Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
دوستان من یه سریال انیمه درست حسابی تو عمرم دیدم اونم Death Note بود. الان دنبال یه انیمه دیگه (از نوع سریال) میگردم که سرگرمم کنه.
تو سرچ هایی که داشتم به Fullmetal Alchemist Brotherhood برخوردم. اگر مورد خفن تر و جذاب تری به ذهنتون میرسه بگید منم ببینم!:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
دوستان من یه سریال انیمه درست حسابی تو عمرم دیدم اونم Death Note بود. الان دنبال یه انیمه دیگه (از نوع سریال) میگردم که سرگرمم کنه.
تو سرچ هایی که داشتم به Fullmetal Alchemist Brotherhood برخوردم. اگر مورد خفن تر و جذاب تری به ذهنتون میرسه بگید منم ببینم!:D
همونی که سرچ کردی عالیه.

تعداد پرشماری انیمه خوب میشه اسم برد. اما یه دونه یه دونه برو سراغشون.

همین جوری میشه از Psycho Pass و Attack on Titan میشه اسم برد.

اگر کسی هم انیمه‌ای معرفی کرد که با کلمه «بوکو نو...» شروع می‌شد، نبین.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
خب منم اومدم.
مثل فصل قبل عالی.... چیزی که تعجب کردم جدی نمیخوان راش بدن.
امیدوارم Pacing بقیه سیزن هم دقیقا همینطور باشه.
ولی حدس میزنم یک بخش هایی از داستان یک قرن دیگه بیان، اگه درست و حسابی اقتباس کنن.
با اینحال احساساتی شدم، با اینکه این قسمت ها رو توی رمان خونده بودم، ولی اینقدر فاصله فصل دوم زیاد بود خودمم بعضی چیزا رو فراموش کردم:))
بنظرم این دو آرکی که در مورد رم بود، اگه کسی ببینه، بار احساساسی بلایی که سر رم اومد براش تاثیر گذار تر میشه، چون خیر سرشون تازه بعد 4 سال این ارک رو تموم کردن:D قشنگ یکی از بزرگترین پلات توییست های داستان بود.
سوبارو بعد نجات املیا متوجه میشه، با داشتن این قدرت هم قادر به نجات همه نیست و در نهایت اونی که براش عزیز تره از دست داده.
املیا دیالوگی رو که اگه اسپویل هم نشده باشید توی این 4 سال زیاد شنیدید که "Who is rem" هست رو میگه.
:(( بخاطر عوض شدن جای چکپوینت هم قادر به بازگشت به گذشته نیست:|(اخر ما نفهمیدیم سیستم چکپوینت این بشر برچه اساسه!البته هینت هایی هست که آدم رو به فکر میندازن./:))
خب اول از همه میبینم منفور ترین کرکترم اینجاست.
گناه پرخوری $*@£×€^@×¥&^ :Angry:
دلیلی که هر دو اسقف اعظم اومده بودن، بخاطر سلاخی شدن وال سفید بود نه بتلگیوس!چون فکر کنم درست یادم باشه، زمانی که رم با درشکه در حال حرکته قبل از مرگ بتلگیوس هست.
در حقیقت خود سوبارو مسبب کشونده شدن این دو به اینجا شده بود.
vlcsnap-2020-07-11-21h34m25s156.png

دوبلور Regulus/طمع، همون Akira Ishida معروفه که VA کاتسورا از گینتاما هم هست.
اون شوخ طبعی و قاطی کردن اش رو بخوبی تونسته منتقل کنه. جالب اینجاست برخلاف اسم اش رفتار یک آدم متواضع رو داره:))
راستش موقعی گه در مورد ایشون رو توی رمان خوندم من تصور میکردم، یک شخص پیر باشه: چون توی رمان ها بعنوان یک شخص مو سپید قلمداد میشد.
واقعا ظاهرش رو تو LN دیدم، جدا جا خوردم! خیلی جوون تر بود:D
EcbtdcYWoAMuChx.jpg
کروش سان معلول شد!:(حافظه اشم که از دست داده، دیگه باید با کروش جنگجو خداحافظی کنیم:((
vlcsnap-2020-07-11-21h38m42s181.png

رم در نبردی ناعادلانه!:(( چقدر موسیقی و انیمیشن ها عالی بودن.:-t
vlcsnap-2020-07-11-22h05m13s248.png
در لحظه خورده شدن اسم اش و حافظه Rem یک تصویرای مرموز و عجیبی رو میبینیم!
زن مو آبی؟چندتا بچه و یک مرد؟؟؟:D
حقیقتش، این صحنه در رمان ها نبود.
EcaUwMEUMAARAjt.jpg EcaUwMNUYAEROWZ.jpg EcbtdcVX0AEAoav.jpg
واکنش من و بقیه رمان خون ها:
اول اینطوری هستیم:o:o:o

بعد

اینکه متوجه میشم به معنی اینکه: (اگه میخواید هیچی ندونید اصلا باز نکنید!) محو شدن رم از تمامی تایم لاین هاست، رم دیگه در هیچ دنیایی وجود نداره.:(:((
ولی در هر صورت به معنی انیمه شدن ،Rem IF است.
EcbtdssWoAAp5lr.jpg

این توی رمان ها دردناک ترین قسمت برای من بود.
سوبارو نه یکبار مثل انیمه بلکه چندین بار خودکشی میکرد، و هربار میدیدی چه زجری داره میکشه، قلب آدم به درد میومد. با اینحال بخاطر تلف نشدن وقت بطور ضمنی اشاره میکردن که چندبار بوده.:((

با اینکه فریس میخواست اتحادشون با املیا بهم بخوره ولی خب با اینحال کروش(ایشون با اینکه خاطرات اش رو از دست داده، هنوزم زیرکه) و ویلهم درواقع با اینکه میدونستن نزدیک بودن به املیا خیلی براشون خطر داره، ولی برای بازپس گیری خاطرات کروش چاره ایی ندارن.

گریه های فریس برای اربابش!:(
vlcsnap-2020-07-11-22h49m02s196.png

نیم نگاه سوبارو به چاقو،هنوزم به فکر خودکشی است:(

vlcsnap-2020-07-11-22h48m42s215.png vlcsnap-2020-07-11-22h48m49s64.png

املیا چقدر خوبه!
vlcsnap-2020-07-11-22h57m11s231.png

اینجا هم که دیگه اصلا آدم رو دپرس میکنه.
vlcsnap-2020-07-11-22h49m36s224.png vlcsnap-2020-07-11-22h50m04s16.png EckZgPVU4AAss3F.jpg
?
vlcsnap-2020-07-11-22h50m23s240.png vlcsnap-2020-07-11-22h50m44s171.png

اینم عکس صداپیشه رم و املیا بعد پخش اپیزود:)) رم در خواب:(
EcfS7_tWoAU8U3j.jpg
EcfTSjCU8AAWcFN.jpg

از اینجا ببعد تازه میشه گفت داستان شروع شده.:D
آماده شید برای آرک آینده!
>:)

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اگر کسی هم انیمه‌ای معرفی کرد که با کلمه «بوکو نو...» شروع می‌شد، نبین.
حتی اگر Boku no Hero Academia باشه؟ :(
چرا این بدبخت رو پاسوز یکی دیگه کردی:-"

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
The God of High School - Ep 1
قسمت اول خوبی بود، ولی فعلا اونقدرا هم من رو نگرفته. البته منهواش رو نخوندم و نمی‌دونم درست قضیه از چه قراره. امیدوارم جالب‌تر بشه.
پ.ن: دختره خیلی خوبه :))
پ.ن ۲: این پسره شخصیت اصلی چیه رو سرش گذاشته؟ زشته، عیبه! یا... نکنه فقط فکر من مشکل داره؟ :D اگه این‌طوره پس اصن همون تیریپ عینک دودیه؛ عینک گیاهی!

Deca-Dence - Ep 1
خوش‌ساخته و فضا رو خوب از آب درآورده؛ منتهی با وجود شروع طوفانی و اکشن‌هایی که داره یکم حوصلم رو سر برد. ندمبه چرا :-??
----------
آقا این سایت Simkl رو دیدین؟ یه‌چی تو مایه‌های TV Time و ایناس و بدک به نظر نمیاد. پیشنهاد انیمه‌های خوبی داره به‌ویژه.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
The God of High School - Ep 1
قسمت اول خوبی بود، ولی فعلا اونقدرا هم من رو نگرفته. البته منهواش رو نخوندم و نمی‌دونم درست قضیه از چه قراره. امیدوارم جالب‌تر بشه.
پ.ن: دختره خیلی خوبه :))
پ.ن ۲: این پسره شخصیت اصلی چیه رو سرش گذاشته؟ زشته، عیبه! یا... نکنه فقط فکر من مشکل داره؟ :D اگه این‌طوره پس اصن همون تیریپ عینک دودیه؛ عینک گیاهی!

Deca-Dence - Ep 1
خوش‌ساخته و فضا رو خوب از آب درآورده؛ منتهی با وجود شروع طوفانی و اکشن‌هایی که داره یکم حوصلم رو سر برد. ندمبه چرا :-??
----------
آقا این سایت Simkl رو دیدین؟ یه‌چی تو مایه‌های TV Time و ایناس و بدک به نظر نمیاد. پیشنهاد انیمه‌های خوبی داره به‌ویژه.
شما خیلی منحرفی !
چیز خاصی نیست چشم بنده که موقع خواب میزنن به چشم

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
حتی اگر Boku no Hero Academia باشه؟ :(
چرا این بدبخت رو پاسوز یکی دیگه کردی:-"
به خودت بیا مرد...:D در مورد من چی فکر کردی؟:>
دقیقا منظورم همین بوکو نو هیرو آکادمیا بود. مگه انیمه‌ی دیگه‌ای هم داریم که با بوکو نو شروع بشه؟:>
من که چیزی به ذهنم نمیاد:-?

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم.... :-":-":-"

فصل سوم Oregairu و فصل دوم Re Zero شروع شدن و این وسط نمیدونم ما پیر شدیم و حافظه دیگه یاری نمیکنه یا نه ولی قشنگ 10-15 دقیقه ابتدایی هر قسمت مغزم داشت به خودش فشار میاورد که یادم بیاد فصل های قبلی چطوری تموم شدن :|
لعنتی ها هر دو انیمه هم دقیقا داستان رو از جایی ادامه میدن که فصل هایی قبلیشون تموم شده بود :|
+
GoH :-" هم زوده در موردش نظر داد ولی از نظر انیمیشن و .... خوب بود، داستان کلیش که اصلا برا جالب نیست ولی خوب به نظر میاد از اون انیمه هایی باشه که حداقل ارزش یه بار دیدن برای وقت گذرونی و ... رو داشته با شه.
+
به جز این 3 تا چه انیمه هایی این فصل خوبن؟

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
فصل دوم enen no shouboutai چقدر خوبه
امتحانا تموم شده و تو حالت افسردگی بودم که گفتم استارت انیمه های تابستون رو بزنم و دو قسمت enen رو دانلود کردم
قسمت عکس برای تقویم عالی بود :D
کلا داستان و آرت این انیمه خیلی قشنگ کار شده واقعا باهاش حال میکنم
صداپیشه ها هم عالی هستن

میون بحث `` پیکو `` ی دوستان ...

این فصل انیمه حال خوب کن و غیر cringe چیا داریم عزیزان؟

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
خب بریم سر وقت انیمه های تابستون

"خدای دبیرستان" که در مورد قسمت اولش به اندازه کافی صحیت شد.

Deca-Dence
از این مدل پسا آخر الزمانی ـه
موسیقی باحالی داشت؛ خیلی ریتم ـش بالا و تند بود.
داستانش هم جالب میزنه.
فایت هاشم خوب بود.

Enen no Shouboutai S2
قسمت دومش یه بک گراند مسخره ای از شخصیت آرتور داشت.
در کل این انیمه بنظرم تعادل خوبی بین کمدی، دارک و ایـــ چی نداره.
البته فصل اولش نسبتا جالب بود و باید منتظر غافل گیری های فصل دوم بود و دید چی از آب در میاد.

Kanojo Okarishimasu
خب بالاخره این اومد.
یعنی از چندین ماه پیش اینقدر تیزر و پوستر و اطلاعات در موردش به خورد ما دادن که اگه حتی برا تست کردن هم که شده نمی دیدمش تا مدت ها عذاب وجدان میگرفتم.
در موردش میتونم بگم بعضی صحنه هاش یه کم خنده به لبم آورد و البته کیفیتش هم بدک نبود.
احتمالا تنها ایـــ چی بشه که این فصل ببینم (ماشالا این فصل انگار خبریه، هر جا رو نگا میکنی انیمه E ریخته)

Maou Gakuin no Futekigousha
ریتم ـش یه کم تنده من با مانگاش بهتر ارتباط گرفتم تا انیمه.
با اینکه از این مدا پادشاه شیاطین مانگا و مانهوا فراوون هست ولی انیمه کمتر من در موردش دیدم.
تا اونجایی که من مانگاش رو خوندم داستان جالبی داره اگه دوست داشتید ببینیدش.

Nihon Chinbotsu 2020
خداییش پرگام ریخت
چون فقط قسمت اول ترجمه شده بود فعلا فقط قسمت اول رو دیدم.
انیمه در مورد بلاهای طبیعی اولین مورده که میبینم.
از نظر نوع رئال بودنش یه مقدار منو یاد "ترور طنین انداز" انداخت.
قسمت اول واقعا فضای دلهره آور و ترسناکی رو به تصویر کشید.

No Guns Life S02
دقیقا همون روند فصل قبلی رو داشت .
"مد هاوس" ایندفعه هم برا اندینگ سنگ تموم گذاشته بود و چیز خفنی ساخته بود.

Re Zero S02
لامصب چقدر این انیمه خوبه.
هی از خودم سوال میکنم که چه چیزی این انیمه رو اینقدر خاص میکنه و تنها جوابی که بهش میرسم شخصیت اصلی اون یعنی "سوبارو" ست.
این شخصیت نه شانس خدایی ئاره (گرچه قدرتی که بهش داده شده خودش شانس بزرگیه)، نه اراده خفنی داره، نه تکیه گاهی برا اطرافیانشه، نه ادعایی برای قوی بودن داره.
نمونه کامل یه انسان عادی که در برابر سخت ترین انتخاب ها و بلا ها قرار میگیره و از خودش ضعف نشون میده.
گریه هاشم خداییش خیلی طبیعی و واقعی میزنه (اگه بازیگر بود به گریه هاش نمره کامل میدادم)
کیفیتش هم که مثل فصل قبلی عالیِ عالیه

SAO Alicization - War of Underworld S02
اپنینگ و اندینگ ـش منو یاد این جمله انداخت که به خانواده بیمارای کمایی یا اونایی که فراموشی گرفتن میگن "با مریضتون حرف بزنید تا بهوش بیاد و خاطراتش یادش بیاد"
این فصل لاجرم بیدار شئن کیریتو رو میبینیم (چون فصل آخره سری آلیسیزیشن ـه) ولی خداییش فصل قبلی که خواب بود خیلی بهتر بود حداقل یه کم انیمه از حالت تک شخصیتی خارج شد.
این کیریتو جزو تک بعدی ترین شخصیت هاییه که دیدم همش یه لبخند مضحک رو لباشه و همیشه بهترین کار رو تو بهترین موقعیت انجام میده یه جورایی زیادی کامله (هارم داشتن هم که دیگه مد شده هر انیمه فانتزی میبینی شخصیت اصلی برا خودش هارم داره)
کیفیت انیمه همچنان عالی و سطح بالا
از نظر داستانی هم که هنوز مونده تا بشه نظر داد.

خب دیگه تقریبا همه انیمه های تابستونی شروع به پخش شدن فقط مونده ادامه Fugou Keiji برا مرادا بیاد تا نور علی نور بشه.
یاهاری هم که من گذاشتم تا آخر بیاد و بعد سه فصل رو پشت سر هم ببینم؛ این تصمیم رو همون موقع که خبر ساخت فصل سوم قطعی شد گرفتم و هنوزم پاش هستم.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Z-fan
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر