Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

امتیاز شما به فیلم Tenki no Ko (Weathering With You)

• مجموع رای دهنده‌ها
    47

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
15,400
نام
امیر حسین
نه بانوئه، نه .... یه دختر قابل ترحم و نیازمند محبته
نیازمند محبت...
هممم...
میگن دستت رو تو عسل کنی و طرف گاز میگیره ها! این گاز که هیچی با تبر دستت رو قطع میکنه و میره مثل وحشی های آدم خوار میخوره:-"

یک چیزی بگید که در حقش انجام نشده باشه! چه در طول همین فصل، چه در این تایم اسکیپ! و چه در آینده!
بعضی آدما نه نیاز به ترحم دارن و نه محبت! ذاتشون از پایه خرابه! بعضی وقتا باور ندارم که میگن بچه که متولد میشه مثل یه کاغذ سفید میمونه... حداقل در مورد این دختر صدق نمیکنه:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
11,234
نام
مازیار
نیازمند محبت...
هممم...
میگن دستت رو تو عسل کنی و طرف گاز میگیره ها! این گاز که هیچی با تبر دستت رو قطع میکنه و میره مثل وحشی های آدم خوار میخوره:-"

یک چیزی بگید که در حقش انجام نشده باشه! چه در طول همین فصل، چه در این تایم اسکیپ! و چه در آینده!
بعضی آدما نه نیاز به ترحم دارن و نه محبت! ذاتشون از پایه خرابه! بعضی وقتا باور ندارم که میگن بچه که متولد میشه مثل یه کاغذ سفید میمونه... حداقل در مورد این دختر صدق نمیکنه:-"
البته من مانهوا رو از طبقه مرگ به بعد نخوندم ، نمیدونم بعدش چی شده ... و به گذشته شخصیت ها پرداختن یا نه ... ولی باید ببینیم چی به سرش اومده که اینطوری شده. الان ، ریچل یا راشل یا راهل ... فقط از جانب یکی محبت دیده که با تمام وجود ازش نفرت داره ...

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
1,477
نام
محمد علی
سلام

این ادبیات در شأن ایجا نیست . رعایت کنید .
دقیقاً
ما اینجا فقط بانو رو ستایش می‌کنیم و برای مخالفینش آرزوی هدایت و رستگاری.
جز امیر آکیبا که کارش از رستگاری گذشته.

parham_safa

مدیر انجمن
Sep 24, 2005
10,783
نام
پرهام
سلام
دقیقاً
ما اینجا فقط بانو رو ستایش می‌کنیم و برای مخالفینش آرزوی هدایت و رستگاری.
جز امیر آکیبا که کارش از رستگاری گذشته.
خودم در جرگه متنفرین از این بنده ناخلف خدا قرار دارم :D
ولی میشه محترمانه ابراز انزجار کرد .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,319
نام
Ali
اهم...:-"
خوب فصل دوم Kaguya-sama دو روز پیش تموم شد و بعد از تموم شدنش واقعا ناراحت شدم :(
برای من از اون انیمه هایی بود که هر هفته خیلی خیلی منتظرش بودم و یجورایی شنبه ها رو بهتر کرده بود برام. فصل اول انیمه رو هم خیلی دوست داشتم ولی توی فصل دوم سنگ تموم گذاشتن و از هر نظر بهتر شده بود.
در کل میشه گفت تبدیل شد به بهترین انیمه کمدی-رمانتیکی که تا حالا دیدم و امیدوارم ادامش هم ساخته بشه.
الانم میریم سراغ مانگاش :-"
در کل، 9/10
+
رفتم یه نگاهی به انیمه های تابستون انداختم، فصل سوم Yahari ore... از 10 جولای شروع به پخش میشه، بهترین انیمه ممکن در نبود کاگویا-ساما :-"
فصل دوم re zero هم هست که خیلی منتظرش بودم، اقتباس انیمه ای God of high school هم پخش میشه که تعریف مانگاشو خیلی شنیدم...
به جز این 3 تا هیچی از بقیه انیمه های که قراره پخش میشن نمیدونم :-"

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
303
نام
عارف
یعنی این همه اومدین پست دادین ولی هیچ کدومتون از قسمت 11 kaguya sama تعریف نکردید :-"
عالی بود این قسمت...یاد گینتاما و قسمت های درام مادائو افتادم
کلا کمدی که درام و شخصیت پردازی بهتری داشته باشه رو بیشتر دوست دارم و این قسمت به شخصه برای من بهترین قسمت کل کاگویا ساما بود
در وصف این فصل هم میشه گفت خیلی خوب بود و اینکه بنظرم کم بود و ای کاش ۲۴ قسمتی میساختن :-"
امتیاز هم بهش 8 میدم.

+

فصل چهارم Haikyuu رو دیدم و اینکه نسبت به فصل های قبل از نظر انیمیشن و کارگردانی افت داشت
سه فصل قبلی به قدری هیجان انگیز و فوق العاده بود که به راحتی میتونم بگم جزو ده انیمه برترمه ولی این فصل کمی ناامید کننده بود
احتمالا میرم سراغ مانگاش:-"

+

Yahari ore:sick::sick::sick:

آخرین ویرایش:

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
380
نام
کاوه
امروز، سی جون، دهمین سالگرد انتشار برج خدا و معرفی بانوی دو عالم، راشل-ساما، به خوانندگان هست.
تعداد subscribe های برج خدا توی سایت WEBTOON مرز دو میلیون رو رد کرده که نشون می‌ده انیمه تاثیر قابل توجهی روی رشد تعداد مخاطب‌ها داشته. اگه احیانا از دنبال‌کننده‌های منهوا هستید سعی کنید منهوا رو سابسکرایب و چپترها رو لایک کنین. ظاهرا انجام این کارها به SIU، نویسنده داستان، کمک می‌کنه.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اخیرا شروع به خوندن مانگای Frieren at the Funeral کردم. ترجمه و انتشار مانگا امسال شروع شده. داستان با بازگشت گروهی از قهرمان‌ها که موفق به شکست دادن Demon Lord شدن، شروع می‌شه. داستان در مورد دختری به نام فریرن (Frieren) هست که نقش جادوگر رو توی این گروه داره. توی دنیای داستان هر پنجاه سال یکبار شهاب سنگ‌ها از آسمان می‌گذرن و منظره قشنگی رو ایجاد می‌کنن. قهرمان‌های داستان کنار هم جمع می‌شن و تصمیم می‌گیرن قبل از خداحافظی به تماشای این منظره برن. وقتی که از هم می‌خوان جدا بشن، تصمیم می‌گیرن که پنجاه سال بعد دوباره کنار هم جمع و منظره عبور شهاب سنگ‌ها رو ببینن. وقت خداحافظی، فرین به بقیه شخصیت‌ها می‌گه که ماجراجویی خیلی خوبی بود، فقط حیف که کوتاه بود. همین جمله، نقطه شروع داستانه. ماجراجویی که فریرن کوتاه توصیفش کرده، 10 سال طول کشیده. مسئله اینجاست که گذر زمان برای فریرن که یک الف (Elf) هست با سایر افراد متفاوته. این فرد نگاه متفاوتی به مسئله زندگی داره.

پنجاه سال می‌گذره و فریرن و دوستانش مجددا کنار هم جمع می‌شن. وقتی فریرن که هیچ تغییری نسبت به نیم قرن پیش نکرده، دوستانش رو که حالا پیر شدن می‌بینه، برای اولین بار شروع به فکر کردن به مفهوم مرگ و زندگی می‌کنه. الف‌ها توی ادبیات فانتزی توی صدها کتاب به شکل‌های مختلف ظاهر شدن، ولی این مانگا، اولین داستانی هست که همچین نگاهی به الف‌ها داره. تالکین توی ارباب حلقه‌ها تا حدودی سر رابطه آراگورن و آروِن وارد این بحث می‌شه، ولی اصلا قابل مقایسه با این مانگا نیست. کلا بعد از خوندن این مانگا باعث می‌شه ارزش زنده بودن و مفهومش رو بیشتر درک کنیم یا حداقل قدر آدم‌های زنده اطرافمون رو بدونیم. نکته جالب اینجاست که Frieren در زبان آلمانی به معنی یخ هست و نگان فریرن به مسئله زندگی در ابتدای داستان یه نگاه سر و بی‌تفاوت هست.

خوندنش رو به همه توصیه می‌کنم. داستان دلگرم‌کننده‌ای هست که نگاه واقع‌گرایانه‌ای به مسئله مرگ و زندگی انداخته. فانتزی بودن ستینگ داستان باعث جداب‌تر شدنش شده. کمتر مانگایی رو پیدا می‌کنین که با وجود داشتن یه فضای دلگرم‌کننده، روابط بین کاراکترها و اتفاقاتی که براشون می‌افته، واقع گرایانه باشه. این مانگا از نظر فضاسازی مشابه داستان‌هایی مثل The World of Machida-kun یا Your lie in April هست، ولی برخلاف اون کارها، روابط بین شخصیت‌ها و اتفاق‌هایی که براشون می‌افته، کاملا رئاله، اونم با وجود اینکه یه کار فانتزی هست و پروتاگونیست داستان انسان نیست و یه الفه.

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
240
نام
آرش
سلام
کسی چیزی تو مایه janshin kickdrop سراغ داره منظورم فقط کمدی نیستا یه چیزی تو مایه این یا گینتاما میخوام
سلام و مرسی سلیقه! :-bd
این Machikado Mazoku و Gabriel DropOut یه‌جورایی تو مایه‌های جاشین چانن. البته عین اون که نمی‌شن؛ یدونه باشه :x

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
565
اهم...:-"
خوب فصل دوم Kaguya-sama دو روز پیش تموم شد و بعد از تموم شدنش واقعا ناراحت شدم :(
برای من از اون انیمه هایی بود که هر هفته خیلی خیلی منتظرش بودم و یجورایی شنبه ها رو بهتر کرده بود برام. فصل اول انیمه رو هم خیلی دوست داشتم ولی توی فصل دوم سنگ تموم گذاشتن و از هر نظر بهتر شده بود.
در کل میشه گفت تبدیل شد به بهترین انیمه کمدی-رمانتیکی که تا حالا دیدم و امیدوارم ادامش هم ساخته بشه.
الانم میریم سراغ مانگاش :-"
در کل، 9/10
+
رفتم یه نگاهی به انیمه های تابستون انداختم، فصل سوم Yahari ore... از 10 جولای شروع به پخش میشه، بهترین انیمه ممکن در نبود کاگویا-ساما :-"
فصل دوم re zero هم هست که خیلی منتظرش بودم، اقتباس انیمه ای God of high school هم پخش میشه که تعریف مانگاشو خیلی شنیدم...
به جز این 3 تا هیچی از بقیه انیمه های که قراره پخش میشن نمیدونم :-"
بیا بردار یک چیزی برات دارم بشین یک کله از اول تا آخرش رو ببین از ناراحتی در بیای :D
watch?v=UJyIR0Z-LhE

peyman_eun

کاربر سایت
Mar 18, 2020
86
آیا میدونستین فصل دوم Re:Zero هم دو پارته شده؟ پارت دومش هم زمستان 2021 پخش میشه. با این حساب پارت اولش احتمال زیاد 12 قسمتی باشه.
بعد از 4 سال انتظار سازندگان ری:زیرو اینجوری ضد حال میزنن!
این فصل امید زیادی به انیمه Deca-Dence هم دارم.

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
66
سلام و مرسی سلیقه! :-bd
این Machikado Mazoku و Gabriel DropOut یه‌جورایی تو مایه‌های جاشین چانن. البته عین اون که نمی‌شن؛ یدونه باشه :x
مرسی اوتاکو
اولی که هیچ ولی دومی اصل جنس بود
من عاشق انیمه ای هستم که یه قهرمان تنبل و لش داشته باشه مثل کینتوکی یا جاشین و یه مادائو.این قسمت مادائوش باز خیلی مهمتره :D
این سبک انیمه اسم خاصی نداره؟؟؟دقیقا چه ژانری میشه؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 2, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟