Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
Eizouken رو شروع کردم...

فقط میتونم بگم خیلی خوبه!!!! :x
ببینید:D
تو سبک Mangaka-san to Assistant-san هستش؟ (لعنت بر شیطان رجیم) :D :-"

قسمت دوم View attachment 153958 هم پخش شد، داستان همچنان خیلی meh هست ولی مبارزات و کیفیت انیمیشن ها همچنان خیلی خوب...
فقط سوالی که هست، چرا دماغ همه قرمزه؟ :-??
GOH :));))
گوشاشونم قرمز و بدفرمه، اصلا چشمام عادت نمیکنه، خیلی تو چشمه جفت این موردا
انیمه رو که میبینم فقط به بینی شون خیره شدم نه زیرنویس نگاه میکنم نه خودشونو :D

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
مووی جدید بوکونو هیرو رو دیدم
لامصب عجب چیزی بود =D>
توی فایت آخری بنظرم اومد چون افکت صوتی کم میوردن مجبور شدن از همون ساند ترک MIGHT U که فصل قبل برا فایت میدوریا و اور هال گذاشته بودن دوباره استفاده کنند آخه اصلا نمی تونم تصور کنم چه افکت هایی برا همچین حرکتای خفنی مناسب بود خداییش عجب انیمیت ـی داشت اون فایت :Thumbup:

این هوریکوشی هم انگار فایت با ترکیب دوتایی رو خیلی دوست داره دفعه قبل میدوریا و آلمایت این دفعه میدوریا و باکوگو :-"

این فیلم بنظرم از نظر شناخت کاراکتر باکوگو قدم بزرگی بود
حالا نمیدونم فیلر حساب بشه یا نه ولی اینقدر که در طول این فیلم به ایده آل ها و ارزش های باکوگو پرداخته شده در طول 4 سیزن قبلی به این شکل پرداخته نشده بود
یه جورایی جمع بندی همه سیگنال هایی بود که هوریکوشی از ابتدا اثر در مورد رابطه میدوریا و باکوگو و اینکه هر کدوم میخوان چه نوع قهرمانی بشن بهمون داده بود

+_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+

انیمه Douluo Dalu بعد 3 ماه صبر کردن 10 قسمتش رو پشت سر هم دیدم و خیلی حال داد *_*
فایت تانگ سان با اون تکنیک ترکیبی معبد ووهان خیلی خفن بود
قضیه این دختره که روح حیوانیه هم که قبلا برام اسپویل شده بود
ورود پدر تانگ سان هم بشدت خفن و حماسی بود
تانگ سان بعد پادشاه چمن نقره ای شدن هم قیافه اش به قبل از تناسخ اش خیلی نزدیک شده
از اپنینگ جدید انیمه هم خوشم اومد بین اپنینگ های انیمه های چینی که دیدم از همه بهتره
طبق چیزایی که از ادامه اش شنیدم این تازه اول راهه و تانگ سان قراره Sea Emperor (فک میکنم یه رتبه رزمی توی چین باشه) بشه و بعدش یه جورایی تا رتبه خدایی پیش میره و نباید به این امید نشست تا این انیمه به این زودی ها به جایی برسه چون به غیر از 4 سری مانهوایی که داره ناولش هم هنوز ادامه داره
یه خبر قبلا خونده بودم که قراره این سیزنش 100 قسمت باشه ولی خب معلوم هم نیست چون قبلا هم اعلام شده بود سر 60 قسمت تموم میشه ولی تموم نشده الان دو سال داره پخش میشه فکر میکنم اگه یه 2 3 سال دیگه پخش بشه سری اول مانهوا تموم بشه
آرت مانهواش واقعا تعریفی نداره و آدم میمونه که استودیو چی رو تبدیل کرده به چی
ای کاش به جای سول لند افسانه خدایان و شیاطین رو با این کیفیت میساختن

+_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+ +_+

اینم کاور سیزن دوم SOLO که قند تو دلمون آب کرد :x

IMG_20200715_144333_010.jpg

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
تو سبک Mangaka-san to Assistant-san هستش؟ (لعنت بر شیطان رجیم) :D :-"
آن را ندیده ام ! ولی بر اساس عکس ها خیر:-"
شاید شبیه باکومن باشه و مشکلاتشون برای چراغ سبز گرفتن و ایده های جدید...

بخش های مبارزه(!) با بقیه رقبا و یا رومنس رو نداره:-"

تا قسمت 9 دیدم و همچنان خیلییی خوبه! :x

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی

واقعاً این طراحهای انیمه دارن چی کار میکنن...یه بچه قشنگ تر میتونه نقاشی کنه
اگر در انیمه دیدن چهار تا کار درست کرده باشم، یکیش دراپ کردن وان پیس بوده:>

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
اگر در انیمه دیدن چهار تا کار درست کرده باشم، یکیش دراپ کردن وان پیس بوده:>
Big True
دیدن انیمه توهین به خوده ادمه و تاسف خوردن به وضع انیمه هست!من قسمت های ۱تا۴۰۰ شاید یه۳باری دیده باشم و هربار لذت بردم ولی الا رسما دراپ‌کردم فقط بعضی فایت هارو میام تو انیمه دنبال میکنم که ببینم چطوری دراومده که‌اونم واقعا اشتباه میکنم رسما افتضاحه!!مانگا هم وضع اش یکم از انیمه بهتره اونم با کله داره میره تو دیوار با این طراحی جدید شخصیت ها، داستان و....خلاصه ایکاش مثل ناروتو و بلیچ حداقل تمومش کنن یه خاطره خوبی باقی بمونه نه این که زوری هی اپیزود بدن بیرون....

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
این re zero انقدر کند پیش می ره که بیننده از سوبارو بیشتر زجر می کشه :-"
رسما از 20 دقیقه 10 دقیقه ش گفت و گو های الکی و بی فایده س :D هر کی هم مخالفه از خودشونه :>
این سوبارو هم امیلیا-تان که میگه می خوام بزنمش صدا سگ بده :Dکلا یه سری چیزای انیمه خیلی رو اعصابه ولی خب مازوخیست درون آدم مجبورش می کنه ببینه...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
این re zero انقدر کند پیش می ره که بیننده از سوبارو بیشتر زجر می کشه :-"
رسما از 20 دقیقه 10 دقیقه ش گفت و گو های الکی و بی فایده س :D هر کی هم مخالفه از خودشونه :>
این سوبارو هم امیلیا-تان که میگه می خوام بزنمش صدا سگ بده :Dکلا یه سری چیزای انیمه خیلی رو اعصابه ولی خب مازوخیست درون آدم مجبورش می کنه ببینه...
بابا اول ارکه نصف این چیزایی که الان نشون دادن حذف میکردن آرک میرفت در باقالیا:D
الان مرحله مقدمه چینیه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

واقعاً این طراحهای انیمه دارن چی کار میکنن...یه بچه قشنگ تر میتونه نقاشی کنه

این فریم های دور عملا تو همه انیمه ها ( و وقتی میگم همه... منظورم واقعا "همه" است) تو همین وضعیت مچاله سیر می کنن
هنری کارگردان و تدوین گره که کاری کنن تو دید نباشه و در عین حال منظور خودشو برسونه
عملا تکنیک انیمیشن سازی واسه کاهش وقت ساخته

بگذریم

اپیزود دوم Re:Zero هم چسبید. ترتیب وقایع با وب ناول فرق داره (که طبیعیه چون اقتباس از لایت ناوله طبیعتا) ولی خب لامصب خیلی زود میگذره :(:(
عجب اوپنینگ توپی داره فصل دوئه Re:Zero... نه آهنگش ها... آهنگش خوبه :D
خود ویژوال اوپنینگ عجیب نابود کننده است >:)>:) به طرز خیلی شاعرانه ای هم با مفهوم داستان جور درمیاد

هفته بعد هم استارت The Great Pretender رو میزنم
تعریفش این ور و اون ور زیاده... باید جالب باشه :D

قسمت دوئه GOH هم خوب بود. این که انیمه اکشن یه داستان حسابی داشته باشه واقعا پوئن مثبته... ولی اگه نداشته باشه به نظرم پوئن منفی محسوب نمیشه :D
اکشن کار به قدری خوب هست که ادامه بدیم دیدن شو. بگذریم که همین الانش هم داستان انیمه با یه پلات اعصاب خورد کن و خسته کننده خیلی فاصله داره

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
اپیزود دوم GOH :
داستان کافی نبود دیگه حتی مبارزاتم به کل تغییر دادن !
برید تو وبتون مبارزه موری جین با اون تکواندو کار کره شمالی رو بخونید ببینید اون مبارزه هیولا و جذاب کجا این مسابقه مشت و لگد رو دور تند بدون هیچ پیش زمینه ای کجا
اگه تاور او گاد یه اقتباس بد بود
گاد او های اسکول یه فاجعس
انگار داری یه بازی فایتینگ بدون هیچ شخصیت پردازی و داستانی میبینی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر