Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
@parham_safa

پرهام من فک میکردم سلیقه ی امیر آکیبا تو این تاپیک داغون ترینه....تو که فاجعه ـش کردی :D
اتفاقاً منم همین فکرو درباره سلیقه تو میکردم :D
هنوز دوزاری اش نیفتاده =))=))=))=))=))=))
اره...هنوز نگرفته که اون Ore Monogatari ربطی به سری مونوگاتاری (ص) نداره...
اثرات پیریه :D
هیچی دربارشون نمیدونم خب . از صحبتهای اینجا هم حدس میزدم به سلیقم نخوره برای همین هیچ وقت نرفتم دنبالش ببینم چیه .
گوسیک چیه میگه پس؟:D
باز تو به گوسیک گفتی رومنس ؟ :-w
گوسیک جنایی فانتزی بود آقا ^:)^
ما نمی‌تونیم بین سلیقه امیر آکیبا و پرهام قضاوت کنیم. ما فانیان توان درک لیگ خدایان رو نداریم:D
خلیلو نمیتونم بن کنم . تو رو که میتونم :>>:)

آخرین ویرایش:

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
این اپیزود 10 تاور عجب مزخرفی بود
یعنی گند زد به روند داستان و ترتیب اتفاقات
یه سری جزئیات غیر ضروری رو به داستان اضافه کرده بودن و کلی از جزئیات مهم که بنظرم ضروری بودن رو حذف کردن
حالا اپیزود های قبلی هم این حذفیات رو داشتیم ولی این اپیزود بنظرم اوج فاجعه بود

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
بعضی سوتی ها از قصده بعضی ها هم از طرف یه انیماتور تنبل

شاید به خاطر این حرفم منرو ترورم کنین ولی قیافه شخصیت های وان پیس همینجوریشم دربو داغونه چه برسه دیگه سوتی بدن :D
یکی از دلایلی که هنوز نتونستم با وان پیس ارتباط برقرار کنم و خودم رو از دیدنش محروم میکنم این قیافه های عجخ وجخشونه که به سلیقه من یکی نمیخوره
اینقدر تعریف میکنید که آدم دلش میخواد بیاد طرفش ولی خب فعلا حسش نیست شاید هم حسش هیچوقت نیاد:D
وان پیس رو تا اخر ارک انیس لوبی ببین که میشه تا 320
احتمال خیلی زیاد خوشت میاد.
البته مانگاش ارت و Pacing بهتری داره ولی خب انیمش هم عالیه.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
انیمه داریم از Valkyrie Drive: Mermaid بیخود تر باشه؟ من اصلا موندم این ژاپنی ها این ایده های عتیقه رو از کجا میارن آخه! :|
اون از شیر جادویی اون یکی انیمه داغون (از بس انیمه فاخری بود اسمش یادم نیست) که مبارز گرامی تا شیر رو از منبعش نمی خورد نیرو نمیگرفت ، اون از اون یکی که پریروز یکی از بچه ها تعریفش کرد و طرف با تف نیرو می گرفت اینم از این یکی .
تو این کاراکتر ها دو به دو جفت هستن با هم و بهم ربط دارن ، یکی شون تبدیل به یه جور سلاح می‌شه واسه اون یکی ، خب تا اینجا مشکلی نیست مشکل اصلی نحوه تبدیل شدنش هست.
نفر دیگه باید اون یکی رو تحریک کنه تا تبدیل به اون سلاح یا اصطلاحا درایو بشه ، حالا یکی با یه کیس تبدیل میشه یکی هم خشن باید باشه حرکت . :|
یعنی وسط مبارزه این یکی داشت ور می رفت با اون تا تبدیل به سلاح بشه و بجنگن ، منم دقیقا :|:| بودم

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
وسط کودتایی که بر علیه پرهام و سلیقه اش داشتید:D خواستم بپرسم خبری از فصل دوم ریزیرو نشده؟
بعد خوبه یک ماه دیگه هم میخواد پخش بشه:/
انیمه داریم از Valkyrie Drive: Mermaid بیخود تر باشه؟ من اصلا موندم این ژاپنی ها این ایده های عتیقه رو از کجا میارن آخه! :|
اون از شیر جادویی اون یکی انیمه داغون (از بس انیمه فاخری بود اسمش یادم نیست) که مبارز گرامی تا شیر رو از منبعش نمی خورد نیرو نمیگرفت ، اون از اون یکی که پریروز ها یکی از بچه ها تعریفش کرد و طرف با تف نیرو می گرفت اینم از این یکی .
تو این کاراکتر ها دو به دو جفت هستن با هم و بهم ربط دارن ، یکی شون تبدیل به یه جور سلاح می‌شه واسه اون یکی ، خب تا اینجا مشکلی نیست مشکل اصلی نحوه تبدیل شدنش هست.
نفر دیگه باید اون یکی رو تحریک کنه تا تبدیل به اون سلاح یا اصطلاحا درایو بشه ، حالا یکی با یه کیس تبدیل میشه یکی هم خشن باید باشه حرکت . :|
یعنی وسط مبارزه این یکی داشت ور می رفت با اون تا تبدیل به سلاح بشه و بجنگن ، منم دقیقا :|:| بودم
حالا اینم بگو دوتا شخصیت مونث هستن، بطرز عجیبی بیشتر روی مخ میره! خیلی بیشتر:|

حالا یک انیمه هم هست، Keijo که بانوان با اندام اشون(:D ) میجنگن!
بندگان خدا یک چندر غاز هم از فروشش گیرشون نیومد وگرنه انیمه جدا فان و شونن مانند بود:D
این انحرافات اشون بعضی موقع ها چیزای بکری تولید میکنه:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر

بندگان خدا یک چندر غاز هم از فروشش گیرشون نیومد وگرنه انیمه جدا فان و شونن مانند بود:D
اتفاقا من اول بخاطر خلاصه داستان و yuri بودن انیمه دانلودش کردم (انصافا خلاصه داستانش جالب میزد) ، بعد دیدم این مدلیه :| د آخه لامصب وسط مبارزه ؟! 8-|
ولی خب مثل این‌که yuri درست و حسابی که سرش به تنش بی ارزه و ایچی هم نباشه نداریم یا اگه هست من نیافتمش تا الان .

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
اون از شیر جادویی اون یکی انیمه داغون (از بس انیمه فاخری بود اسمش یادم نیست) که مبارز گرامی تا شیر رو از منبعش نمی خورد نیرو نمیگرفت ، اون از اون یکی که پریروز یکی از بچه ها تعریفش کرد و طرف با تف نیرو می گرفت اینم از این یکی .
Seikon no Qwaser :D
یعنی به ثانیه نکشید اسمشو یادش اومد:D

ویرایش: اصلاً ولش کن، خطریه:D

وسط کودتایی که بر علیه پرهام و سلیقه اش داشتید:D خواستم بپرسم خبری از فصل دوم ریزیرو نشده؟
بعد خوبه یک ماه دیگه هم میخواد پخش بشه:/

Gate of Bootylon ـش خیلی باحال بود و اون تکنیک جودویی که زد:D واقعاً پتانسیل تبدیل شده به یکی از انیمه های خوب اچی رو داشت ولی قدر ندونستن:D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
مشخص نشده فصل دوم قهرمان سپر (خوار اسم) کی میاد؟

خود ایده ها رو ول کن چطور حاضر میشن روی این ایده ها سرمایه گذاری کنن... نه فقط هم اروتیک ها، کلا انیمه های ته لیست، بعضی مواقع که به همچین شاهکارهایی میخورم میگم یه قلم و کاغذ بدید تو یه ساعت یه داستان بهتر از این مینویسم...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر