوص خودشون!واقعا مانهوا فایت هارو خیلی بهتر از انیمه نشون میده!برید همین فایت اخری رو ببینید تا بفهمید عمق فاجعه رو...
Deca-Dence هم قسمت اول عالی بود فکر میکردم دارم Mad Max: Fury Road رو میبینم تا این که اخرش رو دیدم....:|خواستم دراپ کنم ولی هنوز بهش شانس میدم شاید نظرم رو تغییر داد ولی ایکاش نشون نمیدادن اون صحنه رو....
گل سر سبد هم Re Zero هستش هر 5تا قسمتی که تا الا اومده عالی بوده مخصوصا 2تای اخری
این جادوگره اکیدونا واقعا شخصیتش عالی هم ترسناکه و هم دوست داشتنی!!خیلی دلم می خواد این به سوبارو یکم قدرت بده یا....
اخر انیمه هم قشنگ برگشتیم به چیزی که انیمه رو خاص میکنه که همانا مرگ سوبارو هست که به بدترین شکل کشته شدx_xبا این وضع فکر نکنم دیگه این ریسک رو بکنه و وقت بده امیلیا ازمون رو تموم کنه یعنی هرچی حرف در مورد اعتماد و... بود به امیلیا گفت رسما کشک دود شد رفت هوا فکر نکنم امیلیا تموم کنه و سره این رابطه اشون شکر اب میشه با سوبارو باز
2 حالت پیش میاد که قسمت بعدی سوبارو املیلا رو بوست کنه و ازمون رو تموم کنه و سریع برگرده که فکر نکنم امیلیا توانایی انجام رو داشته باشه
پس اونی که تموم میکنه ازمون رو به نظرم سوبارو باشه و امیدوارم اخرش اکیدونا یا.... یه قدرت توپی بهش بده واقعا بی انصافیه تا الا بدون قدرت بوده سوبارو و بره کلک اون شکارچی روده رو بزنه خودش!!
اخرش هم عالی میشه خودش پادشاه بشه=P~
خلاصه داستان واقعا جا داره برای همه چیز

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
الان قسمت Re:Zero رو جدید رو دیدم...
اوووف عجب قسمتی بود.:-t
اول
به به... روانشناس اکیدونا رو داشتیم.>:)=P~
نگاه کنید چه دختر خوبیه کاری کرد سوبارو والدین اشم ببینه، بعد فرشته آبی واقعا رقابت سختی بین ایشون و املیا برای جایگاه Best Girl هست:D

دور از این حرفا یکی از بزرگترین اتفاقات قسمت این بود که بالاخره مشخص شد که چرا ارک قبلی خبری از روزوال نبوده.
خود روزوال میدونسته همچین اتفاقاتی میوفته، و با معرفی املیا در انتخابات فرقه ساحره دنبال اش میاد، از عمد به امیلیا هیچ چیزی نگفته و کاملا منتظر حمله فرقه ساحره بوده تا بعد حمله املیا اعتماد مردم رو کسب کنه.
انگار براش هم مهم نبوده چند نفر بمیرن تا وقتی به هدف اش برسه و حتی رام هم براش حکم مهره رو داشته.:/
ایمان اش به سوبارو من رو کشته:D
کلا این بشر مثل اکیدنا، خیلی آدم مرموزیه! توی سیزن یک هم به رام گفت هدفش کشتن اژدهاست:D
بعد میبینیم که رام به فردریکا مظنونه، نکته جالب اینجاست ما در قسمت دوم فردریکا رو میبینم که نامه ایی از رزوال دستشه!:-? حالا هم که به سوبارو گفته با بئاتریس بحرفه.:D

اوه جریان اینکه گارفیل عاشق Ram هست.
من خیلی خوشم میاد، وقتی داستان ها روابط رومانتیک بقیه هم بحساب میارن، ماشالا اکثر اوقات توی انیمه های ایسکای بجز شخصیت اصلی بقیه مردان حکم پشمک رو دارن، رسما احساس ندارن.:D
رئیس این نیمه حیوانات هم دیدیم، و مشخص شد، دورگه ها نمیتونن هیچ جوره از صومعه خارج شن و روح اشون اینجا میمونه.

امیلیا هم آزمون اش رو رد شد...ولی هر شب که میرفت داغون تر و داغون تر طوری که حتی گارفیل هم دلش به رحم اومد:(

خب بالاخره برگشتیم عمارت روزوال...
<:-P>:):xAnd Elsa is back baby
جالب اینجاست، اولین کسی که سوبارو رو توی ارک میکشه، همون کسیه که برای اولین بار توی داستان کشتش..:D
اینکه سوبارو روی دل و روده اش لیز خورد جدا از دارک بودن خنده دار هم بود.:))
خلاصه اینکه بنظر میاد بدبختی های سوبارو بازم شروع شده.:D

آخرین ویرایش:

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
یه انیمیشن قشنگ :Lovestruck:

images

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Sony Wants to Conquer the Anime World Next

Sony has slowly shifted from consumer electronics to entertainment over the past decade, and it’s aiming to add anime as its fourth major pillar, alongside music, movies, and, of course, games

The organisation now intends to unify its entertainment businesses to help push its anime initiative, with games part of its approach

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر