Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
سلام
خودت پتانسیل بن شدن رو بیشتر از همه داری که:D
اول اینکه دث نوت نیمه دومش اینقدر هم مزخرف نبود و اینکه قسمت اخرش هم عالی بود
دوما وایولت اورگاردن...مونوگاتاری...گینتاما...تریپل شیم ان یو:D
سلیقه من ملاکه >:)
عاشقانه کلاً دوست ندارم و کششی برام نداره . مونوگاتاری هم به شدت عاشقانه بود .
اورگاردن سرد و بی روح بود . از نظر تصویری فوق العاده چشم نواز یود اما تنها چیزی که داشت همین پوسته قشنگ بود .
با اینکه به شدت عاشق هجویه هستم نمیدونم چرا با شوخیای گینتاما حال نکردم .
خلاصه اگر مشکلی داری میتونم با رسم الخط روی اسمت برات توضیح بدم >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
سلام

عاشقانه کلاً دوست ندارم و کششی برام نداره . مونوگاتاری هم به شد عاشقانه بود .
اورگاردن سرد و بی روح بود . از نظر تصویری فوق العاده چشم نواز یود اما تنها چیزی که داشت همین پوسته قشنگ بود .
خلاصه اگر مشکلی داری میتونم با رسم الخط روی اسمت برات توضیح بدم >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)
مونوگاتاری که بیشترش Supernatural بود...رومنسش خیلی کم بود

وایولت خیلی هم احساسی و درام بود...من خودم چندین مرتبه اشکم دراومد:((:x

گینتاما رو هم احتمال خیلی زیاد کم دیدی...فصل اولشو کامل ببین تا دریابی یکی از خدایانه>:):x

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
سلام

عاشقانه کلاً دوست ندارم و کششی برام نداره . مونوگاتاری هم به شد عاشقانه بود .
احيانا جايbakemonogatari اين ore monogatari رو نديدي؟:D آخه اين سري مونوگاتاري فاز رومنس هم داره ولي زياد نيست اونقدرا.
و اينكه مرد حسابي اينجا همه از گينتاما تعريف ميكنن چطوري خوشت نيومده؟ اوايلش شايد نچسبه ولي ديگه بعد 20-30 قسمت خيلي احتمالش كمه خوشت نياد.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
احيانا جايbakemonogatari اين ore monogatari رو نديدي؟:D آخه اين سري مونوگاتاري فاز رومنس هم داره ولي زياد نيست اونقدرا.
و اينكه مرد حسابي اينجا همه از گينتاما تعريف ميكنن چطوري خوشت نيومده؟ اوايلش شايد نچسبه ولي ديگه بعد 20-30 قسمت خيلي احتمالش كمه خوشت نياد.
دقیقاً Ore Monogatari رو دیدم :D
گینتاما برای خودمم سواله که چرا خوشم نیومده ازش .
آخه با One Piece هم همین مشکل رو داشتم . بار اول 20 30 قسمت دیدم و دراپش کردم ولی بار دوم که رفتم سراغش معتادش شدم .
این گینتاما رو اما دو بار تست کردم و جفتش ناموفق بوده .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
Ore Monogatari

آی دلم... آی قلبم... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

این جوری نمیشه... بذا من برم فرش رو گاز بزنم برگردم... گینتاما هم که دراپ کردی سلطان.... بعد سلیقه ملاک....=))=))=))=))=))=))=))=))

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
من دیگه حرفی ندارم:D
آی دلم... آی قلبم... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))
نگاشم نکردم تازه . بعد از 3 4 قسمت دراپش کردم :D
این جوری نمیشه... بذا من برم فرش رو گاز بزنم برگردم... گینتاما هم که دراپ کردی سلطان.... بعد سلیقه ملاک....=))=))=))=))=))=))=))=))
شما همتون کج سلیقه هستین . فقط سلیقه من سالمه :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
سلام
خب من انیمه نگاه نمیکنم که اشک بریزم باهاش و حوصلمو سر ببره .
گوسیک چیه میگه پس؟:D
سلام
شما همتون کج سلیقه هستین . فقط سلیقه من سالمه :D
انصافاً این رو قبول دارم.:D
@parham_safa

پرهام من فک میکردم سلیقه ی امیر آکیبا تو این تاپیک داغون ترینه....تو که فاجعه ـش کردی :D

ما نمی‌تونیم بین سلیقه امیر آکیبا و پرهام قضاوت کنیم. ما فانیان توان درک لیگ خدایان رو نداریم:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
هنوز دوزاری اش نیفتاده =))=))=))=))=))=))
اره...هنوز نگرفته که اون Ore Monogatari ربطی به سری مونوگاتاری (ص) نداره...

P.S
Ore Monogatari داغون بودش....داغون تر از اون Live-Action ـش بودش...به زحمت نگاش کردم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر