Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
خب، منم بطور رسمی اومدم اینجا:D

لیست در حال حاضر برا دیدن انیمه ها اینطوریه:

Darker Than Black
Death Note
Dororo
Ergo Proxy
Hellsing The Dawn
Hellsing Ultimate
Overlord
Paranoia Agent
Parasyte The Maxim
Perfect Blue REMASTERED
Serial Experiments Lain
Vampire Hunter D
Vampire Hunter D Bloodlust

فعلا دارم Death Note رو می بینم (اپیزود ۱۸ ام) و بعدش میخوام برم سراغ Hellsing Ultimate :D

با تشکر از امیر @Akiba و ممد @Arima Kishou عزیز:D
خوش اومدی:x تعریفت از انیمه دارک رو من درست متوجه نشدم (overlord دارکه؟:-":D) اینا رو هم از لیستت حذف کن، ارزش وقت گذاشتن ندارن:
Darker Than Black با معیارهای روز یه انیمه خیلی معمولی به حساب میاد.
Dororo خدا وکیلی هیچوقت نفهمیدم چرا اینقدر طرفدار داره
Serial Experiments Lain اون موقع که منتشر شد موضوعش جالب بود ولی برای امروزه نه.
Vampire Hunter D همون Blooddust کافیه

اگه هم دنبال یه چیزی هستی که خشونت داشته باشه یا افسرده باشه یا مفاهیم رده سنی پزرگسال توش مطرح بشه اینا هم بدردت میخورن (چون لیستم آپدیت نبود از انیمه های جدیدتر توش نیست):
Aoi Bungaku Series
Basilisk: Kouga Ninpou Chou
Berserk: Ougon Jidai-hen I - Haou no Tamago اگه خواستی هم سریال قدیمیش رو ببین ولی به هیچوجه سراغ سریال جدیدش نرو
Claymore
Code Geass: Hangyaku no Lelouch
Fate/Zero
Fate/stay night: Unlimited Blade Works
Fate/stay night Movie: Heaven's Feel - I. Presage Flower
Hunter x Hunter (2011)
Kara no Kyoukai 1: Fukan Fuukei
Steins;Gate
Shinsekai yori
Higurashi no Naku Koro ni
Shiki
Made in Abyss
Psycho-Pass
Houseki no Kuni (TV)
Yakusoku no Neverland
Mahou Shoujo Madoka★Magica
Boku dake ga Inai Machi

بعضی هاشون ادامه هم دارن، توی همون صحفه لینکشون هست.
پ.ن: حتی یه دونه ایسکای هم برات نذاشتم:D

در آخر به جای این انیمه های خشن برو دو تا کار کمدی ببین، مگه آدم چند سال دیگه زنده اس؟:D

به حرف امیر آکیبا هم زیاد توجه نکن، این مشکل سلیقه داره:-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
@Jill_Valentine
اون Dororo رو ببین:D الکی میگن نبین:p
+ اگر دیدی توی لیستی اسم Fateی جز Fate/Zero اومد ، کلا لیست رو ول کن:p :p :p
در بدترین حالتم که بگیم مشکل سلیقه داشته باشم(که ندارم و مشکل از سلیقه بقیه ست:-" ) کلا دیدن هرگونه Fateی جز F/Z اشتباهه:-" و یه جورایی توهین به خود آدمه:-"

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
ناروتو ۹۰ قسمت دیدم دراپ کردم به دلایلی. اول اینکه دقیقا بعد از وان‌پیس دیدم و ناروتو رو یه کپی ضعیف از لوفی می‌دیدم. بعله آقا می‌دونم شوننا همه همین و همه هم کپی از دراگون‌بال ولی خب. دوم هم اینکه واقعا از همه شخصیتاش بدم‌ میومد.:D ناروتو، ساسکه، ساکورا، راک‌لی و ... تو این ۹۰ قسمت فقط ۲ نفر بودن که خوشم میومد اونا هم گارا و هیناتا که خب همین شخص دوم باعث شد بعد از ۶ ۷ سال مانگا رو دانلود کنم و بره تو لیست خوندن.:D

واسه انتخاب فیلم و انیمه و... به شدت وسواسی‌ام. کلا منتظر کوچکترین تلنگری‌ام که یه کاری رو دراپ کنم.:D واسه همین خیلی کم پیش اومده از دیدن کاری پشیمون شم. فقط اون اوایل چنتایی بودن که از دستم در رفتن. mirai nikki و Another. 8-|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
ناروتو ۹۰ قسمت دیدم دراپ کردم به دلایلی. اول اینکه دقیقا بعد از وان‌پیس دیدم و ناروتو رو یه کپی ضعیف از لوفی می‌دیدم. بعله آقا می‌دونم شوننا همه همین و همه هم کپی از دراگون‌بال ولی خب. دوم هم اینکه واقعا از همه شخصیتاش بدم‌ میومد.:D ناروتو، ساسکه، ساکورا، راک‌لی و ... تو این ۹۰ قسمت فقط ۲ نفر بودن که خوشم میومد اونا هم گارا و هیناتا که خب همین شخص دوم باعث شد بعد از ۶ ۷ سال مانگا رو دانلود کنم و بره تو لیست خوندن.:D

واسه انتخاب فیلم و انیمه و... به شدت وسواسی‌ام. کلا منتظر کوچکترین تلنگری‌ام که یه کاری رو دراپ کنم.:D واسه همین خیلی کم پیش اومده از دیدن کاری پشیمون شم. فقط اون اوایل چنتایی بودن که از دستم در رفتن. mirai nikki و Another. 8-|
کاکاشی دوست نمیداری؟ یا شیکامارو؟ :(

چجوری دلت میاد:(
کلا به نظرم ناروتو بعد از وان پیس، دارنده ی بیشترین تعداد کاراکترهای دوست داشتنیه:x

کلا همونقدر که وان پیس رو همیشه دیدنش رو پیشنهاد میدم (@Jill_Valentine دارک میخوای؟ یه 30 قسمت ببین و به آرک نامی برس تا دریابی وان پیس از این چیزا خوبشو داره!هرچقدر رنگارنگ که باشه:-" ) ، ناروتو هم پیشنهاد میشه!
کلا انیمه های بلند رو باید دید حتما!

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
کاکاشی دوست نمیداری؟ یا شیکامارو؟ :(

چجوری دلت میاد:(
کلا به نظرم ناروتو بعد از وان پیس، دارنده ی بیشترین تعداد کاراکترهای دوست داشتنیه:x
آیبو.:D

چرا چرا اینا هم بودن مخصوصا شیکامارو.:)) یادم رفته بودم. ولی خب بیشتر اون ۲ نفر.

کاراکترهای محبوب که همه دارن من بیشتر صحبتم روی منفورا بود و به نظرم بلیچ کمترین رو داره. بعد اون شاید گینتاما که بار این مسئولیت رو دوش خانواده شیموراـه.:|

چطور دلت میاد=((
من وقتی کوچیک بودم میگفتم وقتی برم بهشت میرم تو انیمه بهترین دوست ناروتو میشم هزار جور تکنیک خفن هم از خدا میخوام بهم بده تا کسی چپ به ناروتو نگاه نکنه به جای ساسکه که هی اذیتش میکرد من بهترین دوستش میشم:D
آقا شد دیگه. hate at first sight. :D
حالا مانگا رو که خوندم اگه نظرم عوض شد؛ میگم همینجا.:D

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
کاکاشی دوست نمیداری؟ یا شیکامارو؟
اخ گفتی...بخصوص شیکامارو عالی بود :x
ناروتو هم تو سری دوم بالغ تر و بهتر میشه (ولی خب لوفی>ناروتو>:))
یک سری از اکاتسوکی ها هم تو سری دوم عالی بودن...پین،ساسوری،کاکوزو/هیدان:x
بیشترین تعداد کارکترهای دوست داشتنی رو میشه گفت "گینتاما"داره...وان پیس ناروتو و فول متال هم در رده های بعدی:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,969
نام
احمد

میزاشتی برسی به میناتو (که البته تو شیپودن هست تو سری اول نیست اصلا :-") دوست داشتنی ترین کاراکتر دنیای انیمه س :D

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
1591194802030-png.144693

Lupin Sansei: The First​

دیدمش....

داستان: اون تو کلاس تمام داستان های لوپین بودش، چیز ویژه ی خاص جدیدی نداشت....معمولی بودش، مثل تمام سری های لوپین، اما جذاب!

دوبله: کاری به دوبله ی شخصیت های Main ندارم....اونا که کارشون درسته....برای صدای شخصیت های جدید داستان که سه تا بودن، از بازیگر استفاده کرده بودن....
هر سه تا بازیگر رو خوب میشناسم...بازی ـشون رو هم دوست دارم

144881 Fujiwara Tatsuya​
144880 Hirose Suzu​
144882 Yoshida Koutarou​

بنظرم صدای بهترین صدا مال Hirose Suzu هستش و از طرفی بازیش رو خیلی دوست دارم، دختر پر انرژی هستش، بعدش هم صدای Yoshida Koutarou خوب بود....و اصلاً صدای Fujiwara Tatsuya رو تو انیمه دوست نداشتم، هیچ به شخصیت داستان نمیخورد....اصلاً انتخاب مناسبی نبودش.

موسیقی: اون چیز خیلی ویژه ای نبودش...همون ترک های معروف لوپین توش شنیده میشد که خوب بودش...راضی بودم و انتظار خیلی زیادی ازش نداشتم.

طراحی شخصیت: طراحی شخصیت خود لوپین، فوجیکو و بازرس خیلی خوب بودش، ولی گوئمون و جیگن، نسبت به انیمه، خیلی فرق داشتن و زیاد خوشم نیومد.

انیمیشن: و اما انیمیشن فیلم، انیمشین اون خوب بودش...چند دقیقه ی اول فیلم یه مقدار سخت بودش که از اون ذهنیت گرافیک انیمه، سویچ کنم روی انیمیشن...بخصوص lip sync اون...ولی خیلی زود عادت کردم و خوشم امد ازش...در کل از انیمیشن اون راضی هستم.

نظرکلی: در کل تجربه ی نو و تازه ای بودش...روند انیمه و داستان ساده و قابل پیش بینی بودش، که استایل تمام کارهای لوپین همینطوره پیچیدگی عجب و غریب ای نداره...فان اون هم خوب بودش و وفادار به انیمه بودش. مدت زمان فیلم هم مناسب بود و باعث نشد که خسته بشم.

P.S
زیرنویس انگلیسی اون خیلی پرت میزد...معلوم نیست از رو چی ترجمه شده بود، من بیشتر رو ژاپنی اون پیش رفتم.

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
سلام همگی
همین اول کار حسم رو با این استیکر نمایان کنم ?
دو سه روز نبودما به اندازه 2 3 هفته چت کردین (حالا تا قبلش پشه هم پر نمیزدا)
خب من الان چی بگم همه بحث ها قبلا جمع شدن

فقط تجربه شخصیم رو در این باره اگه بخوام بگم اینه که هم الفن لید هم آکامه گا کیل و هم دارلینگ بنظرم انیمه های خوبی اند
الفن لید جزو اولین انیمه هایی بود که دیدم و خب از نظر احساسی، رابطه کاراکتر و خشونت و برهنگی که داشت برام جذاب بود و البته الانم دارم با سرعت لاکپشتی مانگاش رو میخونم (هنوز بعد 6 7 ماه به چپتر قسمت آخر انیمه نرسیدم)
آکامه هم که والا من هنوزم وقتی بهش فک میکنم بیشتر یاد اون شکی میوفتم که قسمتای اولش بهم داد خداییش اون صحنه ها ضربان قلبم رو خیلی بالا برد و البته آخرش رو هم دوست داشتم یا بهتر بگم از اینکه حتی در مخیلم هم نمیگنجید که همچین پایانی داشته باشه خوشم اومد
دارلینک رو هم والا الان چندین ماهه هلدش کردم (مثل فیری تیل و بلیچ که داره 2 سال میشه که هلدن) و هر کار که میکنم حس دیدنش نمیاد ولی خب اون قسمتی که دیدم جاالب بودن و همون طور که اشاره کردن اون غافلگیری که در مورد رابطه دو شخصیت اصلی بود به معنادار شدن و هدفمند شدن داستان کمک کرد

نوراگامی رو دو فصلش رو ری ویو کردم و بعدش هم رفتم ادامه اش رو از مانگا خوندم و خیلی حال داد (با اینکه قبلا مانگاش رو پیشنهاد داده بودم ولی خودم هنوز نخونده بودمش?)

این چند وقته هم یه سری مانگا و مانهوا که قبلا توی آرشیوم بودن رو جلو بردم و البته حدود 15 تا عنوان جدید هم به آرشیو اضافه کردم که اونا رو هم به امید خدا در یه آینده ای دور تموم میکنم (واگاباندی که عارف -مانکی دی لوفی- توی یه هفته خونده رو من توی 7 ماه خوندم دیگه خودتون تفاوت سرعت رو احساس کنید :)) البته علت این تفاوت سرعت اینه که من عجله ای برای تموم کردن یه اثر ندارم و مثلا 20 چپتر میخونم و بعد ولش میکنم و هر وقت دوباره حسش اومد ادامه اش رو سر میگیرم برا همین هم هیچ وقت از یه اثر زده نمی شم)

خب، منم بطور رسمی اومدم اینجا:D
خوش اومدی

دیروز (بهتر بگم پریروز) هم تولد مگامی هان ویس اکتر کاراکتر هایی مثل گون از انیمه هانتر 2011 و او تاما از وان پیس بود تولدش مبارک

دیگه حرف خاصی به ذهنم نمی رسه چون این چند وقته زدم تو کار سریال دارم ادامه وایکنگز رو میبینم و یه چند تا سریال دیگه مثل La Casa de Papel و Devs رو شروع کردم برا همین زیاد وقت نمی کنم انیمه ببینم

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
اخ گفتی...بخصوص شیکامارو عالی بود :x
ناروتو هم تو سری دوم بالغ تر و بهتر میشه (ولی خب لوفی>ناروتو>:))
یک سری از اکاتسوکی ها هم تو سری دوم عالی بودن...پین،ساسوری،کاکوزو/هیدان:x
بیشترین تعداد کارکترهای دوست داشتنی رو میشه گفت "گینتاما"داره...وان پیس ناروتو و فول متال هم در رده های بعدی:D
به شدت با گینتاما موافقم.حتی یه دوره به مسخره می خواستم اسم پسر کوچیکم رو بزارم گینتوکی .عالی بود عالی

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
بزن بنش کن!!! :-"
و من لیست ندادم، فقط در مورد اونایی که دیده بودم نظرم رو گفتم:-"
نصف بچه های تاپیک پتانسیل بن شدن دارن با توجه به سلایق :D
اول اینکه هرکی بگه Death Note و Elfen Lied انیمه های خوبی هستن رو باید 3 بنه کرد :D
گناه Death Note که خیلی نابخشودنیه . با اون نیمه دوم افتضاح تمام لذت نیمه اول رو به فنا داد و چند برابر اون لذت هم انزجار اضافه کرد .
چندتا انیمه هم بودن که نتونستم تمامشون کنم . کشش نداشتن برام .
Violet Evergarden, Darker Than Black, Darling In The Franxx, Death Parade, SSSS.Gridman رو الان یادمه .
Gintama رو هم دوبار استارت زدم و دراپ کردم :D
یکی از این مونوگاتاریا هم بود که نمیدونم کدوم بود .

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
واگاباندی که عارف -مانکی دی لوفی- توی یه هفته خونده رو من توی 7 ماه خوندم دیگه خودتون تفاوت سرعت رو احساس کنید :))
کلا اخلاقم اینجوریه اگه از یک چیزی خیلی خوشم بیاد و اصلا خستم نکنه زود تمامش میکنم...و بر عکس اگه از یک چیزی زیاد خوشم نیاد و برام کشش نداشته باشه دیرتر تمومش میکنم
واگابوند واقعا عالی بود و خسته کننده نمیشد بخاطر همین زود تمام گشت:D
سلام

نصف بچه های تاپیک پتانسیل بن شدن دارن با توجه به سلایق :D
اول اینکه هرکی بگه Death Note و Elfen Lied انیمه های خوبی هستن رو باید 3 بنه کرد :D
گناه Death Note که خیلی نابخشودنیه . با اون نیمه دوم افتضاح تمام لذت نیمه اول رو به فنا داد و چند برابر اون لذت هم انزجار اضافه کرد .
چندتا انیمه هم بودن که نتونستم تمامشون کنم . کشش نداشتن برام .
Violet Evergarden, Darker Than Black, Darling In The Franxx, Death Parade, SSSS.Gridman رو الان یادمه .
Gintama رو هم دوبار استارت زدم و دراپ کردم :D
یکی از این مونوگاتاریا هم بود که نمیدونم کدوم بود .
سلام
خودت پتانسیل بن شدن رو بیشتر از همه داری که:D
اول اینکه دث نوت نیمه دومش اینقدر هم مزخرف نبود و اینکه قسمت اخرش هم عالی بود
دوما وایولت اورگاردن...مونوگاتاری...گینتاما...تریپل شیم ان یو:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر